Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1212224262729

Komentarz

  • IPhone 6s ma dobry aparat. zdjęcia żyleta- ale przy dobrym oświetleniu.
  • Huawei Mate 10  też, mamy nawet wywołane wieczorne zdjęcia z Marszu Niepodległości i są bardzo bardzo ok
  •  Hej, jestem amatorką ale pasjonatką "robienia zdjęć" od zawsze. Kiedyś z aparatu teraz z telefonu komórkowego, bo wygodniej szybciej,  zawsze jest pod ręką. Akurat te nowsze modele (niekoniecznie z górnej półki, ja mam taki za 500zl), mają dobre aparaty i zdjęcia wychodzą super ( chyba że się źle ustawi ostrość albo poruszy itp) i właściwie w każdych warunkach. Wywołane zdjęcia też, kalendarze ze zdjęciami wychodzą super.
    Co innego fotografowie zawodowi, ale do takich codzienno-wycieczkowych zdjęć to komórka jak najbardziej, potem zdjęcia i tak można obrobić np w programie Lightroom.
    No i łatwo przesłać komuś czy wrzucić na stronę
    tak dla przykładu link do mojego insta  :)  
    https://www.instagram.com/annakapiasceramika/?hl=pl
    Podziękowali 2Felicyta annabe
  • Trochę nie w temacie wątka, ale polecam stronę Dominiki Dzikowskiej -Kobieca Fotoszkoła, może się komuś przyda  :)
  • Dudus powiedział(a):
    Młgorzata - żeby nie było - te telefony znam tylko ze słyszenia, i trzeba dowiedzieć się, który to jest już ok.
    Z telefonów polecanych SŁYSZAŁAM o:
    Huawei p20pro (są w sieci śluby nim robione), Samsung galaxy s9, Huawei 10 mate i właśnie Iphony, ale nie wiem dokładnie , od której cyferki. I nie mam pojęcia, ile one wszystkie kosztują.


    Mam możliwość robienia zdjęć IP8s i Samsung9 plus. 
    Zdecydowanie przoduje Samsung. 
    I
  • @Engi przepiękne prace! Masz może zdjęcia i cennik?
  • Engi te talerze cudne. Masz jakis sklep? Można je od ciebie kupić?
    Podziękowali 1annabe
  • Na aparatach to się @wiesia zna doskonale.

    Podziękowali 1wiesia
  • Widział ktoś kiedyś puzzle z filmów? Poza bajkami disneya oczywiście. Marzą mi się duże z rivedell ilekroć władcę pierścieni oglądam :-) 
  • @Bridget thx, niestety mam kryzys od lat, nie znam nowinek. Te stare Nikony co mamy sprzed dekady nadal robią spoko foty. Lepsze niż tel koreański sprzed roku.
    Ale fakt nadzwigac się trzeba. Mimo to w wózku na wakacjach zawsze jest miejsce na lustrzankę.
    Podziękowali 1annabe
  • @Bea podaruj jej ładnie zapakowane własne przetwory, przecież robisz je świetne (wszystkie wróbelki co tu zamawiały to chwaliły)
  • @Felicyta @Bridget cieszę się że Wam się podoba, nie mam sklepu :) , na instagramie jest link do mojej strony, tam jest więcej zdjęć. Jeśli coś Wam się spodoba piszcie na priv
    Podziękowali 2aga---p Felicyta
  • Córka na urodziny chciałaby dostać ... nici. 
    Czy kupic jej taką drewnianą niciarkę i komplet nici, zeby sobie poukładała? Czy moze macie jakieś inne pomysły, inspiracje? :)
  • @InSpe a jesteś pewna że to o zwykłe nitki chodzi ? ;) 

    Może o to ? https://nicisklep.pl/
  • ha ha ona nie lubi takich gadżetów :)

    chodzi o zwykłe nici i igły
    pewnego dnia zaczęła cerować dziury w podartych dresach i bardzo jej się szycie spodobało
    mowi, ze chce sobie przerabiac stare rzeczy z szafy  :)
    Podziękowali 2Sylwunia wielorybek
  • To może jakąś książkę DIY żeby inspiracje mogła czerpać. Chociaż taka drewniana skrzynka to fajna sprawa jest i latami posłuży. Można zamówić u kogoś kto zrobi ozdobę decoupage na niej, wtedy będzie miała niepowtarzalną. No chyba, że ma zapędy również w tym kierunku i sama sobie ozdobi.

    Ja kupiłam kiedyś w TK max taką skrzynkę obitą tkaninąb bardzo ją lubię. Może na allegro znajdziesz różne rodzaje.  
    Podziękowali 1In Spe
  • @InSpe mi się drewniana niciarka nie sprawdziła - za mało do niej wchodziło i wolę żeby zamknięte było naprawdę zamknięte. A nie że się przechyli i wysypuje. Pałąk u góry utrudniał przechowywanie (zajmuje miejsce) a nie lubię mieć wszystkiego na wierzchu. Mi się lepiej sprawdzają narzędziowe organizery, ale rozumiem, że na prezent drewniana niciarka znacznie atrakcyjniej wygląda.Zresztą zależy ile tej zawartości ma być.
    Podziękowali 1In Spe
  • Może mi ktoś podsunąć pomysł na prezent ślubny dla siostry . Będę go przewozić samolotem . 
    Chciałabym coś praktycznego raczej do mieszkania. Siostra robi różne projekty w domu typu półki ze skrzynek , wieńce na drzwi na rozne okazje itp . Prezent tez nie może bardzo dużo ważyć i być gabarytowo duży . Pomysły ? 
  • edytowano styczeń 2019
    dzięki za opinie
    mysle czy po prostu moze takie cos
    https://jysk.pl/firany/przybory-do-szycia/przybory-do-szycia/przybory-krawieckie-aga-z-akcesoriami?gclid=Cj0KCQiAkMDiBRDNARIsACKP1FG4SduK2QOmu386SYoH61HRxfKPpFqS3ng295j9TxZlz6hYwdESl3AaAmzQEALw_wcB

    a z tym szyciem to wypytam czy bardziej chodzi o cerowanie dziur czy np. quilt. Ja chodziłam kiedys na kurs i było wciągające.Do dzis mam uszyte ręcznie kosmetyczki, portfeliki. Wtedy rozejrzałabym się za materiałami DIY.
  • @Quinana my daliśmy pudełko z różnymi rzeczami i opisami podobnie jak jest tu, ale robiliśmy sami:
    https://eprezenty.pl/spersonalizowane_pudelko_z_przegrodkami_na_prezent_dla_nowozencow,p,116325.html

    Nie pamiętam wszytskiego ale były pieniądze na pomnożenie, totolotek na szczęście, mapa zdrapka na podróże (ona się do podełka nie zamieściła), intencja mszy świętej, coś słodkiego i smoczek.
    Młodym prezent się spodobał, a mapa zachęciła do częstszych podróży. 
    Podziękowali 1Quintana
  • @kika fajny pomysł tylko nie wiem czy załapie pan młody  bo to Amerykanin 
  • @Quintana ; zawsze można po angielsku napisać
    Podziękowali 1Quintana
  • In Spe powiedział(a):
    dzięki za opinie
    mysle czy po prostu moze takie cos
    https://jysk.pl/firany/przybory-do-szycia/przybory-do-szycia/przybory-krawieckie-aga-z-akcesoriami?gclid=Cj0KCQiAkMDiBRDNARIsACKP1FG4SduK2QOmu386SYoH61HRxfKPpFqS3ng295j9TxZlz6hYwdESl3AaAmzQEALw_wcB

    a z tym szyciem to wypytam czy bardziej chodzi o cerowanie dziur czy np. quilt. Ja chodziłam kiedys na kurs i było wciągające.Do dzis mam uszyte ręcznie kosmetyczki, portfeliki. Wtedy rozejrzałabym się za materiałami DIY.

    Jak dla mnie gotowe zestawy mają większość kolorów nici zupełnie nieprzydatnych, natomiast brakuje bardziej stonowanych. Ale to może my nosimy ubrania w niewłaściwych kolorach. ;)

    Podziękowali 1In Spe
  • faktycznie ( z tymi nieprzydatnymi kolorami)
  • Moj niedługo będzie mial 57 urodziny ,dokładnie 15 lutego , tez wszystkiego brak tzn pomyslu i kasy
  • Moj mąż też ma jutro  urodziny :) A ja nawet jeszcze nie pomyślałam o prezencie  :#
  • Bea a np lepszy zegarek albo smartwatch,  może nowy telefon? Albo jakiś drobiazg -  perfumy,  szalik i czapka z kaszmiru, coś lepszego do samochodu albo autodetailing,  skórzany ładny portfel, lepszy scyzoryk - polecam Leathermany - różne fajne końcówki i dość solidne. 
  • Przepraszam nie wiedziałam. Audiobooki super pomysł
  • las w słoiku
    Podziękowali 1Joannna
  • uJa powiedział(a):
    las w słoiku
    polecam!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.