Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

12324262829

Komentarz

  • Tak sobie pomyślałam , że zrobię jakies deserowe.  likiery typu kawowy , raffaello i dam na prezent pod choinkę  szwagierce i teściowi tylko nigdy w życiu nie robiłam . Ma ktoś w tym temacie doświadczenie ? 
  • Rejczel powiedział(a):
    @malagala moze ja to zle napisalam, w takim razie fonetycznie napisze: skłiszi. To cos w stylu gniotka ale nie jest wypelnione mąką ziemniaczaną tylko ma strukturę w rodzaju miekkiej gąbki, ktora mozna scisnac a to wraca do swego pierwotnego ksztaltu. Rozerwane nie narobi balaganu, nic sie z tego nie wysypie ani nie wyleje.
    Mielismy klocki magnetyczne, swietne ale najmlodsze dzieci wygubily. Przy maluchach to trzeba raczej chowac.
    To na przykład? https://allegro.pl/oferta/squishy-antystresowy-gniotek-donut-paczek-25cm-7776277393?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DCK_TOY_pla_dziecko_zabawki&ev_adgr=Antystresowe+-+Gniotki&gclid=CjwKCAiAis3vBRBdEiwAHXB29BbGIhS46x-7Pp4uQY45lHPUTf_PUZg-rO2Vcb5MTcUXtU6PbgW0IBoCC1kQAvD_BwE ;

    Dzięki. A jak z wytrzymałością? Ostatnio był pomysł, żeby kupić mu, cegłę, ale za dużo szkła mamy w domu... 
  • Quintana powiedział(a):
    Tak sobie pomyślałam , że zrobię jakies deserowe.  likiery typu kawowy , raffaello i dam na prezent pod choinkę  szwagierce i teściowi tylko nigdy w życiu nie robiłam . Ma ktoś w tym temacie doświadczenie ? 
    Quintana powiedział(a):
    Tak sobie pomyślałam , że zrobię jakies deserowe.  likiery typu kawowy , raffaello i dam na prezent pod choinkę  szwagierce i teściowi tylko nigdy w życiu nie robiłam . Ma ktoś w tym temacie doświadczenie ? 
    Quintana powiedział(a):
    Tak sobie pomyślałam , że zrobię jakies deserowe.  likiery typu kawowy , raffaello i dam na prezent pod choinkę  szwagierce i teściowi tylko nigdy w życiu nie robiłam . Ma ktoś w tym temacie doświadczenie ? 
    Co roku chcę coś w tym guście zrobić i co roku nie znajduję czasu :)
  • @MonikaN ale mówisz o puzzlach dla dzieci? Mi chodzi o takie dorosłe, 1000+
  • malagala powiedział(a):
    @MonikaN ale mówisz o puzzlach dla dzieci? Mi chodzi o takie dorosłe, 1000+
    Takich dla 2-3 latka, dorosły tez da radę ;).
  • @Quintana, @Malgorzata32 chyba dość się rozeznaje w temacie. A przynajmniej ma doświadczenie.
  • :D u mnie największy problem z puzzlami dla dorosłych, nie mamy gdzie układać. Wolnych powierzchni pionowych jest więcej niż poziomych, więc wymyśliłam coś takiego... Ale nigdzie nie widziałam w sklepie. A na pewno ktoś już na to wpadł!
  • @malagala, ale jak wpadniesz na takie puzzle, daj znac, bardzo fajny pomysł.

    Ja też lubię układać takie dla dorosłych, ale 
     dziś układałam kilka pojazdów, farmy, ryby, dinozaury ;) z dziećmi rzecz jasna. 
  • jej, ja naprawdę żyję w jakimś innym świecie. Co to jest tiger? Wyskakuje mi Flying tiger Copenhagen?
  • malagala powiedział(a):
    jej, ja naprawdę żyję w jakimś innym świecie. Co to jest tiger? Wyskakuje mi Flying tiger Copenhagen?
    To to.
    Podziękowali 1malagala
  • @malagala jakies strasznie drogie to sqeeshe wyguglalas ;) To tyle nie kosztuje.
    Podziękowali 1malagala
  • edytowano grudzień 2019
    Quintana powiedział(a):
    Tak sobie pomyślałam , że zrobię jakies deserowe.  likiery typu kawowy , raffaello i dam na prezent pod choinkę  szwagierce i teściowi tylko nigdy w życiu nie robiłam . Ma ktoś w tym temacie doświadczenie ? 
    A i owszem, kiedyś namietnie robilam kawowomleczny,podobny do tego Ojejujuowego ;)
    Proste,szybkie i smaczne. Ale nie tanie ;)
  • O rany jakie fajne . Ta pinakolada super i kawowy i krówkowa tez mega . A one mogą długo  leżeć ? 
  • Łaaaa :#j przypomniałam sobie bardzo świąteczny wygląd pokoju Ł. Jak mu w zeszłym roku taki gniotek z klasowego prezentu mikołajkowego wystrzelił. Biały pył wszędzie, kichania grupowego w czasie oględzin i sprzątania pobojowiska multum ... ale zabawka się bardzo podobała i w garść wędrowała często  B)
    Podziękowali 1malagala
  • @joachm1, jak to wystrzelił? sam ze siebie? B)
  • Mam podejrzenie (graniczące z pewnością), że nie samo a z pomocą rąk właściciela. Acz on akurat specjalnie niczego nie uszkadza, więc stawiam, że pękło przy zwykłym ściskaniu. Weszłam na górę jak usłyszałam ciekawe odgłosy a biały pył tworzył zamglenie...
  • Nie mam pomysłu na prezent składkowy dla mojej 4 łatki. Ma sporo rzeczy po starszej siostrze i nic sensownego nie przychodzi mi do głowy. Tak do 300- 350 zl
  •  @Ojejuju, można spirytus zastąpic wódką? Zrobiłabym tacie krówkowy pod choinkę.
  • @Aga85, nie wiem czy Wy lubicie poszerzać dany asortyment zabawek?

    U nas zawsze jest wzięcie na kolejne Duplo, kolejne zestawy Playmobil i pociągi + drewniane tory, jakieś kolejne rozszerzenia.

    Może też macie jakieś kolekcje?
    Fajne są Sylvanian Family, oglądałam na żywo, spodobały mi się, dla dziewczynek świetne.
    I zwierzątka Sleischa, też są super dla wszystkich, moi chłopcy bardzo lubią.
    Macie domek drewniany? Domek plus mebelki, to spory wydatek, ale na lata.


    Podziękowali 1Aga85
  • Jak macie gdzie zawiesić, to drążek, ścianka wspinaczkowa, równoważnia, drabinka obrecze itp. u nas w ciągłym użyciu od lat. Są też takie deski balansujące i do balansowania.

    A ja nie mam pomysłu na dwulatkę tak za około 100 zł. Duplo mamy ale jej nie pociąga, wieć nie będę rozszerzać ;/
    Podziękowali 1Aga85
  • Sylvaniany są cudne, potwierdzam i dziewczynki są nimi zachwycone. Choć 4 latka to tak moim zdaniem na granicy wieku zainteresowania nimi, bardziej od 5 w górę bym je widziała... Zwłaszcza, że tam pełno drobnych elementów, łatwo gubiacych się.
    Podziękowali 1Aga85
  • Albo pulpit dyrygenta B-toys. 
    Podziękowali 1Aga85
  • Ulaa powiedział(a):
    Albo pulpit dyrygenta B-toys. 
    Teraz jest tylko ten większy, za 430zl
  • Byłam w tigerze. @mamlu te sensoryczna zabawki to miałaś na myśli te różne masy, przelewajace się piłki itd.? Temat na razie zawieszony, Maz zdecydował, że kupujemy pogo stick :D ale może coś przeoczyłam.
  • Duplo mamy ogromny asortyment, w tym wypasiony domek. I jakoś rzadko się bawi (starsza uwielbiala) 
    Sylvaniany to najbardziej podobają się mi :)
    Może play mobil będzie dobrym pomysłem.
    Albo huśtawka do sufitu przywieszons- też fajny pomysł.
  • Do sufitu przywieszane tez fajne sa takie worki/kryjowki ikeowskie. Mozna w nich siedziec, bujac sie i czytac ksiazke. Lubia w tym siedziec nawet starsi.
    Moze byc tez wozek gondola dla lalek. Moze byc hulajnoga. Moze byc taka drewniana porzadna kuchenka/kuchnia. 
  • @Aga85 a końmi się interesuje? Może stajnia jakaś? 
  • Polly powiedział(a):
     @Ojejuju, można spirytus zastąpic wódką? Zrobiłabym tacie krówkowy pod choinkę.
    Ja xastepowalam. Ze spirytem byl strasznie gęsty, kosystencja z wódką mi bardziej pasowała 
    Podziękowali 1Polly
  • annabe powiedział(a):
    @Aga85 a końmi się interesuje? Może stajnia jakaś? 

    Aktualnie ma etap księżniczkowy:) 
  • @Aga85 w TK Maxx kupiłam mojej 3 latce przebranie śnieżki, bardzo ładnie wykonane. Wybór księżniczek ogromy w różnych rozmiarach i wzorach, w tym również z kołami.
    Uwielbiam też od nich lalki Kathe Kruse, pięknie wykonane i można trafić na cenowe perełki. 
    Sa też lalki które mogą wyglądać i być ubrane jak właścicielka, ale nie wiem czy to nie Ty o nich wcześniej pisałaś...

    https://la-lalla.pl/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.