Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

12325272829

Komentarz

  • my dostaliśmy 6 tyg temu: https://www.facebook.com/kawaleklasu/ 
    i póki co bardzo dobrze się trzyma
    nic z tym nie trzeba robić a wygląda ślicznie :)
  • no tym bardziej ze nie lubią wychodzić to będą mieli  las w domu
  • Słodycze. Świąteczne. Uniwersalne a licealiści zawsze głodni. A jak nie zjedzą to dadzą dziewcxyna
    Podziękowali 1madzikg
  • nieeee rodzinnie nie, każdemu osobno, jak bedą chcieli to się powymieniają :) ale co prezent dla siebie to dla siebie
    Podziękowali 1andora
  • Dla nastolatków to jeszcze fajne prezenty to bilet do kina open. 
    Podziękowali 2madzikg Yucami
  •  :D Dobre 
  • Co tam u Was, @Rejczel @PaniWiosna ?
    Podziękowali 1Rejczel
  • Kupiłam mężowi na Mikołaja bransoletkę fitness, taka która mierzy ilość kroków, długość śnu, dystans biegu itp. Wzięłam w zasadzie najtańszy model (30€) tylko patrzyłam sie na opinie i to jest strzał w 10! Dobry prezent dla gadzetazow ;) Mozna jeszcze dodatkowo sparować z aplikacja na tel, ponoc tez hakować zegarki innych ludzi ;)
    Podziękowali 2Polly malagala
  • @Maciejka, i ja o tym pomyślę. Właśnie dzisiaj mam wychodne :D
  • @mamlu a może skarpetki z motywem świątecznym? Siostry syn dostał takie na klasowych Mikołajkach i był zadowolony. Jak coś, to w Reserved widziałam takie, w okolicach 30zl.
  • Możecie polecić jakiś kubek termiczny? Żeby rzeczywiście trzymał temperaturę? I żeby nie wylewal się z niego płyn po przekreceniu do góry dnem?
  • I jeszcze odkurzacz samochodowy. @NC500
  • ewap powiedział(a):
    @mamlu a może skarpetki z motywem świątecznym? Siostry syn dostał takie na klasowych Mikołajkach i był zadowolony. Jak coś, to w Reserved widziałam takie, w okolicach 30zl.
    Całej rodzinie :) 
  • Fa ma dostać z decathlon polecany tutaj . Kubek. 39,90
  • Emsa robi fajne kubki, takie z przyciskiem.
    Podziękowali 1malagala
  • Jeszcze dla przyjaciela kupie głośnik na Bluetooth do komórki. Ostatnio sama na jakiejs wyprzedaży kupiłam sobie i jestem zadowolona bardzo. Chyba fajny gadżet tez dla młodych. 
    Latem używaliśmy takiego głośnika na ognisku np.
  • malagala powiedział(a):
    Możecie polecić jakiś kubek termiczny? Żeby rzeczywiście trzymał temperaturę? I żeby nie wylewal się z niego płyn po przekreceniu do góry dnem?
    Contigo  West Loop,świetny,trwały,dobrze i bardzo długo trzyma,nic nie przeciecieka,ma blokadę,sam się nie otworzy nawet na dnie torby.
    Jedyny jego minus to cena.
    Podziękowali 1zapominajka
  • olgal powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Możecie polecić jakiś kubek termiczny? Żeby rzeczywiście trzymał temperaturę? I żeby nie wylewal się z niego płyn po przekreceniu do góry dnem?
    Contigo  West Loop,świetny,trwały,dobrze i bardzo długo trzyma,nic nie przeciecieka,ma blokadę,sam się nie otworzy nawet na dnie torby.
    Jedyny jego minus to cena.
    Miałam pisać to samo
    moj ma z 8 lat tylko nakrętkę zmieniłam bo wymyślili nowy system ulatwiajacy czyszczenie
  • Na myworld.com ktoś kupował? To jest dziwne jakieś? Chciałam zamówić zabawke ..
  • Polecam kubki termiczne Primus. Super jakość. Drogie, ale warte swojej ceny. 
  • Dzięki za rady dotyczące kubków! Coś czuję, że wezmę to contigo...

    Jeszcze jedno pytanie: chcę kupić jakąś taką zabawkę to rozładowania napięcia, mam na myśli coś miłego w dotyku, do ściskania. Myślałam o zrobieniu takiego ludzika z balona wypełnionego mąką ziemniaczaną, ale obdarowany łatwo niszczy rzeczy... 
  • To moze squeeshe?
  • Rejczel powiedział(a):
    To moze squeeshe?

    A co to? szukam w google i jakieś głupoty mi wyskakują
  • A widzieliście gdzieś puzzle magnetyczne? To znaczy takie, żeby można je było układać np. na lodówce?
  • I jeszcze jedno pytanie... Ma ktoś fontannę czekoladową? Mógłby coś polecić? :)
  • Sa takie z plansza @malaga, ale mój synek plansze zostawia i przylepia na lodówkę.

    Co do fontanny, to kiedyś nas znajomi zaprosili, fajna zabawa, ale dużo mycia potem. Osobiście bym nie chciała.

    Za to w Tigerze udalo mi się upolować maly zestaw do fondue czekoladowego, chyba 2 czekolady wchodzą na raz. 
    Zestaw składa się z podstawki do której wkładasz tealighta, potem miseczka i dwa szpikulce do nabijania. 
    Nas już 5, a starczyło na deser, można zawsze dorzucac czekoladę, bo topi się migiem. 
    Jedyny minus więcej szpikulcow by się zdalo. 
    Podziękowali 1malagala
  • edytowano grudzień 2019
    @malagala moze ja to zle napisalam, w takim razie fonetycznie napisze: skłiszi. To cos w stylu gniotka ale nie jest wypelnione mąką ziemniaczaną tylko ma strukturę w rodzaju miekkiej gąbki, ktora mozna scisnac a to wraca do swego pierwotnego ksztaltu. Rozerwane nie narobi balaganu, nic sie z tego nie wysypie ani nie wyleje.
    Mielismy klocki magnetyczne, swietne ale najmlodsze dzieci wygubily. Przy maluchach to trzeba raczej chowac.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.