Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

12324252628

Komentarz

  • edytowano maj 2020
    Potrzebuję pomysł na prezent dla siedmiolatki z okazji I Komunii Św. Wolałabym nie kupować biżuteri/różańców bo to kupuje prawie każdy. Co prawda na chrzest ale moja córka dostała cztery różańce :)
    Ed.lit.
  • My jako podwójni chrzestni mamy pomysł na Biblię audio plus dobre słuchawki do słuchania tejze
    Podziękowali 2awia Ona64
  • My preferujemy prezenty sportowe typu piłka, deskorolka czy rolki. Ale to dla chłopca.
    Pamiętam jak kilka lat wstecz starszy syn dostał namiot typu igloo. Do tej pory jest intensywnie użytkowany.
    A M. teraz zazyczył sobie...łuk. "Ale nie taki zabawkowy" :)
    Podziękowali 2awia Ona64
  • Z trafionych u nas prezentów to namiot, teleskop, dobre słuchawki... :)  
    K
  • Biblia dla dzieci
  • Maly boombox, na ktorym dziecko bedzie sobie moglo sluchac audiobookow, bajek i sluchowisk, ktory bedzie mialo w swoim pokoju. 
  • awia powiedział(a):
    Potrzebuję pomysł na prezent dla siedmiolatki z okazji I Komunii Św. Wolałabym nie kupować biżuteri/różańców bo to kupuje prawie każdy. Co prawda na chrzest ale moja córka dostała cztery różańce :)
    Ed.lit.
    Polecam Biblia Audio Kids. Kupiliśmy naszym na Wielkanoc- dziewieciolatek i sześciolatka całe dni przy słuchaniu spędzali. Bardzo profesjonalnie zrobione, do każdego fragmentu jest komentarz dla dzieci. 
    Podziękowali 1Joannna
  • Dzięki. Już guglam wasze propozycje
  • edytowano maj 2020
    Biblia audio jest wspaniała.
    Skoro to siedmiolatek to chyba pobożne prezenty, podkreślające charakter uroczystości i kierujące uwagę ku Jezusowi, będą jak najbardziej stosowne z tej okazji.
  • asia-ch powiedział(a):
    O, to się też wydaje ciekawe. Szukałam czegoś takiego dla naszych dzieci! Super, będę miała podpowiedź prezentu na ich I KŚ :) Dzięki. 
  • Ja kupiłam synkowi i chrzesniaczce.
  • Czy ktoś kupował dziecku albo dorosłemu (dziecko ma duży obwód głowy) czapkę kucharską i może polecić?
    Albo komplet dziecięcy kucharski z fartuchem. Dobrej jakości, na prezent.
  • edytowano czerwiec 2020
    @wiesia, tak, czapkę nie, ale fartuch tak, dla syna lubiacego gotowac, dobrej jakości i ładny wzór w Sienie. Wiem, że nie pomogłam ;).

    A mój drugi syn, przypomniałam sobie, ma też fartuch, bez czapki, ale są takie zestawy w Ikea (pssst, nikomu nie mow gdzie kupiony), ale ani ładne a materiał tez taki średni...
    Podziękowali 1wiesia
  • W Endo zamawialam kiedyś na prezent. Było fajne jakościowo. Tyle, że później jakość im spadła (w zwiazku z czym ostatnie zamówienie robiłam już z rok temu, może znowu jest lepiej?)
    Podziękowali 1wiesia
  • Dzięki dzieki - w Endo na razie nie ma :)
    W IKEA macałam, faktycznie bez szału... a pozostałe które szukam: kuszą uroda, ale raczej na małe główki :)
  • A masz zachowana gdzieś nazwę sprzedawcy @Elunia ?
  • Czy ktoś ma świeży pomysł na prezent za ok. 200 zł  dla 7 latki?

    Potrzebuję czegoś na składkowy prezent. Dziewczynka lubi wszystko i nic, bawi się czymkolwiek, nie zbiera barbi, z lalek dzidziusiów wyrosła, lubi pluszaki ale ma sporo, kreatywne zestawy ma (takie standardowe typu koraliki), hulajnogę, rolki, deskorolki nie rusza...

    Lego, książka, planszówki zawsze są ok ale chciałam jakieś łał...
  • Nie wiem czy dla niej to będzie łał ale raz sześciolatce kupiłam piękny koc w home&you i była zachwycona. Spała pod nim i cały następny dzień bawiła się w przyjęcie na kocu :) Co prada kosztował mniej niż 200 ale pewnie droższe też są ;)
    Podziękowali 1Dudus
  • https://folkstar.pl/pl/p/folk-lusterko-do-torebki-lowickie-biale kupiłam też kiedyś podobne lusterko z imieniem i też obdarowana była zadowolona. 
    Podziękowali 1Dudus
  • Djeco szkatułka z pozytywką plus coś z biżuterii albo gumeczki,spineczki do środka?
    Podziękowali 1Dudus
  • Może jakaś gra planszowa dostosowana do dzieci i wycieczka w ciekawe miejsce 
  • Boks urodzinowy od @uJa ;)
    Zabawa gwarantowana,lepsza niż sam prezent...
  • Koc to jednak zbyt mało prezentowy mi się widzi.
    Elunia - pomysł jest super, ale dla mnie takie prezenty powinny wiązać się z wyprawą dziecka z obdarowującym - jako prezent od paru osób do wykorzystania w innym gronie jakoś nie.
    Planszówki niestety wrażenia nie zrobią jako stale i licznie obecne w jej życiu i często kupowane bez okazji :)

    Wybrane: fabryka mydełek (z planem późniejszej rozbudowy zestawu do realnego wykorzystania w domu mydeł), piękny piórnik (jako że idzie do pierwszej klasy) oraz warsztat tkacki.

    Szkatułka piękna jak wszystko Djeco, ale cena za kawałek tektury jednak pogańska :(

    Bon już kupowałam u @uJa i super zabawa, ale jednak wymaga to przygotowania przez rodzica, i w tym wypadku - gdzie wręczają prezent przychodzące dziewczynki - nie widzę tego.

    Dziękuję wszystkim!

  • Jeszcze z takich wow wow hand madow,.to hodowla krysztalow jest super

    Podziękowali 1Dudus
  • @Duduś,mnie się kiedyś udało moim dziewczynkom o połowę taniej kupić każdą z jakiejś promocji.To było ich marzenie na Mikołaja. Gdzieś  kogoś widziały i bardzo chciały. 
    Już mają te szkatułki kilka lat i dalej są w takim samym stanie czyli ładne,grają itp. Mimo,że tektura to bardzo trwała. Dobrze zrobione.
  • @olgal mamy parę zabawek z Djeco i uwielbiam ich "mądrość" i estetykę. Faktycznie mimo, że są tekturowe, to nadal w dobrym stanie.  Tym razem już za późno, może następnym razem :)
  • @awia koc rzeczywiście przepiękny, jednak tego trzeba potrzebować. A i tak już niedostępny i nie kusi.
    Ale ujrzałam spełnienie marzeń, o których nawet nie wie, że ma ;) Tylko boję się czasu realizacji:

  • do mnie przesyłka szła około 7-10 dni
    Podziękowali 1Dudus
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.