Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1111112114116117140

Komentarz

  • Sukienka ładna ale nie dla mnie. Ja w prostych ciuchach nie wyglądam. 
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Świeżość? Naturalność? Przecież ona ma usta zrobione. Ma 21 lat, ciekawe co jeszcze zrobi przed trzydziestką. W moim wieku będzie wyglądać jak Minge ;)
    Nawet jeśli ma usta ostrzykniete, to ma je bardzo ładnie zrobione. Na tyle, ze ciezko ja o to posadzić z powyższych fot. 
    Natomiadt jeśli ostrzykuje tez inne części twarzy to spoko, bo lepiej przeciwdziałać niż potem korygować 
    Ewa Minge nie jest dobrym przykładem na „szkodliwość” ostrzykiwan i temu podobnych zabiegów. Ona jest ofiara operacji plastycznych tak jak „Kobieta Kot”
  • @Leli, ale ja nie o tym. Młodość jest ładna, to fakt, ale to bardzo ogólne stwierdzenie. Nie ten typ urody, nie ta stylistyka... Nie każda młodziutka dziewczyna musi się podobać i nie każdej 40-latka musi być na straconej pozycji z powodu wieku.
    Dla mnie np. Kate Middleton jest piękną kobietą. Widać, że już nie 20-tka.
    I tak image Wieniawy jest z mojej perspektywy prostacko-wulgarny.
  • Elunia powiedział(a):
    Nie jestem fanka Wieniawy, uważam ja za ładną, młoda kobietę. Porównanie polskiej aktorki do angielskiej księżniczki, to jak porównanie palmy do jabłonki. Obie ładne, ale z zupełnie innych światów. Styl ubierania Kate w naszych warunkach byłby co najmniej dziwaczny.

    No to też podkreślam, że o typie urody piszę. Nie o stylu ubierania i konotacjach wyglądu ze statusem społecznym. To kwestia gustu tylko i wyłącznie i dlatego 20-latka może przegrać z dojrzałą twarzą.
  • Może chodzi, żeby mieć to "coś" ...

  • Elunia powiedział(a):
    @hipolit, a to nie jest tak, ze te usta już trzeba powtarzać, bo jak botoks zejdzie to będą gorsze niż przed? Zobacz jak wygląda Wander.
    Te glonojady to są chyba nieudane ostrzyknięcia?
    Nie znam się, pytam tylko.
    Teraz zmieniło się podobno prawo i kosmetyczka nie może zrobić wielu rzeczy, to znaczy może, ale po studiach kosmetologicznych.
    Nie wiem jak z ustami, nie robiłam ;) 
    ale obserwuje Instagram i dziewczyny nie raz pokazują usta po zejściu (wchłonięciu się, bo kwas się wchłania) i wyglądają ok. 
    Nie wiem jak te z przesadnie napompowanymi ustami (glonojady), bo one wciąż dopompowują :D Usta robi się kwasem hialuronowym, nie botoxem ;) 
    botox po wchłonięciu nie powoduje ze się szybciej zmarszczki robią, właśnie robi się go po to, żeby „usunąć” istniejące i zapobiec! kolejnym. 
    Mylne jest przekonanie ze zmarszczki się likwiduje jak już się one pokażą. Właśnie trzeba działać nim się one pokażą.
    a co do kosmetyczek, to bardzo dobry przepis. 
    Poznikaja pseudogabinety, z pseudokosmetyczkami. Kosmetyczki skupia się ma pazurach, hennach czy depilacjach. 

    Podziękowali 2Polly AgaMaria
  • A mnie się podoba ta fioletowa. Figura super. Baaardzo zgrabne nogi. Co z tego, że są skarpety i getry, tak? Ale nogi i tak zgrabne. A do tego kolor sukienki ładnie się komponuje z mieszkaniem, z kolorami dywanów  ;).
  • Dziewczyna w tej ecru sukni ładna. Tyle, że minę ma taką: I co ja robię tu? Do tego te usta trochę w dzióbek, ale może to jej mina po prostu. 
    Fakt, włosy przylizane, ale czy włosów przylizanych nie ma jakieś 60% obecnych nastolatek i młodych kobiet?
  • Ale co kryje w sobie? Niewinność a może cwaność? Nie wiemy. Każdy może sam sobie ułożyć historię.
    Tak, opowiadanie historii... to jest to. A może napisać opowiadanie o sukienkach. Dzieje sukienki...kremowej...fioletowej...czerwonej?
  • To i ja wtrace trzy grosze: troche giniesz w tej sukience @bleake, ona zbyt malo podkresla Twoje atuty albo jest za duza na Ciebie. Ze zdjecia wnosze, ze jestes drobniutka. Ta lodka przy dekoldzie tak sterczy i wyglada to niekorzystnie. Rekawy zakrywaja Ci przeguby dloni, ktore pewnie masz zgrabne i szczuple i warto byloby je wyeksponowac( rekaw 7/8). Taka smutna ta sukienka.
    Podziękowali 1blaekie
  • Boszsz...
    W życiu Wam nie pokażę żadnej kiecki NA SOBIE!
    Złośliwce niedobre! :D B) :p
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Ej no, Cart, badz sprawiedliwa :) Pochwalilam te sukienke granatowke, pochwalilam szpilki. Staram sie pisac szczerze i dobrze doradzac.
  • To ciekawe co piszecie. Muszę przeanalizować  :) a w takim razie jaki krój sukienki byłby dobry? 
  • No to mam zagwozdke  ;)
  • @blaekie smialo mozesz nosic rzeczy bardziej przylegajace, przy ciele :) Takie rekawy zwisajace pod pachami, jak w tej fioletowce - to niezbyt korzystny dla Ciebie fason.
    Ladnie bys wygladala w dekoltach lekko odslaniajacych obojczyki. Rekawki 7/8, gora przylegajaca, podkreslona talia a dol albo zgrabny olowkowy albo lagodnie rozkloszowany ale dlugosc nie moze zaburzac Twoich proporcji. Ta fioletowa moim zdaniem jest za dluga, talia wypada w niej nizej niz ja masz i cala Twoja filigranowosc w niej przepada. 

    Podziękowali 1blaekie
  • Zaczęłam pisać opowiadanie o sukienkach, a raczej o ich użytkowniczkach.
  • Jeszcze dopisać muszę...
  • A Ty @AgaMaria kurtki mialas zdaje sie pokazac a tymczasem a to pawie a to opowiadania o sukienkach a my tu czekamy i nic, panie, jak nie bylo tak nie ma?
    Podziękowali 2AgaMaria kiwi
  • Aaaa, widzę, że mi nie odpuszczacie. Dajcie poczekać do weekendu. Pójdę na spacer z mężem, to mi fotkę zrobić.
  • Ale miło, że chcecie zobaczyć tę kurtko-płaszczyk.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Chcemy chcemy :)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Pawia w locie tez bym chetnie zobaczyla ale to sie chyba na diabelski mlyn musze wybrac. 
    Podziękowali 3Izka madzikg Aga85
  • Jeju, ide spac, bo juz mi ze zmeczenia odbija palma.
  • Z tymi pawiami, to nawet nie zdążyliśmy sięgnąć po telefony, żeby zrobić zdjęcia.
  • Rejczel powiedział(a):
    Pawia w locie tez bym chetnie zobaczyla ale to sie chyba na diabelski mlyn musze wybrac. 
    Pawia w locie...powiadasz :D
  • Zdecydowanie nie jestem pasjonatką pawi w locie, szczegolnie nie o tej porze. :D
    Mam nadzieję, że wszyscy zdrowi ;)  Dobranoc.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • U nas po kościele i po ogrodzie kościelnym latają, łażą i wrzeszczą pawie. Taki folklor parafialny. 
    Podziękowali 2Małgorzata32 AgaMaria
  • Pawie w locie widok codzienny 
    Podziękowali 2Izka AgaMaria
  • Wieniawy nie lubię, za bardzo kojarzy mi się z rozpuszczoną, sukowatą maupą, którą popsuł rozkochany nieprzytomnie Tatuś.
    Mam wrażenie, że coraz mniej tych pięknych, młodych, naturalnych dziewcząt i młodych kobiet. 
    Prawie każda, która choć z raz pojawiła się w TV i co któraś z ulicy ma coś zrobione i poprawione. Pewnie, to żaden grzech, ale gdzie ta naturalność i świeżość ;)
    Ale sukienka piękna 
    Podziękowali 1formatka
  • A propos folkloru parafialnego, u nas w szopce co roku są szczury i szynszyle. Ksiądz ma fantazję ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.