Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1112113115117118140

Komentarz

  • edytowano luty 2020
    My nie jeździmy do parafii Skatarzyny, bo nasze dzieci biegają po ogrodzie ;). Wodospady, roślinki, kamyczków pelno, za duzo bodzccow dla naszych.
    Ale wszystko ładne, zadbane, przyjemne.

    A obok plac zabaw, kawiarnia świetna!
  • Ładna tylko za długa.  Ja bym ją skrocila do kolan.
  • Widzialam wczoraj, tę sukienkę z Livia Clue. Kusi mnie, tym bardziej ze imprezy nam się sypią ....
  • Nie moje kolory natomiast kroj bardzo ladny. Klasa!


  • edytowano luty 2020
    Nie udusiłybyście się pod szyją?
    Bo pani już się za gardło łapie...
    Podziękowali 3Skatarzyna madzikg Joannna
  • Ten model to narazie tylko te kolory. 
  • Ja bym brała w esy floresy. Nie moje kolory co prawda, ale mnie jednokolorowe sukienki przytlaczają, chyba że są w kolorze wina.
  • Musze przyznac, ze na tej modelce i te kolory i wzor prezentuja sie super! A szpilki jesli mnie wzrok nie myli takie burgundowe/oberzynowe? - bomba.
  • edytowano luty 2020
    Jaka ona byłaby piękna... granatowa  :)

    Nie mój krój, niestety, udusiłabym się pod szyją i za bardzo podkreśla pas i chowa nogi, ale ładna jest. Tylko te psychodeliczne wzorki :D

  • Krój i wzór mógłby być, ale ta stójka nieee.
  • No ja w granacie wyglądam jak na pogrzebie. ;)
  • W granacie mają chyba z takim samym dołem, ale długi rękaw i bez stójki. Ale z gładkich ta mi się też podoba. Chociaż z drugiej strony... w tym kolorze prawie wszystko mi się ostatnio podoba ;)
    Podziękowali 2Rejczel Piotr i Kasia
  • O to jest mój kolor :)

    Podziękowali 2Aszna Rejczel
  • Spojrzała na swoją ulubioną niebieską sukienkę. Tyle wspomnień...ten pierwszy wyjazd za granicę. Dość dawno to było. Zachwyt kolorami, oszołomienie. Albo gdy biegła w tej sukience i narzuconym na nią żółtym płaszczu do mamy do szpitala... Albo randka. I też ten płaszcz. Spacer jesienny a może wiosenny. Odłożyła sukienkę. Pogładziła ją... cdn.

    To taka próbka zgodnie z umową.
    Podziękowali 2Milamama Ewasz
  • Przyszła moja limosa w koty. Lekko wysmiana na forum ;) zastanawiam się czy będę w niej chodzić...
    Podziękowali 1Dorotak
  • Chodź, tylko nie pisz w niej na forum  :D
    Podziękowali 2Milagro madzikg
  • Nie, no na forum tylko klasyka- żakiet i spodnica ołówkowa :D 
    Co do sukienki to miałam wątpliwości i raczej nikt ich nie rozwial B)
    O dziwo mąż mówi, że ok. A nie przepada za Mz :p
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Co do wzorków na sukienkach, to na topie są i takie kreacje:

    Podziękowali 1AgaMaria
  • Risk made in Warsaw. Marka trendy i młodzieżowa, żaden tam katolski folklor ;)
  • Jak na moj gust - tylko druga modelka( sa tam trzy)byla w stanie "udzwignac" te sukienke i wyglada w niej swietnie( mysle, ze to tez kwestia ciekawych dodatkow- torebka na szerokim, plecionym pasku, wysokie rude kozaki) Pierwsza pani w tej kreacji ginie(eteryczny typ urody) a trzecia wyglada do przesady teatralnie i w pewnym sensie groteskowo.
    Kimono w krate - wow! Extra!
  • W MZ właśnie pojawiła się sukienka w wiewiórki i myszki :P 
  • Prawdopodobnie nie każda kobieta i nie w każdej sytuacji chce wyglądać poważnie, elegancko, szykownie. Dlatego dzianiny w MZ się tak dobrze sprzedają ;) 
  •  Ja mam spodnice w wiewiorki borsuki i inne lesne zwierzatka. Bardzo ja lubie. Szczegolnie jak prowadze zajecia w przedszkolu. Ale nie tylko. 

    Kotow nie znosze. I kiecki w koty nie zaloze. Niestety mam zle skojarzenia z kocim moczem i wymiana podlogi jak sie lokatorka ze zwierzyncem wyprowadzila.
  • Tez mam słabość do liskow i wiewiórek :) Na razie realizuje się w sukienkach młodszej!
  • Ja czasem lubię jakiś t-shirt w my little pony albo coś równie głupiego, ale raczej w formie jednego nadruku i dla szeroko pojetego żartu. 
  • Ja czasem lubię jakiś t-shirt w my little pony albo coś równie głupiego, ale raczej w formie jednego nadruku i dla szeroko pojetego żartu. 
  • W modzie micky lubię nadruki bo najczęściej są w czerni i bieli.
  • Uznalam, ze mi źle w każdym stroju we wzory. Już nie mówię o sukienkach, bo w tych mi źle z zaasady. Nawet t-shirt tylko biały lub czarny, bez wzorów, napisow. 
    Kolorowa to może być kurtka sportowa, apaszka, szalik, czapka. Ale reszta czerń, brąz, beż, biel. No i dżinsy jako jedyny wyjątek dla granatu i niebieskiego. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.