Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1114115117119120140

Komentarz

  • Tylko taka była w moim rozmiarze. Oni mają rozmiarowkę zaniżoną, trzeba sprawdzać wymiary.
  • Nie wiem tylko, czy wytrzymam w tej piance wesele we wrześniu w Murcji  :D
  • Jak to w piance? Z czego to jest?
    Do wrzesnia kupa czasu, może niech Ci krawcowa jeszcze granatową taką uszyje na wzór i podobieństwo.
    Klasa!
  • Ja nie widzę. A jestem fanką gracjowych sukienek. To nie sprawiedliwie  :'(
  • Ona jest z pianki. Taki materiał...
  • widze. Piękna! 
    Podziękowali 1Cart
  • edytowano luty 2020
    Kretyńsko ma uszyte ramiona- jedną stronę ma za szeroką a drugą opadającą. Myślałam, że na zdjęciach sobie modelka zsunęła, ale nie. Ciężko utrzymać to ramię na ramieniu a zsunięte mi się nie podoba.
    Pewnie przy mikrobiuście jest ok, ale na mnie z tym opadnietym jest nieco wyzywająco ;)
  • Ooo! Bardzo, bardzo ładna.
  • bardzo ładna sukienka i ładnie w niej wyglądasz :)
    Podziękowali 1kiwi
  • edytowano luty 2020
    Dzięki dziewczyny. Miód na serce  <3
  • @Elunia, tylko muszę sprawdzić, jak się będzie wtedy z tyłu układać, bo ona jest niesymetrycznie uszyta na plecach, specjalnie pod to opadające ramię. Może jak to pianka to się naciągnięte tu i ówdzie i będzie ok :)
  • edytowano luty 2020
    Świetnie wyglądasz, Cart! 
    Ja kupiłam taka różowa używaną, ale okazała się lososiowa - czyli nie dla mnie. Z bólem odeslalam bo świetną figurę robiła.

    Bardzo bym chciała bordowa, ale tyle kasy nie wydam, bo nie mam. Może ktoś by mi kupił? :D

  • Fajnie wyglądasz:)
    Ja we wzorzystych wyglądam beznadziejnie

    I masz super lydki:)

    A ramię odsłon śmiało!
    Podziękowali 1Marcelina
  • Cart, wygladasz super!!!!!!!!!
  • Sukienkę na wesele potrzebuję ... krój podobny do Cart& Pud ale bez takich wzorów . Tylko wolę z krótkim rękawem . Slub pod koniec czerwca . Kolor albo jakiś czerwony albo róż ciemny albo czarny . Nie chce wydać dużo kasy . Rozmiar 40-42 . 
    Figura gruszka - mamy biust , duże uda i tyłek . No przytyłam ostatnio sporo . 

  • Taka mi się  podoba , ale nie wiem czy na wesele ok . Ja muszę mniejszy obcas zdecydowanie 

  • Ten czerwony chyba lepszy 
  • Dół bardzo fajny ale gora z tymi rekawami nie wyglada wizytowo. Tak dziwnie sie uklada ten przod sukienki - moze spłaszczac biust. I tak jak piszesz - czarny kolor to raczej nie na wesele.
  • A może by nie w sukience na wesele ? Macie jakiś pomysł ? Jakoś sukienki ostatnio średnio u mnie jak przytyłam 
  • Teraz modne garnitury dla kobiet.
  • Takie zdjecie pogladowe znalazlam, jak masz Quintana mniej wiecej taka sylwetke to taki kroj jak po prawej by Ci pasowal na wesele, moznaby dobrac jakas sukienke z krotkim rekawkiem jesli czulabys sie lepiej.
    Podziękowali 1Quintana
  • Ja miałam trzy, piękne długie wizytowe spódnice. Do tego miałam 2 bluzki i oblatalam w tym bardzo dużo imprez i czułam się rewelacyjnie. Jedna z tych spódnic się zniszczyła, jedna za duża na twój rozmiar ale jedna taka łososiowa mogę ci pozyczyc. Powinna być do tą bo to takie niewielkie 42.

    Bluzki już nie są pierwszej świeżości

    Daj numer na priva to wyśle ci mmsem zdjęcie. Tylko nie obiecuję że dzisaj bo muszę ją zlokalizowac

    Tak mi się przypomniało że mam jeszcze taka taka sukienke za kolana zielona. Bardzo dobrze się układa na dużym biuscie, wąskiej taki i obfitym zadku :D . Ale jest bez rękawów. I taka przeciętnie elegancka. 
    Podziękowali 1Quintana
  • @Quintana mysle, ze niezaleznie od wagi/kilogramow najbardziej kobieco i wdziecznie bedziesz sie czula w tancu w sukience wlasnie. Masz na pewno piekne ksztalty i teraz tylko pozostaje odpowiednio to podkreslic. Do tego eleganckie szpilki i hej.
    Podziękowali 1Joannna
  • Rejczel ale ja nie mogę w szpilkach niestety bo mam problem z kręgosłupem . Dlatego w takich sukienkach jak zaproponowałaś - aczkolwiek ładne - bez dużego obcasa będę wyglądać jak kaczka ... takie mam wrażenie 
  • Jeszcze cos takiego na gruszeczke:
    Podziękowali 1Quintana
  • Mam ładna długą spódnicę z ciężkiego materiału - kolor pudrowy róż .bardzo fajna jest ale co na górę ? Mam krótki dość tors wiec coś co by odcinało mnie w pasie za bardzo nie podchodzi. Tylko coś chyba dopasowanego by mogło być z lekko wydłużonym dołem 
  • Teraz sa modne slupki niewysokie. Bardzo stabilne i wygodne. I dobrze wygladaja gdy kobieta nie jest drobna. Proporcje sa zachowane. Ja osobiscie dobrze sie czuje na niewielkim obcasie. Noga tez ładnie wyglada.
    Podziękowali 1Quintana
  • Do pudrowego rozu i na wesele to chyba tylko kremowa gora + jakas piekna bizuteria na szyje, zeby troche szumu zrobic u gory ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.