Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1115116118120121140

Komentarz

  • Wydaje mi sie, ze latwiej bedzie wybrac sukienke niz dobrac odpowiednia bluzke do tej spodnicy ale moge sie mylic...
  • Rejczel , masz rację ... dobrać górę to byłaby masakra 
  • A pokaż ta spódnice.

    Ja do swoich mam coś w tym stylu
    https://www.mohito.com/pl/pl/ye220-08x/viscose-rich-kimono-blouse

    I do tego miałam taki bardzo duży, srebrny naszyjnik z kryształami. 
  • Ta ma mega kolor do pudrowego różu https://www.mohito.com/pl/pl/zi941-90x/shiny-blouse
    Podziękowali 1Joannna
  • Bylabym ostrozna z doborem bluzek z tkaniny polyskujacej, odbijajacej swiatlo. Taki material moze optycznie przydawac kilogramow. 
    Podziękowali 1Quintana
  • Wszystko trzeba przymierzyć. Akurat wszystko co linkuje jest w sklepach dostępnych w 90% centrów handlowych.

    Czasami wygląda się fenomenalnie w czymś co teoretycznie łamie zasady.

    A to wesele, więc może warto spróbować coś coś polyskuje. ;)
  • Ta pierwsza bluzka z linka od @andora bardzo ladna, delikatna. To jest taki kolor hmm gołębi chyba? Podoba mi sie. Mysle, ze @Quintana nie zaszkodziloby przyprobowac tej bluzki z ta Twoja spodnica + piekna kolia :)
  • andora powiedział(a):
    https://www.reserved.com/pl/pl/ym634-99x/ladies-blouse

    Jest test taka wersja w kremowym kolorze

    ta fajna, chyba kupie do wąskiej zielonej ołówkowej spódnicy, będzie pasowała na imprezę po konferencji
    Podziękowali 2andora Quintana
  • @uJa , ładna ta koronkowa bluzka ale ma stójkę ... przy długiej spódnicy i mam dość krótką szyję .. potrzebuje  raczej cos z dekoltem ; tak mi się wydaje

  • Dziewczyny, doradzicie co do takiej spódnicy.
    Chce ja włożyć na pewno na komunię, a może też na wesele ( choc pewnie lepiej sukienka)?
  • Zdecydowanie nie czarna jak na zdjęciu xD a że to vinca z koła to bym szukała dopasowanej bluzki, może z jakimś lejącym eleganckim dekoltem. I bialej lub kremowej na maj.
    Ja rozważam vince na wesele w lipcu. @Dorota mnie tym tangiem zachęciła!
    Podziękowali 1Aga85
  • Quintana powiedział(a):
    @uJa , ładna ta koronkowa bluzka ale ma stójkę ... przy długiej spódnicy i mam dość krótką szyję .. potrzebuje  raczej cos z dekoltem ; tak mi się wydaje


    do długiej spódnicy zdecydowanie dekolt! :)
  • Dorotak powiedział(a):
    Zdecydowanie nie czarna jak na zdjęciu xD a że to vinca z koła to bym szukała dopasowanej bluzki, może z jakimś lejącym eleganckim dekoltem. I bialej lub kremowej na maj.
    Ja rozważam vince na wesele w lipcu. @Dorota mnie tym tangiem zachęciła!

    No popatrz, a jak dla mnie właśnie tylko taka jak na zdjęciu. Czerń trochę pazura dodaje, w kremowej lejącej do takiej spódnicy czułabym się jak budyń z soczkiem.
    Podziękowali 1Aga85
  • edytowano marzec 2020
    Zdecydowanie najbardziej podoba mi się z czarną.
    https://s2.zeberka.pl/wp-content/uploads/sites/3/2019/04/1-11-R1-4-980x574.webp
    Jakoś nie umiem wkleić zdjęcia :(
    Podziękowali 1Aga85
  • Podziękowali 1Aszna
  • Chyba że tak jak powyżej.
  • Budyń z soczkiem zrobił mi wieczór @Bagata:D
    Ale zgadzam się co do merituma.

    Podziękowali 2Aga85 Milagro
  • Ja bym wybrała jakąś ecru dopasowaną. Smutno jakoś z tą czernią.
    Podziękowali 1Aga85
  • Aniuszka powiedział(a):
    Ja bym wybrała jakąś ecru dopasowaną. Smutno jakoś z tą czernią.
    może w kolorze tych najciemniejszych liści, zamiast czerni 
    Podziękowali 2Aga85 Milagro
  • Mnie się wydaję, że taka zwykła, jak modelka na zdjęciu, to trochę mało elegancka jest...
    A co myślicie o koszuli białej?
  • Do takiej spodnicy na wesele ładnie bedzie wygladala dopasowana w pasie . ja kupilam sobie w lumpku bluzke asos z duzym dekoltem w szpic z przodu i tylu. Dobrze tez bedzie wygladal kopertowy lub bardzo duza łodka.Czarna na wesele niekoniecznie ale cos w kolorze kwiatow lub lisci jak najbardziej. I fajnie byloby zagrac materialem zeby to nie byla zwykla dzianinka. Kolor bluzki koniecznie spasowany z twoim typem urody.
  • Zdecydowanie nie czarny. Ja bym ubrala ciemny róż już taki amarantowy ewentualnie czekoladowy brąz. Bluzka z dekoltem odważnym, raczej skomna w stylu tej co na zdjeciu. Duży wisiorek na szyję. Czarny element to jakiś ladny żakiet ewentualnie kurtka skórzana, 
  • dziś kupiłam kolejne trzy sukienki :) w następnym tygodniu wybieram się na poszukiwanie ramoneski, ale potrzebuję też do moich sukienek płaszczyka wiosennego. Ktoś wie i może polecić gdzie kupię fajny w większym rozmiarze (44-46) ?
  • edytowano marzec 2020
    Mnie się ostatnio podobają z firmy probe ,ale nie kupiłam , tylko oglądam ;)  
  • ja muszę kupić stacjonarnie - jestem bardzo nieproporcjonalnie zbudowana i w interniecie nigdy nie mogę sobie nic dopasować.
  • uJa powiedział(a):
    andora powiedział(a):
    https://www.reserved.com/pl/pl/ym634-99x/ladies-blouse

    Jest test taka wersja w kremowym kolorze

    ta fajna, chyba kupie do wąskiej zielonej ołówkowej spódnicy, będzie pasowała na imprezę po konferencji

    kupiłam i muszę oddać;/ jakaś taka ciasnawa mimo że w inne ich rozmiary się mieszczę i taka "bylejaka" nei taka jak na zdjęciu
  • @Elunia dzięki za podpowiedź :) w DE będe dopiero od kwietnia ( o ile wirus pozwoli :) ), ale będę tam przez dłuższy czas to obczaję te sklepy :)
  • @kitek w polskim C&A tez ustrzelisz podobna ramoneske. Rozmiary do 46 wlacznie. Jest tez w kolorze malinowym.
  • Te trencze Yessica( chabrowy i bezowy) widze, ze sa w C&A po 299,90 zl.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.