Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

17172747677140

Komentarz

  • @jukaa mi sie bardzo podobasz w tej sukience. Kolor pasuje do Ciebie, tylko czy pasuje tez Tobie. Figure masz swietna!! Do pozazdroszczenia  :)

    @annabe slicznie w tamtej sukience wygladalas!
  • @Jukaa ;  -co myślimy?

    że masz ładne nogi

    I sylwetkę  całą :)

    Ja Ciebie zawsze widzę w czerwieni <3

    Może dlatego, że sama ze sliwką mam na bakier;)


    A w tej Twojej zrobiłabym jakieś zaszewki,drapowania (nie wiem jak to się zwie)w talii

    Żeby ją podkreślić :)


    @Annabe ;  -pięknie w tych ciązach wyglądasz :) Kwitnąco

    To był ślub mamy???  Czy jakos nie tak przeczytałam?


    Podziękowali 1annabe
  • Tak @Daga . Mama moja koscielny slub brala.
    Podziękowali 3Daga Aneczka08 In Spe
  • @annabe ;  -no to super!   Fajne doświadczenie

    Gratulacje dla Mamy?

  • Dzieki  :) Ciezko bylo sie oswoic na początku ale wyczekala sie na to ziemskie szczescie wiele lat. 
    Podziękowali 4Aneczka08 Daga In Spe Katia
  • Moja dzisiejsza...
  • edytowano październik 2018
     :) 
  • Porządnie przyzwoita sukienka  :D
  • A ja sobie wczoraj w końcu kupiła sukienkę w której wyglądam bardzo dobrZe https://carry.pl/pl/zima-2018/15402-sukienka.html#/kolor-czarny

    A do tego zakupiłam sobie również kozaki za kolana i moje grube nogi schudły optycznie niesamowicie. Polecam każdemu!
  • powiedzcie mi gdzie coś takiego kupić , i ile to kosztuje proszę 
  • Czyli na pl? No i czy gdzieś w Polsce dostanę? Ja tego z tej strony nie zamówię bo i nie znam angielskiego ni nic
  • Niezła sukienka  :D
  • Mam do sprzedania suknie balowa jjhouse, czerwona. Nowa z matkami. Bardzo efektowna. Ma miejsce na biust. Może ktoś potrzebuje.  Rozmiar 36, ale duże.
  • Ciężko teraz w galeriach rzeczywiście ja mam postanowienie znaleźć coś na necie. Najlepiej w miarę eleganckiego. W miarę wystarczy. I koperta albo patent na karmienie.. wiem to mocno zawęża ktoś coś? Kupiłam se wczoraj jedna za półdarmo ale patent raczej cały cycek na wierzch przy karmieniu i ratuj sie apaszka i raczej taki materiał letni.. 
  • polećcie jaki sklep z sukienkami do pracy :) obowiązuje sztywny dress code korporacyjny, zamiast ołówkowych spódnic i koszul wolałabym zainwestować w fajne sukienki. Muszę skompletować swoją szafę od początku.
  • @MAFJa na kopertówki wszystkie mam tylko jeden sposób by cyc pozostał w ukryciu: ucinam top na ramiączkach pod biustem i taki krótki noszę pod wszelaaakie kopertowe, ktorych pełno na ciucholandach. Fajnie sie podwija po odslonieciu koperty i nic niewidac. Gotowe. Dopiero przy ost dziecku na to wpadlam. I juz niewydaję na specjalne kroje do karmienia. 
    Podziękowali 2ewaklara Agnieszka82
  • No koperta to tyz jeden krój. 
  • @kitek w orsay kiedyś kupowałam regularnie,v tam mają linię takich "biurowych" ubrań (a przynajmniej mieli). Tylko to sklep raczej dla niższych kobiet, jeśli nie chce się mieć wszystkiego mini...
  • Vero Moda ma czasem takie bardziej oficjalne kiecki, w Orsayu sobie tez ostatnio taka bardziej biurowo- formalna kupiłam. Oczywiscie ukochane Boden (taka niewymuszona elegancja), na przecenach sie ostatnio w kilka obłowiłam. Maja swoją cenę, ale pod kazdym względem świetne. No i HM, co raz częściej spory wybór w długości midi, niektóre świetne, a i ceny bardzo przystępne. Jesli sie kupuje online, to warto na przeceny popatrzeć bo sporo fajnych okazji maja. I jeszcze S.Olivier (ale średnio lubie) ma duuuzo takich sukienek. 
  • Ja jakieś dwa lata temu postanowiłam, ze chodzę tylko w sukienkach (wyłączając oczywiscie wyprawy w Alpy i świat) i jestem na takim etapie, ze mam już cała garderobę sukienkowa na kazda okazje i pogodę, na dom i na spotkania biznesowe. Super minimalistyczna garderoba mi wyszła, bo mam tych sukienek tak ze 30-40, do tego kilka żakietów/ sweterków. Wszystko mieści sie na jednym drążku. Lubie to :)
  • 30/40 sukienek to zdecydowanie nie jest minimalizm
    Podziękowali 2Felicyta wielorybek
  • Jak ci odpadną spodnie, bluzki i spódnice to to jest minimalizm.
    Podziękowali 2Maciejka AleksandraB
  • Ale to wszystkie ciuchy jakie posiadam, no moze z wyjątkiem kilku t-shiertow i gaci. W tym 30-40 sa tez 3-4 bardzo wyjściowe/ wieczorowe sukienki, ze 4 polarowe/ dresowe. Jak dla mnie progress, kiedys potrzebowałam dwa razy tyle ciuchów. 
  • No wlasnie @Cart&;Pud, to miałam pisać. Nie masz na dol spódnic i spodni, legginsów do tunik, bluzek itd. Wszystko sie upraszcza, a koniec końcem msz wyglada sie lepiej. I wcale nie jest to monotonne, bo mozna łączyć te sukienki z różnymi dodatkami, butami. W kazdym razie ludzie, ktorzy widza mnie na ci dzień, a później widza moja garderobę sa w szoku, ze tylko tyle ciuchów mam. 
    No nie wiem, nie namawiam, ale jak ktos jest przytłoczony zawartością swojej szafy, to polecam przerzucenie sie na sukienki.
  • Ja w sukienkach wyglądam źle
    I duszę się przy okazji- takie mam odczucie
    Podziękowali 2ewaklara andora
  • wg mnie i tak duzo 
    ja daze do minimalizmu
    juz pozbylam sie mnostwa ciuchow i nadal mam duzo takich w ktorych wcale nie chodze 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.