Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie naga i nie ubrana

191012141524

Komentarz

  • Plecak. Mój nosi rzeczy podręczne w plecaczku.
    Podziękowali 1DaddyPig
  • ja odnośnie białych plażowych sukienek (bo dopiero teraz przeczytałam ) wstawionych przez Ida na bodajże 8 stronie - nie podobają mi się bo są niepraktyczne - odsłonięte ramiona szybko mogą się spalić za to trudniej opalić zakryte nogi- pozostałe nic zachwycającego naprawdę  - dodatkowo część jest w ciemnych kolorach co oznacza, że szybciej "przyciągną słońce" -a ze spalonymi czerwonymi ramionami lub mokra od potu kobietka już tak pięknie i elegancko wyglądać nie będzie ...
    co do strojów sportowych na stronie 13 - sorry co w ich niezwykłego - t-shirt i spodnie ? bo są na blogu Norweżki ? tysiące kobiet w Polsce dzień w dzień takie zakłada do biegania i co z tego ?
    co do pozostałych strojów (które są na blogu tej Norweżki tak?) hmm w niektórych nie widać nawet że ta pani ma jakąś figurę (a pewno ma) - w dodatku w życiu bym takich butów nie założyła do takich sukienek
    co do strojów regionalnych piękne - choć ja wolę regionalne polskie - dla mnie przepiękne są poznańskie :)  tyle co chciałam napisać - zaznaczam że to tylko moje zdanie Jak ktoś woli zachwycać zagranicznymi ok
    Berenika przepiękne zdjęcie w tych strojach ludowych - coś pięknego :)
  • @monia3 a o wlosach czytalas?
  • edytowano maj 2017
    o włosach ? nieeeee Coś pominęłam ?
  • tryk powiedział(a):
    A jak Pani ma sukienke to nozki z wloskami czy bez?
    Jak Panie to czuja?
    Ja wole byz?





    @monia3 ;
  • Katarzynamarta masz rację :smiley: Ja generalnie wolę mieć nóżki bez włosków - lepiej się tak czuje ;)
  • katarzynamarta powiedział(a):
    Jak pani ma sukienkę maksi to futra nie widac
    Znalezione obrazy dla zapytania sukienka maxi
  • świetna sukienka, tyle oszczędności, nie trzeba majtek, rajstop, depilatora :dizzy: 
  • a jak ta sukienka wygląda z przodu? :smiley: Może ma jakieś ekstra rozcięcie na calej długości nogi :smiley:
    Podziękowali 1E.milia
  • edytowano maj 2017
     czy widziałyście sukienkę, w której Doda wystąpiła w Cannes?- z tyłu szeroka koronka od góry do dołu , a właściwie tył z koronki
  • Skatarzyna powiedział(a):
    świetna sukienka, tyle oszczędności, nie trzeba majtek, rajstop, depilatora :dizzy: 
    bez majtek :#???,ale golic nie cza nog
  • Bez majtek zdrowiej.
  • edytowano maj 2017
    OlaN. powiedział(a):
    Bez majtek zdrowiej.  jak o zdrowie to nie  wiem,
  • no właśnie, punkt 9.
    Kapelusz!
  • edytowano maj 2017
    @Malgorzata a Ty w te sobote, to nie bylas przypadkiem na lotnisku? Przygladalam sie jednej kobiecie podobnej do Ciebie ;)

    Edit: gramatyka ;)
  • A jesli chodzi o styl Wloszek, to duze miasta to jedno, a prowincja to drugie. Dojrzale kobiety ubieraja sie rzeczywiscie bardzo ladnie, ale wsrod studentek jest dramat: dresy, buty na sprezynach i kolorowy plecak invicty z podstawowki rzadza na wykladach, oczywiscie okraszone wieczorowym makijazem. Spodnice pojawily sie dopiero kilka lat temu i nadal nie sa zbyt popularne. Po 35 roku zycia lub ogolnie z rozpoczeciem pracy zmienia sie to jednak jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki.
    Podziękowali 1mamababcia
  • buty na sprezynach?
  • edytowano maj 2017
    .
  • Niech mi ktos da kopa.
    Zebrac sie nie moge do roboty.
    A mam dzis zaplanowany dzien "techniczny" czyli sprzątaniowy.

    Podziękowali 1AgaMaria
  • Malgorzata32 buty na sprezynach i suknia dluga
  • Ups...pomyliłam wątek  :p
  • Elunia powiedział(a):
    Ale jesteś naga czy ubrana @Małgorzata32 ? :)
    @Elunia sama zobacz 
  • Zaraz sie gromy posypią, ze mini.
    Ale własnie dlatego, ze krótka chodze w niej tylko po domu. 
  • Tylko po domu i wrzucam do neta.

    Kobiety... ;)
  • Twarzy nie widać☺
  • Coz...kiecke chcialam pokazac. Przeciez ze nie siebie B)
  • Jak dla mnie to już mini.
    Kazda sukienka przed kolano to wg mnie mini.
    Podziękowali 1Katia
  • Na moje standardy jest dluzsza niz krotsza  :D Krotka zaczyna sie od polowy uda w gore. 
    Sukienki wklejone przez Ide w wiekszosci bardzo ladne, tylko nie rozumiem po co analizowanie ich pod katem skromnosci skoro to sukienki przeznaczone do noszenia w miejscu gdzie norma jest odslanianie calego ciala poza miejscami intymnymi. No taka specyfika miejsca i raczej nikt poza brawariami nie domaga sie by zakrywac sie tam po szyje. Pod taka sukienka nosi sie stroj kapielowy a sama sukienka ma byc po prostu lekka narzutka jesli ktos chce sie zakryc przed sloncem albo zatuszowac mankamenty figury. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.