Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię auto 6-7 osobowe.

12829313334

Komentarz

  • No i po uderzeniu w drzewo takim Voyagerem, z prędkością 40km/h, dzieci wychodzą z auta i wynoszą pokiereszowanego kierowcę, nastawiają mu nogi i kręgosłup i tamują krwotoki. Tak bezpieczne są Chryslery i Dodge. Niestety.
  • edytowano kwiecień 2014
    Marsjanka,my jesteśmy zadowoleni z trafica. Mamy już drugiego....
  • @PawelK czy to jest 807 Tepee?
  • @Annana - nie wiem, a czym się różni Tepee od nie tepee?
  • Wymiar są identyczne. Z tego co kojarzę, to te 3,3m3 to jest po złożeniu 2 i 3 rzędu, a 2m3 to będzie po złożeniu 3 rzędu. Stąd ta różnica w bagażniku.
    Być może tapee nie ma 3 rzędu, stąd ten urośnięta minimalna pojemność. Nie wiem, ale cudów nie ma, bo cały czas to to samo auto.
  • Czy ktoś z krewnych i znajomych miał do sprzedania Volkswagena Sharana? Krążyło takie ogłoszenie po fb....
  • czy ktoś ma/miał do czynienia z citroenem evasion?
    wiem,  że było wątków o autach wiele, ale nie mam siły wszystkiego przeczytać
  • Jeśli ktoś chce kupić auto 7 osobowe to świetnie się składa bo my chcemy sprzedać naszego Seata Alhambrę. Rok 2003 1.9 TDI 130 KM.
  • już rozmawialiśmy, chłop się wystraszył przebiegu ;)
  • 240 tysięcy, ale nie kręcone!
  • to jeszcze raz mu powtórzę, bo nie wiem, czy o 100 tyś więcej sobie nie zakodował ;)
  • Od Piotorurów bym kupował w ciemno.
  • Ja w mojej 10letniej Astrze mam 110tys nakręcone.
    Ale wygląda z zewnątrz na 300
    :\">


    No ale 240tysi na 10latka to chyba raczej norma...
  • Czyli to fakt, że jak Polak słyszy, że 200 tys to trzeba skręcić w dół bo uważa za złom.
    Kilka faktów: moja starsza mućka, jak sprzedawałem miała ponad 310tys. Nie brała grama oleju, silnik chodził jak złoto.
    Widziałem ogłoszenie taksówkarza, który sprzedawał po zrobieniu 650tys
    Rok temu kupowałem audi, kupiłem bo jako jedyne miało przebieg ponad 300tys co świadczyło o uczciwości sprzedającego, potwierdziło się. 
    Kupowanie 10 letniego auta i szukanie przebiegu 120tys to oszukiwanie się :) Nawet na zachodzie nie kupuje się auta rodzinnego za 150tys, po to żeby jeździć tylko do kościółka. Powiem więcej, na zachodzie pokonuje się znacznie więcej km, bo paliwo relatywnie tańsze.
  • Na zachodzie...
    Ale nasza 10letnia Astra naprawdę ma przebieg 110tysięcy. Mamy ją prawie od nowości. stała długo pod blokiem, jeżdżona raz na miesiąc.
    Naprawdę to jest realne wyjeździć 110tys. w 10 lat
    :D

  • "Kupowanie 10 letniego auta i szukanie przebiegu 120tys to oszukiwanie się"

    To rację ma mój mąż, że nie sprzedamy Astry za cenę jej wartą.
    Jak tylko uzbieramy kasiorkę na 7osobówkę, będziemy musieli sprzedać (moją ukochaną Astrę). I mąż mój ciągle mówi, że oddamy ją za darmo bo nikt nie uwierzy, że ona tak mało jeżdżona.

  • @Annana
    Będziecie musieli podkręcić licznik do 200tys ;)

  • :D

    Albo wyjeździć wreszcie te 200tys
    :D

    Ja tam nie widzę problemu. Bardzo lubię ten samochód. Lakier ma zdarty okropnie, ale jak jeeeździ!
    Tylko szkoda, że dzieci mi się w nim nie mieszczą
    :D
  • To tak jak nasz fordzik Ka ma 6 lat i 42000 służy tylko na xo
    dojazdy do pracy, najdalej byliśmy nim we Wrocławiu, gdy wracaliśmy od sprzedawcy. Też chcemy sprzedać ale tak mi żal...
    A tak przy okazji na jakich portalach szukacie aut, przeglądam codziennie otomoto i słabo, szukamy peugeota 807 albo citroena c8 albo innego z bliźniaków tych modeli.
  • @Annana zawsze mozesz sie przesiasc jak i ja do Zafiry.
    Taki AstraLux  B-)

    A te 230tys to zalezy czy diesel czy benzyna, stare diesle to 600tys wyjezdzą.
  • Nowe też.
    >Ale nasza 10letnia Astra naprawdę ma przebieg 110tysięcy
    Takie przebiegi się ZDARZAJĄ (chociaż w przypadku vanów to myślę, że graniczy z cudem). Natomiast na naszych portalach są prawie TYLKO takie auta ;)
  • edytowano sierpień 2014
    Sprzedamy naszą kochaną Mazdę Premacy I 2002 rok
    7 osobowa,
    2.0 Diesel

    to forumowe autko, z tradycją :-)
    w bardzo dobrym stanie technicznym
    przebieg 225000

    ubezpieczone i zarejestrowane.

    Po bardziej szczegółowe info proszę do mego męża dzwonić, kontakt na pw

    Cena 10.000

    edit: rok dopisalam

  • ups to wątek o kupnie, jest gdzieś wątek sprzedam auto?
  • Żeby ktoś kupił, ktoś sprzedać musi.
  • @piotoru to fakt :-)

    my nie kupimy 9 osobowego autka dopóki tego nie sprzedamy.
  • Z KTÓREGO ROKU TO AUTKO_?
  • No i my w końcu \:D/ po prawie 8 latach poruszania się na własnych nogach, pociągami bądz pożyczonym autem checmy i możemy kupić auto.Jakby ktoś chciał, sprzedać  albo słyszał o kimś kto chce sprzedać to chętnie rozważymy.
  • ilu osobowe?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.