Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię auto 6-7 osobowe.

12829303234

Komentarz

  • Potwierdzam. Agi82 mazda premacy jest świetna, tylko ma jedną wadę - po zakupie szybko robi się za mała... ;)
  • Ja już kupiłem autko Lancia Zeta 2.0 jtd 2000r przebieg 168 000
  • Jak narazie wszystko wskazuje na to, że mazda jest sprzedana, a przynajmniej finał transakcji ma się odbyć w tym tyg - no chyba, że klient (forumowy de facto ;-) ) jednak zmieni zdanie.....
  • Jakby ktoś miał ochotę sprzedać nam pakowne auto z tego wiek, niekoniecznie 7osobowe i jeszcze zgodziłby się na zapłatę w 3-5 ratach, to proszę o info:-D

    hehe, pomarzę, bo nasza corsa już niestety...
  • @origami
    pamiętam! cały czas o Was pamiętam!
    i jakby co to wiesz, odzywam się :D
  • edytowano sierpień 2014
    My się przymierzamy do sprzedaży naszego Chryslera Voyagera 2,5 TD... 99 r. 260000 tys. przebieg, na łańcuchu rozrząd, kolor czerwony z relingami dachowymi i orurowany...klima ( 2 tyg. temu nabita ), elektryczne lusterka i szyby, podgrzewana przednia i tylna szyba, lusterka podgrzewane...7 osobowy...piękne autko...serwisowany na bieżąco...bez żadnego wkładu...żal sprzedawać dlatego piszę, że się przymierzamy...
    :D

    zdjęć póki co nie daję bo sami wiecie...
  • edytowano sierpień 2014
    @spioch ; poszukujemy auta 7 osobowego
  • sprzedaż naszego Voyagera w ciągu max dwóch tygodni się wyjaśni...
  • edytowano sierpień 2014
    Mielismy ostatnio okazję wypróbować DOGA 7 a nawet 8 osobowego jakby wymienić dwa środkowe  fotele na potrójną kanapę, automat, rocznik  2007.Ale silnik 3.3, benzyna, i kilka innych bajerów a właściwie ich brak (w tym mały bagażnik) nas skutecznie odstraszył. Facet chciał za niego 15 tys.Fajnie się jechało ale to samochód do utrzymania nie na nasza kieszeń.
  • Kolega ma crv 3.0 na automacie na gaz i zadowolony.
  • ogłoszenie nasze nieaktualne, mazda sprzedana.
  • edytowano wrzesień 2014
    Uwaga. Atęsją. Figyelem.

    Jest opcja, że będziemy sprzedawać naszą zafirę. Co się dało, to jest naprawione.

    Spalanie ca. 6 l

    Rocznik 2000/01

    Przebieg 240 kkm, z tego 100 nasze, za resztę nie odpowiadam :)

    Imho jeszcze swoje odsłuży.

    Suplement: diesel, 2,0

    full opcja (klima, elektryczne szyby lusterka itd, podgrzewane fotele, airbagi z przodu z tyłu etc etc etc)

  • Spalanie ca. 6l
    --------------------

    ale to w trasie...w mieście zapewne około 8 - 8.5 litra...
  • edytowano wrzesień 2014
    Nie, na co dzień.

    Zapomniałem dodać że diesel
  • wiem, że Diesel i dlatego piszę w trasie...w mieście nie ma najmniejszej szansy aby 2 litrowy silnik palił 6 litrów...
  • Nie żartuj, to nie jest wyjątek.
  • Równie dobrze mógłbym napisać że nie ma szans mieć troje lub więcej dzieci :D
  • edytowano wrzesień 2014
    możliwe, moja mućka 1.9jtd spalała w granicach 7 w miescie
  • a czy ktoś zna kogoś kto sprzedaje multiplę wersję maszkarną lub upiększoną?
  • @koctel: Wiesz, dlaczego ludzie z pustym garażem zamykają takowy na noc? Żeby nikt multipli nie podrzucił. 

    Nie idź tą drogą. Nie brnij dalej.
  • Mysmy z nasza zafira zeszli w czasie wakacji do 7,6 l/100 km, ale jezdzona byla w niepelnym skladzie osobowym - 1, 2 osoby + miala kilka dłuższych tras tez w okrojonym skladzie. Normalne spalanie przy 7 szt. w srodku to jednak ok. 8 z kawalkiem (8,2 - 8,5), do tego zalezy, czy mocno uzywana jest klima , bo tez podbija spalanie. 
  • No cóż. Jeździliśmy w 7 osób (w tym 5 dorosłych) - nie podnosiło zużycia. Z klimą - nie podnosiło. Po górach - nie podnosiło.

    Może inny silnik?
  • Moj maz ma dosc ciezka noge, wiec jak on jezdzi wiecej to spalanie idzie w góre. Do tego jezdzenie jest 95 % w 7 osób (dwie male, ale reszta pełno lub ponad wymiarowa ;) + plecaki szkolne itp.  Model z pewnościa inny, bo nasza jest z 2008, moge sprawdzic dokladnie jaki, ale chyba silnik nawet mniejszy. Na rope. Ja mowie o średnim spalaniu na kilka tys. km, bo bywaja sytuacje , ze jadac i z calym obciazeniem itp. mozna zejsc na mniejsze spalanie, ale pisze jak jest naprawde na przestrzeni powiedzmy roku - w lecie spada, potem w roku szkolnym systematycznie sie podnosi  - roznica jest taka, ze w lecie jezdzi maż sam lub ze mną, lub sa dluzsze trasy poza miastem. 
  • @PawelOdOli

    masz na myśli jakosc tego auta czy jego wygląd?

    My  z mężem stwierdziliśmy, że to auto jest tak brzydkie, że aż nam się spodobało..podobnie miałam z saabem "krokodylem"..

    a poza tym wydaje nam się fajnie rozwiązane z tymi trzema siedzeniami, niezłym bagażnikiem


  • TY to coś w multipli nazywasz bagażnikiem?
    no i trzy siedzenia w pierwszym rzędzie to pomyłka, środkowy pasażer bardzo ogranicza ruchy kierowcy i przeszkadza choćby w zmienianiu biegów
  • No dobra, to możemy twierdzić że mamy wyjątkowo mało palący egzemplarz.

    Albo kierowców.

    Nam yaris 1.0 palił jakoś poniżej 5 litrów, a mojej Mamie ok 7 :)
  • edytowano wrzesień 2014
    Mieliśmy multiple i to był najsuperwowszy samochód. Wygląd Ala Owad :) ale wszystko tam ekstra jest w środku. Teraz skladamy na espasa granda :)
  • @iwaslim

    dzięki za pozytywne informacje
    ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.