Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię auto 6-7 osobowe.

12829303133

Komentarz

  • :) fakt każdy się dziwił, że kupiliśmy taką ropuche. Do czasu ... przejażdżki :) Wysoki, przestrzeń, fotele wygodne, bagażnik na prawdę spory, okna wielkie, schowki. Mieliśmy benzynę i duży silnik, opłaty nas w pewnym momencie zjadly.
    Multipla była po raz kolejny w planie, dopuki nie zdałam testu na nowego obywatela w drodze. Byłaby przymała.
    Espace grand dla nas idealny, jesteśmy bowiem gabarytowi mocno i nie lubimy ciasnoty. Super rozwiązania z fotelami niezależnymi i na szynach, nie rdzewieje i ekonomiczny szczególnie diesel 1,9.
  • Z tego co wiem, @beata2 zastanawia się nad zmianą multipli na większego vana.
  • @PawelK

    dałbyś jej znać, że przymierzam się do zakupu, choć jeszcze nie w tym momencie..chyba że jakoś na priva mogę ją złapać?
  • przeesemesowałem ;)
  • Dzięki jestem, multipla jest super i gdyby były młodsze takie brzydkie modele pewnie byśmy sobie kupili młodszą. To jest naprawdę bardzo wygodny samochód.
  • Takie ubrania i fryzury też pewnie są wygodne:

    image

    Ale chyba nie tylko o wygodę chodzi :P
  • edytowano wrzesień 2014
    Tym panom przydałaby się karta mobilizacyjna a co do multipli jednym podoba sie młyn a drugim córka mlynarza. Miałem ufo 6 lat i auto bylo super uniwersalne bagażnik wystarczający. I w żadnym aucie zona nie siedziała tak blisko mnie :) w obecnym vanie dzielą nas kilometry :(
  • Up. Nie ma ktoś na sprzedaż auta? Wymagania: 5 drzwiowe, z tego wieku, disel. Chętni jestesmy nawet przed Świętami.

    Wolę znajomych najpierw zapytać;)
  • My mamy. Opec vectra combi c, 2005, dużo miejsca w środku. 93000 przejechane. Więcej stał w garażu niż nim jeździliśmy. Fajny jest :)
  • @moni_k priva wysłalam:)
  • Nadal szukamy;)
  • edytowano marzec 2015
    My też szukamy samochodu 6-7 os. na razie wpadła nam w oko Honda FR-V. Czy ktoś ma, użytkuje i może powiedzieć jak to to się sprawuje?
  • @moni_k można prosić o podanie ceny?
  • Ja pisałam w innym wątku; mamy do sprzedaży Fiata scudo, 3-letni, 8-os. , b. wygodny, diesel. Jesteśmy pierwszymi użytkownikami, auto jest b. zadbane , bezawaryjne, bezwypadkowe, genialny bagażnik, Wkleiłabym linka ale nie wiem czy nie złamię jakiś regulaminów. Może ktoś mnie oświeci w tym względzie ;)
    Służę dodatkowymi info dla zainteresowanych :)
  • @manatta, obawiam się, że nas nie stać, moze ktos inny skorzysta;) pisząc z tego wieku, miałam na myśli początek tego wieku;)

  • ech, manatta, prawie 3 miesiące kupowaliśmy auto, gdybys tak 10 dni wczesniej wyskoczyła z ofertą...
  • ło matko @Skatarzyna strasznie żałuję , ja z taką pewną nieśmiałością ;) no i może w końcu zobaczyłabym w realu pierwszego forumowicza , nadal żałuję :(
  • tak po prawdzie, to ja też, bardziej mi sie scudo podoba niz caravelka, no ale juz po ptokach, teraz juz mi sie nasze nowe podobać musi ;)
  • @Skatarzyna ,a tak z ciekawości i co w końcu nabyliście i zadowoleni jesteście ?
  • t5, caravelle, to od początku był faworyt męża, choć ja namawiałam na hiace albo scudo właśnie, nie śmiem byc niezadowolona ;) za tyle kasy trudno byc, przeskok z naszego poczciwego t4 ogromny!
  • Oby było bezpiecznie, zawsze szczęśliwych powrotów :)
  • @manatta
    wklejaj linka śmiało
  • jan_u wysyłam priva.
  • Na razie powoli, ale się rozglądamy za 7 osobowym... Ktoś, coś? Może się chce ktoś na kombi wymienić :P?
  • Tak gwoli świadomości, co na rynku się zdarza...

    https://www.facebook.com/bezwypadkowe.net?fref=ts
  • Będę chyba sprzedawał peugeot 807 2003r 2.2 hdi 7 osobowy. Cena wyw. 10900.
    Technicznie zadbany, w środku jak to przy dzieciach.
    Jakby ktoś był zainteresowany proszę na prv.
    Takie cuś (zdjęcie sprzed 2 lat jak kupowałem, ale wiele się nie zmieniło):
    image
  • Zbieram opinie dot. Citroena C8 :-)
  • Podbijam bo watek bardzo przydatny z opiniami nowszymi nizz 2007 roku ktore tez byly swietne, ale coz czas leci i nowsze, inne egzemplarze sie pojawiaja.
    Zaczynamy powoli sie rozgladac.
    Akurat piszac to mijamy grand vojagera 7 albo 8 osobowego bo z 3 siedzeniami z tylu.
  • kupimy auto 5-6 osobowe
    rocznik 2002-2003
    kombi lub jakieś większe :D
    najchętniej z gazem

    może któraś rodzina wyrosła już ze swojego i chce sprzedać?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.