Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

1151618202130

Komentarz

  • @Aneczka08 to jest ukryta grupa na fejsie sympatyków Konfederacji.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • hej, przypominam się. Sprawa pilna @Odrobinka
  • 500+ To takie piękne jest...

    https://www.wprost.pl/polityka/10247610/ksiadz-biskup-wychwala-rzad-pis-w-programie-dla-dzieci-czy-to-nie-piekne.html

    czy jakakolwiek partia ma w programie jakieś alternatywy dla 500+?
  • edytowano wrzesień 2019
    Alternatywą dla 500+ są niższe podatki, stąd więcej pieniędzy dla rodziny. Wiadomo, że będzie mniej niż z 500+, ale emerytura powinna być uzależniona od ilości dzieci wtedy to ma sens.
    Dodając do tego bon edukacyjny gdzie z pieniądzem idzie się do szkoły to LGBT idzie od razu na zieloną trawkę, może oprócz kilku szkół w Polsce.

    Ktoś na to 500+ musi pracować. Pieniądze nie biorą się znikąd. Na początku to było uszczelnienie VATu, jednak rozdawnictwo PiSu nabiera tempa i martwię się, że za chwilę druga część społeczeństwa wywali i 500+ i inne 300+ i 13 oraz 14 emeryturę i inne rzeczy do śmieci, albo i sama gospodarka tego nie wytrzyma.
  • edytowano wrzesień 2019
    Głosowałbym  na PiS gdyby nie byli tak bardzo prożydowscy.
    Jest wiele faktów mówiących o tym, że PiS bezkrytycznie brnie we wszystko czego chcą żydzi i USA. Polityka zagraniczna Polski praktycznie nie istnieje. Gdy Duda mówi do Trumpa jak zła jest Rosja i Polskę prześladuje, a Trump mu odpowiada że będziecie musieli zaprzyjaźnić się z Rosją. Tak jakby nie było wiadomo że USA walczy z Chinami i Rosja jest dla USA ważnym elementem, który lepiej mieć po swojej stronie. Taka amatorszczyzna przeraża.

    Ten film to już mnie powalił. Plany osadnictwa na ziemiach polskich. Co prawda jest tam lewica SLDowska i inna, ale spolegliwość PiS mówi że chcą tego samego i tylko rozzuchwala. Dlatego trzeba chociażby z tego powodu głosować na kogoś innego, kto tych urojeń nie popiera. Bo będziemy mieć to samo co palestyńczycy w Izraelu.


  • Dzis mialam okazje że tak powiem incognito obserwowac ludzi z ruchu narodowego. I powiem Wam ze po raz kolejny jestem zachwycona tą młodzieża. Kulturalni, szarmanccy, elokwentni. Jak ktos utożsamia rych narodowy z kibolami to jest bardzo ograniczony. Chciałabym zeby moje dzieci kiedys się zaangażowaly w ten ruch.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Aż chciałoby się klasykiem polecieć..   "No popaczpani...A taki grzeczny był,zawsze dzien dobry i do widzenia mówił, staruszki przez ulicę przeprowadzał... "
       :D
  • W Ruchu Narodowym nie ma kiboli. Bywam raz w miesiącu na zebraniach Koła mazowieckiego. Średnia wieku 35 lat. Młodzi też są. Zazwyczaj studenci. 
  • A nie jest tak, ze generalnie w mlodziezowkach politycznych czesto sa ci kulturalni i elokwentni? Bo interesuje ich polityka, wystapienia publiczne, dzialania prospoleczne? Wiecie, mlodzi idealisci pelni zapalu ;) czy to ja za bardzo idealizuje?
  • RN nie ma młodzieżówki.
  • apolonia powiedział(a):
    Dzis mialam okazje że tak powiem incognito obserwowac ludzi z ruchu narodowego. I powiem Wam ze po raz kolejny jestem zachwycona tą młodzieża. Kulturalni, szarmanccy, elokwentni. Jak ktos utożsamia rych narodowy z kibolami to jest bardzo ograniczony. Chciałabym zeby moje dzieci kiedys się zaangażowaly w ten ruch.
    Sama takich znam - w sensie kulturalni, szarmanccy i wykształceni nawet. Tylko, gdy Araba albo czarnego widzą, to włącza się im taki agresor i taka nienawiść, że mnie to przeraża. Niektórzy z nich to moi byli uczniowie; ostatnio za teksty o szmatogłowych lub asfaltach wywalałam ze znajomych na fejsie (najpierw ostrzegłam i poprosiłam o refleksję).
    Podziękowali 1kociara
  • edytowano wrzesień 2019
    To dziwnych znasz tych narodowców, bo ja takich w otoczeniu nie mam. Owszem są przeciw niekontrolowanej migracji. Sama jestem, ale to przecież nie jest wina tych którzy przyjeżdżają tylko tych co bez głowy wpuszczają.
    Podziękowali 2Polly apolonia
  • I są działaczami RN? Czy mają po prostu takie poglądy?
    Podziękowali 1apolonia
  • Ci co walcza o "tolerancję" jak widac jada stereotypami...Przykre. W towarzystwie panow z RN czuje sie zawsze bezpiecznie i szanowana co nie jest takie znów czeste w Warszawie gdzie mlodzi mezczyzni w rurkach rozwaleni na siedzeniach w metrze udają ze nie widzą stojącej przy nich kobiety w 9 m- cu ciazy lub staruszki. Dzis tez bylam w siedzibie RN i tam gl ludzie ok 30-35 lat wiec moze nie taka mlodziez (ode mnie jednak w wiekszosci mlodsi).
    Podziękowali 1Odrobinka
  • A Pis po cichu sprzedaje Lasy Panstwowe. Ciekawe w jakim celu dyrektor LP lata co miesiąc do Izraela. Nasz rzad chetnie mycki zaklada.
  • edytowano wrzesień 2019
    @TecumSe pan Berkowicz jest od Korwina a nie z Ruchu Narodowego. Nie udalo Ci sie.
  • Nie manipuluj jak pisowska tv! Pisalam o panach z Ruchu Narodowego a nie z Konfedarecji!! Ja o gruszkach a ty o śliwkach. 
  • To nie ma znaczenia z kim się wchodzi w koalicję i w żaden sposób to o ugrupowaniu nie świadczy? Dajcie spokój, przecież tak się nie da ludziom wytłumaczyć. Przy całej mojej szczerej sympatii dla RN. To jest poważny błąd wizerunkowy. Zresztą nie wizerunkowy a merytoryczny.
  • A wystarczy przyznac sie do błędu i przeprosic zamiast manipulowac. Uczycie sie manipulacji i propagandy z pisowskiej telewizji?? 
  • Zreszta jak mozna wymagac logiki u wyborcow Pisu, przeciez wiadomo co to za elektorat...
  • @apolonia, obrażasz zupełnie niepotrzebnie. Nie czuję, żebym tym co napisałam, zasłużyła na taką odpowiedź. Ja merytorycznie, ty - emocje i oskarżenia. To też znany schemat.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Ty merytorycznie? Kpisz sobie? Pisze o ruchu narodowym a ktos pisze " a bo korwinista to sie zle zachowal". Zastanow sie nad sobą. Znany schemat to jest poparcie kazdego swinstwa jesli tylko mozna ( nawet nielogicznie) dowalic wrogom forumowym. Wtedy i kradziez, nie placenie podatkow i rózne inne przestepstwa sa ok.
    Podziękowali 1zbyszek
  • apolonia powiedział(a):
    Ty merytorycznie? Kpisz sobie? Pisze o ruchu narodowym a ktos pisze " a bo korwinista to sie zle zachowal". Zastanow sie nad sobą. Znany schemat to jest poparcie kazdego swinstwa jesli tylko mozna ( nawet nielogicznie) dowalic wrogom forumowym. Wtedy i kradziez, nie placenie podatkow i rózne inne przestepstwa sa ok.
    Gratuluję poziomu polemiki, widocznie niektórzy tak lubią. Ja nieszczególnie, więc życzę ci miłego dnia.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Zbłazniles sie klamstwem i zabraklo argumentow i pokory zeby sie przyznac?
  • edytowano wrzesień 2019
    Kuchcinski bywal w burdelach i wykorzystywal do prywatnych celow panstwowe loty, inny radny Pisu znecal się nad żoną. A to jest jeden Pis a nie 2 rozne partie jak w przypadku Korwina i Ruchu Narodowego. Glosujesz na złodzieji i łajdaków. Czy moze kazdy sam odpowiada za siebie? Czy tez bedziesz teraz manipulowal i stosowal podwójne standardy? I wez pod uwage ze porównanie dotyczy niepowaznego gestu a kurestwa i złodziejstwa ...
  • Nie, glosuje sie zgodnie z sumieniem. Dla katolika nie ma innej opcji niz Konfederacja bo tylko ona jest przeciw aborcji, lgbt i socjalizmowi.
  • Jezus nie mowil " wybierajcie mniejsze zlo" tylko " niech mowa wasza bedzie tak tak, nie, nie" . Kto wybiera partie ktora pozwala na zabijanie nienarodzonych, ma w tym swoj współudział.
  • A na forum niektorzy katolicy popieraja niepłacenie podatkow...Ciekawe czy glosuja na tych co chca obnizac podatki czy tych co chcą przekupowac wyborcow socjalnem ukradzionym bardziej pracowitym rodakom...
  • @TecumSeh trochę obronię narodowcow. Oczywiście masz prawo głosować na PiS ale ja wcale nie uważam PiSu za mniejsze zło. Jasne że wolałabym żeby RN był w stanie samodzielne wejść do sejmu. Korwin jak Korwin ma niektóre pomysły zbieżne z Narodowcami a niektóre całkowicie sprzeczne, choćby w stosunku do obowiązkowej służby wojskowej, wsparcia dla rodzin z dziećmi itd. Natomiast to że ktoś łączy siły z Korwinem nie znaczy że w 100% popiera jego poglądy.  To nie jest partia Korwina ani Brauna ani RN. Każda z tych części Konfederacji jest zarejestrowana jako oddzielna partia, kazda ma swój program w wielu punktach sprzeczny z pozostalymi, jednakowoż pewne zasadnicze punkty tych programów i podstawowe kroki zeby zmienić obecny system i uwolnić gospodarkę są te same. Jeśli zmieni się podstawowe sprawy to gwarantuję że każda partia wróci do swoich postulatów,  ale będzie już jakaś podbudowa żeby o nie walczyć. 
    Nie będę głosować na PiS bo nie będę dokładać cegiełki do dewastacji Polski, bo nie chce wladzy konstytucyjnej w rekach nawet mniejszego ale zła.  Tyle w temacie.
  • Przed swoim sumieniem i Bogiem sie tlumacz, nie przed forum.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.