Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

1171820222330

Komentarz

  • Ja od zawsze wiem, ze moj głos nie ma znaczenia i dlatego zwykle nie głosuje ;) Ale jesli już chce mi sie brac udział w tym cyrku, to od 20-stu lat stale na „on i tak nie ma szans”. Ale pewnie jeste(smy) wyjątkiem potwierdzającym regule.
  • No właśnie. Nie uwierzyłaś w durne hasło. Więc głosujesz na kogo chcesz. Nie masz poczucia, że Twój głos się zmarnuje - wszak  i tak jest nic niewarty. Jakby Ciebie i innych o podobnej opinii zmusić do głosowania (wewnętrznie lub zewnętrznie), to mielibyśmy interesujący parlament :)
    Podziękowali 2apolonia Odrobinka
  • TecumSeh powiedział(a):

    Gregorius powiedział(a):
    TecumSeh powiedział(a):
    a co do aborcji - mam wielkie pretensje do Ordo Iuris bo spieprzyli temat kompletnie. Wprowadzili zapis o karaniu kobiet czego nie poparł nawet Episkopat... naprawdę trzeba mieć kompletnie zero realizmu politycznego żeby porwać się na coś takiego.
    Pytanie zasadne - jeszcze skrajna głupota, czy już agentura?



    Nie, to po prostu branie na serio Nauki Kościoła.

    Aha, projekt którego nie poparł nawet Episkopat to branie na serio nauki Kościoła. ROFTL:)
    Kolega odleciał widzę i nie zauważa, że nasz KEP mało co ma wspólnego z Katolicyzmem, oni praktykują kult św. Spokoja.
  • TecumSeh powiedział(a):

    Gregorius powiedział(a): 
    Wedle interpretacji Jana Pawała II Kaczor i jego partia sa ekskomunikowani
    Dzięki takim postawom jak Twoja aborcja eugeniczna w Polsce ma sie doskonale. I póki "obrońcy życia" będą nadal obronie życia podstawiać nogę w taki właśnie sposób - nic się nie zmieni.
    To niemoja postawa, tylko wykładnia św. JP II. Tyle, tylko tyle. 
  • edytowano wrzesień 2019
    To jest tak nieprawdopodobne ze ktos znajacy sie na ekonomii popiera socjalizm  i interwencjonizm gospodarczy ( podniesienie minimalnej pensji powyzej kwoty wolnej od podatku co spowoduje plajte wielu przedsiebiorcow, bezrobocie i wzrost podatkow) ze wytlumaczenie moze byc tylko jedno. Tecum seh musi pracowac dla Pisu;)  W koncu Morawiecki tez jest przez izraelska agenture zrobiony "ekonomistą". To by nawet tlumaczylo.jak ktos "pracujacy" ma czas 
    siedziec na forum calymi dniami...Ps. Ja jestem na wychowawczym.
  • Pislamisci jak dowodzą badania( potwierdza sie w moim otoczeniu) to przewaznie ludzie starsi, słabo wyksztalceni. Nie maja wiedzy ekonomicznej, maja za to sentyment do socjalizmu( ich mlodosc przypadla na lata komuny). Nie czytaj ksiazek i gazet a jesli to wyłacznie "pisowskie". No i sama nie znam zadnego przedsiebiorcy ktory glosowalby na Pis. Sa zaslepieni i wierza bezkrytycznie w propagande serwowana im w tvpis. Pozostaje tylko czekac kilka lat az to pokolenie wymrze. Oby tylko bylo co zbierać po Polsce jeszcze. 
  • A ja wśród rodziny mam generalnie wszystkich z wyższym wykształceniem, jeśli chodzi o emerytów/ majacych w swoim czasie własną działalnośc i głosują na Pis.
    Ale zgadzam się z teza o gnębieniu małych przedsiębiorców - mój mąz prowadzi działalnośc i ma bardzo krytyczne zdanie o władzy. Możliwe, ze w ogóle nie pójdzie na wybory, ewentualnie odda nieważny głos. 
    Podziękowali 1Odrobinka
  • @ula to kiepsko świadczy o "wykształceniu" tych osób lub o tym że nie interesują sie polityką i gospodarką co w sumie też świadczy o wykształceniu...
    A oddanie nieważnego głosu to świetny pomysł. Na pewno zmieni kraj na lepsze;)
  • apolonia powiedział(a):
    Ps. Ja jestem na wychowawczym.
    O, matko, to dopiero zgroza. Do czasu aż nie zapanujesz nad pogardą dla ludzi o innych poglądach, już ty lepiej nikogo nie wychowuj.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Cóz za wyrafinowany sposob obrażania, w bialych rękawiczkach. Ja tam wole wprost, akurat niedouczony ekonomista i beneficjentka Pis nie sa w stanie mnie obrazic. Wychowywanie swietnie mi to wychodzi i zbieram za to wszędzie pochwały. 
  • A to super. Nie ma to jak mieć dobrze ukształtowane poczucie własnej wartości.
  • @apolonia - akurat ich wykształcenie jest bardzo dobre, a ulubiona rozrywką jest przynajmniej w kilku przypadkach ogladanie programów informacyjnych i internetu. Dla nich nie ma alternatywy - na komuchów nie beda głosowac, PO to aferzyści i złodzieje, opcji bardziej na prawo wcale nie biora pod uwagę. Głosując na jakas opcję bierze się ja z całym dobrodziejstwem inwentarza - i tak, w momencie jak masz w swojej koalicji pana, który pokazuje coś takiego jak było na poprzedniej stronie, to taka opcja mimo wielu zalet robi sie niestrawna. Zrobie coming out - ja mam wśród przodków np. Tatarów, bo takie przekazy ustne były, czy mam jeszcze inne bardziej koszerne korzenie- nie jest to przeciez wykluczone. Jakiś czas temu odkryłam, ze pewne nazwisko występujace wśród krewnych mojego męża jest bogato reprezentowane na cmentarzu Pere-Lachaise na nagrobkach z gwiazdą Dawida - potem okazało się, ze nie tylko tam. Z różnych komitetów wyborczych - naprawde nie ma wyboru. Gdyby był komitet konserwatywny, ale bez obsesji żydowskiej, pewnie miałby mój głos. Teraz moze tez będzie miał, na zasadzie - jak sie dostanie, to moze Pis nie będzie miał absolutnej większości. 
  • @tecum seh Twoja ocena mojego wpisu( że pracujesz dla pis ) swiadczy o tym ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem.
  • edytowano wrzesień 2019
    @ula ale rodzina oglada różne programy informacyjne czy tylko na tvpis? Czy ze względu na korzenie żydowskie popierasz projekt utworzenia Judeopolnii i spłatę bezspadkowych roszczeń żydowskich?
  • apolonia powiedział(a):
    @ula ale rodzina oglada różne programy informacyjne czy tylko na tvpis? Czy ze względu na korzenie żydowskie popierasz projekt utworzenia Judeopolnii i spłatę bezspadkowych roszczeń żydowskich?
    Wnioskuję o bana. 
  • Bo?!! Zabawna jestes Rogalikowa
  • malagala powiedział(a):
    A czy podniesienie płacy minimalnej to nie jest po prostu walka z szarą strefą? Z tymi wszystkimi ludźmi, którzy część pensji dają pod stołem? Wyższa minimalna, to też wyższe wpływy do budżetu. Większa konsumpcja wewnętrzna. I, bardzo ważne, przywrócenie poczucia godności ludziom, którzy obecnie wbijają zęby w ścianę.

    Czy w obecnej sytuacji ekonomicznej Polski ma to sens - nie mam pojęcia.


    Podziekowalam przypadkiem 
    Sprawdz sobie,xe niw ma mowy o pidniesieniu placy minimapnwj w budzecie czy sluzbach,ochtonie zdrowia,bo to teguluja inne ustawy.
    Wiwc fakniw sie robi dobrobyt prywatnymi rękami 
  • edytowano wrzesień 2019
    Konfederacja nie jest antysemicka bo nie lubi innych ale jest tak przedstawiana bo naglasnia sprawe bezzasadnych roszen żydowskich, olbrzymich pieniedzy( setek milionów rocznie) przeznaczanych na antypolskie muzeum Polin, renowacje cmentarzy żydowskich o ktore sami Żydzi zupelnie nie dbaja, planow powstawanua kolejnych muzeów np Chasydyzmu i budowanua w Polsce tzw Judeopolonii itp Jak powiedzial pewien Żyd obecnie antysemita nie jest ten kto nie lubi Żydów ale ten kogo Żydzi nie lubią.
    Z przecieków Wikileaks wynika ze juz wiele lat wczesniej
    Kaczynski obiecał spłate bezspadkowych roszczeń Żydom po dojsciu do wladzy przez jego ugrupowanie. Taka jest cena " sojuszu" z USA.
  • kociara powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    A czy podniesienie płacy minimalnej to nie jest po prostu walka z szarą strefą? Z tymi wszystkimi ludźmi, którzy część pensji dają pod stołem? Wyższa minimalna, to też wyższe wpływy do budżetu. Większa konsumpcja wewnętrzna. I, bardzo ważne, przywrócenie poczucia godności ludziom, którzy obecnie wbijają zęby w ścianę.

    Czy w obecnej sytuacji ekonomicznej Polski ma to sens - nie mam pojęcia.


    Podziekowalam przypadkiem 
    Sprawdz sobie,xe niw ma mowy o pidniesieniu placy minimapnwj w budzecie czy sluzbach,ochtonie zdrowia,bo to teguluja inne ustawy.
    Wiwc fakniw sie robi dobrobyt prywatnymi rękami 



    E... No to jakby potwierdza moje spostrzeżenia. W budżetówce raczej nie dostaje się "premii" pod stołem?
    Podziękowali 1Polly
  • Ale wiele pensji w budzetowce to poniżej najnizszej krajowej a i nie wszedzie sa premie.
    Wiec jakby tak faktycznie dbali o ludzi zaczeliby od siebie,czyli od największego pracodawcy w Polsce 
  • Obrażacie się, jak padają pod adresem wyborców PiS słowa, że niekumaci, że nie interesują się polityką...
    zdaje się, że i sam pis tak myśli o swoich wyborcach...
    https://demotywatory.pl/4947188/Czuje-ze-kiedys-o-tej-szkole-propagandy-bedziemy-czytac-w?fbclid=IwAR3Wvbbvmc3BYTKcDITipkY9Oa8WVbgEc1TnEcFOKDFTyYG9x2QwKthtz5A
  • Haha prezes banku dziękujacy ze jego dzieci chodza na basen dzięki 500 plus. Wzruszyłam się 
    Podziękowali 2obwarzanek apolonia
  • Moja dwulatka dorwala się do telefonu i podziękowała apolonii.  Jak żyć? 
    Podziękowali 3Polly Rogalikowa Katia
  • Ja pierwsza to napisałam. 
  • apolonia powiedział(a):
    Bo?!! Zabawna jestes Rogalikowa
    Szczerze się cieszę, się, że wniosłam odrobinę radości w twoje życie pełne, jak wnioskuję, idiotów, pislamistow kimkolwiek by byli, chamow, nieuków, niepracujących matek żerujących na twoich podatkach i tede i tepe.
  • OMG chyba komuś macierzyński nie służy  ;)
  • edytowano wrzesień 2019
    Ciekawe czy tez do żydowskiej  szkoly Lauder-Morasha jak Morawieckiego.
  • edytowano wrzesień 2019
    Mi macierzyński slużył. Lubie dostawac kase za nic ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.