Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

1181921232430

Komentarz

  • apolonia powiedział(a):
    Ciekawe czy tez do żydowskiej  szkoly Lauder-Morasha jak Morawieckiego.
    Ty masz jednak bzika na punkcie tych Żydów.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • No to jest ciekawe dlaczego premier polskiego panstwa posyła dzieci do żydowskiej szkoly.
  • apolonia powiedział(a):
    No to jest ciekawe dlaczego premier polskiego panstwa posyła dzieci do żydowskiej szkoly.
    Bo jest dobra? I trzyma pewnie wysoki poziom?
    Z tego samego powodu niektórzy ateiści wysyłają swoje dzieci do szkół katolickich.
    Podziękowali 1obwarzanek
  • edytowano wrzesień 2019
    Tak. Z pewnoscią . A przy okazji dzieci naucza sie jidisz, hebrajskiego i będa obchodzic święta żydowskie. Dlaczego nie poslal do jednej z wielu dobrych katolickich szkół. Tam nie ma przypadkowych osob, mialam klientow ktorzy posylali tam dziecko.
  • apolonia powiedział(a):
    Tak. Z pewnoscią . A przy okazji dzieci naucza sie jidisz, hebrajskiego i będa obchodzic święta żydowskie.
    Widzę fobię . Smutne,  bo z niektórymi Twoimi opiniami jest mi czasem po drodze. 
  • https://businessinsider.com.pl/wypowiedz-premiera-ws-zus-wywolala-zamieszanie-minister-wyjasnia-co-planuje-rzad/bj6rs3v

    nosz qva
    udupianie przedsiębiorców, ale podnoszą minimalną, więc wszystko ok...porażka
  • edytowano wrzesień 2019
    Smutne to jest dlaczego ludzie sie nie zastanawiaja nad tym dlaczego rzekomo polski premier i rzekomo katolik wychowuje dzieci w religii i tradycji żydowskiej. Dlaczego w Izraelu wydaja tysiace polskuch paszportow ludziom ktorzy nie znaja slowa po polsku. Ja bym chciala zeby Polska była Polską a nie żadną Judeopolonią.
  • Nawet jeśli cały rząd to żydzi to co mozesz z tym.zrobic ? 
  • Wybierac Polaków?
  • edytowano wrzesień 2019
    .
  • Ty naprawdę masz fobię .
  • No ..a potem okazuje się, że polski żyd..
    Jak żyć  ;)
  • Tak mam fobie bo chce zeby w Polsce rządzili Polacy. No nienormalna jestem. I jeszcze chce zeby malzenstwo bylo zwiazkiem kobiety i mezczyzny i zeby  homoseksualisci nie mogli adaptowac dzieci. No homofob i antysemita jestem.
  • Lepiej poczytaj o tym co pisze zamiast mnie wyzywac. Wszystko co napisalam jest faktem. Ja tez czasem czytam.wyborcza i rozne lewackie artykuly zeby miec szersze spojrzenie na rzeczywistosc.
  • A co jest zlego w glosowaniu na Polaków? Mozesz mi wyjasnic?
  • asiao powiedział(a):
    No ..a potem okazuje się, że polski żyd..
    Jak żyć  ;)
    Jesli bedzie sie czuł Polakiem i działal w polskim interesie to moze byc. Tylko z tego co mamy na tasmach Morawieckiego i z literatury to jednak antypolonizmy nie sa rzadkościa wsród polityków.
  • edytowano wrzesień 2019
    No @beatak odpowiesz mi? I na dobranoc lektura: http://emisja.tv/programy/marzenia-pisu-o-judeopolonii/
  • Właśnie dowiedziałam się, że były poseł, który był przewodniczącym w jednej z komisji wyborczych w ostatnich wyborach do Europarlamentu w Krakowie, który robił więcej zamieszania w tej komisji niż porządku, który w czasie pracy komisji pił alkohol, kandyduje teraz do Sejmu z list narodowców.

    Nawet gdyby mi dopłacali, nie będę głosowała na narodowców. Wolę PiS :)
  • edytowano wrzesień 2019
    Malgorzata nawet nie przeczytala nic i projektuje. Szkoda slow. Do katolickuch szkol chodza i niewierzacy. Ale ja pisalam o tej zydowskuej. Tam nie ma przypadkowych osob. 
    @Tola jakie znaczenie ma to tekst Geremka jest sprzed 40 lat prawie skoro jest autentyczny??. Moze tak odniesc sie do meritum. Ze polsko- zydowskie "elity" okraglostolowe nienawidzą Polaków.
    Poza tym nie ma opieki spolecznej w Polsce. Mamy bardzo rozne sprawy o ktorych wiekszosc nigdny nie pracujacych w branży nie ma zielonego pojecia, np dotyczacych alimentacji wobec osob korzystajacych z domów pomocy spolecznej czy innych swiadczen, opinie do sądu, swiadczen  dla wychowankow rodzin zastepczych, nie mowiac juz o sprawach przemocy przemocy w rodzinie( tzw niebieskie karty) u naprawde zamoznych ludzi Dla Was laikow to pomoc spoleczna kojarzy sie tylko z rozdawaniem zasilkow...Bywalam w pracy w luksusowychw domach znanych politykow, aktorow i dziennikarzy. Pamietam zwlaszcza jednego dyrektora duuuzej instytycji ktory mial telewizor wiekszy niz moj wówczas wynajmowany pokoik;)
    Nie mam w zwyczaju klamac i wypowiadac sie na tematy na ktorych sie nie znam. Nawet to pytanie o klientow swiadczy jak niektorzy mysla stereotypami zamiast  doczytac, doksztalcic sie. Tak sami jest z kwestia żydowska, to nie jest ksenofobia tylko dostrzeganie zagrozen. Sama interesowalam sie kiedys kultura zydowska, tanczylam kilka lat w zespole tancow izraelskich. Bywalam nawet na kolacjach szabasowych w Otwocku. Żydzi sa bardzo inteligentni, ambitni, trzymaja sie razem
     ale sa tez antypolonami bardzo często:(
  • Kto chce sie dowiedziec bedzie czytał i szukal zamiast wmawiac mi antysemityzm. Tylko to trzeba byc otwartym a nie zacietrzewionym i ograniczonym  w swoim poglądzie. Mądremu dość. Mi juz szkoda czasu na pisanie tu.
  • Malgorzata powiedział(a):
    Tola powiedział(a):
    @apolonia No litości. Ten tekst Geremka to pamiętam jak na ksero był odbijany ponad 20 lat temu przez zawziętych tropicieli spisów, widzę, że nadal na czasie! :)))) Masz klientów opieki społecznej w prestiżowych szkołach?! Nie wierzę.


    Tiaaaa na urlopie wychowawczym ;) 

    Niektorzy pracuja przed i miedzy urlopami wychowawczymi. Nie wpadlas na to??
  • apolonia powiedział(a):
    Pislamisci jak dowodzą badania( potwierdza sie w moim otoczeniu) to przewaznie ludzie starsi, słabo wyksztalceni. Nie maja wiedzy ekonomicznej, maja za to sentyment do socjalizmu( ich mlodosc przypadla na lata komuny). Nie czytaj ksiazek i gazet a jesli to wyłacznie "pisowskie". No i sama nie znam zadnego przedsiebiorcy ktory glosowalby na Pis. Sa zaslepieni i wierza bezkrytycznie w propagande serwowana im w tvpis. Pozostaje tylko czekac kilka lat az to pokolenie wymrze. Oby tylko bylo co zbierać po Polsce jeszcze.

    nikt ciebie już tu nie lubi, więc łaskawie nie pisz już w moim wątku ponieważ obraziłaś wiele osób. Ban byłby nagrodą i utwierdzeniem w słuszności. 
    Wnioskuje o samozbanowanie ponieważ do samozaorania właśnie doszło.

  • Nikt mnie nie lubi? No chyba sie rozpłacze Człowieku ile Ty masz lat żeby tak myślec i pisać? O tym czy i gdzie bede pisac zdecyduje ja lub moderator. Pisanie tu to marnowanie czasu biorac pod uwagę specyfikę elektoratu pisowskiego i jego partykularne interesy.
  • A która to szkoła taka żydowska? 

  • Apolonia, po prostu nie pisz, jak ci szkoda czasu na tutejszy pisowski ograniczony umysłowo plebs. Wszyscy będą zadowoleni.

    Zdążyłaś obrazić na tym forum chyba każdego, za każdym razem wycierając sobie gębę słowami Pana Jezusa. Nie sądzisz, że Ten, na ktorego się tak powolujesz, rozliczy cię z tej miłości bliźniego?

    I nie, nie chodzi o to, że cię nikt "nie lubi," nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Nie znam cię, więc ani cię lubię ani nie lubię. Chodzi o to, że twoja internetowa kreacja jest odrażająca. Nawet jak masz rację, to podajesz ja w obrzydliwy, pogardliwy sposób. Zero szacunku do rozmówcy. Setki razy zwracano ci na to uwagę i nie dało ci to do myslenia?

    Zrób to co zapowiadasz i się sama zbanuj.

    Acha, jeszcze nie zapomnij mi odpisać w swoim stylu. 
    Podziękowali 2Katanna Katia
  • Nie bede glosowac na narodowcow bo to szowinisci a tych tak samo nie lubie jak feministek ..
    nie ma elit w tym kraju .. 
  • edytowano wrzesień 2019
    Rogalikowa nie umie czytac ze zrozumieniem. Nigdzue nie pisalam ze sie sama zbanuje tylko że szkoda pisac w tym wątku.
    Nazwa szkoly byla wymieniona conajmniej 2 razy w tym watku a Małgorzata. I inni dalej nie wiedzą co to za szkola. To jest wlasnie elektorat pisowski.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.