Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1121315171891

Komentarz

  • Nic sobie nie przecierała tylko chciała sprytnie pokazać faka... No i co z tego. To był fak dla jej kumpeli... prymitywna osoba niegodna zasiadania w Sejmie jak wiele innych osób. 
  • Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Gest gestem, ale w tle 2 mld na TVPIS  zamiast na chorych na raka. Ten gest to tak naprawdę w ich kierunku. 

    Sytuacja chorych na raka uległa dużej poprawie - rząd na ten odcinek skierował już dodatkowe fundusze. Jest u mnie teraz pan, który miał nowotwór - szybko i skutecznie i bez powikłań został wyleczony. Podobnych mu pacjentów było sporo. U niektórych nie dało się już nic zrobić, ale nie czekali na pomoc w długiej kolejce.
    Opozycji wcale nie chodzi o chorych na raka; gdy byli przy władzy nic nie robili pod tym względem. Tutaj toczy się walka o likwidację publicznych mediów; przypominam, że wcześniej Tusk zachęcał, żeby nie płacić abonamentu RTV.
    Błagam Klarcia, nie wypowiadaj się na tematy, o których masz mgliste pojęcie, bazujące na jednostkowych przypadkach.

    Podziękowali 2beatak joanna_1991
  • No mój syn zobaczył ten film i chodzi śmiejąc się, że ja też ciągle pokazuję ten gest -- ilekroć poprawiam zsuwające się okulary...a wcześniej nie zwrócił uwagi, iż ma matkę taką wulgarną. Stopklatki mi nie robiono...
  • Dyrygent chóru w którym śpiewałam w liceum był gorszy. Obydwa palce w górę i: tenory wyżeeeej!
  • edytowano luty 2020
    Tola powiedział(a):
    Ciekawe, czy wyleci z szeregów PiS. Jeśli pycha ich jeszcze nie zeżarla, to powinni ją wywalić.
    Będą raczej bronić do upadłego. Albo w kuluarach zmuszą do odejścia.
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Owsiak ma rację. 
    I żeby ta telewizja była faktycznie publiczną,a nie tubą propagandową...
    A nie można było dać miliard telewizji i miliard na onkologię?
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Telewizja to przeżytek. Precz z tv.
    Pompowanie trupa. 
    A pan płaci, pani płaci...
  • beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Jeżeli to zrobiła, powinna przeprosić, nie powinna schodzić na poziom KODu.
    Póki co nie widziałem filmu, na którym by ten gest było widać w sposób pokazany na zdjęciu. Więc równie dobrze może być to fotomontaż.

    Ja filmowe nagranie widziałam. Na zdjęciu mamy stop klatkę. Ona faktycznie przecierała sobie oko.
    https://twitter.com/Comisarex1/status/1228084244574081030
    Oj, faktycznie.  Biedna, niewinna lelija. Ja tez filmowe nagranie widzialam. I to było jednak mało subtelne ,,fuck,,

    Jak by nie było - przeprosiła, a Kidawa-Błońska idzie w zaparte.
  • edytowano luty 2020
    A za co ma przepraszać Kidawa-Blonska @Klarcia.?

    Przeprosiła? Nie żartuj
    Nazywam Cie... Wulgaryzmami, potem przyłapana na tymlece Ci po przodkach, wypominam wuja pijaka i kuzynkę rozwiązłą, przypominam, że ukradłaś kiedyś na przyjęciu srebrną lyzeczke- no, po czasie się okazało, że nie Ty ukradłaś, a Tobie ukradli, ale ten.. No.. Niesmak pozostał ;) ) a na końcu mówię, że w sumie to ja nic złego nie powiedziałam, ale skoro ktoś się czuje obrażony, to ja oczywiście przepraszam 
  • kociara powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Gest gestem, ale w tle 2 mld na TVPIS  zamiast na chorych na raka. Ten gest to tak naprawdę w ich kierunku. 

    Sytuacja chorych na raka uległa dużej poprawie - rząd na ten odcinek skierował już dodatkowe fundusze. Jest u mnie teraz pan, który miał nowotwór - szybko i skutecznie i bez powikłań został wyleczony. Podobnych mu pacjentów było sporo. U niektórych nie dało się już nic zrobić, ale nie czekali na pomoc w długiej kolejce.
    Opozycji wcale nie chodzi o chorych na raka; gdy byli przy władzy nic nie robili pod tym względem. Tutaj toczy się walka o likwidację publicznych mediów; przypominam, że wcześniej Tusk zachęcał, żeby nie płacić abonamentu RTV.
    Błagam Klarcia, nie wypowiadaj się na tematy, o których masz mgliste pojęcie, bazujące na jednostkowych przypadkach.


    Do jasnej... Nie bazuję na jednostkowych przypadkach. Moi znajomi spotykają tam innych pacjentów, ludzie ze sobą rozmawiają.
    Kolega, który jest teraz u mnie, potwierdza, że lekarze w Polsce są lepsi, niż w Niemczech. W mojej okolicy jest beznadziejnie w szpitalach; w miarę O.K. jest w Heidelbergu (klinika o światowej renomie), ale tam jest się bardzo trudno dostać.
  • Tola powiedział(a):
    Ciekawe, czy wyleci z szeregów PiS. Jeśli pycha ich jeszcze nie zeżarla, to powinni ją wywalić.

    Niby za co? Z błahej przyczyny mają się najlepszych ludzi pozbywać? Opozycji w to graj.
    Przeprosiła i niech to wystarczy.

  • beatak powiedział(a):
    Owsiak ma rację. 
    I żeby ta telewizja była faktycznie publiczną,a nie tubą propagandową...
    A nie można było dać miliard telewizji i miliard na onkologię?

    No tak, jeszcze media publiczne mamy sprzedać - komuś chyba na głowę padło.
    I bez tego ok. 98 proc. polskich mediów jest w rękach obcego kapitału.
    To nie jest tylko dotacja na TVP, ale na wszystkie media publiczne, radiowe i telewizyjne, ogólnopolskie i regionalne. Te 2 mld, biorąc pod uwagę potrzeby wcale nie są wielkimi pieniędzmi.
    Dałabyś na onkologię, to by zaraz powiedzieli, że na pensje dla lekarzy potrzeba, a później, że na oświatę, itp.
    No i oczywiście "nie ma sensu budować CPK", "robić przekopu Mierzei Wiślanej" i "wcale nie trzeba tyle na zbrojenia wydawać".
    Ech - Ludi, Ludi.
    Podziękowali 3babka4 Rogalikowa Zuzapola
  • kociara powiedział(a):
    A za co ma przepraszać Kidawa-Blonska @Klarcia.?


    Za co? Za dziękowanie ludziom, którzy spostponowali prezydenta RP i to podczas państwowych uroczystości.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Telewizja to przeżytek. Precz z tv.
    Pompowanie trupa. 
    A pan płaci, pani płaci...

    Ty nie wiesz co mówisz. Media publiczne są dobrem narodowym, każde państwo o swoje dba. W Niemczech trzeba płacić abonament RTV bez względu na to czy ma się odbiorniki, czy nie. Za uchylanie się od regulowania tej należności, po prostu idzie się do więzienia.
  • Klarcia powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Gest gestem, ale w tle 2 mld na TVPIS  zamiast na chorych na raka. Ten gest to tak naprawdę w ich kierunku. 

    Sytuacja chorych na raka uległa dużej poprawie - rząd na ten odcinek skierował już dodatkowe fundusze. Jest u mnie teraz pan, który miał nowotwór - szybko i skutecznie i bez powikłań został wyleczony. Podobnych mu pacjentów było sporo. U niektórych nie dało się już nic zrobić, ale nie czekali na pomoc w długiej kolejce.
    Opozycji wcale nie chodzi o chorych na raka; gdy byli przy władzy nic nie robili pod tym względem. Tutaj toczy się walka o likwidację publicznych mediów; przypominam, że wcześniej Tusk zachęcał, żeby nie płacić abonamentu RTV.
    Błagam Klarcia, nie wypowiadaj się na tematy, o których masz mgliste pojęcie, bazujące na jednostkowych przypadkach.


    Do jasnej... Nie bazuję na jednostkowych przypadkach. Moi znajomi spotykają tam innych pacjentów, ludzie ze sobą rozmawiają.
    Kolega, który jest teraz u mnie, potwierdza, że lekarze w Polsce są lepsi, niż w Niemczech. W mojej okolicy jest beznadziejnie w szpitalach; w miarę O.K. jest w Heidelbergu (klinika o światowej renomie), ale tam jest się bardzo trudno dostać.
    Lekarze akurat obecnej władzy średnio pasują, rezydenci bezczelni np. nie chcą pracować dla idei... A podatek cukrowy nowy np. wcale nie powiększy środków na zdrowie, dotacja na nfz będzie o ta kwotę mniejsza. Z rady ds onkologicznych wyrzucono np profesora Jassema bo nie odpowiadała mu wizja rządu. Itd itp. Żeby udrożnić SOR należy naslac tam kontrolę zamiast uporządkowac problem nocnej i świątecznej opieki żeby tan ludzie szli z katarem a nie na SOR. Środki na zdrowie jedne z najniższych w Europie a polscy świetni lekarze gimnastykują się pomimo działań rządzących żeby ludzi leczyć... 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Nie jest prawdą, że w Polsce fundusze na opiekę zdrowotną są najniższe w Europie.
    Jest natomiast faktem, iż Polacy odprowadzają b. małe składki na ubezpieczenie zdrowotne. Potrzebne było by co najmniej 15 proc. od dochodów  brutto.
    Należy też mieć na uwadze, że mamy coraz droższe procedury medyczne, gwałtownie starzejące się społeczeństwo i mały przyrost naturalny.

    "A podatek cukrowy nowy np. wcale nie powiększy środków na zdrowie, dotacja na nfz będzie o ta kwotę mniejsza. "

    A powyższa rewelka, to skąd? GW lub jej okoliczne podały?
  • Każdy widzi co chce widzieć. Nic nie dadzą przegadywanki. 

    Szczerze mówiąc mam gdzieś kto komu pokazał faka.
    Niestety kosztuje ta tv dwa miliardy, nie musiałaby, gdyby nie trzeba było w kółko protestować kłamstw TVN.
    Podziękowali 1Polly
  • edytowano luty 2020
    PawelK powiedział(a):
    Każdy widzi co chce widzieć. Nic nie dadzą przegadywanki. 

    Szczerze mówiąc mam gdzieś kto komu pokazał faka.
    Niestety kosztuje ta tv dwa miliardy, nie musiałaby, gdyby nie trzeba było w kółko protestować kłamstw TVN.

    Jeszcze raz - to nie tylko TVP kosztuje, ale wszystkie media. W każdym europejskim państwie są media publiczne, zasilane pobieranym abonamentem i dotacją rządową.
    Bowiem rząd musi mieć możliwość komunikowania się ze społeczeństwem. W gestii rządu leży także zapewnienie dostępu do zdrowej moralnie kultury, bo jak jest w mediach prywatnych, doskonale widać.

    I dodam jeszcze - jednym z elementów demokracji jest pluralizm medialny. Czyli istnienie także takiego medium jak TVN.
  • edytowano luty 2020
    TecumSeh

    Pomysł masz dobry, ale nie do zrealizowania w Europie. Poza tym - PiS nie ma zaprzyjaźnionego biznesu, co najwyżej spółki z udziałem Skarbu Państwa, ale one nie były by w stanie wyasygnować 2 mld zł.
    Niemieckie media publiczne działają na podobnej zasadzie, jak te w Polsce, ba, są jeszcze mocniej rządowi podporządkowane.
  • Klarcia powiedział(a):
    Nie jest prawdą, że w Polsce fundusze na opiekę zdrowotną są najniższe w Europie.
    Jest natomiast faktem, iż Polacy odprowadzają b. małe składki na ubezpieczenie zdrowotne. Potrzebne było by co najmniej 15 proc. od dochodów  brutto.
    Należy też mieć na uwadze, że mamy coraz droższe procedury medyczne, gwałtownie starzejące się społeczeństwo i mały przyrost naturalny.

    "A podatek cukrowy nowy np. wcale nie powiększy środków na zdrowie, dotacja na nfz będzie o ta kwotę mniejsza. "

    A powyższa rewelka, to skąd? GW lub jej okoliczne podały?
    Klarcia powiedział(a):
    Nie jest prawdą, że w Polsce fundusze na opiekę zdrowotną są najniższe w Europie.
    Jest natomiast faktem, iż Polacy odprowadzają b. małe składki na ubezpieczenie zdrowotne. Potrzebne było by co najmniej 15 proc. od dochodów  brutto.
    Należy też mieć na uwadze, że mamy coraz droższe procedury medyczne, gwałtownie starzejące się społeczeństwo i mały przyrost naturalny.

    "A podatek cukrowy nowy np. wcale nie powiększy środków na zdrowie, dotacja na nfz będzie o ta kwotę mniejsza. "

    A powyższa rewelka, to skąd? GW lub jej okoliczne podały

    Wydatki na zdrowie liczone wg pkb a nie ze zrzutki. Patrz np business insider
  • Tola powiedział(a):
    Ciekawe, czy wyleci z szeregów PiS. Jeśli pycha ich jeszcze nie zeżarla, to powinni ją wywalić.
     Jeszcze raz.
    Z TT
    Tak a propos faka Lichockiej, która za faka przeprosiła... czy Gajewska przeprosiła za znak podrzynania gardła pisowcom, których straszyła rozliczeniem? Hej dziennikarze i dziennikarzyny, gdzie wtedy byliście?

    https://twitter.com/10murzynkow/status/1228352126134505472
  • Odnośnie mediów.

    Polskie media publiczne ewenementem w Europie pod względem finansowania

    https://www.press.pl/tresc/50364,polskie-media-publiczne-ewenementem-w-europie-pod-wzgledem-finansowania
  • I jeszcze jeden ćwierk

    "Jak sobie przypomnę jak wyglądało finansowanie nowoczesnych terapii w onkologii za reżimu Tuska, to mnie kurwa jasny szlag trafia."

  • edytowano luty 2020
    Pięć lat rządów i nadal cienko, jak się rozejrzy człowiek...
    Edit A w wypowiedzi Tomasza CK zaiste głębsza głębia
  • edytowano luty 2020
    Zobaczcie, jak brudną kampanię opozycja montuje:

    "Hit" sieci! Ojciec stoi obok łóżka ciężko chorego dziecka i mówi o "fucku" pokazanym onkologii. Potem opisuje syf w "szpitalu" i brak środków, jedyny plus to FOTEL od Owsiaka. Tymczasem, dziecko nie jest chore na raka i leży w "Klinice Budzik", po wypadku samochodowym.

    https://twitter.com/Matka_Kurka/status/1228381198692605957

    ***

    "Nakręć prymitywną szopkę nad łóżkiem ciężko chorego, dziecka. Obrzygaj "Budzik", bredząc o sypiących się tynkach i grzybach, płacz, że nie ma gdzie wstawić TV, pochwal fotel Owsiaka za 600 zł i nasraj na zły PiS, który dał 40 mln na "Budzika". Bądź Rafał Smykowski, zostań gwiazdą"

    https://twitter.com/Matka_Kurka/status/1228427842012274692

    ***

    Tutaj popis tego tatusia:
    https://www.facebook.com/100000883822482/videos/2825375424168557/

    Podziękowali 2babka4 Polly
  • gest gestem. dowodzi tylko, że Pewna-Pani nie ma kultury. i powinna zostać usunięta z Sejmu oraz szeregów swej partii (o ile partia chce mieć w ładzę).
    gorszące jest dla mnie przekazanie 2mld złotych na TV na ten rok oraz obiecanie 5 mld na onkologię na 10 lat (do roku 2030, a mamy 2020).
    jest to obrzydliwość.
    Podziękowali 2beatak joanna_1991
  • To niby co - sprzedajemy media publiczne?
    Bez wątpienia kupiłby je kapitał niemiecki - naprawdę chcecie tego?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.