Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Maski zdejmij

1131416181930

Komentarz

  • A propos tych podwyżek to one dadzą kasę podsekretarzom stanu a to stanowisko urzędnicze ale - uwaga - z partyjnego, bynajmniej nie merytorycznego rozdzielnika. To tak a propos że oni ubodzy i się trzeba było uczyć żeby zostać urzędnikiem
  • Kiedyś zresztą była dyskusja na ten temat, i był z niej mądry wniosek, że ważna jest kolejność: urzędnikom - pytanie czy partyjnym czynownikom - należy się, ale wtedy gdy dostaną ci co powinni dostać wcześniej.
    A tu jeszcze nowe podatki i oczywiście 2 mld na tvpis
  • @Izkaprzeciez trzeba zapłacić tvpis za najlepsze ferie , przecie nie wypada za darmo 
  • Rogalikowa powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Aniela powiedziała
    Maski to wręcz szkodzą. Mnie wyskoczył przy mojej firance pryszcz na wardze, a koleżanka z pracy dostała silnej migreny z niedotlenienia, bo ona nosi szczelną maseczkę.

    Kupiłam sobie kilka ślicznych maseczek, ale ich nie noszę. Faktycznie, strasznie się w tym oddycha. Natomiast nikab jest jak najbardziej O.K.
    A przed czym chroni nikab? Oprócz mandatu?
    Nikab, podobnie jak każde zasłanianie ust i nosa chroni otoczenie, a nie osobę, która to nosi.
    Ja już bym nie musiała się zakrywać, ale robię to z powodów pedagogicznych.
    W nikabie okulary tam mocno nie zaparowują się i bez problemu się oddycha.
  • hipolit powiedział(a):
    Rogalikowa powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Aniela powiedziała
    Maski to wręcz szkodzą. Mnie wyskoczył przy mojej firance pryszcz na wardze, a koleżanka z pracy dostała silnej migreny z niedotlenienia, bo ona nosi szczelną maseczkę.

    Kupiłam sobie kilka ślicznych maseczek, ale ich nie noszę. Faktycznie, strasznie się w tym oddycha. Natomiast nikab jest jak najbardziej O.K.
    A przed czym chroni nikab? Oprócz mandatu?
    Przed gniewem Allaha 
    :D
    Akurat Mahomet nie nakazywał noszenia nikabu, ani czadoru - to jest religijny tradycja.
    Dawniej, w Polsce kobieta nie wyszła bez nakrycia głowy. Panie z wyższych sfer nosiły kapelusze, a pozostałe chusty.
  • Klarcia powiedział(a):
    Rogalikowa powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Aniela powiedziała
    Maski to wręcz szkodzą. Mnie wyskoczył przy mojej firance pryszcz na wardze, a koleżanka z pracy dostała silnej migreny z niedotlenienia, bo ona nosi szczelną maseczkę.

    Kupiłam sobie kilka ślicznych maseczek, ale ich nie noszę. Faktycznie, strasznie się w tym oddycha. Natomiast nikab jest jak najbardziej O.K.
    A przed czym chroni nikab? Oprócz mandatu?
    Nikab, podobnie jak każde zasłanianie ust i nosa chroni otoczenie, a nie osobę, która to nosi.
    Ja już bym nie musiała się zakrywać, ale robię to z powodów pedagogicznych.
    W nikabie okulary tam mocno nie zaparowują się i bez problemu się oddycha.
    Skoro się dobrze w nim oddycha to chroni otoczenie jak płot przed komarami
  • Agmar powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Rogalikowa powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Aniela powiedziała
    Maski to wręcz szkodzą. Mnie wyskoczył przy mojej firance pryszcz na wardze, a koleżanka z pracy dostała silnej migreny z niedotlenienia, bo ona nosi szczelną maseczkę.

    Kupiłam sobie kilka ślicznych maseczek, ale ich nie noszę. Faktycznie, strasznie się w tym oddycha. Natomiast nikab jest jak najbardziej O.K.
    A przed czym chroni nikab? Oprócz mandatu?
    Nikab, podobnie jak każde zasłanianie ust i nosa chroni otoczenie, a nie osobę, która to nosi.
    Ja już bym nie musiała się zakrywać, ale robię to z powodów pedagogicznych.
    W nikabie okulary tam mocno nie zaparowują się i bez problemu się oddycha.
    Skoro się dobrze w nim oddycha to chroni otoczenie jak płot przed komarami

    Teraz to ja już mogłabym niczym się nie zasłaniać. Chroni otoczenie podobnie ja chusta zawiązana "na kowboja". Przód nikabu sięga do piersi, osłania to co potrzeba.
  • Dranie od początku listopada nie pozwalają mi zarabiać na wynajmie.
    Tarcza 6.0 nie obejmuje pensjonatów i apartamentów prowadzonych przez rodziny.
    Duże hotele prowadzone przez korporacje mają wsparcie.

    To gdyby ktoś miał wątpliwości, kogo reprezentuje ta władza.
    Podziękowali 2moni_k Agmar
  • Paweł, a nie możesz kogoś na dłuższy wynajem mieć?
  • Klarcia, dlaczego akurat nikab nosisz? Identyfikujesz się z muzułmankami?
    Dla mnie to bardzo dziwne. 
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    Drugą brodę?

    To też :)
  • mamaw powiedział(a):
    Klarcia, dlaczego akurat nikab nosisz? Identyfikujesz się z muzułmankami?
    Dla mnie to bardzo dziwne. 

    Ładnie w tym wyglądam i jest znacznie lepszy od maseczki. Kupiłam sobie takie ładne, ale niezbyt wygodne są.
  • PawelK powiedział(a):
    Dranie od początku listopada nie pozwalają mi zarabiać na wynajmie.
    Tarcza 6.0 nie obejmuje pensjonatów i apartamentów prowadzonych przez rodziny.
    Duże hotele prowadzone przez korporacje mają wsparcie.

    To gdyby ktoś miał wątpliwości, kogo reprezentuje ta władza.
    Wszystkie pomoce zawsze tak się u nas kończą...a co tam wynajmujesz i gdzie? Jeśli to nie tajemnica, w końcu kiedyś to szaleństwo się skończy może wróci normalność i plany urlopowe
    Podziękowali 1Aniela
  • edytowano grudnia 2020
    mamaw powiedział(a):
    Paweł, a nie możesz kogoś na dłuższy wynajem mieć?
    To nie jest takie hop siup.
    Włożyłem w dostosowanie mieszkania pod turystów sporo kasy, łóżka hotelowe, materace, sejf itp generalnie kosztem mebli.

    Gdybym chciał wynająć na dłużej to raz, że ciężko teraz wynająć, dwa musiałbym zainwestować w meble, te sprzedać za grosze lub gdzieś przechować...

    Najgorsze jest to, że z mojego mieszkania z racji położenia blisko instytutu dziecięcego korzystali bardzo często rodzice dzieci operowanych, by przy nich być. Mieli godny nocleg, co dla nich ważne pralkę i możliwość towarzyszenia dziecku. Teraz też nie mogą.

    Oczywiście gdyby jasno powiedzieli co zamierzają robić, to byłoby mi łatwiej podjąć decyzję. Kłamali, że po 27.12 jak wskaźniki pójdą w dół, to odblokują noclegi, niestety zrobili odwrotnie, wprowadzili lockdown, znowu nie wiadomo kiedy. I to na ostatni okres do mają, gdzie można było coś zarobić sensownie.

    Na szczęście mam etat i to mnie ratuje, chociaż tu też cięcia, ale są ludzie którzy tylko z tego żyją.

    @agmar nie tajemnica , niewielką kawalerkę do 4 osób niestety, w Krakowie. Jak coś zapraszam :) 
    Podziękowali 1mamaw
  • edytowano grudnia 2020
    @PawelK no nas 6 a szkoda bo Kraków piękne miasto :) 
  • Elunia. Wyciąg zamkną 28 grudnia. Kto chce na narty to teraz bo potem to śmiertelne zagrożenie będzie...
  • A nie ma licencji zawodnika? Startuje w zawodach przecież. Nam powiedziano, że kto ma licencję będzie mógł trenować. U nas tenis, może w pływaniu inne zasady.
  • edytowano grudnia 2020
    Klarcia powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    Zaraz sobie była niezależnie od władzy , zrozum to wreszcie. 
    Od marca są obostrzeniem,  które nic nie dają. 
    Maski też nie .
    Maski to wręcz szkodzą. Mnie wyskoczył przy mojej firance pryszcz na wardze, a koleżanka z pracy dostała silnej migreny z niedotlenienia, bo ona nosi szczelną maseczkę.

    Kupiłam sobie kilka ślicznych maseczek, ale ich nie noszę. Faktycznie, strasznie się w tym oddycha. Natomiast nikab jest jak najbardziej O.K.
    Ja obiecałam sobie, że złamanego grosza nie wydam na maseczki. Póki co stosuję recykling, szyję ze starych firanek i noszę tylko dlatego, żeby nie dostać mandatu. I nerwy mnie biorą za każdym razem, jak o tym pomyślę!!
  • edytowano grudnia 2020
    Agnieszka powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    "Specjalista" narzeka, że nie ma badań na działanie amantadyny i dlatego nie należy jej stosować. Ten sam "specjalista" zachęca natomiast do szczepionki, co do której nawet producent ma wątpliwości.

    64 osoby w ciągu kilku dni zarażone przez jedną osobę...chyba jednak virus nie jest tak bardzo zaraźliwy, bo dzisiaj po ostatnich miesiącach z 24000 chorych powinniśmy dzisiaj liczyć już w milionach.
    Simon dostał kasę i śpiewa jak mu kazali...itakdalej itakdalej .. słuchać się tego nie da..lek został dawno temu zarejestrowany..eh
    Dokładnie! Propagandziarz.
    Ale jedna z moich koleżanek w pracy traktuje go jak alfę i omegę i dręczy mnie, że mam złe maseczki, wcześniej prześladowała mnie, że nie noszę maseczki itd. Koszmar jakiś.
  • Aniela powiedział(a):
    Agnieszka powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    "Specjalista" narzeka, że nie ma badań na działanie amantadyny i dlatego nie należy jej stosować. Ten sam "specjalista" zachęca natomiast do szczepionki, co do której nawet producent ma wątpliwości.

    64 osoby w ciągu kilku dni zarażone przez jedną osobę...chyba jednak virus nie jest tak bardzo zaraźliwy, bo dzisiaj po ostatnich miesiącach z 24000 chorych powinniśmy dzisiaj liczyć już w milionach.
    Simon dostał kasę i śpiewa jak mu kazali...itakdalej itakdalej .. słuchać się tego nie da..lek został dawno temu zarejestrowany..eh
    Dokładnie! Propagandziarz.
    Ale jedna z moich koleżanek w pracy traktuje go jak alfę i omegę i dręczy mnie, że mam złe maseczki, wcześniej prześladowała mnie, że nie noszę maseczki itd. Koszmar jakiś.
    No, każdy na drugiego wilkiem patrzy jak na źródło zarazy, tacy ludzie się nie zjednoczą przeciw władzy bo jeden drugiego się boi. Szach mat
  • Obawiam się, ze publicznych odpowiedzi to się nie doczekają :(
  • edytowano grudnia 2020
    Odpowiedź publiczna powyżej. Ale to chyba o co innego chodzi. O szczepionki..
  • Nie wiem nic. O czym mowa?
  • A okej. W Tennessee. Może zemdlała z powodu stresu tj się zdarza. 
  • edytowano grudnia 2020
    Zlituj się pielęgniarka mdlejąca po szczepieniu że stresu . 
    To prawie jakby zawodowy kierowca mdlejący po podróży taksówką.
    Podziękowali 2Aniela Rogalikowa
  • Zemdlała na konferencji prasowej. To był czynnik stresowy. O czym my tu mówimy szkoda czasu na bzdety.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Gdzieś na fejsie mi mignelo, ze ta pielęgniarka nie żyje.
    Nie wiem czy to fake czy nie...
  • Jeśli rzeczywiście nie żyje to nie są bzdety.
    Sporo informacji na ten temat w sieci , ale nie dotarłam do wiarygodnego źródła informacji.
    Dziewczyna nazywa się Tiffany Dover, jeśli ktoś potrafi zweryfikować informację będę wdzięczna. 

    Podziękowali 1Elf77
  • Mówisz masz

    Dodatkowo:

    Pielęgniarka w szpitalu w Tennessee zemdlała na konferencji prasowej po podaniu szczepionki Pfizer-BioNTech na koronawirusa. Po wyzdrowieniu powiedziała, że ​​ma stan, który czasami powoduje jej omdlenie, gdy odczuwa ból

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.