Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Narodowcy poprą Trzaskowskiego

11415171920

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2020
    Co za zdrajca... Mienił się "prawdziwą prawicą" a teraz deklaruje poparcie dla Antify i LGBT.


    Podziękowali 3Zuzapola Pioszo54 Aneczka08
  • Ciekawe, czy pan Wilk już prowadzi w swoim domu edukację seksualną dla dzieci według standardów Trzaskowskiego?


  • Tola powiedział(a):
    Zgadza się, @Odrobinka. U nas kryzys przyjdzie później, bo mamy takie przepisy, że trudniej niż np. w USA pracowników zwolnić, ale trudniej też potem zatrudnić. Na razie Polskę stać na świadczenia socjalne, a bezrobocie nie wzrosło znacząco. Ale to kwestia roku-dwoch.
    To nie jest kwestia roku. To kwestia kilku miesięcy. Ja zostałam zwolniona w kwietniu i jeszcze się w bezrobociu nie zarejestrowałam. Teraz są zwalnianie ludzie w znacznej liczbie, więc będą się rejestrować za około 2 miesiące bo miesiąc z reguły albo trzy miesiacewynosi okres wypowiedzenia i czekania na świadectwo pracy.
  • ja jestem w szoku jak przeczytałam wypowiedź Wilka a propos drugiej tury i poparcia Trzaskacza.
  • Nawet mec. Kwaśniewski z Ordo Iuris się zapienił, choć do tej pory konsekwentnie wspierał Konfederację. Myślę, że Ruch Narodowy powinien po wyborach wyjść z koalicji, zanim Korwin i Braun kompletnie ją skompromitują.
  • Też tak myślę. Narodowcom jednak dość daleko od co poniektórych twierdzeń liberałów. 
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Narodowcy póki co stanowisko mają takie że na temat drugie tury się nie wypowiadają. Skupiają się na pierwszej, na poparciu dla Bosaka. Natomiast nie ma opcji poparcia przez nich Trzaskowskiego. To jest oficjalne stanowisko RN.
  • @Odrobinka, ale jeżeli w drugiej turze będą namawiać do niegłosowania bądź oddania głosu nieważnego, to to również jest poparcie Trzaskowskiego i wiele osób, którym w sprawach zasadniczych do RN blisko im tego nie zapomni.
  • Ech, Wilk... Zawiodłam się. 
  • Nie namawiają do nieglosowania w drugiej turze.
  • Podcastu, gdzie Wilk mówi o zagryzaniu zębów, nie da się odsłuchać, przeczytałam. No cóż, walczą o Bosaka w drugiej turze. Chcą przyciągnąć elektorat "wolnościowy", niekoniecznie prawicowy. Trochę stawiają wszystko na jedną kartę, może faktycznie Bosak ma szansę na II turę.
  • Teraz doczytałam że jednak Kosiniak Kamysz ma szansę na drugą turę większą niż Trzaskowski. Na WP
    Podziękowali 1Klarcia
  • To by nas czekało, gdyby Trzaskowski był prezydentem, a opozycja doszła do władzy:

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10158403755126552&set=p.10158403755126552&type=3&theater
  • edytowano czerwiec 2020
    Rafał Trzaskowski nadaje w klimatach Orwella:

    "Pytany był również o incydent z Jackiem Żalkiem w studiu TVN24. - To jest nieprawdopodobne, że politycy PiS nawet w tak trudnych czasach próbują dzielić Polaków. To niebywałe, a dzieje się wtedy, gdy prezydent Andrzej Duda mówi o rodzinie - stwierdził prezydent Warszawy."


    A chodziło o poniżej podane:

    Żalek: "LGBT to nie są ludzie, to jest ideologia". Zirytowana Kolenda-Zaleska przerywa rozmowę! "Są jakieś granice"


    ***

    Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że ruch LGBT jest ideologią, która wykorzystuje ludzkie problemy z tożsamością.

    Andrzej Duda o LGBT: Próbuje nam się wmówić, że to ludzie, a to ideologia

  • Klarcia, Ty głupia kobieta nie jesteś, ale serio nie widzisz, że fejki i totalne bzdury rozpowszechniasz?
    To jest żałosne, podaj konkret, linka, cokolwiek. 

    Podziękowali 2obwarzanek Ona64


  • Czyli "PiS to Żydzi". Coraz ciekawiej się robi.
    Podziękowali 2Zuzapola Katia
  • Może to wtyczka PiS w Konfederacji... Już tracę do nich resztki sympatii.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Do pis czy do konfederacji? :)
    Ja nabieram.

    Po co wystawiac swojego kandydata jezeli w wyborach na Dude wszyscy na poczatku zadeklaruja ze zaglosuja na Dude?
    Podziękowali 2beatak Odrobinka
  • Taw powiedział(a):
    Do pis czy do konfederacji? :)
    Ja nabieram.

    Po co wystawiac swojego kandydata jezeli w wyborach na Dude wszyscy na poczatku zadeklaruja ze zaglosuja na Dude?

    A po co wystawia się własnego kandydata, jeżeli od początku zakłada się,  że w drugiej turze go nie będzie więc zagłosujemy na kogokolwiek, byle nie Dudę?
    Zarzuty akurat pasują do ewentualnych kontrkandydatów znacznie lepiej niż do niego...
    Niestety ze smutkiem stwierdzam, że konfa pogrąża się coraz bardziej.
     :/
    Podziękowali 3Pioszo54 Zuzapola Klarcia
  • Bym mial na kogo zaglosowac przynajmniej w pierwszej turze bez wyrzutow sumienia. Ja akurat uwazam ze wystawiac liste/kandydata to obowiazek wzgledem wyborcow. Glos swoj "marnuje" juz prawie 30 lat z drobnymi sukcesami i dobrze mi z tym. A skoro prezydent podpisuje karte rodzinna to znaczy ze sa karty przetargowe. A gdyby wiedzial ze na niego zaglosuje to nie byloby takiej karty.


    Podziękowali 1Klarcia
  • @Taw ja to jak najbardziej rozumiem i nie raz tak głosowałam. Tylko, że tutaj nie tylko z góry ugrupowanie zakłada, że ich kandydat nie przejdzie, ale jasno daje do zrozumienia,  że tak naprawdę jest to po prostu działanie przeciw konkretnemu kandydatowi. Czyli w tym wypadku jest to wspieranie "obojętnie jakiego" kandydata, znacznie gorszego niż ten, przeciw któremu jest cała ta akcja. Jednak to już nikogo nie obchodzi tak są nakręceni swoim (albo i nie swoim) "przeciw".
    Ja tym razem po raz pierwszy z pełnym przekonaniem zagłosuję na Dudę. Żyję już wystarczajaco długo by pamiętać czego należy się spodziewać po innych i docenić co dobrego zadziało się przez ostatnie lata. Oraz ocenić czyja wiarygodność jest większa.
    Choć oczywiscie jest też sporo rzeczy, które mi się nie podoba. Na ideał to chyba nie ma co liczyć.
  • Ale zobacz... mnie... zelazny elektorat to nie zraza... a Ty i tak na RN nie glosowalas.
  • Czytałeś co napisalam czy opowiadasz własnym wyobrażeniom?
    Bambidu powiedział(a):
    @Taw ja to jak najbardziej rozumiem i nie raz tak głosowałam.
  • Bardzo mnie teraz zawiedli.
  • Uogolnilem. Tyle razy to juz slyszalem ze gdybym te glosy zliczyl to powinni byc pierwsza sila w sejmie. ;)
  • Maciek_bs powiedział(a):


    Czyli "PiS to Żydzi". Coraz ciekawiej się robi.

    Nie - większość ludzi z Konfederacji twierdzi, że PiS jest pro żydowskie, że obecny rząd dąży do przerobienia Polski w Polin, czyli oddania jej Zydom.
    Tam daje się nawet słyszeć głosy, że Kaczyński i Morawiecki mają żydowskie korzenie.
  • Mógł Ś.P. Lech Kaczyński nie legalizować powtórnie zdelegalizowanej wcześniej żydowskiej loży masońskiej, to nie byłoby takich komentarzy. Do tego szereg działań przedkładających interes Izraela nad Polskim, też nie pomaga w tym względzie.

    Jest tylko jedno "ale". Zdanie Wilka nie jest oficjalnym stanowiskiem Konfederacji. Konfederacja to wodzowski PiS gdzie słowo Kaczyńskiego jest prawem. W Konfederacji panuje wolność osobistych przekonań i mogą się one znacznie różnić pomiędzy poszczególnymi przedstawicielami. To debata i ścieranie argumentów ma służyć wybieraniu najlepszych rozwiązań, a nie rozkaz jednego człowieka. Dla ludzi ceniących wolność, jest to chyba zrozumiałe.

    Podziękowali 1Odrobinka
  • Trzaskowski - trzeba rozmawiać ze środowiskami żydowskimi w sprawie zwrotu ich majątku .
    Dla konfederatów, którzy zamierzają poprzeć Rafała w II turze wyborów.

    https://twitter.com/XXXXXXX00128902/status/1270997003984568332


  • edytowano czerwiec 2020
    Turturek powiedział(a):
    Mógł Ś.P. Lech Kaczyński nie legalizować powtórnie zdelegalizowanej wcześniej żydowskiej loży masońskiej, to nie byłoby takich komentarzy. Do tego szereg działań przedkładających interes Izraela nad Polskim, też nie pomaga w tym względzie.



    1. Nie było powodów żeby odmówić legalizacji loży B`nai B`rith.
    Zresztą to nie śp. Lech Kaczyński zarejestrował tę lożę.
    Prezydent wysłał jedynie delegatkę z kurtuazyjnym listem: 

    "Blisko 70 lat temu  w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia  i  wprowadzenia w błąd,  oraz  zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. 

    Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie.

    Tak jest ponieważ, ta organizacja utworzona została 164 lat temu w malej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj  — stała się najważniejszą międzynarodową organizacja walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią.

    Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith,  — które współdziałając z American Jewish Congress, — podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako „Polish concetration camps”. "

    https://forumemjot.wordpress.com/2014/01/21/list-prezydenta-lecha-kaczynskiego-do-lozy-masonskiej-bnai-brith-odtworzonej-w-warszawie-9-wrzesnia-2007-roku/


    2. Ten rząd jak najbardziej dba o polski interes narodowy; nigdy nie było, aby przedkładano interes Izraela nad polskim.




Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.