Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Narodowcy poprą Trzaskowskiego

11415161719

Komentarz

  • PiS byl przeciwieństwem PO? Dla mnie to to samo, tylko innemu panu służy i ma zadęcie bogoojczyzniane.  Przecież to partia centrowa a gospodarczo lewica. 
  • Nie. Dlatego ze nic innego nie bylo.


    Podziękowali 1Odrobinka
  • I kogo zaprosisz... prawica ma najwyzej kota a lewica... ech
  • Nie wiem... wszedlem na obrady sejmu... patrze na tego niby marszalka... ktorys tam... taki hipis... i poziom byl taki ze przez chwile bylem przekonany ze PO wrocila do wladzy.

  • kociara powiedział(a):
    Klarcia, Ty głupia kobieta nie jesteś, ale serio nie widzisz, że fejki i totalne bzdury rozpowszechniasz?
    To jest żałosne, podaj konkret, linka, cokolwiek. 


    A konkretnie o który wpis Ci chodzi?
    Przecież podałam linki.
  • Partia piekna tylko ludzie k...wy.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Jaki Patryk?
  • Zwłaszcza za rok 1926 i później należy Marszałka wielbić. W Polsce przedwojennej to nawet nie można było skrytykować a jedynie peany pisać , zwłaszcza po jego śmierci. Sanacja była " świetna " . Tak że są Czyny i czyny. I nie chodzi o panienki i żony. Moje dzieci nie uczą się uwielbienia dla tego Pana, choć doceniają zasługi w zdobyciu niepodległości. 
  • To Bierut nie byl marszalkiem?
  • Taki przegraniec z Jozkiem kogos mianowal... 

    :) wolisz go od Bieruta i moales obu... fest strategia


  • A ktoś tak proponuje? Pisałam jakie jst oficjalne stanowisko RN w sprawie ewentualnej drugiej tury.
  • Na wykopie jest ama z Krzysztofem Bosakiem jeśli ktoś ma konto to można coś zadawać 
  • Odrobinka powiedział(a):
    Zwłaszcza za rok 1926 i później należy Marszałka wielbić. W Polsce przedwojennej to nawet nie można było skrytykować a jedynie peany pisać , zwłaszcza po jego śmierci. Sanacja była " świetna " . Tak że są Czyny i czyny. I nie chodzi o panienki i żony. Moje dzieci nie uczą się uwielbienia dla tego Pana, choć doceniają zasługi w zdobyciu niepodległości. 

    Wielbić to już przesada, ale docenienie zasług, jakie włożył w budowę Polski niepodległej, należy się.
    Gdyby nie Piłsudski, to dzisiaj by Polski nie było.
    Tytułem wyjaśnienia - dziadek Klarci był oficerem WP i cenił Marszałka.
    Podziękowali 1Aniela
  • " Dzisiejszy felieton jest przedostatnim przed pierwszą – a mam nadzieję, że jednocześnie ostatnią – rundą wyborów prezydenckich, a ja sobie myślę przede wszystkim o tych z nas, którzy uważają się za polskich patriotów, nie znoszą wszystkiego co Polsce zagraża, są znakomicie wyczuleni na każdy wrogi gest pod adresem Polski, a jednocześnie z różnych bardzo powodów są zdecydowani zrobić wszystko, by Andrzej Duda nie został wybrany na drugą kadencję. Kogo mam na myśli? Oczywiście przede wszystkim środowiska związane z... no właśnie nie wiem, jak je nazwać. Z Januszem Korwinem-Mikke? Grzegorzem Braunem? Ruchami katolickimi stojącymi w opozycji do papieża Franciszka, takimi jak Fronda, czy Polonia Christiana? Czy może wreszcie chodzi mi o ludzi, którzy tak naprawdę nie są związani jakimikolwiek politycznymi układami, natomiast bardzo źle znoszą rzekome niszczenie polskiej pozycji w świecie, czy to przez agresję w stosunku do środowisk sędziowskich, czy w ogóle tak zwanej „Konstytucji”.
          Oni wszyscy szczerze nie znoszą tego wszystkiego co działo się w Polsce w latach 2007-2015, wiedzą znakomicie, że Platforma Obywatelska, a dziś tak zwana Koalicja Obywatelska to banda cynicznych i bezwzględnych oszustów, którym jest dokładnie wszystko jedno, o ile tylko zagwarantuje im się władzę i możliwość żerowania na niej w sposób możliwie swobodny, ludzi, którzy dla własnej wygody głównie finansowej gotowi są przyjąć wszelką możliwą ideę, a mimo to, jest coś co jest im jeszcze bardziej niemiłe, a mianowicie Andrzej Duda. Czemu tak? Zadawałem sobie to pytanie wielokrotnie i powiem szczerze, że nie jestem w stanie znaleźć na nie odpowiedzi, której byłbym pewien. Wiadomym jest, że w przypadku przegranej Andrzeja Dudy, każdy z nich traci dosłownie wszystko, włącznie z nadzieją na to, że kiedyś w przyszłości również i ich marzenia zostaną spełnione. Każdy przytomny człowiek wie z całą pewnością, że jeśli prezydentem zostanie Rafał Trzaskowski, prawdopodobnie rozpocznie się długi upadek, na którego końcu będziemy mieli już tylko tak zwany Nowy Wspaniały Świat, którego żaden z nas nie przeżyje. Tymczasem wygląda na to, że oni tego albo nie wiedzą, albo mają nadzieję, że przy wykorzystaniu pewnych bardzo sprytnych politycznych posunięć, to oni wreszcie przejmą władzę i wypędza z Polski całe zło, które ją niszczy, a więc Żydów, pedałów, lewaków oraz morderców niewinnych nienarodzonych dzieci.
            Powstaje pytanie, dlaczego oni uznali, że na ich drodze stoi nie Rafał Trzaskowski ze swoim tajnym jak najbardziej sztabem wyborczym, ale Andrzej Duda, choćby i ze swoim Panem i Stwórcą, Jarosławem Kaczyńskim? Tego nie wiem. Jest jednak tak, że to ci dwaj dla wielu z nas, polskich patriotów i ludzi nadzwyczaj ideowych, stanowią największe zło.
            W tej sytuacji powtarzam po raz kolejny i nie ostatni. Pamiętajmy: jeśli nadchodzące wybory wygra Rafał Trzaskowski, możemy pakować manatki i wracać do naszych ulubionych zajęć, jak choćby podziwiania Michała Żebrowskiego w roli Wiedźmina."
    Podziękowali 2Aszna Klarcia
  • @Prayboy zechciałbyś podać źródło / link?

  • Czyli jednak poparli Dudę ci cierpiętnicy.
  • Teraz będą mówić, że Duda dzięki nim wygrał :D
  • Chociaż nie! Oni chcą obalać system, dlatego tak nie-wiadomo-jak głosowali,
  • Bo, że Duda wygrał, to dla nich nie na rękę.
  • Całe szczęście że Bereza Kartuska jest już poza granicami Polski...
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Dla tych co głosowali na Dudę jest to na rękę a większość narodowców głosowała za Dudą jednak.
  • Ale zastraszajaco niska większość... przerażające. Głosy które kiedyś by były jak psu zupa "nalezne" 
  • Narodowców duża większość głosowała za Dudą. Konfederacji nieco ponad połowa. To różnica @MAFJa.
    Podziękowali 1MAFJa
  • TecumSeh powiedział(a):
    @Odrobinka - zgadzam się - i właśnie o to chodzi.
    Z uwagi na te wady Marszałka wolałabyś Bieruta? Zakładając że obaj weszliby do drugiej tury? Albo jako arbiter elegancji zostałabyś w domu?

    Ja nie - a uwielbienia dla Marszałka także nie podzielam. Z uwagi na wiele rzeczy - powyższe i nie tylko. Ale zdecydowanie wolę go od Bieruta.
    A ja wolę Korfantego i dla mnie Piłsudski żaden bohater. 

  • Ja po dziadku zwolenniczka Piłsudskiego jestem.
    Jestem przekonana, że gdyby nie on, to nie mielibyśmy teraz Polski.
    Podziękowali 1ewaklara
  • Bardzo dobry tekst, ja też żałuję, że tak słabo działają, Bosak ładnie gada, ale widać tylko gada.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Bojkot wyborów przez Konf. --> wgrywa Trzaskowski --> Trzaskowski obniża podatki :D tak jak by tego chciała Konfederacja
    Czegoś tu nie rozumiem :D

    Podziękowali 1Pioszo54
  • Aniela powiedział(a):

    Czegoś tu nie rozumiem :D


    Generalnie zwolennicy partiokracji mają wielki problem poznawczy :D
    Podziękowali 1Odrobinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.