Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Narodowcy poprą Trzaskowskiego

11415161820

Komentarz

  • TO NIE LECH KACZYŃSKI POZWOLIŁ NA POWRÓT LOŻY B’NAI B’RITH DO POLSKI!

    https://www.youtube.com/watch?v=b9o09mgkmr4
  • Klarcia, doszły mnoe słuchy ze w tych Niemczech musisz chodzić w nikabie jak muzulmanka. Prawda to?
    Podziękowali 1Ona64
  • W pelni sie zgadzam z Klarcia ;)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Klarcia powiedział(a):
    TO NIE LECH KACZYŃSKI POZWOLIŁ NA POWRÓT LOŻY B’NAI B’RITH DO POLSKI!

    https://www.youtube.com/watch?v=b9o09mgkmr4

    Mógł zrobić to co Mościcki czyli podtrzymać jego dekret, a skoro zamiast tego wysłał list gratulacyjny do zarejestrowanej Loży, to dał im swoje błogosławieństwo czyli oficjalnie zalegalizował. W końcu był Prezydentem czy marionetką?
  • https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-06-16/krzysztof-bosak-gosciem-graffiti-transmisja-od-745/
    Stanowisko Bosaka w sprawie glosowania na Trzaskowskiego w drugiej turze.  
  • Bardzo mi sie podoba to, co powiedzial na temat ideologii lewicowej, parad rownosciowych i profanowania wizerunku Maryi. Strasznie chamski i arogancki styl pana redaktora prowadzacego spotkanie.

  • Sympatyczny chłopak, ale musi się jeszcze sporo nauczyć. 
    Gadasz jak lesny dziadek.

  • Coralgol powiedział(a):
    Klarcia, doszły mnoe słuchy ze w tych Niemczech musisz chodzić w nikabie jak muzulmanka. Prawda to?

    Nie muszę - chcę nosić nikab zamiast maseczki. Podoba mi się i jest wygodniej.
    Podziękowali 1Coralgol
  • Turturek powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    TO NIE LECH KACZYŃSKI POZWOLIŁ NA POWRÓT LOŻY B’NAI B’RITH DO POLSKI!

    https://www.youtube.com/watch?v=b9o09mgkmr4

    Mógł zrobić to co Mościcki czyli podtrzymać jego dekret, a skoro zamiast tego wysłał list gratulacyjny do zarejestrowanej Loży, to dał im swoje błogosławieństwo czyli oficjalnie zalegalizował. W końcu był Prezydentem czy marionetką?

    Nie mógł - inne czasy, inne polityczne uwarunkowania. Wysłanie listu było gestem czysto dyplomatycznym.
    W Polsce prezydent niewiele może w praktyce.
  • Wczoraj oglądałam spotkanie Trzaskowskiego z wyborcami. W tym człowieku jest coś demonicznego - tak będzie zachowywał się i uwodził ludzi "syrenim śpiewem" Antychryst.
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Klarcia powiedział(a):
    Wysłanie listu było gestem czysto dyplomatycznym.
    W tym kontekście raczej wasalnym.

  • Aaaaa... to taka strategia. :)

    Niby taki dorosly madty i wszystko wie a linie nadeptuje.
  • TecumSeh powiedział(a):
    Ależ oczywiście - prowadźmy wojnę ze wszystkimi na raz.

    Dlaczego ze wszystkimi, uważasz że masonami są wszyscy pozostali?

  • TecumSeh powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    TecumSeh powiedział(a):
    Ależ oczywiście - prowadźmy wojnę ze wszystkimi na raz.

    Dlaczego ze wszystkimi, uważasz że masonami są wszyscy pozostali?
    Czy przestałeś już bić żonę?


    Zadałem uzasadnione pytanie, bo sugerowałem pogonienie masonerii, a Ty w odpowiedzi skrytykowałeś, prowadzenie wojny ze wszystkimi. Ergo masz chyba świadomość, że wygląda to tak jakbyś wszystkich pozostałych uważał za masonów.

    Inną możliwością jest to że czytasz bez zrozumienia i musisz napisać cokolwiek chociażby to nie miało krzty sensu.
  • Haha no i tradycja stal sie extra czas dla prezydenta po debacie


  • TecumSeh powiedział(a):

    Jest to tak odjechane rozumowanie, że byłbym nim kompletnie zaskoczony - ale nie jestem, kiedy widzę autora ;-)


    No cóż, pogarda dla innych przede wszystkim :( niczego innego po Tobie spodziewać się nie można.

    Odpowiedz mi zatem jaką logikę miała Twoja uwaga "Ależ oczywiście - prowadźmy wojnę ze wszystkimi na raz" na krytykę legalizacji jednej małej grupy? Do jakich innych walk namawiałem?

  • TecumSeh powiedział(a):
    Tylko dla tych, co zaczęli gardzić pierwsi.
    Chyba Coś Ci się pomyliło. Dawno temu zwyzywałeś mnie w jednej dyskusji od ruskich agentów, pożytecznych idiotów i towarzyszy. Potem co prawda przyznałeś że się pomyliłeś i źle zrozumiałeś mój post, ale przeprosić już zapomniałeś.

    TecumSeh powiedział(a):
    Świat się nie kręci wokół Ciebie, więc nie obchodzi mnie do czego namawiałeś, albo nie. A że nie rozumiesz co się dzieje - to nie moja wina.

    Jeżeli stwierdziłeś że nie rozumiem co się dzieje, to mnie oświeć dlaczego masoni mają być tak uprzywilejowani że sam pomysł ich krytyki budzi w Tobie aż taki sprzeciw.

  • TecumSeh powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    TecumSeh powiedział(a):
    Tylko dla tych, co zaczęli gardzić pierwsi.
    Chyba Coś Ci się pomyliło. Dawno temu zwyzywałeś mnie w jednej dyskusji od ruskich agentów, pożytecznych idiotów i towarzyszy. Potem co prawda przyznałeś że się pomyliłeś i źle zrozumiałeś mój post, ale przeprosić już zapomniałeś.
    Ja? Cytat poproszę.

    Niestety Maciek skasował początek dyskusji, ale w którymś z kolejnych cytatów były pierwsze Twoje komentarze na mój post który absolutnie nie mówił o moich sympatiach, ale wystarczyło że napisałem jeden jedyny plus kontaktów z Rosją:

    1: "Nie wiem co kolega pali albo bierze, ale proponuję to odstawić."

    2: A propos zielonych ludzików - tu mamy na forum kilku miłośników bratania się z Rosją.

    3: Wy mnie towarzyszu... (...) I przestać być ruskim pożytecznym idiotą zwanym przez nich samych gawnojedem. Chyba że koledze płacą za to

    No i faktycznie pomyliłem się, do końca szedłeś w zaparte ignorując wszystkie argumenty podważające Twój osąd.


    TecumSeh powiedział(a):
    Ty naprawdę dyskutujesz sam ze sobą. Kto Ci broni masonów krytykować? Ja?
    Cytat jak wyżej. Czekam.

    Nie napisałem że ktoś mi broni krytykować :)

    Napisałem: "Mógł zrobić to co Mościcki czyli podtrzymać jego dekret, a skoro zamiast tego wysłał list gratulacyjny do zarejestrowanej Loży, to dał im swoje błogosławieństwo czyli oficjalnie zalegalizował. W końcu był Prezydentem czy marionetką?"

    Klarcia odpisała: "Wysłanie listu było gestem czysto dyplomatycznym"

    Odpisałem: "W tym kontekście raczej wasalnym."

    Twoja odpowiedź: "Ależ oczywiście - prowadźmy wojnę ze wszystkimi na raz."



    Pytanie z jakimi wszystkimi? Jaką wojnę? Ile my tych wojen jeszcze prowadzimy, a raczej prowadziliśmy w tamtym czasie?



  • Turturek powiedział(a):


    Pytanie z jakimi wszystkimi? Jaką wojnę? Ile my tych wojen jeszcze prowadzimy, a raczej prowadziliśmy w tamtym czasie?




    Praktycznie PiS, gdy tylko jest przy władzy jest atakowany ze wszystkich stron i ma mocno ograniczone pole działania, bo mnóstwo energii wkłada w obronę przed zarzutami. W tamtym czasie mieli też mocno pod górkę, tak bardzo, że kosztowało to życie 96 osób.
  • @Klarcia tyle że to że to był zamach nie jest pewne
  • To, że narodowcy mieliby poprzeć Trzaskowskiego nie jest dziwne. Proszę popatrzeć na Romana Giertycha, który stoi murem za PO cały czas.
    Dlatego nie będę głosować na tych tzw. narodowców.
  • Aniela powiedział(a):
    To, że narodowcy mieliby poprzeć Trzaskowskiego nie jest dziwne. Proszę popatrzeć na Romana Giertycha, który stoi murem za PO cały czas.
    Dlatego nie będę głosować na tych tzw. narodowców.
    Dalej Roman winien. Szkoda ze nie startuje.
  • TecumSeh powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia tyle że to że to był zamach nie jest pewne

    Acz już od starożytności stosuje się zasadę "cui bono".
    Starozytne polskie przyslowie mowi: na dwoje babka wrozyla
  • No... ja tylko ze Ty pieknie strzeliles z ta zasada tylko moze we wlasne kolano.
  • No więc właśnie dlatego między innymi RN nie wypowiada się na temat hipotetycznej drugiej tury.
  • Skupiają się na tym żeby ich kandydat miał największe poparcie. Po co się zajmować drugą turą.? To taki strzał w stopę dla kandydata. Po co wystawiać w takim razie kogokolwiek? Zrobić wybory na Dudę i sprawa załatwiona.
  • TecumSeh powiedział(a):

    Turturek powiedział(a):

    TecumSeh powiedział(a):
    Ty naprawdę dyskutujesz sam ze sobą. Kto Ci broni masonów krytykować? Ja?
    Cytat jak wyżej. Czekam.

    Nie napisałem że ktoś mi broni krytykować :)

    Ech, słabiutkim manipulatorem jesteś. Ale widzę że się bardzo starasz:)
    Napisałeś:
    Turturek powiedział(a):
    Jeżeli stwierdziłeś że nie rozumiem co się dzieje, to mnie oświeć dlaczego masoni mają być tak uprzywilejowani że sam pomysł ich krytyki budzi w Tobie aż taki sprzeciw.

    No i gdzie napisałem że ktoś mi broni krytykować?
    Manipulatorem jesteś genialnym, chylę czoła :)
  • To chyba pomyliłeś kolana:)

    Moze... ale nie mozna powiedziec ze wyszli zle, a skoro wyszli dobrze to krag podejrzanych sie zwieksza a nie zmniejsza.

    A skoro nadal nic nie wiemy to znaczy ze naszym czy to amerykanskim czy radzieckim przyjaciolom jest tak na reke.


  • PiS do władzy wyniosła mafijność i arogancja PO

    100% zgody... zlodziejstwo gonilo zlodziejstwo ale czemu akurat pis. Pytanie retoryczne. 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.