Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Narodowcy poprą Trzaskowskiego

1141516171820»

Komentarz

  • edytowano lipiec 2020
    czy aby na pewno nie jest problemem wiara w słowa, szczególnie kogoś takiego, jak Trzaskowski?

    taki tweet:


    W dniu kolejnego, spowodowanego przez naćpanego degenerata wypadku autobusu stołeczny ratusz głośno zapowiedział, że zawiesza umowę z Niemcami (nazistami) z Arrivy. Dziś, 2 dni po wyborach, dzicz zasiadająca w ratuszu umowę odwiesiła. Już po elekcji, więc nic nie trzeba udawać.
    Podziękowali 1Aniela
  • palusia powiedział(a):
    TecumSeh powiedział(a):
    @Odrobinka - zgadzam się - i właśnie o to chodzi.
    Z uwagi na te wady Marszałka wolałabyś Bieruta? Zakładając że obaj weszliby do drugiej tury? Albo jako arbiter elegancji zostałabyś w domu?

    Ja nie - a uwielbienia dla Marszałka także nie podzielam. Z uwagi na wiele rzeczy - powyższe i nie tylko. Ale zdecydowanie wolę go od Bieruta.
    A ja wolę Korfantego i dla mnie Piłsudski żaden bohater. 

    Właśnie chodziło o to, że "Korfantego" nie było w drugiej turze i trzeba było wybrać pomiędzy "Piłsudskim" a "Bierutem."  I czy na pewno obrażać się, bo "Korfantego" nie było, zacisnąć zęby i zaoslwac na "Piłsudskiego," bo do wyboru mamy ewidentnego "Bieruta"  ;)

  • Dla mnie to nie był wybór między Piłsudskim a Bierutem. Aż takiej różnicy między tymi dwoma panami nie widzę.
  • Rogalikowa powiedział(a):
    palusia powiedział(a):
    TecumSeh powiedział(a):
    @Odrobinka - zgadzam się - i właśnie o to chodzi.
    Z uwagi na te wady Marszałka wolałabyś Bieruta? Zakładając że obaj weszliby do drugiej tury? Albo jako arbiter elegancji zostałabyś w domu?

    Ja nie - a uwielbienia dla Marszałka także nie podzielam. Z uwagi na wiele rzeczy - powyższe i nie tylko. Ale zdecydowanie wolę go od Bieruta.
    A ja wolę Korfantego i dla mnie Piłsudski żaden bohater. 

    Właśnie chodziło o to, że "Korfantego" nie było w drugiej turze i trzeba było wybrać pomiędzy "Piłsudskim" a "Bierutem."  I czy na pewno obrażać się, bo "Korfantego" nie było, zacisnąć zęby i zaoslwac na "Piłsudskiego," bo do wyboru mamy ewidentnego "Bieruta"  ;)

    No to jeśli takie porównanie, to bym chyba też skreśliła dwa nazwiska.

    Tyle, że ja Dudy do Piłsudskiego nie porównuję, więc nie miałam wątpliwości.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Dla mnie to nie był wybór między Piłsudskim a Bierutem. Aż takiej różnicy między tymi dwoma panami nie widzę.
    Problem poznawczy
    Podziękowali 3Pioszo54 Aszna Rogalikowa
  • Trzaskowski ma wyraźnego pecha. Jak nie awaria oczyszczalni i g... zalewające inne miasta, to plaga szczurów:

    Na warszawskiej Pradze mamy do czynienia z plagą szczurów, przez co ludzie mieszkają w samochodach.


    A obecnie karaluchy i prusaki, z którymi powołane do tego służby sobie nie radzą.

    Ursynów: Mieszkańcy walczą z prusakami i karaluchami.


    Oczywiście, że nie jest zobowiązany sam rozwiązywać ww problemy, ale jako prezydent miasta, jest jednak odpowiedzialny za to, co się tam dzieje.

    Natomiast on najpierw jeździł z kampanią wyborczą po całym kraju, a obecnie nadal jeździ z koncepcją budowy nowego ruchu obywatelskiego pod nazwą "Nowa Solidarność".

  • Ponieważ mieszkam na Pradze, na Szmulkach, mogę powiedzieć, że są to pseudo sensacje.

    Problem z plagami jest stary jak bloki. Nie ma roku odkąd się do nich sprowadziłem, a będzie to już blisko 20 lat jak coś się nie pojawia. Na zmianę mamy szczury, prusaki, mole spożywcze i pluskwy. Co uda się jakąś plagę pokonać, to po chwili spokoju pojawia się kolejna. Oczywiście dużo zależy też od szczęścia i sąsiadów. Im sprawniej działają, tym mniejsze szanse rozszerzenia się plagi. Ze szczurami zaś najczęściej radzą sobie wspólnoty czy spółdzielnie i to do nich należy walka z gryzoniami. Jakoś zresztą nie słyszałem narzekań na Kaczyńskiego jak wtedy szalały u nas Prusaki.
    Podziękowali 3Klarcia obwarzanek Izka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.