Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Narodowcy poprą Trzaskowskiego

1235720

Komentarz

  • Klarcia powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Ja jestem przeciwnikiem mediów publicznych. Im więcej rzeczy jest w prywaynych rękach tym lepiej.

    A oglądasz media prywatne - nie tylko informacje w nich, ale i papkę dla mądrych inaczej?
    Gdyby nie media publiczne, to w szybkim czasie mielibyśmy "Polactwo" zamiast Polaków.

    ***

    Oglądam programy "Kawa na ławę" - tam jest tyle łgarstwa, że wręcz zęby bolą, ale lemingi to łykają, co później słychać, widać i czuć.

    Nie oglądam żadnych mediów. Nie nam telewizji. Grzebię w internecie i jeśli już oglądam media internetowe. Radua też nue slucham. Chyba ze w samochodzie. Głównie muzyki słucham.
  • bądźmy dobrej myśli, jakoś tam kraj funkcjonuje, nawet lepiej niż poprzednio,
    a że nie od razu,
    cuszsz, trzeba było bardziej na PiS głosować, miałby większość konstytucyjną i nie mógłby sobie gęby opozycją wycierać
    :)
    Podziękowali 4Polly Rejczel Zuzapola Klarcia
  • Moim zdaniem wszystko jest do zaorania ale sposób orania pozostawia sporo do życzenia.
    A Izrael korzysta z proizraelskosci Dudy choćby w ten sposób że naszym kosztem kreuje sie na jedyną ofiarę nazizmu. A swiat to łyka. Podobnie w sprawach swojego odwiecznego wroga Iranu wygrywa na polskiej polityce zagranicznej.

  • od dawna mówię, żeby się wybić na niepodległość, trzebaby zastosować zasadę, że wszyscy grają na wygrywającego,
    tak, nawet na Tuska.
    Wtedy taki Tusk, zamiasta patrzeć za emeryturą unijną, miałby szansę zostać gospodarzem tenkraju, tfu, znaczy się Polski, jak, nie przymierzając, taki Orban, albo, materi pomyłuj, Putin.
    :)
  • edytowano maj 2020
    Odrobinka powiedział(a):
    Moim zdaniem wszystko jest do zaorania ale sposób orania pozostawia sporo do życzenia.
    A Izrael korzysta z proizraelskosci Dudy choćby w ten sposób że naszym kosztem kreuje sie na jedyną ofiarę nazizmu. A swiat to łyka. Podobnie w sprawach swojego odwiecznego wroga Iranu wygrywa na polskiej polityce zagranicznej.

    myślę, że, do pewnego stopnia, jest to obawa przed powtórką z Serbii, a też próba zabezpieczenia finansów państwa
  • edytowano maj 2020
    Pioszo54 powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Ja mam wrażenie, że nie ma funduszy na nic
    Żaden obszar państwa nie funkcjonuje normalnie, wszystko rozgrzebane
    jak to przy remoncie, a to dopiero początek
    Taaa
    I przy okazji Twoja ekipa remontowa bawi się z rodziną i znajomymi na Twój koszt, finansujesz im wczasy w Brazylii oraz porsche dla 2 z 3 synów, córkę szefa ekipy uszczęśliwiasz kursem mandarynskiego na Księżycu.
    Teściowa kierownika robót dostaje wyposażone studio kosmetyczne a mamusia lot w klasie biznes na Hawaje. 
    Wnuczkom kupuje konie i aligatora. 
    A Ty w ramach remontu masz pomalowane farbą ceramiczną to, co zostało że ścian :   

    Do wcześniejszych przekrętów mamy jeszcze to:
    Polski podatnik przepłacił grubo za testy. Zarobiła firma powiązana z.... Tak, mają państwo rację. Z prawym i sprawiedliwym 

    https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/fala-komentarzy-po-artykule-onetu-budka-sprawa-powinna-zajac-sie-prokuratura/v63t286
  • Wczoraj już wrzucałam ten link, ale jest jak podejrzewałam - tutaj nikomu to nie przeszkadza.
  • No i co poradzisz, i takim  dają prawo wyborcze, no nadziwić się nie możesz.
  • Zuzapola powiedział(a):
    No i co poradzisz, i takim  dają prawo wyborcze, no nadziwić się nie możesz.
    Faktycznie, nie mogę. Ale trudno, muszę z tym żyć.
  • matuleczka powiedział(a):
    @Klarcia, Ciebie nie da się czytać.
    Nie mieszkasz  w Polsce (od ilu lat?) a czujesz się ekspertką, bo wiedzę o życiu w Polsce, opozycji, rządzących czerpiesz z mediów publicznych.

    Wiedzę czerpię z różnych źródeł, najmniej z mediów publicznych. Nie muszę w Polsce mieszkać, żeby mieć lepsze pojęcie co się tam dzieje, od Ciebie na przykład.
    Ile czasu poświęcasz tematom politycznym? Z ilu źródeł informacji korzystasz?
    Jestem przekonana, że od czasu do czasu posłuchasz jakieś wiadomości i karmisz się tym, co Twoje otoczenie nadaje.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Ja jestem przeciwnikiem mediów publicznych. Im więcej rzeczy jest w prywaynych rękach tym lepiej.

    A oglądasz media prywatne - nie tylko informacje w nich, ale i papkę dla mądrych inaczej?
    Gdyby nie media publiczne, to w szybkim czasie mielibyśmy "Polactwo" zamiast Polaków.

    ***

    Oglądam programy "Kawa na ławę" - tam jest tyle łgarstwa, że wręcz zęby bolą, ale lemingi to łykają, co później słychać, widać i czuć.

    Nie oglądam żadnych mediów. Nie nam telewizji. Grzebię w internecie i jeśli już oglądam media internetowe. Radua też nue slucham. Chyba ze w samochodzie. Głównie muzyki słucham.

    Podejrzewam, że źródłem Twojej informacji są media specyficzne, przez czuby różnego rodzaju prowadzone. Jeżeli masz tak mało informacji, to na czym swoje opinie opierasz?
    Nie na emocjach czasami - własnych i środowiska, w którym się obracasz?
  • edytowano maj 2020
    @Klarcia ale mieszkając w Polsce ma się inny punkt widzenia niż będąc za granicą. 

  •  Problem lgbt nie zniknie. Trzaskowski prezydent to początek końca Polski. Bosak jest bez szans. 
    Podziękowali 3palusia Zuzapola Klarcia
  • Nie mamy konserwatywnego społeczeństwa. Było minęło. 
    Podziękowali 2Zuzapola Klarcia
  • Klarcia powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Ja jestem przeciwnikiem mediów publicznych. Im więcej rzeczy jest w prywaynych rękach tym lepiej.

    A oglądasz media prywatne - nie tylko informacje w nich, ale i papkę dla mądrych inaczej?
    Gdyby nie media publiczne, to w szybkim czasie mielibyśmy "Polactwo" zamiast Polaków.

    ***

    Oglądam programy "Kawa na ławę" - tam jest tyle łgarstwa, że wręcz zęby bolą, ale lemingi to łykają, co później słychać, widać i czuć.

    Nie oglądam żadnych mediów. Nie nam telewizji. Grzebię w internecie i jeśli już oglądam media internetowe. Radua też nue slucham. Chyba ze w samochodzie. Głównie muzyki słucham.

    Podejrzewam, że źródłem Twojej informacji są media specyficzne, przez czuby różnego rodzaju prowadzone. Jeżeli masz tak mało informacji, to na czym swoje opinie opierasz?
    Nie na emocjach czasami - własnych i środowiska, w którym się obracasz?
    Tzn jakie prowadzą czuby i skąd przekonanie że mam mało informacji i że ogladam/ słucham specyficznych mediów?
  • Ja rozumiem, że można nie cierpieć PiSu.
    Bo jest partią mierną.
    Ale w związku z tym głosowanie wprost lub nie wprost (nieważny głos, nie idę na wybory) to głos za partią, która przymykała przekręty na minimum 30 mld rocznie (VAT) o opcji niemieckiej nie wspominając.
    Patriota może nie cierpieć Dudy, ale wizja Trzaskowskiego to głos na złodziejską targowicę.
  • Ciekawe na kogo zaglosuja wyborcy pis jak w drugiej turze znajdzie sie Trzaskowski z Biedroniem.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • PawelK powiedział(a):
    Ja rozumiem, że można nie cierpieć PiSu.
    Bo jest partią mierną.
    Ale w związku z tym głosowanie wprost lub nie wprost (nieważny głos, nie idę na wybory) to głos za partią, która przymykała przekręty na minimum 30 mld rocznie (VAT) o opcji niemieckiej nie wspominając.
    Patriota może nie cierpieć Dudy, ale wizja Trzaskowskiego to głos na złodziejską targowicę.
    I właśnie tego typu teksty (to nic osobistego, to tylko przykład) powodują, że PiS jawi się jako kompletnie niewiarygodny
    Bo niech se PiS robi co chce, rozpirza wszystko, może zlodziejowac na całego, ale wystarczy, że rzuci kilka hasełek bogoojczyźnianych  i będzie uważany za ruch patriotyczny.
    Nie bardzo lubię, jak ktoś mi narzuca własny midel patriotyzmu i jak jakąś partia samozwańczy nazywa się patriotyczna i jeszcze decyduje, kto patriotą jest a kto nie.
    30 dużych baniek z vatu?
    Serio?
    To już się wyrównało, a może nawet przekroczyli dawno. 
    Nuale to patrioci przecież, patriotycznie opindalają swój kraj. Patriocie wolno
  • @Taw może mniej radykalnie polecieć Trzaskowski z Kosiniakiem. 
  • Taw powiedział(a):
    Ciekawe na kogo zaglosuja wyborcy pis jak w drugiej turze znajdzie sie Trzaskowski z Biedroniem.
    no chybabym na Biedronia zagłosował, wydaje się uczciwszy
    :)
    Podziękowali 3Taw Polly Klarcia
  • Malgorzata powiedział(a):
    Głosowanie  na Trzaskowskiego jako forma buntu,  czy " byle nie Duda" 
    To aż ciśnie się pytanie o namiary na dealera.  
    Bo zdrowy  na umyśle  człowiek nie głosuje  na szambo  , obojętnie  w której turze.  
    Nie nazywajmy szamba perfumeria...
  • Jedno się politykom udało. Ładnie podzielili sobie naród. I rządzą. Nieprzerwanie od wielu lat jedni drudzy trzeci. 
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Malgorzata powiedział(a):
    Głosowanie  na Trzaskowskiego jako forma buntu,  czy " byle nie Duda" 
    To aż ciśnie się pytanie o namiary na dealera.  
    Bo zdrowy  na umyśle  człowiek nie głosuje  na szambo  , obojętnie  w której turze.  
    Szambo to przecież  przy tej osobie określenie jak najbardziej na miejscu.https://www.gazetapolska.pl/20590-scieki-trzaskowskiego-w-calej-polsce-miliony-utopione-w-oczyszczalni
    Naprawdę komuś takie zarządzanie krajem bardziej pasuje niż pieniądze "wyrzucone" na 500+?


    Podziękowali 2Klarcia Rogalikowa
  • Bo ludzi nauczyli ze podzial w sejmie jest z linijki od prawej do lewej a tymczasem jest z cyrkla od srodka (jeziorka) do zewnatrz... i zmienia sie tylko w szwarach a woda na srodku niezmacona.
  • A w szuwarach grząsko...
    Nie ma lekko ;)
  • Bo niech se PiS robi co chce, rozpirza wszystko, może zlodziejowac na całego, ale wystarczy, że rzuci kilka hasełek
    Nie, dla mnie główna różnica to spojrzenie na złodziejstwo. Jest na dużo mniejsza skalę i nie ma przyzwolenia.
    Spojrzenie na historię też ma dla mnie znaczenie. Brak polityki wstydu też.
    To powoduje różnice pomiędzy miernotą a szambem 


  • Duda i Trzaskowski to naprawdę dla narodowców dżuma i cholera?

    Trzaskowska w 2018 roku w magazynie "Vogue": "Kościół nie zdał egzaminu, gdy PiS atakował sądy czy prawa kobiet, gdy protestowali niepełnosprawni czy mamy dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dlatego nie wysłałam Stasia na komunię i nasze dzieci nie chodzą już na religię. Widzę też, że wielu znajomych wokół nas zerwało relacje z Kościołem. A ci, którzy je utrzymują, robią to często tylko z powodu presji starszego pokolenia" – wyjaśniła w 2018 roku.
    ___________________________
    hmmm - czyli za winy Kosciola ukarzemy własne dzieci.
    Strach pomyslec jak będą karali cudze dzieci kiedy zostaliby pierwsza parą.
    Podziękowali 2Klarcia Rogalikowa
  • dla mnie to tłumok a nie przyszła pierwsza dama. 
    Podziękowali 2Klarcia Rogalikowa
  • Duda to nie hipokryta to po pierwsze. 
    A po drugie Trzaskowscy to nie ateiści. Gorzej. TO "tak zwani" katolicy. Święcą jaja, czekają na Mikołaja poza tym nic.
    Podziękowali 3Klarcia Polly Rogalikowa
  • paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia ale mieszkając w Polsce ma się inny punkt widzenia niż będąc za granicą. 


    Ja twierdzę, że mam szerszą perspektywę od większości ludzi, którzy w Polsce mieszkają. Przy tym, obserwacja danych zjawisk z oddali umożliwia podejście do nich w miarę obiektywnie.
    Poza tym - jak już wspominałam, większą część doby przeznaczam na śledzenie politycznych klimatów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.