Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Narodowcy poprą Trzaskowskiego

13468920

Komentarz

  • Odrobinka powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Ja jestem przeciwnikiem mediów publicznych. Im więcej rzeczy jest w prywaynych rękach tym lepiej.

    A oglądasz media prywatne - nie tylko informacje w nich, ale i papkę dla mądrych inaczej?
    Gdyby nie media publiczne, to w szybkim czasie mielibyśmy "Polactwo" zamiast Polaków.

    ***

    Oglądam programy "Kawa na ławę" - tam jest tyle łgarstwa, że wręcz zęby bolą, ale lemingi to łykają, co później słychać, widać i czuć.

    Nie oglądam żadnych mediów. Nie nam telewizji. Grzebię w internecie i jeśli już oglądam media internetowe. Radua też nue slucham. Chyba ze w samochodzie. Głównie muzyki słucham.

    Podejrzewam, że źródłem Twojej informacji są media specyficzne, przez czuby różnego rodzaju prowadzone. Jeżeli masz tak mało informacji, to na czym swoje opinie opierasz?
    Nie na emocjach czasami - własnych i środowiska, w którym się obracasz?
    Tzn jakie prowadzą czuby i skąd przekonanie że mam mało informacji i że ogladam/ słucham specyficznych mediów?

    To słychać, widać i czuć. 

    A "czuby", to np. Grzegorz Braun.
  • Taw powiedział(a):
    Ciekawe na kogo zaglosuja wyborcy pis jak w drugiej turze znajdzie sie Trzaskowski z Biedroniem.

    Takiego dylematu na szczęście nie będzie.
    Jeżeli już, to Trzaskowski - Kamysz.
  • Grzegorz Braun akurat nie jest moim ulubieńcem jeśli chodzi o poglądy. I nie prowadzi internetowych mediów, co najwyżej w nich występuje. 
  • @Klarcia owszem, widząc z daleka widzi się inaczej, ale się nie odczuwa. Skoro w Polsce jest tak dobrze to kiedyś do niej wróć i oceń.

    I nie żebym była szczególnie negatywnie nastawiona- mimo wszystko, tragedii nie ma. 
  • paulaarose powiedział(a):
    Jedno się politykom udało. Ładnie podzielili sobie naród. I rządzą. Nieprzerwanie od wielu lat jedni drudzy trzeci. 

    Przecież tak w Polsce jest, co najmniej od czasu monarchii elekcyjnej; zawsze byli ostro spolaryzowani. Może to w genach mają?
  • paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia owszem, widząc z daleka widzi się inaczej, ale się nie odczuwa. Skoro w Polsce jest tak dobrze to kiedyś do niej wróć i oceń.

    I nie żebym była szczególnie negatywnie nastawiona- mimo wszystko, tragedii nie ma. 

    Wróciłabym, gdybym mogła.
    "Odczuwanie" tylko przeszkadza w trafnej ocenie sytuacji.
  •  Klarcia powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia owszem, widząc z daleka widzi się inaczej, ale się nie odczuwa. Skoro w Polsce jest tak dobrze to kiedyś do niej wróć i oceń.

    I nie żebym była szczególnie negatywnie nastawiona- mimo wszystko, tragedii nie ma. 

    Wróciłabym, gdybym mogła.
    "Odczuwanie" tylko przeszkadza w trafnej ocenie sytuacji.
    To fakt. Poszlismy ostatnio po farbe do obi. Troche padalo, bylem w dziurawych trampkach. Po wyjsciu Tawowa mowi do mnie, ze teraz zakupy robic jest stresowo, dziwna atmosfera, pyta: czules to?

    Mowie do niej: czulem mokro w bucie
    Podziękowali 1Klarcia
  • Klarcia powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia owszem, widząc z daleka widzi się inaczej, ale się nie odczuwa. Skoro w Polsce jest tak dobrze to kiedyś do niej wróć i oceń.

    I nie żebym była szczególnie negatywnie nastawiona- mimo wszystko, tragedii nie ma. 

    Wróciłabym, gdybym mogła.
    "Odczuwanie" tylko przeszkadza w trafnej ocenie sytuacji.
    Możesz. Możesz wrócić. Nikt Ci nie broni, nikt nie wydał zakazu nikt Ci "paszportu nie odebrał". 
    Tylko nie chcesz. 
    Sama pisałaś. 
    Wolisz być tam, gdzie jesteś i mądrzyć się o rzeczach, o których masz jedynie wyobrażenie a nas pouczasz. 
    Rzuć Merkelowe srebrniki na rzecz patriotycznych i narodowych. 
    Problem? 
  • Ciekawe że takie plakaty w gablotach Agory powiesili ludzie od Michnika a to samo głoszą narodowcy ( video wystąpienie Brauna)

  • Klarcia powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    Jedno się politykom udało. Ładnie podzielili sobie naród. I rządzą. Nieprzerwanie od wielu lat jedni drudzy trzeci. 

    Przecież tak w Polsce jest, co najmniej od czasu monarchii elekcyjnej; zawsze byli ostro spolaryzowani. Może to w genach mają?
    Nie w genach- są tacy którym na tych podziałach zależy i mocno nad nimi od lat pracują. Ale tak, lepszy poziom mają te media...  w obcych rękach.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Prayboy powiedział(a):
    Ciekawe że takie plakaty w gablotach Agory powiesili ludzie od Michnika a to samo głoszą narodowcy ( video wystąpienie Brauna)

    Cud ze budka pod ambasada israela nie splonela.
  • Trzaskowski - wreszcie sensowny kandydat na prezydenta <3
    Ma mój głos <3

    Najlepiej druga tura Trzaskowski - Kosiniak-Kamysz i Trzasksowski na prezydenta
  • Caralgol a co Ci w nim tak odpowiada? 
    Dla mnie kazdy lepiej byle nie on i byle nie Biedroń.
    Podziękowali 1Milamama
  • edytowano maj 2020
    Próbuje znaleźć coś u Trzaskowskiego jak zamierza prowadzić politykę prorodzinną i nie znalazłam 

    A przepraszam znalazlam
    Skupia się na tym zeby chore dzieci nie rodziły się ( pilnuje dostepu do aborcji tych dzieci) i generalnie na dostępie do pigulki po itd.

     A konkretów jak pomoc rodzinom wielodzietny brak. No może zlobki. Dobre i to
    Podziękowali 2Klarcia Katia

  • długo by pisać, generalnie to erudyta, bardzo kompetentny - pod tym względem przewyższa o klasę wszystkich innych kandydatów, obeznany zwłaszcza w polityce zagranicznej i unijnej, sprawdził się w ministerstwie administracji i cyfryzacji i w MSZ. Szanuje prawo, nie jest populistą, będzie dbał o inwestycje, to taki "normals". Weźmie sie za konkretną robotę, by naprawiać to, co Pis zniszczył - tu jakiś Kosiniak Kamysz czy Biedroń mogą sobie zwyczajnie nie poradzić, bo syf do sprzątania jest ogromny,. I - co jest mniej ważne w tym kontekście - dzielę z nim pasję do czytania, jest bibliofilem podobnie jak ja - i szanuje bardzo twórczość jego ojca, wybitnego jazzmana.

    A co do tych "konkretów" i " wsparcia" Mam nadzieję, że skończy właśnie gierkowski model gospodarki i ukróci lub przynajmniej zahamuje rozdawnictwo, bo to zdecydowanie poszło w złym kierunku.
  • Coralgol powiedział(a):
    ...to taki "normals".
    To członek rady EFCR. Taką politykę będzie reprezentował i z tymi ludźmi będzie ściśle współpracował. Wbrew interesom Polski. "Normalsem" nazwać go na pewno nie można.
  • A co jest złego w byciu członkiem rady EFCR?
  • Poczytaj kim jest to towarzystwo, jakie postulaty głoszą i jakie ideologie reprezentują. Dla mnie jest to całkowicie dyskredytujące kandydata na przyszłego prezydenta.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Oczywiście wiem dobrze kim jest "to towarzystwo". Odwalają generalnie niezłą robotę, dążąc do zacieśnienia wypracowania wspólnej europejskiej polityki zagranicznej, na przykład wobec Chin czy Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Wiele mocnych intelektów,  merytoryczne analizy.
  • Jak dla mnie pan Trzaskowski to średni kandydat ale Andrzej Duda nie lepszy.

    Ciężko mi szczerze wybrać kogokolwiek aby na niego zagłosować. 
  • kociara powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia owszem, widząc z daleka widzi się inaczej, ale się nie odczuwa. Skoro w Polsce jest tak dobrze to kiedyś do niej wróć i oceń.

    I nie żebym była szczególnie negatywnie nastawiona- mimo wszystko, tragedii nie ma. 

    Wróciłabym, gdybym mogła.
    "Odczuwanie" tylko przeszkadza w trafnej ocenie sytuacji.
    Możesz. Możesz wrócić. Nikt Ci nie broni, nikt nie wydał zakazu nikt Ci "paszportu nie odebrał". 
    Tylko nie chcesz. 
    Sama pisałaś. 
    Wolisz być tam, gdzie jesteś i mądrzyć się o rzeczach, o których masz jedynie wyobrażenie a nas pouczasz. 
    Rzuć Merkelowe srebrniki na rzecz patriotycznych i narodowych. 
    Problem? 

    Już mówiłam, nie mam w Polsce mieszkania, a mam za małe dochody, żeby sobie je sobie wynająć.

  • Bambidu powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    Jedno się politykom udało. Ładnie podzielili sobie naród. I rządzą. Nieprzerwanie od wielu lat jedni drudzy trzeci. 

    Przecież tak w Polsce jest, co najmniej od czasu monarchii elekcyjnej; zawsze byli ostro spolaryzowani. Może to w genach mają?
    Nie w genach- są tacy którym na tych podziałach zależy i mocno nad nimi od lat pracują. Ale tak, lepszy poziom mają te media...  w obcych rękach.

    Dziewczyno, ale to się przecież ciągnie wieki całe - sugerujesz, że Polacy własnego rozumu nie mają?
  • Coralgol powiedział(a):
    Trzaskowski - wreszcie sensowny kandydat na prezydenta <3
    Ma mój głos <3

    Najlepiej druga tura Trzaskowski - Kosiniak-Kamysz i Trzasksowski na prezydenta

    I takie osoby mają prawo głosowania - grozą wieje.
    Przecież ktoś taki jest wrzodem na zdrowej tkance narodu.
  • @Klarcia ale tak samo można powiedzieć o wyborcach pisu, partii razem czy czegokolwiek.

    Tak naprawdę każde zbytnie zaufanie politykom jest szkodliwe. Polityka to polityka, nieczysta gra. 
  • Haha Klarcia :D Siła argumentu i intelektu :D
  • matuleczka powiedział(a):

    @Klarcia Ty tak serio?
    Jesteś o krok od twierdzenia, że Polacy powinni zrezygnować z niepodległości, bo ktoś z daleka lepiej wie co dla nas dobre, bo jest obiektywny.
    Otóż, nie! I choćbyś 100% doby przeznaczała na śledzenie klimatów politycznych, to nie poczujesz życia w Polsce. Tak jak nie najesz się choćbyś bez przerwy czytała przepisy kulinarne. 

    Ja widzę, że niejedna osoba tutaj na forum, jest gotowa zrezygnować z niepodległości.
    Całkiem niedawno byłam w Polsce, z dawnymi znajomymi nie da się rozmawiać, bo nienawiść do "gnoma" mózg im przeżarła. Ale nie spotkałam nikogo, komu doskwierałby niedostatek. Ludzie żyją na znacznie wyższym poziomie, niż ja tutaj.
    Jestem pewna, że gdybym nie wyjechała, miałabym na pewno lepiej niż w Niemczech.
    Podziękowali 1Zuzapola

  • Dobrze, że nie spotkałaś, ja cały czas staram się pomóc - ale nie potrafię - schorowanej starszej pani w mojej okolicy, która cierpi na kilka chorób wymagających jednoczesnego leczenia i terapii (nogi, zaawansowana cukrzyca), nie posiada w mieszkaniu łazienki ani sprawnej kuchni, niedowidzi, ma omamy i zaburzenia psychiczne. Nie godzi się na umieszczenie w dps "bo tam jest miejsce dla patologii, a ona ma swoje mieszkanie" (socjalne). Jedyne co byliśmy w stanie zrobić ze znajomymi to kupno niewielkiej kuchenki, by mogła sobie jedzenie przygotować + gotowe posiłki czasem i wykupienie recepty.
  • @Coralgol
    I twierdzisz, że gdy Trzaskowski prezydentem zostanie, to takim osobom byt się polepszy?
    Ja twierdzę, że będzie wręcz przeciwnie - ta pani w szybkim czasie może swoje mieszkanie utracić.
  • W 2020 ceny za odbiór odpadów wzrosły w Warszawie o ponad 100%. Obecnie warszawski rynek jest szacowany na ponad 1,7 mld zł, które w większości trafiają do prywatnych firm, które przejęły odbiór odpadów w stolicy.

    https://twitter.com/JedziemyDalej/status/1266295033281437697


    Podziękowali 1Laf2011
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.