Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Narodowcy poprą Trzaskowskiego

1679111220

Komentarz

  • Prayboy powiedział(a):
    Ktoś kto pisze takie rzeczy ( że popiera lewaka na Prezydenta) na tym forum robi to celowo i z premedytacją. Wyczuwam takich na kilometr. Lewacka wtyka i tyle.

    Może tak, może nie. Ja z zasady ludziom ufam, ale gdy okaże się, że to agentura, wtedy bezlitośnie ścigam, gdy mi się tylko na oczy nawinie.
  • edytowano czerwiec 2020
    Klarcia powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Trzaskowski - wreszcie sensowny kandydat na prezydenta <3
    Ma mój głos <3

    Najlepiej druga tura Trzaskowski - Kosiniak-Kamysz i Trzasksowski na prezydenta
    Co ty tu robisz spadaj lewaku

    Co Duch Swięty na Ciebie się nie wylał?
    A jeżeli nie, przypominam zasady pluralizmu. Nawet jeżeli nas drażnią czyjeś poglądy, to w imię demokracji powinniśmy je szanować.

    No jak widać nie. Duch tchnie kędy chce. Demokracja to wymysł szatana. Głos żula ma taką samą wagę jak głos profesora. Więc to żaden argument. Mnie takie poglądy nie drażnią tylko uważam je za szkodliweg i niebezpieczne i powinno się je ( nie osoby je głoszące a poglądy zaznaczam) eliminować z przestrzeni publicznej i medialnej. 
    Czy wiesz że jeśli hipotetycznie na najbliższe wybory pójdą gremialnie mieszkańcy wielkich miast a w małej części obszarów wiejskich to mamy u władzy promotora zboczeń i aborcji? W nosie mam taką demokrację.
    A sączenie tego szatańskiego jadu tutaj jest po prostu szkodliwe. Rozumiem że w imię miłości teraz mile widziani są tu zwolennicy Środy Biedronia Palikota Czarnych Zdzir...? Bo Święta Demokracja? A ci którzy są zwolennikami szariatu? Też ich przygarniemy? Wszystkie  te poglądy to jedna cholera. Za chwilę usłyszymy że ta sama cholera co Duda...oj życzyłbym niektórym co ich Duda uwiera żeby Trzaskowski nimi porządzil. Wiesz jaką batalię stoczyłem żeby w liceum dziecka nie było Tęczowego Piątku? Gdy ta moralna zgnilizna dojdzie do samej góry to żadne marsze  nie pomogą. Pamiętacie marsze za PO. Gazem po o oczach i won w ulicy. I bezkarna antifa. Aha. A propos Antify to Trzasku robi jej szkolenia z walk ulicznych za publiczne pieniądze z Ratusza. Także tak. Glaszczcie dalej lewaka po główce. Tylko potem nie jojczcie.
  • Ja w ogóle nie jestem zwolenniczką demokracji. Uważam ten ustrój za bardzo szkodliwy. I wcale nie uważam że jest najlepszy z istniejących.  Co do Trzaskowskiego i LGBT to właśnie uchwalanie karty LGBT i wdrażanie edukacji seksualnej według wytycznych WHO jest uchwalaniem rzeczy zbędnych i brakiem m skupianie się nie na prawdziwych problemach tylko urojonych.
    Podziękowali 2Prayboy Katia
  • edytowano czerwiec 2020
    Odrobinka powiedział(a):
    Ja w ogóle nie jestem zwolenniczką demokracji. Uważam ten ustrój za bardzo szkodliwy. I wcale nie uważam że jest najlepszy z istniejących.  Co do Trzaskowskiego i LGBT to właśnie uchwalanie karty LGBT i wdrażanie edukacji seksualnej według wytycznych WHO jest uchwalaniem rzeczy zbędnych i brakiem m skupianie się nie na prawdziwych problemach tylko urojonych.
    gdyby to był jeden, odrębny przypadek, to możnaby tak powiedzieć, ale to jest ogólnoświatowa akcja, a Trzaskowski jest jednym z drobnych a gorliwych wykonawców.
  • Klarcia powiedział(a):

    M. Morawiecki karierę w bankowości zostawił dla służby ojczyźnie

    Pan Premier nadal dba bardziej o banki niż o obywatela. Czy tak wygląda służba ojczyźnie? Wystarczy popatrzeć jak skonstruowane są wszystkie tarcze antykryzysowe, pomoc frankowiczów itd. Zawsze na pierwszym miejscu jest interes banków.
    Coralgol powiedział(a):

    Odróżniam moralność tych panów, dlatego właśnie głosuję na Trzaskowskiego.

    Kiedyś związki z masonerią i komunistami nie najlepiej świadczyły o moralności, coś się zmieniło?

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • To na tym forum chcemy mieć demokrację i pluralizm poglądów? Może tak, ja mogę mówić za siebie. Cieszy mnie, że znalazłam miejsce, w którym sprawy fundamentalne są oczywiste dla 95% użytkowników i nie trzeba tłumaczyć spraw najważniejszych. W sieci jest mnóstwo miejsc, gdzie można podyskutować ze zwolennikami Trzaskowskiego, osobiście niekoniecznie mam potrzebę by w ogóle to robić a już tym bardziej by takie szambo wylewało się tutaj.
    Mogę prowadzić dyskusję o wartości tradycji w kościele, pospierać się o to czy nieochrzczone dzieci idą do nieba, ale zupełnie bez sensu jest rozmowa o prawach dla społeczności lgbt. To powinno być oczywiste.
    Użytkownicy, którzy wchodzą na forum i piszą wyłącznie w takich wątkach i to w taki a nie inny sposób, zupełnie tu nie pasują. Trzymają się tego miejsca tylko i wyłącznie, by mącić. Bo otwartości umysłu u Coralgol nie widzę żadnej.
  • edytowano czerwiec 2020
    Turturek powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):

    Odróżniam moralność tych panów, dlatego właśnie głosuję na Trzaskowskiego.

    Kiedyś związki z masonerią i komunistami nie najlepiej świadczyły o moralności, coś się zmieniło?


    Ale przecież nie każdemu z moralnością po drodze, @Turturek. Rozumiem, że niektórym właśnie przeszkadza i wybierają chetniej  tych, którym moralność w życiu i polityce nie zawadza.
    I tu zgodzę się z @Odrobinka, że demokracja jest dość wadliwym rozwiązaniem.
  • Odróżniasz...napisz jeszcze że pięknie się różnią. I że świat jest kolorowy a nie czarno biały
  • edytowano czerwiec 2020
    Trzaskowski w Poznaniuj:
    – Staję przed wami, by głośno powiedzieć władzy w Polsce, że mamy tego dość! – mówił. – Dzisiaj jest potrzebna po prostu pokora i praca. Ciężka praca, żeby się zastanowić nad tym, co nas łączy – dodawał.
    _____________
    powiedział śmierdzący leń.
    Ludzie do roboty a sam kiełbaska z dzika i wypoczynek na paletach.

    Podziękowali 3Zuzapola Aneczka08 Klarcia
  • @Polly - och, przykro mi, chciałaś zamknąć się "bańce informacyjnej" i zmąciłam Twoją wizję świata. :D Nikt Cię nie zmusza do rozmowy, tylko szkoda, że zabierasz głos i obrażasz ludzi o innych poglądach.
  • edytowano czerwiec 2020
    jukaa powiedział(a):
    Populista, jak i jego potencjalny konkurent. Jedyny polityk, który nie gada jak polityk tylko konkretnie i na temat to Bosak, ku memu autentycznemu zdziwieniu. Słucham na yt i z dnia na dzień coraz bardziej  :D
    Głosowałam  w pierwszych wyborach w 89, i nigdy nikogo takiego nie widziałam. Pewnie dlatego ma niewielkie poparcie, za słabo oczy mydli

    Nie przeszkadza Ci nacjonalizm?
    Myślę, że to dla większości osób przeszkoda, by zagłosować na Bosaka.
    Podziękowali 1obwarzanek
  • To nie bańka. O szambie mogę czytać na wp jak mnie akurat najdzie ochota. Tu niekoniecznie. A dyskutować mogę z faktycznie dyskuskutujacymi a nie zamknięta na inne opcje kloaką która udaje ekskluzywny bidet.
  • Coralgol powiedział(a):
    @Polly - och, przykro mi, chciałaś zamknąć się "bańce informacyjnej" i zmąciłam Twoją wizję świata. :D Nikt Cię nie zmusza do rozmowy, tylko szkoda, że zabierasz głos i obrażasz ludzi o innych poglądach.
    Przystopuj @Coralgol, bo zaczynasz harcować coraz bardziej bezczelnie. Zostaw w spokoju Polly, bo kultury języka i netykiety moglabys sie od niej uczyc.
    Podziękowali 2Barbasia Rogalikowa
  • edytowano czerwiec 2020
    Coraz piękniej...  :/
    Załamujesz mnie, miałam Cię za miłą i kulturalną dziewczynę.
    Podziękowali 1obwarzanek
  • @Polly ale nie obrażaj innych dyskutantów. To że poglądy mogą się nie podobać to jedno, też mi są odległe, ale to wygląda jakbyś zaatakowała ją personalnie. 
    Podziękowali 2Coralgol obwarzanek
  • @Rejczel, mam nadzieję że po ostatnim moim poscie nie zmienisz zdania zbyt mocno... Trole mnie wnerwiaja... Kurka i nie żałuję!
  • edytowano czerwiec 2020
    Coralgol powiedział(a):
    Coraz piękniej...  :/
    Załamujesz mnie, miałam Cię za miłą i kulturalną dziewczynę.
    Ależ ja nie jestem ani trochę miła. Wydawało ci się :D

    @paulaarose, jesteś tu jednak trochę za krótko by móc ocenić kto kogo atakuje. Przewin kilka stron. Albo nie przewijaj, mam gdzieś co o tym myślisz.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • @Polly ja odniosłam się tylko do tego co napisałaś teraz.

    Zresztą uważaj sobie co chcesz, mnie to co ty sobie pomyślisz też interesować nie musi =)
    Podziękowali 1obwarzanek
  • edytowano czerwiec 2020
    Zgodnie ze słownikową definicją.
    BTW, to ciekawe, że o to zapytałaś - bo to właśnie typowy chwyt retoryczny Bosaka.
    Gdy ktoś oskarży go o faszyzm zwykle następuje chwila wystudiowanej "zadumy" i pytanie: "ale czym jest faszyzm"? Bywało, że udało mu się wybrnąć w ten sposób z sytuacji, bo rozmówca klecił naprędce mało precyzyjne definicje.
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Coralgol powiedział(a):
    Zgodnie ze słownikową definicją.
    BTW, to ciekawe, że o to zapytałaś - bo to właśnie typowy chwyt retoryczny Bosaka.
    Gdy ktoś oskarży go o faszyzm zwykle następuje chwila wystudiowanej "zadumy" i pytanie: "ale czym jest faszyzm"? Bywało, że udało mu się wybrnąć w ten sposób z sytuacji, bo rozmówca klecił naprędce mało precyzyjne definicje.
    ale to chyba dobrze, że wzoruje się na narodzie żydowskim?
    :)
  • edytowano czerwiec 2020
    Dyskutowałam politycznie z beatak, kociara, Izka, Odrobinka, Tawem. Nikt nikogo nie przekonał i nikt nikogo nie obraził.
    Po prostu żadne z nich nie jest trollem. Żadne nie loguje się tylko po to by siać zamęt i pisać co drugiej osobie coś w stylu "jesteś miła dziewczyna ale troszkę jednak głupia". Jakby co obrazowych porównań nam więcej i chętnie je zastosuje. Merytoryki tu nie ma żadnej więc i dyskusja na argumenty bezcelowa. 
    A twarz na forum już pokazałam (kawałek ;)) więc pod tekstem o kloace mogę nawet z dumą wstawić zdjęcie.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • @Polly jeśli ciebie ktoś obrazil to też nie miał do tego prawa. Jakaś kultura dyskusji powinna jednak panować zawsze. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Polly jeśli ciebie ktoś obrazil to też nie miał do tego prawa. Jakaś kultura dyskusji powinna jednak panować zawsze. 
    Ta zasada obowiązuje wobec faktycznych użytkowników forum, wobec trolli - nie.
    Chyba że admin mnie upomnie i każe szanować trolla. 
    Słów niecenzuralnych nie było jakby co ;) 
    Podziękowali 2Pioszo54 Klarcia
  • Szkoda słów.
    Podziękowali 3Polly Pioszo54 obwarzanek
  • edytowano czerwiec 2020
    Nacjonalizm jest bardzo pozytywną ideą. Stawia dobro narodu na pierwszym miejscu. Szowinistka nie jestem i nie popieram, zaś nacjonalizm nie wyklucza współpracy międzynarodowej, kompromisów itd, ale takich które służą dobru narodu. Faszyzm i nazizm to są odlamy skrajnej lewicy. Podobnie zresztą jak monarchia absolutna. Dążą do centralizacji wszystkiego a naród traktuja sluzebnie w stosunku do interesu partii, monarchy, czy dyktatora. Szowinizm Piłsudskiego zwany sanacją też był podszyty ideologią lewicową,  specjalistyczną.
    Podziękowali 3Pioszo54 Rogalikowa Katia
  • Odrobinka powiedział(a):
    Nacjonalizm jest bardzo pozytywną ideą.
    Otóż to. Pod tym zdaniem obiema rękami.
  • I bardzo trudno oskarżać Bosaka o faszyzm. Jego poglady do faszyzmu mają się nijak.
  • @Tola, jakie to są wielkomiejskie poglądy? Pytam jak to rozumiesz, bo ten podział od linijki, że wieś na Pis a miasto inaczej wydaje mi się cokolwiek sztuczny. No może poza Gdańskiem i Warszawą. Mam znajomych i sąsiadów tutaj, którzy na Pis własnie ani trochę a z kolei w mieście popierają. Myślę, że to nie jest takie zerojedynkowe. Chyba że co innego masz na myśli.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tola powiedział(a):
    Kosiniak w sumie charyzmę jakaś tam swoją ma, ale za cholerę nie wiem, jakie on ma poglądy ;)

    Ja wiem ja wiem! Takie jak akurat potrzeba, by zrobić koalicję ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.