Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Narodowcy poprą Trzaskowskiego

1568101120

Komentarz

  • edytowano maj 2020
    @Palusia - to nie temat o mnie i nie widzę powodu, by koncentrować się na mnie, odpowiem tylko w skrócie, że mam tu kilka osób (niektóre z nich o poglądach zbieżnych z moimi, inne niekoniecznie) z którymi lubię rozmawiać. Po prostu. Na tematy macierzyństwa i wiele zupełnie innych.
  • edytowano maj 2020
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Można zabrać stąd tego lewackiego trola? 
    Dlaczego jesteś taki nieprzyjemny? Przecież Coralgol nikogo nie obraziła. 
    A dlaczego mam być przyjemny dla kogoś kto popiera na Prezydenta zwolennika mordowania dzieci i promowania zboczeń seksualnych.? Mnie tym obraziła. Jakbym chciał słuchać lewackiego bełkotu tobym pisał na gazeta.pl a nie tu. Ale widzę że moda na zboczoczesność przyjmuje się i na wielodzietnych. Super.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie wiem, może w myśl zasady  o nadstawianiu drugiego policzka i miłowaniu nieprzyjaciół. A u Ciebie widzę bardzo niefajnie wyrażaną pogardę do drugiego człowieka i to w Zielone Świątki. 
  • edytowano maj 2020
    Coralgol powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Trzaskowski - wreszcie sensowny kandydat na prezydenta <3
    Ma mój głos <3

    Najlepiej druga tura Trzaskowski - Kosiniak-Kamysz i Trzasksowski na prezydenta
    Co ty tu robisz spadaj lewaku

    Nie ma to jak kulturalna i merytoryczna dyskusja :D :D :D Nie zniżę się do tego poziomu, nie licz na to.
    Z głupkami się nie dyskutuje. Nie mam takiego zamiaru. Raczej liczę że sobie stąd pójdziesz bo tu nie ma miejsca dla tych co popierają aborcję i zboczenia seksualne.
  • edytowano maj 2020
    beatak powiedział(a):
    Nie wiem, może w myśl zasady  o nadstawianiu drugiego policzka i miłowaniu nieprzyjaciół. A u Ciebie widzę bardzo niefajnie wyrażaną pogardę do drugiego człowieka 


    Nadstawiać policzek?
    Żeby Trzaskowski mógł promować zboczenia i aborcję przez takich cymbałów?
    Dziękuję postoję. Niech sobie pisze na gazeta.pl. Dobra dalej jedzcie sobie z dzióbków powodzenia.
  • edytowano maj 2020
    Ktoś kto pisze takie rzeczy ( że popiera lewaka na Prezydenta) na tym forum robi to celowo i z premedytacją. Wyczuwam takich na kilometr. Lewacka wtyka i tyle.
  • Prayboy powiedział(a):
    Ktoś kto pisze takie rzeczy ( że popiera lewaka na Prezydenta) na tym forum robi to celowo i z premedytacją. Wyczuwam takich na kilometr. Lewacka wtyka i tyle.
    A czy na tym forum można popierać kogoś innego niż Dudę?
  • edytowano maj 2020
    Promotorów aborcji i zboczeń nie radzę. 
  • Tola powiedział(a):
    A czy wyborcy Dudy mogliby wyjaśnić, dlaczego chcą teraz na niego głosować? Bo ja głosowałam na niego ostatnio tylko po to, żeby nie wygrał Komorowski. A przecież Duda był znikąd, nie działał na dużą skalę. Został wyznaczony do tej roli i zadanie wypełnil. Ale jakoś nie powaliła mnie jego działalność przez te pięć lat.
    Mam dokładnie tak samo. W 2015 też na niego glosowałam i bardzo się zawiodłam.
  • edytowano maj 2020
    Coralgol powiedział(a):
    @Palusia - to nie temat o mnie i nie widzę powodu, by koncentrować się na mnie [...]
    Ot, zaskoczyło mnie ta deklaracja o swej radości w przypadku wyboru Trzaskowskiego na prezydenta.

    Niektórzy piszą, że nie mają wyboru- i to sprawa dyskusyjna (na zasadzie mój wybór czy mniejsze zło)  - ale żeby się cieszyć i deklarować otwarte poparcie dla Trzaskowskiego, trzeba być też po stronie LGBT, aborcji itd... Trzaskowski nie ukrywa swego stanowiska w tej materii.

    A to forum raczej nie służy wychwalaniu powyższego. 

  • Dziwne, że nie zaskoczyły Cię deklaracje tych, którzy wychwalają Dudę czy Bosaka.To forum wielodzietnych czy wyborców Pis? Co mnie przekonuje w kandydaturze Trzaskowskiego, napisałam wyżej.

    Btw, ja nie mam problemu z tym, że ktoś opowiada się za Dudą, choć uważam go za polityka skompromitowanego. Dogaduję się z ludźmi o różnych poglądach, pod warunkiem, że szanują innych i są gotowi na dialog.

  • Zakładam, że wielodzietnych lub sympatyków wielodzietnych. I zakładam, że nie sympatyków LGBT. Ale mogę się mylić.
    To już pytanie do @Maciek_bs

    Nie, chyba nie wyborców PiS. Bosak nie jest z PiS.

    Ale serio nie odróżniasz moralności tych trzech panów od siebie?
    Mnie bardzo zmartwi, jeśli Trzaskowski zostanie prezydentem. Będę się właśnie obawiała najbardziej o dobro moich dzieci, bo LGBT nie chce dobra dzieci.

    To tak, w zasadzie w ogóle nie nawiązując do gospodarki, rozwoju itd... 

    Ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że według Ciebie edukacja seksualna przygotowana przez LGBT dla Twoich dzieci (masz dzieci?) Cię cieszy. 
    Podziękowali 2Rogalikowa Polly
  • edytowano maj 2020

    Odróżniam moralność tych panów, dlatego właśnie głosuję na Trzaskowskiego.
    Ta histeria o LGBT i edukacji seksualnej zupełnie do mnie nie przemawia, to bzdury, tak jak gender. Straszenie urojonymi zagrożeniami by nie zająć się prawdziwymi.
  • edytowano maj 2020
    Ale co nazywasz histerią? Te marsze z porozbieranymi ludźmi idącymi kiedyś przez Berlin, a teraz już przez Warszawę? Te nauki dla najmłodszych? Możesz konkretnie?
  • Właściwie to odpowiedz mi tylko na pytania:
    1/ czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?
    2/ czy masz dzieci?
    3/ czy jesteś za tym, by 4 letnie dzieci uczono masturbacji?
    4/ czy jesteś za tym, by przekonywano nieletnich o słuszności współżycia pozamałżeńskiego?

    Bo wiesz, może być tak, że to pisanie to strata czasu... 


    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano maj 2020

    1. W prawie cywilnym jeśli chcą mieć jakąś formę legalizacji "związków partnerskich" mnie ani to ziębi, ani parzy. Jeśli im to jest potrzebne do szczęścia - ich sprawa, ja mam sakrament małżeństwa.
    2. Tak - czwórkę, dwóch chłopaków  (najstarszy i najmłodszy) i dwie córki - bliźniaczki.
    3 i 4 - nie, nie jestem za tym, Rafał Trzaskowski też nie jest.

    Podziękowali 1obwarzanek
  • A karta LGBT plus w Warszawie podpisana przez T.?
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano maj 2020
    Który z zapisów tej karty cię burzy? To karta dotycząca przede wszystkim przeciwdziałania dyskryminacji, żadne uczelnie masturbacji :D

    Zmykam dzisiaj, dobranoc.
    Podziękowali 1obwarzanek
  • No ja też.
    Jednak kończę tę dyskusję, bo odnoszę wrażenie, że jednak szkoda mego czasu ;)
  • Lewacki beton szkoda czasu.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Trzaskowska w 2018 roku w magazynie "Vogue": "Kościół nie zdał egzaminu, gdy PiS atakował sądy czy prawa kobiet, gdy protestowali niepełnosprawni czy mamy dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dlatego nie wysłałam Stasia na komunię i nasze dzieci nie chodzą już na religię. Widzę też, że wielu znajomych wokół nas zerwało relacje z Kościołem. A ci, którzy je utrzymują, robią to często tylko z powodu presji starszego pokolenia" – wyjaśniła w 2018 roku.
  • edytowano maj 2020
    Pierwszą dama? Wiedzą religijna na poziomie zero. Przeszkadza jej pogląd Kościoła o aborcji.
    A tekst Trzaskowskiego wczoraj w Poznaniu?
    "Jeden i drugi brzemiona noście". Jako " cytat" z pisma.sw.
    Nieuk. Zwykły nieuk.
    Olewajcie tego Colargola to też nieuk. Słucha tego co mu TVN wtłoczy do głowy.
    Podziękowali 2Zuzapola Polly
  • A do Odrobinki. Tak się składa że Trzasku był na spotkaniu Bilderberga. Duda nie. Więc może jednak jest różnica? Cholera zresztą jest mniej śmiertelna od dżumy jeśli już tak stawiasz sprawę. 
    Podziękowali 3Klarcia Rogalikowa Polly
  • M_Monia powiedział(a):
    Próbuje znaleźć coś u Trzaskowskiego jak zamierza prowadzić politykę prorodzinną i nie znalazłam 

    A przepraszam znalazlam
    Skupia się na tym zeby chore dzieci nie rodziły się ( pilnuje dostepu do aborcji tych dzieci) i generalnie na dostępie do pigulki po itd.

     A konkretów jak pomoc rodzinom wielodzietny brak. No może zlobki. Dobre i to

    Złobki raczej nie są potrzebne rodzinie wielodzietnej - czy?
    Podziękowali 1Katia
  • Taw powiedział(a):
    Z tego sondazu wynika ze narodowcy to najwieksza grupa ktora zaglosowalaby w drugiej turze na Dude a najmniejsza ktora zaglosowalaby na Trzaskowskiego 22 do 35. U innych 5 do 90. 
    Dla mnie ciekawe byloby badanie jak zaglosowaliby wyborcy Dudy gdyby w drugiej turze znalezli sie Bosak i Trzaskowski. Hehe 


    Może się mylę, ale na 99 proc. obstawiam, że ci, którzy poszli by do wyborów, oddali by głos na Bosaka.
  • Polly powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Ależ tu kompleksy wyłażą, masakra. Dla kogo byłam chamska, kogo obraziłam, doceniając erudycję Trzaskowskiego? (z resztą w odpowiedzi na konkretne pytanie, za co go cenię). Serio tak wam to ujmuje?

    Tak, większość osób na forum ma kompleksy na punkcie twojej "erudycji" :D No nie powinnaś nam tego robić :D Zlituj się i dołącz raczej do jakiegoś towarzystwa na swoim poziomie. Będzie nam ciężko bez tego kaganka oświaty, ale jakoś damy radę.

    Dobre  :D
  • Tola powiedział(a):
    Nie chodzi o wygląd fizyczny @M_Monia. Polityka i wybory, a w polskich warunkach wybory prezydenckie, to czysty marketing (bo wpływ prezydent ma znikomy). Głosując, kupujesz tak jakby jakiś produkt, jakaś wizję tego, co chce Ci sprzedać sztab specjalistów od marketingu politycznego. Przykładowo PiS ma być "swojski", jego targetem są zatem wyborcy nielubiący snobizmu. Zobacz, jakie musieli zrobić wygibasy, żeby ukryć, że obecny premier to czysty bankster z karierą zupełnie nie po ich linii. Nie eksponują tego. 

    Wbrew temu co twierdzisz, obecny prezydent ma duży wpływ na politykę kraju.
    M. Morawiecki karierę w bankowości zostawił dla służby ojczyźnie, jakkolwiek trywialnie by to nie brzmiało.
  • paulaarose powiedział(a):
    Pocieszam się że życie ziemskie to tylko niewiele ponad 80 lat jeśli komuś się udaje. A potem żadna polityka nie jest do życia potrzebna.

    Z moich przewidywań wychodzi na to że pewnie i tak wygra obecny prezydent albo Trzaskowski. I czy ten czy ten będzie tak samo, podobnie albo gorzej. 

    Jeżeli wygrałby Trzaskowski, to pożałujesz, że się w Polsce urodziłaś.
    Tak sobie myślę, że może to dobrze, iż nie mam możliwości powrotu do Polski.
    Gdybym tam mieszkała, a do władzy doszła by banda Tuska z przyległościami, to wywinęłabym taki numer, że do końca życia przesiedziałabym w więzieniu.
  • Prayboy powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Trzaskowski - wreszcie sensowny kandydat na prezydenta <3
    Ma mój głos <3

    Najlepiej druga tura Trzaskowski - Kosiniak-Kamysz i Trzasksowski na prezydenta
    Co ty tu robisz spadaj lewaku

    Co Duch Swięty na Ciebie się nie wylał?
    A jeżeli nie, przypominam zasady pluralizmu. Nawet jeżeli nas drażnią czyjeś poglądy, to w imię demokracji powinniśmy je szanować.
  • Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Można zabrać stąd tego lewackiego trola? 
    Dlaczego jesteś taki nieprzyjemny? Przecież Coralgol nikogo nie obraziła. 
    A dlaczego mam być przyjemny dla kogoś kto popiera na Prezydenta zwolennika mordowania dzieci i promowania zboczeń seksualnych.? Mnie tym obraziła. Jakbym chciał słuchać lewackiego bełkotu tobym pisał na gazeta.pl a nie tu. Ale widzę że moda na zboczoczesność przyjmuje się i na wielodzietnych. Super.

    Nie musisz być przyjemny - wystarczy, że zęby zaciśniesz i będziesz tolerancyjny dla poglądów, z którymi Ci nie po drodze. Przypominam, że Jezus zachęca nas, abyśmy grzesznika kochali, a jedynie nie tolerowali jego grzechu. Ja wiem z doświadczenia, jak trudno jest do "rycerza" dotrzeć, ale czasami przy łasce Bożej udaje się.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.