Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chyba wkraczamy w nowe czasy.

12357

Komentarz

  • @Biznes Info te objawienia są uznane przez Kościół ?
  • edytowano listopad 2020
    Tak czytając mnóstwo przepowiedni, o tym co Bóg zamierza(ł) i dlaczego, trudno nie dostrzec pewnych schematów. 

    1. Bóg jest niewyobrażalnie miłosierny. Granicą Miłosierdzia Bożego jest dopiero ludzka wola, która może Boga odrzucić. Wtedy dopiero zaczyna się Sprawiedliwość Boża

    2. Wolą Bożą jest aby ludzie kochali się wzajemnie. W tym sensie, że czynili dobro dla siebie nawzajem całą mocą swojej duszy, czyli z całego umysłu, z całego serca i całą swoją wolą.

    I tyle. Wszystkie przepowiednie są warunkowe. Zależą od tego czy człowiek odrzuci Boga i Jego Wolę, czy ją przyjmie. Kościół został w ostatnich latach obrzucony taką ilością szamba, że trudno czasem dostrzec w jakim celu Bóg go zorganizował. My wszyscy ludzie jesteśmy bardzo pogrążeni w grzechu. Jest dużo w nas egoizmu i wygodnictwa. To właśnie grzech uniemożliwia nam spełnienia Woli Bożej: miłości wzajemnej.

    Są np tacy indianie Hopi. Nie ma wśród nich kłamstwa, zbrodni, złodziejstwa, nienawiści wzajemnej itp. Co ciekawe, oni mają też swoje przepowiednie. O trzech wstrząsach, które usuną wrogość między ludźmi. Dwa pierwsze odnosiły się do I i II wojny światowej. Jest jeszcze przepowiednia o trzecim wstrząsie. Polecam - warto poczytać.

    @Rogalikowa
    Ad.1 Bóg karał Polaków wedle swego miłosierdzia, a nie sprawiedliwości. Świadczy to o tym, że jako naród powinniśmy się naprawdę zastanowić nad tym, nie jak wielką karę żeśmy ponieśli, ale jak wiele Bożych Planów żeśmy przekreślili i dlaczego.
    Ad.2 Bóg wielu ludzi na drodze nam nie tylko daje, ale często zadaje. Ja nie wiem jacy byliby Niemcy, gdyby ich surowiej potraktować w odpowiednim czasie. 
  • @Agmar Tak jak i większość sensownych przepowiedni: nie są odrzucone przez Kościół. Rozumiem to tak, że Kościół nie znalazł w nich nic szatańskiego.

    Widzę że czasem ktoś czyta te moje pisarstwo. Więc dopiszę, że w/g Podlasianki Polacy mają też drugą winę: niedotrzymanie ślubów Jana Kazimierza oraz trzecią: niewdzięczność względem naszej Królowej NMP. Według tych objawień, "jakby Lourdes znajdowało się w Polsce, byłoby tak mało znane światu, jak jest Częstochowa"

    I dodam od siebie, że naprawdę irytuję mnie dobre mniemanie o sobie jakie mają niektórzy Katolicy. Ja wiem że miło przebywać w swojej strefie komfortu, ale na mnie osobiście działa to bardzo odpychająco. Taka postawa nie jest w zgodzie z tym co nauczał Jezus. I naprawdę dziwne to jest, że można poczytać o takich Hopi, którzy w praktyce wzięli na siebie odpowiedzialność za wszelkie żywe stworzenie i siebie nawzajem, a nam cywilizowanym ludziom, mającym wszystko podane przez Boga na tacy, się to nie udało. Ja tego nie rozumiem.

    Tak samo jak nie rozumiem to przecedzanie objawień, czy zgodne z nauką Kościoła czy nie. Przecież te wszystkie objawienia co ich Kościół nie uznał, są jak współczesna propaganda i trudno nie zauważyć że działają paraliżująco, głównie wzbudzają strach i budują wizerunek Boga zagniewanego na ludzkość. Jakby Bóg się pogniewał na ludzkość to już by jej nie było. Cierpienie które jej zadaje, ma zmusić ją do konkretnego określenia się. Ci wszyscy którzy są letni pasożytują na Bogu i jest to stan przejściowy. JEżeli nadal chcą zostać pasożytami, to dla nich jest piekło, jeżeli chcą odwzajemnić Miłość Bożą, to dla nich jest przewidziana wieczność z Bogiem. Nie wiem nad czym się tu więcej zastanawiać. Po co wymuszać na Bogu jakieś wojny, czy inne straszne wydarzenia, jak już teraz, w czasie Miłosierdzia Bożego można wybrać i przylgnąć do Boga?
  • @Biznes Info może Ty jesteś tak wyedukowany że nie musisz cedzić, ja jestem na to za głupia dlatego oczekuje że Kościół swoim autorytetem wskaże mi co jest Wola Boża a co nie abym nie zbłądziła bo mój mały rozumek może mnie zwodzić na manowce. 
  • Akurat Kościół BADAŁ i to szczegółowo objawienia Podlasianki. I nie znalazł w nich nic złego. Pewne rzeczy wałkowałem już tyle razy, aż w końcu jakąś logikę w tym dostrzegłem. Uważacie, że to co piszę jest wbrew temu co Kościół głosi?
  • A jednak chyba się pomyliłem
  • Biznes Info powiedział(a):
    Polacy mają też drugą winę: niedotrzymanie ślubów Jana Kazimierza oraz trzecią: niewdzięczność względem naszej Królowej NMP.
    Jednemu ze współczesnych mistyków Pan Jezus wytłumaczył, że tak to jest, jak ktoś wypełnia wolę bożą częściowo. Podobnie jak człowiek na ziemi, któremu coś się obiecało, tak i mieszkańcy nieba domagają się wypełnienia obietnic - dlatego nie dają Polakom spokoju. Wielkie obietnice, wielkie oczekiwania...
    Podziękowali 1Bagata
  • @TecumSeh Nie znalazłem aby ktokolwiek wystawił nihil obstat dla przepowiedni Podlasianki. A myślałem że ktoś wystawił.
  • @Klarcia ty masz depresję?? 
  • A dlaczego pytasz?
    Teraz już psychicznie dobrze się czuję, tylko samotność mi dokucza.
  • Wyzwiska rzucane w stronę modlących się chrześcijan, inwektywy na murach kościołów w całej Polsce… Wśród entuzjastów Strajku Kobiet znaleźli się jednak tacy, którzy nie dostrzegają nic złego w posługiwaniu się katolickimi symbolami oraz ważnymi świętami. Jedna z warszawskich kawiarni wpadła na pomysł sprzedaży opłatków wigilijnych z… charakterystyczną czerwoną błyskawicą.

    (...) w mediach społecznościowych znana warszawska kawiarnia -jawnie wspierająca Strajk Kobiet- ruszyła ze sprzedażą „wigilijnych opłatków edycja 2020”.

    Na każdym z opłatków widnieje charakterystyczna czerwona błyskawica - symbol często widywany na Strajkach Kobiet.

    Lokal przekazał, że dochód z sprzedaży zasili konto Strajku Kobiet.

    https://niezalezna.pl/366871-walczacy-o-aborcje-ruszaja-ze-sprzedaza-wigilijnych-oplatkow-z-blyskawica-totalne-samozaoranie




  • edytowano grudzień 2020
    Wiecie w jaki sposób jest niszczona dusza ludzka? Takie mi przyszły refleksje wczoraj. Pomyślałem że się podzielę.

    Dusza ma trzy przymioty: umysł, serce i wolę. Tak jakby paliwem dla umysłu jest wiara. Wiarę niszczy fałsz, a jego współczesnym ucieleśnieniem jest racjonalizm. Paliwem serca jest miłość. Miłość niszczona jest przez egoizm. Egoizm, czyli miłość własna, jest bardzo wypromowany szczególnie przez różne odłamy psychologii, że długo można by wyliczać. A wiecie co jest paliwem ludzkiej woli? No co jest takim głównym motywatorem człowieka?

    Właśnie nadzieja. Nadzieja jest niszczona przez strach. Ostatnio trochę myślałem nad takim prywatnym objawieniem, w którym Maryja była smutna z powodu tego, że niektórzy kapłani ośmielają się łamać ludzką wolę. Nawet Bóg tego nie robi. W tym objawieniu chodziło konkretnie o przyjmowanie Komunii Św. na stojąco. Jeżeli chodzi o pandemię koronawirusa, to też można zaobserwować nagminne łamanie ludzkiej woli. Czy to jeśli chodzi o Wszystkich Świętych, czy prawdopodobnie Święto Bożego Narodzenia.

    @Klarcia Dobrze głoszą protestujące kobiety, hasła dotyczące wyboru. Tylko źle je rozumieją. Wybór powinien być dokonywany wszystkimi mocami (przymiotami) duszy. Kogo zdominował egoizm, fałsz bądź strach, ten nie może dokonać prawdziwie wolnego wyboru. I tak w/g mnie należałoby rozumieć bliźnich (w tym protestujące kobiety)

    edit: poprawiłem kobiety ze strajkujących na protestujące
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano grudzień 2020
    atak na obrońców kościoła
    To jest dowód na to, że te dziwne protesty (nie używajcie nazwy "strajk" bo to element fałszywej narracji wroga) są inspirowane i sterowane przez profesjonalistów. Zwykłe kobiety nie chodzą uzbrojone w pałki teleskopowe i nie umieją wykonać takich ataków. Zresztą - atakujący byli zamaskowani - ale wątpię, żeby to były kobiety...
    Podziękowali 2Klarcia Rogalikowa
  • Jeden z komentarzy, podobnych w klimatach jest znacznie więcej. Dowód na to, że Klarcia wcale nie przesadza używając pewnych określeń.

    MagdalenaFlaga Polski


  • Wyglada na to, że szatan zaczął grać w otwarte karty.
    Zastanawiam się tylko czy słuszną jest rzeczą go nagłaśniać.  Mieszkam w dużym mieście., zagłębiu pełowia. Nie widziałam jeszcze żadnego publicznego protestu czarnych dziewuch. Od wyroku TK widziałam trzy samochody z błyskawicą  w tym dwa w pierwszym dniu planowanego korkowania ulic, jedną osobę z błyskawicą na masce w sklepie i jedną  blyskawicę w oknie. Okno nad sexshopem...
    Chyba kiepski ze mnie obserwator, bo w internetach przecież widać,  że polskie ulice pełne wiedźm... Nic bym nie wiedziała gdyby mnie @Klarcia i inni nie poinformowali...
    Podziękowali 2Bridget Klarcia
  • No zamykanie oczu mało pomaga , lepiej wiedzieć,  czy udawać, że ok, bo ja nie widzę?
    Podziękowali 1Klarcia
  • @zuzapola pewnie chodzi o to, że gdyby ci ludzie nie dostali uwagi to pewnie te protesty skończyłyby się szybciej 
  • Zuzapola powiedział(a):
    No zamykanie oczu mało pomaga , lepiej wiedzieć,  czy udawać, że ok, bo ja nie widzę?
    @Zuzapola absolutnie nie chodzi o zamykanie oczu, tylko o nie robienie nieświadomie reklamy (w stylu pożyteczny idiota). Z mojego punktu widzenia w internetach dzieje się zupełnie co innego niż w realu. Wiem, że to nie jest obiektywny punkt obserwacji, ale trzeba zdawać sobie sprawę,  że doniesienia medialne często są nim jeszcze mniej.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • W ubiegłym tygodniu idąc na zakupy znalazłam na słupie naklejkę "bezpieczna aborcja", z takim kwadratowym kodem do skanowania. Zerwałam. Myślę o wydrukowaniu pasków z nr telefonu do innego rodzaju pomocy, żeby naklejać na tych, jeśli jeszcze znajdę.
    Podziękowali 1Klarcia
  • TecumSeh powiedział(a):
    Biznes Info powiedział(a):
    TecumSeh powiedział(a):
    Biznes Info powiedział(a):
    Ponoć od chwili II Wojny Światowej, która była karą dla Polaków za zaniedbania względem narodu niemieckiego
    Że co przepraszam?
    No właśnie dziwne nie? Tak na szybko nie mogłem znaleźć, która to z mistyczek opisywała, ale chodziło o hołd pruski. Jak będę miał więcej czasu to znajdę. Tak na szybko to znalazłem to: https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/09/08/jedna-z-najwiekszych-pomylek-w-polskiej-historii-dlaczego-hold-pruski-nie-mial-zadnego-sensu/

    Hołd pruski owszem, ale cóż to za zaniedbania? To zabrzmiało jakbyśmy byli im coś winni, a w zasadzie zaniedbanie polegało na tym żeśmy ich nie wykończyli. A że to olbrzymi błąd to święta prawda.

    Od zawsze swoich wrogów zamiast wieszać tośmy im pozwalali hasać, a nawet dawali buławy hetmańskie. Tak samo i dziś - najgorszy błąd, brak programu Cela+

    Ale jaka tam cela+ ? "Urwa urwie łba nie urwie" - masz przykład Giertycha, który już za granicą hasa, podobnie jak jego klient Czarnecki.
  • edytowano grudzień 2020
    Była szansa przymknąć Giertycha ale jakoś nie udało się przekonać sądu że jest za co. Tak wiem, sąd niewystarczająco zdeformowany deformą. Stalin miał lepszy pomysł, wszystkich do łagru, pozostaje się na nim wzorować. Zachęta do powrotu do kraju dla @malia aby doświadczyć prawdziwego prawa i sprawiedliwości. Tym bardziej że w USA nadchodzą rządy lewakow. 
  • Izka powiedział(a):
    Była szansa przymknąć Giertycha ale jakoś nie udało się przekonać sądu że jest za co. Tak wiem, sąd niewystarczająco zdeformowany deformą. Stalin miał lepszy pomysł, wszystkich do łagru, pozostaje się na nim wzorować. Zachęta do powrotu do kraju dla @malia aby doświadczyć prawdziwego prawa i sprawiedliwości. Tym bardziej że w USA nadchodzą rządy lewakow. 
    Guzik prawda. Sąd nawet nie zajął się meritum. Giertych wykiwiwał wszystkich swoją rzekomą chorobą i sąd orzekł, że nieskutecznie przedstawiono mu zarzuty, stąd nie ma statusu osoby podejrzanej. Czyli wracamy do pkt.1 "urwa urwie..."
    Zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie tacy jak Ty są w stanie bronić do upadłego osób, które ich okradają w biały dzień, jak Giertych i Czarnecki.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Nie bronię nikogo do upadłego, jeśli ktoś jest winny, to trzeba to wykazać, dotyczy KAZDEGO obywatela. Dla mnie NIE JEST NORMALNE zamykanie ludzi. Nawet jak wg czyjejś opinii są złodziejami. Zamyka się ich jeśli są obiektywnie złodziejami. A to trzeba wykazać. Bardzo mnie uraza niesprawiedliwe traktowanie ludzi przez państwo które jest silniejsze od pojedynczego człowieka i dlatego niestety wdaję się w tą dyskusję. Niezależnie z której strony są Ci ludzie, patrz np Lepper. 
    Podziękowali 2Odrobinka agatak
  • edytowano grudzień 2020
    Tak jak Amber Gold, ciekawe czy ta prokurator też się wywinie, co umożliwiła okradanie tylu ludzi. Niestety im kto wyżej tym trudniej go posadzić.  Posłuchaj spraw morderstw dokonanych przez osoby związane że śmietanką małomiasteczkową. Sprawy umarzane w zarodku, policja nawet nie prowadzi wobec takich osób dochodzenia.  A co mówić o innych mniej poważnych sprawach...
  • @Zuzapola ja po prostu nie zgadzam się na niesprawiedliwe traktowanie obywateli przez państwo. Na poziomie dużego i małego miasta. 
    Jakie widzisz lekarstwo na to że są nadużycia, że np w małych miastach niektórzy są bezkarni? Wrócić do czasów pierwotnych, lincz na bieżąco? Zamknąć Giertycha?
    Ja widzę przestrzeganie prawa na wszystkich szczeblach. Tyle. 
  • Ja widzę, że jest konieczna reforma sądownictwa. Nie ma tak na świecie, że kto jest sędzią,  prokuratorem, to mu wolno wszystko.  
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ja już pewnie kończąc zwrócę uwagę że efekty luźnego podejścia do prawa - traktowania obywateli widać w wątku "Maski włóż", zaraz pewnie będzie przymus szczepienia Narodową Szczepionką dla Dobra Narodu niezależnie od tego czy obywatel chce czy nie chce bo Dobro Narodu... Dlatego uważam że takie podejście naginania prawa jest niebezpieczne bo zaczyna się od grubych ryb a na końcu ucierpi zwykły człowiek. 
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Wszyscy straszą przymusem, którego nie będzie. Tego jesteś pewna,  że będzie przymus? Skąd to bierzesz? Po co takie straszenie ludzi?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.