Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek Modesta

12728293032

Komentarz

  • @Dudus wejdź na fb, wyborcza, cokolwiek. Przeczytasz takie rzeczy które mi by niw przeszły. 
  • Nie wchodzę. Skoro wiem, że w szambie śmierdzi, to po co mam tam zaglądać?

    Wchodzisz jako młoda jedynaczka na forum wielodzietnych i głosisz teorie. To tak, jakbym weszła na forum koniarzy i czuła się specjalistką, bo mam jeżdżącą konno koleżankę. Serio? Nie czujesz się w tej roli głupio?

    A życie znasz doskonale, bo "koleżanki Ci powiedziały". A może my też takie koleżanki i mówimy co innego? I co teraz?

    Podziękowali 2Rogalikowa Rejczel
  • Ojejuju powiedział(a):
    Generalnie w życiu nie chodzi o to, żeby  ślizgać się po  jego powierzchni unikając wszystkiego co przykre,  wymagające wysiłku i wyrzeczeń,  a skupiać sie na przyjemnosciach. Mamy życie jako zadanie,  mamy cos do wykonania. Jak to wielokrotnie tutaj padło - życie to nie sanatorium. 
    Co oczywiście nie znaczy ze sie tutaj samobiczujemy - nie,  każdy tu lubi przyjemności i jak ma ku temu okazję,  to sobie nie odmawia. Ale przyjemności są miłą  częścią życia,  a nie jego celem ani głównym składnikiem. 

    ,, Tak sie w życiu ustawić,  żeby  przejść przez życie ale sie nie zmęczyć ani nie narobić " - taka postawa nie będzie tu miala poklasku 
    Każdy ma inną postawę, ja jedtem zdania że życie ma być lekkie, nie wolne ot trudności ale jeśli jest możliwość aby było prościej - to czemu nie. 
    I podsumowując bo dużo czasu mi zabiera to pisanie - ja swoje zdanie wyraziłam wy swoje i tak niech pozostanie. 
  • @Ojejuju :') A czemu nie mogę chciec aby było trochę lżej? Co w tym złego? Lekko i trudności nie zawsze się wyklucza 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Ojejuju :') A czemu nie mogę chciec aby było trochę lżej? Co w tym złego? Lekko i trudności nie zawsze się wyklucza 

    Chcieć a postulować jako prawdę ogólną, zwłaszcza nie mając doświadczenia życiowego, to dwie różne sprawy.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • @Dudus gdzie czuje się jako ekspert? Nie jestem ekspertem. Piszę to co mi się wydaje, tyle, w internecie tak jest że czasami ktoś się wypowie, tak jak myśli. Życie znam bo mi koleżanki powiedziały? Wystarczyło ze przez 20 lat mialam i mam kontakt z jedną osobą, która była i jest chora. Nie obłożnie, ale chora. Innycb wielu kwetsii, nie znam. Kiedys poznam. 
  • paulaarose powiedział(a):
    (...) ja jedtem zdania że życie ma być lekkie, nie wolne ot trudności ale jeśli jest możliwość aby było prościej - to czemu nie.
    Temu nie, że nie mówimy o kupnie mieszkania z windą czy schodami, ale o ludzkim życiu.

  • edytowano luty 2021
  • To nie jest forum ludzi anonimowych. 
  • Niczego wam nie objasniam, to wy tak to odbieracie. Z całym szacunkiem, ale tez mam prawo do swojego zdania. I wy do swojego. 
  • @Joanna36 dla mnie jest, myślę ze dla paru użytkowników jest albo było. Dla @tryk np ;) 
  • Bo jesteś nowa. Jak idziesz na imprezę służbową ze swojej nowej pracy i jesteś nowa to nie myślisz a jestem anonimowa to mogę dać czadu. Tu spróbuj podobnie.
  • Jak chcesz się bawić anonimowo to jedziesz na Majorkę i masz anonimowość.
  • Ale to wraz jest intérmet. Ale rozumiem. 
     W niektórych wypowiedziach jeśli za bardzo przeprosilam, przepraszam, nie chce mi się kłócić już. 
  • Tak btw jesteś ze wschodu Polski, zgadłam?
  • @Joanna36 no powiedzmy, a skąd taka myśl? 
  • @m_monia nieprawda. Bardziej wspolczuje tego ze choroba moze sprawić ze chory choruje a zdrowy dostaje pier"#"#"##
  • Współczucie wielu dzieci to głupota. Można współczuć co najwyzej biedy w niektórych dużych rodzinach
  • @Joanna36 chetnie bym się z wami poznała alr nie chce aby to co pisze w internecie było powiązane z moją twarza xD
    Podziękowali 1Joanna36
  • I opieki trochę tak ale nie ze względu na brata ale na to właśnie ze trzeba zap##$## za dwóch. Naprawde. Nie jestem za aborcja
  • paulaarose powiedział(a):
    (...)chetnie bym się z wami poznała alr nie chce aby to co pisze w internecie było powiązane z moją twarza xD

    No to nie mam pytań.
    Do widzenia.
  • @Dudus to co napisałam jest lekko na luzie. Po to korzystam bez zdjęcia aby ktoś nie znał mnie. Tutaj też się otwierałam parę razy, przecież gdyby któreś z was mnie poznało to mogłoby pomyśleć sobie cos. I no ja generalnie nie poznaje za bardzo ludzi z interneyu, bo się boję i tyle. Jednej zaufałam i był ok, ale też już nie ma kontaktu, ale ogólnie się boję 
  • Po słowie "wraz". Tylko na wschodzie używa się go w znaczeniu "mimo to", "a jednak". . Prawidłowe znaczenie tego słowa to "razem" i  "z". 
  • Jeszcze parę wypowiedzi i będę wiedzieć dokładnie czy bliżej Białegostoku czy Siedlec :)
  • Mój niepełnosprawny syn ma nie jedno a czwórkę rodzeństwa. Patrz jaki biedny i zaniedbany, a rodzeństwo to już w ogóle brudne i głodne chodzi. Trza współczuć wszystkim.
  • M_Monia powiedział(a):
    No ja nie wiem jak moglas byc tak nieodpowiedzialna ;)

    No wiem, wszak antykoncepcja to nie majątek ;)
  • @Joanna36 powiedzmy że byłam i tu i tam, ale nie wiem czy to nie za dyskretna informacja ;)
    Ale mogę powiedzieć że ladne okolice
  • @polly dobrze że ma :)
    Naprawdę ja pisalam o co mi chodzilo. A nie że samo rodzenstwo chorw to krzywda lub na odwrót =)
    Ciesz się z tego co masz i dzieci też. 
    Ja za 20 lat zostane bez rodziców, może ciocia się wtedy odezwie ;) 
  • @paulaarose pewno, ze dwa miliony ludzi (w tym milion "Warszawiaków")  tak mówi, nie ma co się przejmować że zostaniesz zidentyfikowana. Jednakże polecam zawsze pisać i mówić i żyć tak jakbyś nie była anonimowa. Lepszy fason się wtedy trzyma.
  • @Ojejuju moi rodzice są po 60.chcialabym aby zyli dłużej ale nie wiem jak będzie... :'(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.