Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

atak Macierewicza i TVP na Rząd i Prezydenta RP

168101112

Komentarz

  • Refleksja - czy Putinowi mogli tak naprawdę zaszkodzić Nawalny, Skripal, Litwinienko, Bierezowski, Politkowska, czym zawinili widzowie teatru czy mieszkańcy kilku bloków? Muchę jak uporczywie bzyczy tez się traktuje łapką, dla muchy to koniec, dla operatora łapki nieistotny gest, fragment operacji pozbywania się much z pokoju. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    odczłowieczenie,
    to istotny element propagandy wojennej.

    Ja, dzień po katastrofie smoleńskiej, zobaczyłem w Putinie człowieka.

    (filmik  ze spotkania, bodajże, z Tuskiem, chyba w jakimś namiocie, w Smoleńsku)

    o, jest z 10 kwietnia

  • Pioszo54 powiedział(a):
    paranoikiem jesteś 

    Przestań obrażać proszę
  • Prayboy powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    paranoikiem jesteś 

    Przestań obrażać proszę
    nie mam takiego zamiaru, to tylko całościowe wrażenie z wielu wątków, także covidowych
  • edytowano kwiecień 2021
    Pioszo54 powiedział(a):
    odczłowieczenie,
    to istotny element propagandy wojennej.

    Ja, dzień po katastrofie smoleńskiej, zobaczyłem w Putinie człowieka.

    (filmik  ze spotkania, bodajże, z Tuskiem, chyba w jakimś namiocie, w Smoleńsku)

    o, jest z 10 kwietnia

    Sam sobie wystawiłeś świadectwo. Wiesz Stalin też się uśmiechał i brał dzieci na ręce. Jesteś frajerem.

    Podziękowali 1Klarcia
  • tak, wystawiłem sobie świadectwo,
    i to nie była sytuacja z braniem dzieci na ręce
  • edytowano kwiecień 2021
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Nadrabiam czytanie tego wątku, i muszę powiedzieć że jestem przerażona i zniesmaczona poziomem agresji i wulgarnymi odzywkami. Nie wiem czemu osoby na pewnym poziomie dyskutują z kimś, kto nie ma żadnych argumentów i od kilku stron rynsztokowo obraża. Nie wiem czemu admini nie reagują. Jest mi zwyczajnie smutno. Gdzie w tym szacunek dla zmarłych?
    Dziunia, sorry, jesteś hipokrytką. Szacunek dla zmarłych? Gdzie byłaś i dlaczego się nie oburzyłaś, jak PZPR (czytaj Playboy Zgorzkniały PRostak) sugerował mi „s....e na grób matki”? Gdzie byłaś? Czy może twój czy tam wasz ból jest większy niż mój lub nasz? PZPR klnie jak zapijaczony obszczymurek i jakoś was to nie razi? Rozumiem, PZPR obraża w imię lepszej sprawy. PZPR obraża bogoojczyźnianie. Cel uświęca środki? Tak was na katechezie uczono, smoleńska sekciaro?

    T ;)
    zdaje się, że Colargol chodziło właśnie o Praya
    Jeśli tak, to przepraszam @Coralgol. Reszta wpisu jest aktualna. Warto nie sprowadzać wszystkich pod wspólny mianownik

    Zaślepiony CHF myśli że wszystko wokół jego dupy się kręci. No niestety...to nie o nim było.
  • Pioszo54 powiedział(a):
    tak, wystawiłem sobie świadectwo,
    i to nie była sytuacja z braniem dzieci na ręce

    Myślę że miał smutny wyraz twarzy też nad trumną Politkowskiej i Litwinienki oraz nad trumnami marynarzy z Kurska. Oraz trupami z wysadzonych przez KGB mieszkańców bloku mieszkalnego. I dziećmi zabitymi przez specanz podczas szturmu na szkołę zajętą przez Czeczenów. Oraz nad ludźmi w konwulsjach po użyciu gazu w czasie szturmu na teatr. Tak ..ten Putin to jednak typowa rosyjska dusza. Serce na dłoni.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    Ten wątek przypomina rozmowę dwóch ogórków w słoiku. Potaktujcie sobie dalej z CHF 
  • edytowano kwiecień 2021
    A panu CHF gratuluję samozaorania. Swoją fankę nazwać dziunią... zmieszac z błotem sekty smoleńskiej  to trzeba naprawdę zejść na niziny intelektu. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    Pioszo... Ty byłbyś idealny na wycieczki na Ukrainę  w czasie wielkiego głodu. Stalin posadziłby cię przy misce kawioru poczęstował cygarem a po powrocie opisałbyś kraj opływający w dostatek. Naprawdę na podstawie tego filmu uważasz  bandziora Putina za człowieka?

    Podziękowali 1Klarcia
  • Ja, dzień po katastrofie smoleńskiej, zobaczyłem w Putinie człowieka.
    I ty się mnie pytasz, na jakiej podstawie uważam, że jesteś infantylny? :)

    Polecam poczytać biografie największych skurczybyków w historii świata, łączy ich jedno, to że potrafili być takimi skurczybykami że nikt tego nie przewidywał. Zwykły człowiek mierzył ich swoją miarą i nie dopuszczał nawet myśli do czego potrafią się posunąć. Dzięki temu zawsze wszelkie rozrywki wygrywali.



    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Tak. Norma u psychopaty. Doskonałe maskowanie emocji.
    Podziękowali 3PawelK zbyszek Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Tak. Norma u psychopaty. Doskonałe maskowanie emocji.
    Przecież to człowiek KGB, kontrola emocji to podstawowe szkolenie. Brak sumienia to warunek.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    Prayboy powiedział(a):
    Tak. Norma u psychopaty. Doskonałe maskowanie emocji.
    no właśnie w tym filmiku tego nie ma, jest full emocji,
    zarówno u Putina, jak i u Tuska
  • Pioszo zrobiłeś mi niedzielę . Dzięki.
    Podziękowali 2PawelK Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    Prayboy powiedział(a):
    Pioszo zrobiłeś mi niedzielę . Dzięki.
    a podobno niezdolność odczytywania emocji, to cecha psychopaty,
    w tym wypadku jednak,
    składam to na karb działania propagandy :)
  • PRL robi swoje
  • Prayboy powiedział(a):
    PRL robi swoje
    znaczy rozwija empatię?
    jestem zaszczycony :)
  • Platformersi po katastrofie byli przerażeni. Tusk, jak widać na tym filmie, również.

    - pomyłka Tuska powiedział "zamach"
    - podpisali kontrakt na ropę z Rosji bardzo niekorzystny
    - nawet konkurs chopinowski wygrała rosjanka, mimo licznych protestów publiczności. Wynik został po raz pierwszy w historii konkursów wygwizdany.

    Podziękowali 1Klarcia
  • PawelK powiedział(a):
    Chyba kpisz. Sam VAT to było około 30 mld rocznie dla mafii. O tyle wzrosły przychody z VAT z paliw po ustawie PiS, a sprzedaż paliw wzrosła o 50%. Na całym świecie rosła o 2-3%.
    Wszystkie afery PiS przy tej jednej to mały pikuś.
    O rozwalaniu przemysłu, zaoranych stoczniach, podobnie prywatyzacji lasów, sprzedaniu kilku kluczowych zakładów też warto przypomnieć.
    Jak i o kradzieży kasy z OFE.

    Oj tak. Faktycznie.

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/psl-ujawnia-zarobki-ludzi-powiazanych-z-pis-kolejna-czesc-akcji-obajtki/hn8e0w4
  • Zgodnie z Regulaminem, wykasowałem z tego wątku wiele wpisów z wulgarnymi słowami. Jeżeli chcecie operować takim językiem, zapraszam do Ringu. W przeciwnym razie będę kasował dalej.
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano kwiecień 2021
    Bardzo dobrze. To były słowa tylko do konkretnego adresata a nie dla postronnych czytelników. Nie będzie potrzeby ich używać ponownie.
  • edytowano kwiecień 2021
    https://www.wprost.pl/swiat/10439664/czechy-wydalaja-18-rosyjskich-dyplomatow-chodzi-o-wybuch-z-2014-roku.html

    https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-przyczyny-wybuchu-z-2014-r-czechy-informuja-sojusznikow-o-ro,nId,5177099 masz Pioszo swojego "człowieka" Putina Według czeskiej służby bezpieczeństwa rosyjskie służby były zaangażowane w wybuch w wojskowym składzie amunicji do którego doszło w 2014 r. W wyniku tej eksplozji zginęły dwie osoby. Według mediów wybuch miał uniemożliwić dostawę broni na Ukrainę lub do formacji walczących z reżymem el-Asada w Syrii. W doprowadzenie do eksplozji byli najprawdopodobniej zaangażowani ci sami ludzie, którzy następnie usiłowali otruć rezydującego w Wielkiej Brytanii byłego podwójnego agenta Siergieja Skripala i jego córkę. Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-przyczyny-wybuchu-z-2014-r-czechy-informuja-sojusznikow-o-ro,nId,5177099#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    Pioszo - do przemyślenia.
  • Prayboy powiedział(a):
    https://www.wprost.pl/swiat/10439664/czechy-wydalaja-18-rosyjskich-dyplomatow-chodzi-o-wybuch-z-2014-roku.html

    https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-przyczyny-wybuchu-z-2014-r-czechy-informuja-sojusznikow-o-ro,nId,5177099 masz Pioszo swojego "człowieka" Putina Według czeskiej służby bezpieczeństwa rosyjskie służby były zaangażowane w wybuch w wojskowym składzie amunicji do którego doszło w 2014 r. W wyniku tej eksplozji zginęły dwie osoby. Według mediów wybuch miał uniemożliwić dostawę broni na Ukrainę lub do formacji walczących z reżymem el-Asada w Syrii. W doprowadzenie do eksplozji byli najprawdopodobniej zaangażowani ci sami ludzie, którzy następnie usiłowali otruć rezydującego w Wielkiej Brytanii byłego podwójnego agenta Siergieja Skripala i jego córkę. Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-przyczyny-wybuchu-z-2014-r-czechy-informuja-sojusznikow-o-ro,nId,5177099#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    Pioszo - do przemyślenia.
    propaganda wojenna, orkiestrowana przez USA
  • edytowano kwiecień 2021
    z dedykacją dla CHF - pośmiej się swoją mordką - śmiej się - bądź jak Ewa - zdjęcia z sali sekcyjnej ofiar katastrofy. 

  • Pioszo, a ty? zobacz w Ewie człowieka
  • edytowano kwiecień 2021
    Ewa to tylko człowiek, po sekcji można napić się kawy, pożartować, wyluzować...
  • Prayboy powiedział(a):
    Pioszo, a ty? zobacz w Ewie człowieka
    to też wina Putina?

    i tak, widzę w niej małego, pogubionego,
    ale jednak człowieka, nie potwora
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.