Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

• Będzie.
    Martwi mnie to. Nawet nie wiesz jak batdzo :#
  • A ja myśle ze nie
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Ale co w tym nadzwyczajnego? Od kilku lat regularnie przemieszczają się kolumny wojskowe ze sprzętem 
    Podziękowali 2mama_malwina siostraKasik
  • edytowano 6 wrzesień
    Mieszkam przy torach kolejowych. Już kilka razy widziałam pociąg z czołgami. Niedaleko mnie jest tez poligon. Często strzelają, widzę wojskowe ciężarówki, sprzęt. To chyba w miarę normalne. Nikt nie powie, czy będzie czy nie będzie, a jeśli będzie, to gdzie i jaka. Wojny były, są i będą. Niestety. Zresztą i tak nie mamy na to wpływu. Dość ma dzień dzisiejszy swej biedy...
    edit Kilka razy odkąd tu mieszkam, nie w ostatnim czasie, a tory wiodą na wschód.
    Podziękowali 3Bea malagala Klarcia
  • Teraz tłumaczą, że zdecydowano się przenieść na inny poligon, żeby w nowych warunkach poćwiczyć. Na Klarcinego nosa - sytuacja jest napięta, rząd chce być przygotowany na najgorsze.

Słuchałam dzisiaj obrad Sejmu - opozycja zachowuje się skandalicznie.
  • Nie jest spokojnie.
  • Pytałam Męża. Powiedział, że już jest. Ale on slucha Bartosiaka. 
    Podziękowali 1NC500
  • Kogo z kim I z jakiegos powodu ta wojna? 
  • Sarcella powiedział(a):
    Kogo z kim I z jakiegos powodu ta wojna? 

Można się spodziewać, że ruscy jakiś numer wytną. Zaniepokojone mocno są Litwa i Łotwa, a i w Polsce jest alert. Nie podaje się tego do wiadomości publicznej, bo rząd ma z opozycją mnóstwo innych problemów, nie chce mieć jeszcze i na tym polu.
  • Słyszałam w radiu, że na południowym wschodzie Polski mają się odbyć jedne z największych ćwiczeń wojskowych ostatnich lat i trwa przerzucanie wojska i sprzętu właśnie w te strony. Ostrzegali żeby uważać na drogach, bo mogą wystąpić utrudnienia w ruchu przez poruszające się po drogach kolumny pojazdów wojskowych
    Podziękowali 1Klarcia
  • Podziękowali 1Klarcia
  • Będzie.
    WKU wzywa na przeszkolenie 
  • to na poligon    , raz uczestniczyłem   w takim  przerzucie z międzyrzecza przez poznań na  poligon drawsko      3 dni pociągiem  jechaliśmy  a tempo  przez poznań to cały dzień nam zeszedł .  pieszy szybciej szedł  niż pociąg jechał     

Podziękowali 1Stokrotka
  • Bea powiedział(a):
    Będzie.
    WKU wzywa na przeszkolenie 
    Tja... 
    Bardzo bedzie kurde przydatne. 
    Serio, ludzie myślą ze ta wojna to będzie jak w 39-tratatatata z karabinow, bumbumbum z bombowca?
    I jebut z czolgu???
    Toz my po 20 min oddamy wszystko. Albo w ciagu 20 min stracimy te zludna wolnosc i bezpieczeństwo 
    Podziękowali 3Bea Stokrotka joanna_1991
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Bardzo profesjonalnie  :D
  • Tia...
    Ale poczucie, że coś ktoś robi jest ;)
    I wrażenie wpływu na bieg wydarzen też  B)
  • malagala powiedział(a):
    Pytałam Męża. Powiedział, że już jest. Ale on slucha Bartosiaka. 
    Też go słucham. Tylko nie rozumiem co ma Kwachu do tego.Przy skali lekceważenia przez część obywateli tego problemu, niedługo strefą czerwoną będzie cała Polska, poza wioskami wysoko w górach. 
  • Białoruski opozycjonista ostrzega: Łukaszenka prowadzi do wojny. Jesteśmy o krok. Przyjaciele, sytuacja wygląda bardzo źle

W Polsce rozpętano histerię. Politycy opozycji, celebryci i "obrońcy praw człowieka" robią wszystko by de facto udrożnić łukaszenkowski kanał przerzutu ludzi do Polski.

Białoruski opozycyjny dziennikarz Tadeusz Giczan opisuje proceder nazywany przez białoruskie służy "Operacją śluza", który to system powstał już lata temu i miał służyć wywieraniu przy pomocy imigrantów presji na UE, by wymusić na niej przekazania funduszy "na ochronę". Jednak po tym jak Białoruś porwała samolot Ryanair z Ramanem Pratasiewiczem na pokładzie i po fali krytyki z jaką miał się w związku z tym spotkać reżim, Łukaszenka powiedział:

- Zatrzymywaliśmy narkotyki i migrantów – teraz sami będziecie ich łapać

A od słów przeszedł do czynów

https://www.tysol.pl/a72411-Bialoruski-opozycjonista-ostrzega-Lukaszenka-prowadzi-do-wojny-Jestesmy-o-krok-Przyjaciele-sytuacja-wyglada-bardzo-zle#.YVTLEU2hINs.twitter

• Łukaszenka to nowy Hitler, ma ambicje większe niż Putin, oczywiście robi tylko to na co mu tamten pozwala a pozwala na wiele. Wkrótce będzie wielu zabitych na granicy. Przebieranie migrantów w mundury żołnierzy białoruskich co właśnie ujawniono to już kolejny krok do eskalacji napięcia.
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.