Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czarnek chce pozwać Terlikowskiego

1678911

Komentarz

  • Klarcia powiedział(a):

    Chłopak już dużo rozumiał, na Klarcinego nosa - wstydził się brewerii jakie matka wyprawia.
    Ty naprawdę wstydu nie masz. Jesteś naprawdę złym i zdemoralizowanym czlowiekiem. Wstyd. Zaraz napiszesz, że matka zabiła syna i upozorowała samobójstwo. JPR
  • Klarcia powiedział(a):
    nie ma obowiązku upubliczniania swego życia. 
  • persa powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):

    Chłopak już dużo rozumiał, na Klarcinego nosa - wstydził się brewerii jakie matka wyprawia.
    Ty naprawdę wstydu nie masz. Jesteś naprawdę złym i zdemoralizowanym czlowiekiem. Wstyd. Zaraz napiszesz, że matka zabiła syna i upozorowała samobójstwo. JPR
    Nie, tego nawet nie sugeruję. Jednak coraz więcej jest dowodów, że chłopiec był mocno zaniedbywany. 
    A teraz próbuje się wykorzystać tę tragedię do walki z "rządowymi mediami".

    Jeżeli Twoja rodzicielka tak by się publicznie zachowywała - nie przeszkadzało by Ci to?
  • Klarcia powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):

    Chłopak już dużo rozumiał, na Klarcinego nosa - wstydził się brewerii jakie matka wyprawia.
    Ty naprawdę wstydu nie masz. Jesteś naprawdę złym i zdemoralizowanym czlowiekiem. Wstyd. Zaraz napiszesz, że matka zabiła syna i upozorowała samobójstwo. JPR
    Nie, tego nawet nie sugeruję. Jednak coraz więcej jest dowodów, że chłopiec był mocno zaniedbywany. 
    A teraz próbuje się wykorzystać tę tragedię do walki z "rządowymi mediami".

    Jeżeli Twoja rodzicielka tak by się publicznie zachowywała - nie przeszkadzało by Ci to?
    Jakich dowodów? No jakich? Screeny z twitter czy fejsa nie są dowodami, tylko zwykłymi plotami. Ty naprawdę nie wiesz, czym są dowody? Serio? Pomyślałaś o tym, że nie jesteś w necie anonimowa, bezkarna i możesz zrobić sobie "kuku"? Kiedyś kogoś solidnie wkurzysz i sprawa skończy się w sądzie, sprawę przegrasz i będziesz bulić kasę i jeszcze twoje potomstwo będzie spłacało twoje długi i jeszcze im wstydu wśród znajomych, rodziny i w pracy narobisz. Pomyślałaś o tym, że wszystko ma swoje konsekwencje i prędzęj czy pozniej trafi kosa na kamien i skończy się twoje rumakowanie? 
    Twoim dzieciom przeszkadza twoje zachowanie? Nie wstydzą się, że ich matka szykanuje innych w Internecie, jest fanatyczką i wymyśla takie bzdury, że głowa mała? Ja na ich miejscu bym się pod ziemie zapadła.   
  • edytowano marzec 2023
    Ty się zachowywałas w swoim życiu znacznie gorzej,o czym ochoczo klepałas na prawo i lewo.
    Zapytaj swoich dzieci czy im twoje zachowanie przeszkadzało

    Brak słów,żeby cię nazwac 
    Tak,na FB pisać o swoich wszystkich sprawach. Tak,tylko Klarcia może tak sadzic
    Matka stulecia się odezwała.


    Podziękowali 1persa
  • Nie mam nic przeciw stanięciu przed polskim sądem.
    Screeny z TT, z profilu tej pani są jednak dowodem.
    Moje dzieci są już dorosłe (45 i 43 l.) i za postępowanie swojej rodzicielki nie odpowiadają, a ja marzę o pobycie w polskim więzieniu; tam mnie jeszcze nie było.  :D
    Wszędzie już byłam, poza burdelem, Legią Cudzoziemską i więzieniem.
    Tak, że ...
    Moje dane są w internecie (imię nazwisko, dokładny adres zamieszkania), wrzuciłam je kiedyś oczekując na pozew Alicji Tysiąc.

    Treść komentarza, jest w wątku: Klarcia wyjaśnia.

    Dziś p. Terlikowski dostał maila od adwokat Alicji Tysiąc,
    domagającego się od niego adresu, pod który ma zostać wysłany
    pozew.


    fronda.pl/tomasz_terlikowski/blog/aborcyjna_sfora_pedzi_dalej

    W związku z tym dołączam się do Tomasza.
    Ja również uważam, że - "Szanowni prawnicy Pani Tysiąc spieszę Was
    poinformować, że robienia kasy na tym, że nie pozwolono komuś zabić
    własnego dziecka jest obrzydliwe moralnie" â?? napisałem w tym teście.
    I kontynuowałem: "I ja także uważam, że aborcja jest zamordowaniem
    człowieka, a ktoś kto robi na tym kasę niczym szczególnie istotnym
    nie różni się od nazistów. I dotyczy to nie tylko pani Alicji
    Tysiąc, ale i jej adwokatów, którzy zgrabnie wpisali się w tradycję
    nazistowskich i komunistycznych prawników, których celem nie była
    obrona prawa, ale wykluczanie pewnych grup ludzi z przestrzeni
    ochrony prawnej, a nawet odbieranie im praw ludzkich. Walcząc o kasę
    dla kobiety, która zarabia na tym, że nie pozwolono jej zabić
    swojego dziecka â?? robicie bowiem dokładnie to".

    Zresztą podobne treści już na forum gazety.pl publikowałam.
    Ja także oczekuję na pozew sądowy, bohaterowie za dychę.

    Renata Manikowska
    Bgm. Kuttererstr.29
    67059 Ludwigshafen
    Deutschland

    (wkleiłam tekst, bo jest na forum gazeta.pl)
  • Tak, zachowywałam się podobnie, jak ta pani, ale jednak zapewniałam dzieciom dobrą opiekę. Niemniej, one psychicznie zapłaciły za to ogromną cenę. Później starałam się to naprawić i chyba mi się to w dużej mierze udało.
    Ale za swoje upadki nikogo nie obwiniam.
  • @Klarcia nie, nie sa dowodami na zaniedbanie dzieci. 
  • @Klarcia równie dobrze mozna oskarżyć o zaniedbywanie pani z pisu lub taką Kaje Godek, która przez swoją dużą aktywność nie ma zbyt dużo czasu dla dzieci...
  • persa powiedział(a):
    @Klarcia nie, nie sa dowodami na zaniedbanie dzieci. 
    Nie chrzań. Matka przyznaje tam, że dzieci zaniedbywała. Zresztą jest mnóstwo świadków, którzy znają jej aktywną działalność. No i sąsiedzi też wiedzą, że w  domu rzadko bywała. Już teraz jej adwokat spuszcza z tonu - napisał, że "ona wcale nie twierdziła, że przyczyną śmierci jej syna są publikacje w mediach publicznych".
    Ja dokładnie śledzę tę sprawę, jestem na bieżąco. Powodem jest - zarzucane mi tutaj fantazjowanie.
  • persa powiedział(a):
    @Klarcia równie dobrze mozna oskarżyć o zaniedbywanie pani z pisu lub taką Kaje Godek, która przez swoją dużą aktywność nie ma zbyt dużo czasu dla dzieci...
    Nie bardzo można, bo Kaja Godek ma męża, a dzieci troskliwego ojca.
  • Klarcia powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    @Klarcia równie dobrze mozna oskarżyć o zaniedbywanie pani z pisu lub taką Kaje Godek, która przez swoją dużą aktywność nie ma zbyt dużo czasu dla dzieci...
    Nie bardzo można, bo Kaja Godek ma męża, a dzieci troskliwego ojca.

    :D :D :D 

    SP Mikołaj też miał. 
    Czytałam, że mąż Kai Godek nie dość, że dużo pracuje to jest mocno zaangażowany w projekty żony.  Kto się zajmuje dziecmi Godków, gdy ci spełniają swoje ambicje? A kto się zajmuję dziecmi polityków pisu, gdy ci plują na wszystkich wokół? 
  • Klarcia powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    @Klarcia nie, nie sa dowodami na zaniedbanie dzieci. 
    Nie chrzań. Matka przyznaje tam, że dzieci zaniedbywała. Zresztą jest mnóstwo świadków, którzy znają jej aktywną działalność. No i sąsiedzi też wiedzą, że w  domu rzadko bywała. Już teraz jej adwokat spuszcza z tonu - napisał, że "ona wcale nie twierdziła, że przyczyną śmierci jej syna są publikacje w mediach publicznych".
    Ja dokładnie śledzę tę sprawę, jestem na bieżąco. Powodem jest - zarzucane mi tutaj fantazjowanie.
    Jasne. Skończ już. Inaczej byś pisała, gdyby ta tragedia dotkneła kogoś z pisu a winni temu byliby ludzie z opozycji.  


  • Zresztą podobne treści już na forum gazety.pl publikowałam.
    Ja także oczekuję na pozew sądowy, bohaterowie za dychę.

    Renata Manikowska
    Bgm. Kuttererstr.29
    67059 Ludwigshafen
    Deutschland

    (wkleiłam tekst, bo jest na forum gazeta.pl)
    Jak to mówi jeden z moich znajomych: "nie bądź taka hen do przodu, bo cię w tyle zabraknie". Nie jesteś bezkarna, pamiętaj. 
  • @Klarcia Forum może nie jest zbyt popularne ale nie umieszczałabym takich informacji mimo wszystko. 
  • Ja nawet na FB nie mam już informacji gdzie mieszkam od lat
  • Pani posłanka nadepnęła na odcisk tym szkodnikom z Solidarnej Polski odkąd zaczęła drążyć przekręty finansowe w lasach państwowych 
    Np ujawniła ,że  Matecki bierze duża kase ale ani dnia w robocie nie był.



    Podziękowali 1persa
  • edytowano marzec 2023
    Zytnicki bardzo ładnie to w wyborczej opisal
  • paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia Forum może nie jest zbyt popularne ale nie umieszczałabym takich informacji mimo wszystko. 
    Ale to tkwi już w sieci, nie da się tego skasować.
  • >Zytnicki bardzo ładnie to w wyborczej opisal<

    Bu, ha, ha. Turlające się emotki.
    Proszę mi pokazać rzetelną publikację GW w polskich tematach. Co prawda jedną bym znalazła - wywiad Wielowiejskiej z A. Michnikiem nt. Jana Pawła II. Zresztą ostro się Michnikowi z tego powodu oberwało od swoich.

    Niby zniszczono ją, bo zadarła z LP?
    I dopiero wtedy, gdy sama rozpętała burzę na TT?
    Wcześniej, mimo publikacji, nie drążono tematu. Dopiero w dzień pogrzebu opozycja zrobiła jazgot.
    Nie z nami te numery Bruner.
  • edytowano marzec 2023
    No raczej trudno żeby rządowe media o tym wspominały.

    Ano widzisz,jednak zadarła. Bo Mateckiego tknęła. Lenia i nieroba za kasę państwowa 
  • Prawnik Magdaleny Filiks: Nigdy nie mówiliśmy, że to media publiczne spowodowały samobójstwo Mikołaja


    https://i.pl/prawnik-magdaleny-filiks-nigdy-nie-mowilismy-ze-to-media-publiczne-spowodowaly-samobojstwo-mikolaja/ar/c1-17370411
  • Klarcia powiedział(a):

    Prawnik Magdaleny Filiks: Nigdy nie mówiliśmy, że to media publiczne spowodowały samobójstwo Mikołaja


    https://i.pl/prawnik-magdaleny-filiks-nigdy-nie-mowilismy-ze-to-media-publiczne-spowodowaly-samobojstwo-mikolaja/ar/c1-17370411
    Bo nie mówili. Oskarżenia wyszły od innych. 
  • Klarcia powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Na marginesie. Dlaczego szeryf Ziobro chodzi z klamką za paskiem? Przecież jest ochraniany?
    Wracał ze strzelnicy do domu. Coś miał jeszcze załatwić po drodze, przepisy zabraniają zostawić broń w aucie, więc zabrał ze sobą.
    Może niech w godzinach pracy po prostu pracuje a nie oddaje się rozrywka.
    Łukasz jak pelikan wszystko,co te pajace wymyśla.
    Jesteś idealnym wyborca.

    Podziękowali 2beatak persa
  • kociara powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Na marginesie. Dlaczego szeryf Ziobro chodzi z klamką za paskiem? Przecież jest ochraniany?
    Wracał ze strzelnicy do domu. Coś miał jeszcze załatwić po drodze, przepisy zabraniają zostawić broń w aucie, więc zabrał ze sobą.
    Może niech w godzinach pracy po prostu pracuje a nie oddaje się rozrywka.
    Łukasz jak pelikan wszystko,co te pajace wymyśla.
    Jesteś idealnym wyborca.

    W myśl zasady ,,ciemny lud wszystko kupi''.
  • edytowano marzec 2023

    >Może niech w godzinach pracy po prostu pracuje, a nie oddaje się rozrywce.<


     Min. Ziobro spędził weekend poza domem, był na strzelnicy, stamtąd wracał do Warszawy. Po drodze wstąpił na uroczystości do kopalni Bełchatów.
    Broni nie mógł zostawić w samochodzie.

    A teraz publikacja z "Wprost", raczej trudno tygodnik nazwać rządowym.

    Ziobro miał przy sobie broń. „Czynienie z tego sensacji jest rzeczą zupełnie niezrozumiałą”

    https://www.wprost.pl/polityka/11136385/ziobro-mial-przy-sobie-bron-czynienie-z-tego-sensacji-jest-rzecza-zupelnie-niezrozumiala.html

    I jeszcze jedna publikacja

    Zbigniew Ziobro z bronią na konferencji prasowej – analiza

    W poniedziałkowe popołudnie prokurator generalny Zbigniew Ziobro wziął udział w konferencji prasowej, po której złożył wieniec pod tablicą upamiętniającą ofiary wypadków górniczych. Wtedy kamery uchwyciły pistolet, który prokurator miał pod marynarką. Internet zalała fala spekulacji na temat tego, czy i jak Zbigniew Ziobro mógł nosić broń. Najczęstszymi zarzutami były te mówiące, że Ziobro miał pistolet wetknięty bezpośrednio za pasek oraz że nie mógł legalnie nosić broni zarejestrowanej na pozwolenie do celów sportowych.

    Takie zarzuty postawił na swoim profilu na Twitterze między innymi znany aktywista LGBT+, Bart Staszewski.

    https://fakenews.pl/polityka/zbigniew-ziobro-z-bronia-na-konferencji-prasowej-analiza/


    Jak zwykle, debilne lewactwo zrobiło gównoburzę.



  • kociara powiedział(a):
    Pani posłanka nadepnęła na odcisk tym szkodnikom z Solidarnej Polski odkąd zaczęła drążyć przekręty finansowe w lasach państwowych 
    Np ujawniła ,że  Matecki bierze duża kase ale ani dnia w robocie nie był.




  • edytowano marzec 2023
    No i ?
    Niech kłamie,a tu mu wierz 
    Niech poda do sądu.
    Będzie szansa drugiej strony na udowodnienie.
    O ile zakład,że tego nie zrobi????
    Podziękowali 1persa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.