Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czarnek chce pozwać Terlikowskiego

168101112

Komentarz

  • Pisowska, ziobrowska...  Ten język...


  • Wilfrid powiedział(a):
    Blida została zaszczuta przez pisowskie służby i popełniła samobójstwo podczas pokazowego zatrzymania przez ziobrowską prokuraturę. Było to pod koniec pierwszego rządu PiS,  w 2007.


    Takie samobójstwo jak Petelickiego w garażu... weź te kawałki dla frajerów daruj sobie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Blida została zaszczuta przez pisowskie służby i popełniła samobójstwo podczas pokazowego zatrzymania przez ziobrowską prokuraturę. Było to pod koniec pierwszego rządu PiS,  w 2007.


    Takie samobójstwo jak Petelickiego w garażu... weź te kawałki dla frajerów daruj sobie.
    Ale to są twoje przekonania, czy też masz jakieś wiarygodne źródła?
  • Nie. Zapytam o to samo ciebie. Ja nikogo personalnie nie oskarżam ty oskarżasz rząd proszę o dowód sądowy 
  • edytowano marzec 2023
    Prayboy powiedział(a):
    Nie. Zapytam o to samo ciebie. Ja nikogo personalnie nie oskarżam ty oskarżasz rząd proszę o dowód sądowy 
    Wszystko, co napisałem, jest łatwe do znalezienia w sieci. Fakty powszechnie znane nie wymagają dowodu.
  • edytowano marzec 2023
    Nie ma w sieci informacji o prawomocnym skazaniu kogokolwiek za doprowadzenie do samobójstwa Blidy
     Natomiast mafijne metody tego typu działań są  powszechnie znane.
  • edytowano marzec 2023
    Mylisz się. Jeśli oskarżasz kogoś o doprowadzenie do śmierci musisz to udowadniać. 
  • Wilfrid powiedział(a):
    Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?
    Ani wtedy, ani teraz nikt z PiS-u nie zawinił.
    Podziękowali 1Prayboy
  • Klarcia powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?
    Ani wtedy, ani teraz nikt z PiS-u nie zawinił.
    Nie, PiS nigdy nie jest niczemu winny. Tam to same niewinne, święte lelije. Prawi, sprawiedliwi, dobrzy, hojni, uczciwi. Generalnie wzory cnót wszelkich.

  • beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?
    Ani wtedy, ani teraz nikt z PiS-u nie zawinił.
    Nie, PiS nigdy nie jest niczemu winny. Tam to same niewinne, święte lelije. Prawi, sprawiedliwi, dobrzy, hojni, uczciwi. Generalnie wzory cnót wszelkich.

    Nie są wzorem cnót, ale na tle innych partii, są elitą. Oczywiście mam na uwadze górny aktyw partyjny.
    Wiadome media przeciw PiS urobiły opinię publiczną. Nie każdy ma tyle czasu i zapału co Klarcia, żeby zgłębiać każdą kontrowersyjną informację.
  • Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?
    Ani wtedy, ani teraz nikt z PiS-u nie zawinił.
    Nie, PiS nigdy nie jest niczemu winny. Tam to same niewinne, święte lelije. Prawi, sprawiedliwi, dobrzy, hojni, uczciwi. Generalnie wzory cnót wszelkich.

    Nie są wzorem cnót, ale na tle innych partii, są elitą. Oczywiście mam na uwadze górny aktyw partyjny.
    Wiadome media przeciw PiS urobiły opinię publiczną. Nie każdy ma tyle czasu i zapału co Klarcia, żeby zgłębiać każdą kontrowersyjną informację.
    Prawdziwa z nich ,,elita", fakt.
  • beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?
    Ani wtedy, ani teraz nikt z PiS-u nie zawinił.
    Nie, PiS nigdy nie jest niczemu winny. Tam to same niewinne, święte lelije. Prawi, sprawiedliwi, dobrzy, hojni, uczciwi. Generalnie wzory cnót wszelkich.


    I znowu to samo ... powiedzialem tak kiedykolwiek że sami sprawiedliwi? 

    Podziękowali 1Malia
  • Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?
    Ani wtedy, ani teraz nikt z PiS-u nie zawinił.
    Nie, PiS nigdy nie jest niczemu winny. Tam to same niewinne, święte lelije. Prawi, sprawiedliwi, dobrzy, hojni, uczciwi. Generalnie wzory cnót wszelkich.


    I znowu to samo ... powiedzialem tak kiedykolwiek że sami sprawiedliwi? 

    Nie, Ty tylko jesteś bałwochwalczy w stosunku do nich i chwalisz usprawiedliwiasz wszystko, co wymyślą i robią. Serio, to jest wrażenie, które ja mam, gdy Ciebie czytam.
     
  • beatak powiedział(a):
    Nie są wzorem cnót, ale na tle innych partii, są elitą. Oczywiście mam na uwadze górny aktyw partyjny.
    Wiadome media przeciw PiS urobiły opinię publiczną. Nie każdy ma tyle czasu i zapału co Klarcia, żeby zgłębiać każdą kontrowersyjną informację.
    Prawdziwa z nich ,,elita", fakt.
    J. Kaczyńskiemu, M. Morawieckiemu, D. Dudzie, J. Brudzińskiemu, A. Moskwa, P. Jaki i innym europosłom ZP - nie jesteś godna butów czyścić.
  • Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Nie są wzorem cnót, ale na tle innych partii, są elitą. Oczywiście mam na uwadze górny aktyw partyjny.
    Wiadome media przeciw PiS urobiły opinię publiczną. Nie każdy ma tyle czasu i zapału co Klarcia, żeby zgłębiać każdą kontrowersyjną informację.
    Prawdziwa z nich ,,elita", fakt.
    J. Kaczyńskiemu, M. Morawieckiemu, D. Dudzie, J. Brudzińskiemu, A. Moskwa, P. Jaki i innym europosłom ZP - nie jesteś godna butów czyścić.
    Nawet bym nie śmiała tak wspaniałym personom.
  • Tomasz, serio, nie przejmuję się. To starsza, zaburzona osoba, trzeba takich traktować z cierpliwością i wyrozumiałością. 
  • beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?
    Ani wtedy, ani teraz nikt z PiS-u nie zawinił.
    Nie, PiS nigdy nie jest niczemu winny. Tam to same niewinne, święte lelije. Prawi, sprawiedliwi, dobrzy, hojni, uczciwi. Generalnie wzory cnót wszelkich.


    I znowu to samo ... powiedzialem tak kiedykolwiek że sami sprawiedliwi? 

    Nie, Ty tylko jesteś bałwochwalczy w stosunku do nich i chwalisz usprawiedliwiasz wszystko, co wymyślą i robią. Serio, to jest wrażenie, które ja mam, gdy Ciebie czytam.
     
    To tylko twoja projekcja
  • Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?
    Ani wtedy, ani teraz nikt z PiS-u nie zawinił.
    Nie, PiS nigdy nie jest niczemu winny. Tam to same niewinne, święte lelije. Prawi, sprawiedliwi, dobrzy, hojni, uczciwi. Generalnie wzory cnót wszelkich.


    I znowu to samo ... powiedzialem tak kiedykolwiek że sami sprawiedliwi? 

    Nie, Ty tylko jesteś bałwochwalczy w stosunku do nich i chwalisz usprawiedliwiasz wszystko, co wymyślą i robią. Serio, to jest wrażenie, które ja mam, gdy Ciebie czytam.
     
    To tylko twoja projekcja
    Możliwe. Nie dajesz szansy, by myśleć o Tobie inaczej, ale ok. Zakładam, że mogę się mylić i jestes tolerancyjnym , miłym i sympatycznym człowiekiem.
  • Tomasz powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Nie są wzorem cnót, ale na tle innych partii, są elitą. Oczywiście mam na uwadze górny aktyw partyjny.
    Wiadome media przeciw PiS urobiły opinię publiczną. Nie każdy ma tyle czasu i zapału co Klarcia, żeby zgłębiać każdą kontrowersyjną informację.
    Prawdziwa z nich ,,elita", fakt.
    J. Kaczyńskiemu, M. Morawieckiemu, D. Dudzie, J. Brudzińskiemu, A. Moskwa, P. Jaki i innym europosłom ZP - nie jesteś godna butów czyścić.
    Nawet bym nie śmiała tak wspaniałym personom.
    Widzisz, ty jesteś niegodna czyścić butów Jarozbawa, Pinokia czy Adriana. Inni są za to GODNI lizać im dupska a nawet poczytywać to za zaszczyt i nobilitację. 

    Język nienawiści.. hejter z ciebie.
  • Tomasz powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Nie są wzorem cnót, ale na tle innych partii, są elitą. Oczywiście mam na uwadze górny aktyw partyjny.
    Wiadome media przeciw PiS urobiły opinię publiczną. Nie każdy ma tyle czasu i zapału co Klarcia, żeby zgłębiać każdą kontrowersyjną informację.
    Prawdziwa z nich ,,elita", fakt.
    J. Kaczyńskiemu, M. Morawieckiemu, D. Dudzie, J. Brudzińskiemu, A. Moskwa, P. Jaki i innym europosłom ZP - nie jesteś godna butów czyścić.
    Nawet bym nie śmiała tak wspaniałym personom.
    Widzisz, ty jesteś niegodna czyścić butów Jarozbawa, Pinokia czy Adriana. Inni są za to GODNI lizać im dupska a nawet poczytywać to za zaszczyt i nobilitację. 

    @beatak, a Klarcią się nie przejmuj. Zbudowała legendę, jakoby była tuzem Carlsbergu. Byłem tam w sierpniu ubiegłego roku. Rozmawiałem z ludźmi. Nie, nie jest. 

    To jakieś hobby? Rozmowy w Białowieży, rozmowy w Carlsbergu a opinie jak z Onet i TVN. A podobno podróże kształcą. Nie widać tego.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Przeceniasz go..nie ja jestem głosem prezesa ale on głosem wyborców. Moim głosem.
  • Nie moja wina że prezes myśli to co ja. 
  • > Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?

    Pamiętamy. Wskutek pobłażliwości funkcjonariuszy Barbara Blida po zatrzymaniu weszła samodzielnie do łazienki, w której miała schowany pistolet. Próbowała się okaleczyć, ale zrobiła to tak nieumiejętnie, że się zabiła.

    Przypomniał o tym niedawno Ziemkiewicz:
    https://youtu.be/tNrQssKIV2A
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Red. Terlikowski znowu nadaje. Tym razem porównuje PiS do nazistów.


  • Skoro publikuje w Onet powstaje pytanie na czyj żołd przeszedł.
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    > Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?

    Pamiętamy. Wskutek pobłażliwości funkcjonariuszy Barbara Blida po zatrzymaniu weszła samodzielnie do łazienki, w której miała schowany pistolet. Próbowała się okaleczyć, ale zrobiła to tak nieumiejętnie, że się zabiła.

    Przypomniał o tym niedawno Ziemkiewicz:
    https://youtu.be/tNrQssKIV2A
    Możliwe. 
    Giertych np. podczas zatrzymania udał omdlenie. Z kolei inny członek PO wybuchł płaczem.  Różnie ludzie reagują.


  • Wczoraj na pogrzeb chłopca Donald Tusk zabrał Piotra Borysa, tego samego, który ujawnił w telewizji jego dane. I znów po ludzku nie da się tego zrozumieć. Ale dla mnie to wygląda jak działanie mafii. Możliwe, że działanie posłanki, które wydają nam się nieracjonalne (dlaczego po molestowaniu syna występowała na imprezach LGBT, a w dniu jego śmierci umieściła na Twitterze beztroski wpis o swoich kotach?) są efektem zastraszania. Ona nie chce popełnić samobójstwa.
  • Samobójstwo dziecka posłanki powinien dać  do myślenia wszystkim, społeczeństwu, rządzącym i opozycji co do kondycji psychicznej młodzieży.
    Zamiast oskarżania powinno się wdrożyć więcej działań i ich ratować.
    Tymczasem wogóle nie ma o tym dyskusji a to jest problem a nie to o czym mówią wszyscy 

    Podziękowali 1malagala
  • Prayboy powiedział(a):
    Samobójstwo dziecka posłanki powinien dać  do myślenia wszystkim, społeczeństwu, rządzącym i opozycji co do kondycji psychicznej młodzieży.
    Zamiast oskarżania powinno się wdrożyć więcej działań i ich ratować.
    Tymczasem wogóle nie ma o tym dyskusji a to jest problem a nie to o czym mówią wszyscy 

    Dyskusja jest od dawna, tylko rządzący nic z tym nie robią. Lepiej wydawać miliardy na tvpis niż na psychiatrię dziecięcą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.