Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czarnek chce pozwać Terlikowskiego

16791112

Komentarz

  • DaddyPig powiedział(a):
    Żenujące kwoty w obliczu miliardów na TVPiS. I to teraz, gdy problemu są tak straszne.
  • edytowano marzec 2023
    nie tylko na majteczki ale wiele ważnych programów w tv.
    Dlaczego  kłamiesz? nie oglądasz telewizji więc po co się wypowiadasz?

    Np. film Lokatorka wyemitowany wczoraj, o zabijaniu ludzi za przyzwoleniem mafii działającej w Warszawie pod skrzydłami polityków.

    Podziękowali 1Klarcia
  • Skoro lubicie, to przypomnę.

    Ustawowym źródłem finansowania mediów publicznych jest abonament. Niestety Donald Tusk będąc premierem przeprowadził kampanię na rzecz niepłacenia abonamentu. Nie był to jego jedyny akt wrogości przeciwko państwu, którym miał się opiekować, podobnie starał się zniszczyć Orlen i LOT. W wyniku działań Tuska wpływy z abonamentu spadły tak bardzo, że nie można z nich utrzymać mediów publicznych. Ponieważ istnienie mediów publicznych wynika z polskiego prawa, rząd PiS dofinansowuje je bezpośrednio z budżetu, bo nie ma innego wyjścia.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Zuzapola powiedział(a):
    Nie ma się o co kłócić, niedługo będzie w Europie dozwolone współżycie za zgodą od 13 roku życia i wielbiciele nastolatek i nastolatków będą w raju. Właśnie piękny ruch zbiera podpisy w Niemczech i się podpisują pod tymi hasłami.
    Do niedawna było w jednym europejkskim kraju legalne współżycie z 12 latkami. W Watykanie 
  • Media publiczne powinny być opłacane jak netflix na zasadzie subskrypcji przrz tych, ktorzy chca korzystac. BBc na ten model niedługo przechodzi - podobno policzyli, że im się opłaca. Czemu mam płacić za zenka, TVP info i telenowele skoro tego nie oglądam?
  • Zenek to najmniejszy problem z mediami
  • > Czemu mam płacić za zenka, TVP info i telenowele skoro tego nie oglądam?

    Dlatego, że Tusk rozwalił system, w którym płacili ci, którzy oglądali.
    Podziękowali 1Klarcia
  • W Twoim kraju płaci się za media publiczne od gospodarstwa domowego. Czyli masz podobne rozwiązanie jak to, do którego doprowadził Tusk. Podoba Ci się?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):

    @beatak, a Klarcią się nie przejmuj. Zbudowała legendę, jakoby była tuzem Carlsbergu. Byłem tam w sierpniu ubiegłego roku. Rozmawiałem z ludźmi. Nie, nie jest. 
    Nigdy nie twierdziłam, a nawet nie sugerowałam, że jestem kimś ważnym w Ruchu Światło-Życie. Po prostu spędziłam w ośrodku długie lata od roku 1986 do 2005; do końca lat 90 ub. w. byłam tam codziennie.
    Jednak miałam to szczęście, że ks. Blachnicki był moim mentorem i po dzień dzisiejszy mną się opiekuje.
    Byłam w dniu śmierci ks. Franciszka na terenie ośrodka, osobiście znałam Gontarczyków - przyjeżdżają więc do mnie dziennikarze śledczy, żeby co nieco nakręcić. Ostatnio (w tym miesiącu) była Anita Gargas.
  • Tomasz powiedział(a):
    Ile oddziałów psychiatrii dziecięcej powstało za rządów PiS?
    Problem jest mocno złożony - nie tyle chodzi o fundusze, ile brak personelu. Nie ma lekarzy psychiatrów i psychologów dla dzieci i młodzieży. Identycznie jest w Niemczech - czyżby w Szwajcarii było inaczej?
  • DaddyPig powiedział(a):
    W Twoim kraju płaci się za media publiczne od gospodarstwa domowego. Czyli masz podobne rozwiązanie jak to, do którego doprowadził Tusk. Podoba Ci się?
    Gdyby udało się w Polsce wprowadzić zasadę, że abonament RTV płaci się od każdego gospodarstwa domowego (tak jest też w Niemczech, niezależnie czy się odbiorniki posiada), to dotacje były by niepotrzebne.
  • Ja jestem przeciwna abonamentowi na TVP. Dużo ludzi nie ogląda tej stacji, to tylko dodatkowy koszt.
  • Tomasz powiedział(a):
    Średni wiek pielęgniarek w Polsce to 53 lata. Pisielczy rząd miał 8 lat na poprawę sytuacji. Nie zrobili niczego. 

    kłamca. 
    https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/8186-zl-wyniesie-nowa-najwyzsza-pensja-minimalna-pielegniarek-i-poloznych-od-1-lipca,242423,1.html
    kłamca to twoje drugie imię.
  • powtarzanie kłamstw to współudział w kłamstwie
    to że nosisz białe rękawiczki nic nie znaczy, tym gorzej
  • Tomasz powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):

    @beatak, a Klarcią się nie przejmuj. Zbudowała legendę, jakoby była tuzem Carlsbergu. Byłem tam w sierpniu ubiegłego roku. Rozmawiałem z ludźmi. Nie, nie jest. 
    Nigdy nie twierdziłam, a nawet nie sugerowałam, że jestem kimś ważnym w Ruchu Światło-Życie. Po prostu spędziłam w ośrodku długie lata od roku 1986 do 2005; do końca lat 90 ub. w. byłam tam codziennie.
    Jednak miałam to szczęście, że ks. Blachnicki był moim mentorem i po dzień dzisiejszy mną się opiekuje.
    Byłam w dniu śmierci ks. Franciszka na terenie ośrodka, osobiście znałam Gontarczyków - przyjeżdżają więc do mnie dziennikarze śledczy, żeby co nieco nakręcić. Ostatnio (w tym miesiącu) była Anita Gargas.
    Dziwne. Klarcia taka bystra i oblatana w każdym temacie a nie zdołała, przez lata, zdekonspirować Gontarczyków. 
    Właśnie to Klarcia ich zdekonspirowała.
    Dlatego są przeprowadzane ze mną wywiady.
    To mnie pierwszej podpadli, więc poprosiłam ludzi z Solidarności Walczącej, żeby ich w Polsce sprawdzono.
  • paulaarose powiedział(a):
    Ja jestem przeciwna abonamentowi na TVP. Dużo ludzi nie ogląda tej stacji, to tylko dodatkowy koszt.
    To musiałabyś wyjechać poza UE, bo w każdym unijnym kraju, płacimy abonament na media. Bez względu na to co oglądamy, czy czego słuchamy. Bez względu na to - czy mamy odbiorniki, czy nie.
  • I nie ma w tym bezsensu? 
    Podziękowali 2beatak Ewasz
  • Skatarzyna powiedział(a):
    I nie ma w tym bezsensu? 
    Nie zastanawiam się nad tym. Państwo musi posiadać media publiczne i środki na ich utrzymanie. Ustalono takie, a nie inne przepisy w UE i należy ich przestrzegać. Wkurza mnie, że polski rząd nie ma możliwości egzekwowania opłaty abonamentowej. W Niemczech za uchylanie się od płacenia abonamentu, idzie się siedzieć.
  • Klarcia powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
    I nie ma w tym bezsensu? 
    Nie zastanawiam się nad tym. Państwo musi posiadać media publiczne i środki na ich utrzymanie. Ustalono takie, a nie inne przepisy w UE i należy ich przestrzegać. Wkurza mnie, że polski rząd nie ma możliwości egzekwowania opłaty abonamentowej. W Niemczech za uchylanie się od płacenia abonamentu, idzie się siedzieć.
    No właśnie,  sama przyznaje,że ,, się nie zastanawia ". O czym to świadczy, jeśli nie o bezmyślności?
  • Nie zastanawiam się, czyli - nie wgłębiam. Jest przepis, obowiązuje w całej UE, więc go akceptuję.
    Na anarchistkę pisała się nie będę.

  • Klarcia powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
    I nie ma w tym bezsensu? 
    Nie zastanawiam się nad tym. Państwo musi posiadać media publiczne
    A zastanowiłaś się czemu "musi"? 
  • Aby dać odpor nachalnej propagandzie i kłamstwu wrogich Polsce stacji prywatnych z kapitałem obcym założonym przez dawnych współpracowników SB i prowadzonych przez ich spadkobierców, mentalnych i finansowych.
    Podziękowali 1Klarcia
  • On założył swoją telewizję?


  • Konklawe coraz bliżej.
  • Prayboy powiedział(a):
    Aby dać odpor nachalnej propagandzie i kłamstwu wrogich Polsce stacji prywatnych z kapitałem obcym założonym przez dawnych współpracowników SB i prowadzonych przez ich spadkobierców, mentalnych i finansowych.
    Ale wobec kogo ten odpor? Tych, co ogladają tvp, czy tych, którzy nie oglądają? 
  • Wobec kłamstw mediów którym zależy na zniszczeniu Polski
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz Duklanowski:

    "W mediach pojawiły się kłamliwe informacje, jakobym ujawnił dane osobowe ofiar. Pierwszy podał to Tomasz Terlikowski i niestety kłamstwo to krąży do dzisiaj i jest powielane. Tymczasem nic takiego nie miało miejsca. Jedyną rzeczą, którą ujawniłem, było to, że poszkodowani to dzieci znanej parlamentarzystki. Nie posłanki, tylko parlamentarzystki. Nie napisałem, że to członkini Platformy Obywatelskiej. Nie napisałem, z jakiego okręgu zasiada w parlamencie. Parlamentarzystów mamy 560, w tym kobiet jest ponad 160. Nie podałem więc informacji, które identyfikowałyby te osoby."

    https://niezalezna.pl/478039-zmowa-milczenia-wokol-afery-pedofilskiej-w-po-wywiad-gp-z-tomaszem-duklanowskim

    I to jest ciekawe, że Terlikowski inicjuje kampanię kłamstw sprzyjającą Platformie Obywatelskiej. Kim on naprawdę jest?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Fajne i fajnie
    Fajne i tak sobie tu pisać,o tym,czego niby nie zrobił Duklanowski. I jaka zmieniona barracja-jeszcxe niedawno była,że nie on pierwszy to ujawnił,tylko zrobił to po kimś innym. Teraz,kiedy już wiadomo,jaka była kolejność zdarzeń pojawia się -ja nic takiego nie zrobiłem.

    Ale nikt nie z osób go broniących nie skupił się na jednej,zasadniczej kwestii: czemu to zrobił?
    Ponawiam pytanie: czemu?

    Podziękowali 1beatak
  • kociara powiedział(a):
    Fajne i fajnie
    Fajne i tak sobie tu pisać,o tym,czego niby nie zrobił Duklanowski. I jaka zmieniona barracja-jeszcxe niedawno była,że nie on pierwszy to ujawnił,tylko zrobił to po kimś innym. Teraz,kiedy już wiadomo,jaka była kolejność zdarzeń pojawia się -ja nic takiego nie zrobiłem.

    Ale nikt nie z osób go broniących nie skupił się na jednej,zasadniczej kwestii: czemu to zrobił?
    Ponawiam pytanie: czemu?

    Wiadomo czemu. Wiadomo, że ten pseudodziennikarzyna, wywalany z wielu redakcji za brak kompetencji i warsztatu znalazł swoją nisze na usługach obecnej władzy. I zdawałoby się, że i tu się przysłużył, ,,tropiąc i demaskując aferę pedofilską w PO'' . Aferę, dodajmy, natychmiast zamkniętą, bo winny od razu znalazł się za kratkami i odsiaduje karę. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.