Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oglądaliście posiedzenie sejmu?

Ja nie byłam w stanie obejrzeć całości, ale co mogłam to śledziłam. Hołownia wygrał z Witek, czyli pewnie będzie ciekawie. A jak wasze wrażenia?
«1345678

Komentarz

  • Przecież było wiadomo, że Hołownia ma poparcie większości 
    Podziękowali 1paulaarose
  • Tu niespodzianki nie było. Zobaczymy, czy Witek będzie wice.
    Podziękowali 1paulaarose
  • Dla mnie było niespodzianką poparcie Konfederacji dla Hołowni. Zgodnie z logiką, Bosak powinien teraz zostać jednym z wicemarszałków

    Podziękowali 1paulaarose
  • Zobaczymy. Konfederaci dobrze kombinują. Hołownia i tak by został wybrany, może wybiorą Bosaka. Fajnie by było.
    Podziękowali 1paulaarose
  • Wybrali. 
    Podziękowali 1zbyszek
  • PiSowi trzeba było utrzeć nosa. Tusk ludzi wkurzy bo będą od stycznia 2024 spore podwyżki żywności. KO powie że to wina Kaczyńskiego, ale jak ściągną emigrantów z Niemiec, wtedy się zaczną protesty, po kilku tragediach na ulicach.
  • edytowano listopad 2023
    .
  • edytowano listopad 2023
    zbyszek powiedział(a):
    PiSowi trzeba było utrzeć nosa. Tusk ludzi wkurzy bo będą od stycznia 2024 spore podwyżki żywności. KO powie że to wina Kaczyńskiego, ale jak ściągną emigrantów z Niemiec, wtedy się zaczną protesty, po kilku tragediach na ulicach.
    żeby Pisowi utrzeć nosa trzeba ryzykować Polską

    wybory jako igrzyska
    Podziękowali 4Aszna Elf77 Basja ganna4
  • zbyszek powiedział(a):
    PiSowi trzeba było utrzeć nosa. Tusk ludzi wkurzy bo będą od stycznia 2024 spore podwyżki żywności. KO powie że to wina Kaczyńskiego, ale jak ściągną emigrantów z Niemiec, wtedy się zaczną protesty, po kilku tragediach na ulicach.
    podwyżki byłyby też wtedy, gdyby rządził pis. Bo m.in. konsekwencja polityki pisu. 
  • persa powiedział(a):
    zbyszek powiedział(a):
    PiSowi trzeba było utrzeć nosa. Tusk ludzi wkurzy bo będą od stycznia 2024 spore podwyżki żywności. KO powie że to wina Kaczyńskiego, ale jak ściągną emigrantów z Niemiec, wtedy się zaczną protesty, po kilku tragediach na ulicach.
    podwyżki byłyby też wtedy, gdyby rządził pis. Bo m.in. konsekwencja polityki pisu. 
    Czytałam dziś art o tym w jakiej kolejności PiS by latał dziurę 
    najpierw likwidacja 14 i 15 
    potem z 800 na 300 aż do likwidacji 
    no i wzrost podatków 
    Teraz będzie, ze Tusk celowo zabiera żeby kraść ;) 
  • nie wiadomo, czemu bierze, ale fakt faktem - za PiS było, za koalicji wulgaryzującej nie.
  • hipolit powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    zbyszek powiedział(a):
    PiSowi trzeba było utrzeć nosa. Tusk ludzi wkurzy bo będą od stycznia 2024 spore podwyżki żywności. KO powie że to wina Kaczyńskiego, ale jak ściągną emigrantów z Niemiec, wtedy się zaczną protesty, po kilku tragediach na ulicach.
    podwyżki byłyby też wtedy, gdyby rządził pis. Bo m.in. konsekwencja polityki pisu. 
    Czytałam dziś art o tym w jakiej kolejności PiS by latał dziurę 
    najpierw likwidacja 14 i 15 
    potem z 800 na 300 aż do likwidacji 
    no i wzrost podatków 
    Teraz będzie, ze Tusk celowo zabiera żeby kraść ;) 
    To było do przewidzenia i mówiliśmy o tym, że po wygranych wyborach ludzie z PO będą twierdzili, iż budżet jest w fatalnym stanie, że zabiorą wszystko do PiS wprowadził, podwyższą podatki, znowu wszystko wyprzedadzą, zredukują armię i ograniczą zbrojenia. W kraju będzie większa bieda, niż była za poprzednich rządów PO.
    Protesty nic nie dadzą, co najwyżej pomogą rozładować frustrację.
    Polska jest stracona na kilka dekad.
    "Miałeś chamie złoty róg,  miałeś chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur ”
    Podziękowali 1Elf77
  • Posiedzenie Sejmu oglądałam - "zemsta, zemsta, zemsta na wroga..."
    Żenada.
  • Klarcia powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    zbyszek powiedział(a):
    PiSowi trzeba było utrzeć nosa. Tusk ludzi wkurzy bo będą od stycznia 2024 spore podwyżki żywności. KO powie że to wina Kaczyńskiego, ale jak ściągną emigrantów z Niemiec, wtedy się zaczną protesty, po kilku tragediach na ulicach.
    podwyżki byłyby też wtedy, gdyby rządził pis. Bo m.in. konsekwencja polityki pisu. 
    Czytałam dziś art o tym w jakiej kolejności PiS by latał dziurę 
    najpierw likwidacja 14 i 15 
    potem z 800 na 300 aż do likwidacji 
    no i wzrost podatków 
    Teraz będzie, ze Tusk celowo zabiera żeby kraść ;) 
    To było do przewidzenia i mówiliśmy o tym, że po wygranych wyborach ludzie z PO będą twierdzili, iż budżet jest w fatalnym stanie, że zabiorą wszystko do PiS wprowadził, podwyższą podatki, znowu wszystko wyprzedadzą, zredukują armię i ograniczą zbrojenia. W kraju będzie większa bieda, niż była za poprzednich rządów PO.
    Protesty nic nie dadzą, co najwyżej pomogą rozładować frustrację.
    Polska jest stracona na kilka dekad.
    "Miałeś chamie złoty róg,  miałeś chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur ”
    Założenia budżetu zdaje się ze to robota PiS, opozycja jeszcze nigdzie nie „grzebała” ;) także wiesz, bajeczki to o 19. Ale tez kogoś, kto w PL nie mieszka, to chyba nie powinno interesować co się tu dzieje 
    Podziękowali 1Ona64
  • Oglądałam
    Buta, chamstwo, agresja, tupet i takie zwykle prostactwo kontra opanowanie i kultura marszałka. Do tego cholernie inteligentna kultura - szczególnie uwypukliło prostactwo i totalną chamowatosc takiego Czarnka, Ziobry, Kalety...
    Przysypiajacy Kaczyński, wcześniej spóźniony i flejowaty stojący na środku schodów w czasie hymnu...
    Jaki to kontrast. Jak bardzo widać, co to za hołota i prostactwo ten cały PiS.
    Zemsta?
    Jaka zemsta?
    Czy zostały naruszone jakieś przepisy prawa?
    Czy zrobiono coś niezgodnego z prawem?
    Kluby wystawiły swoich przedstawicieli do prezydium. Posłowie głosowali.
    Kandydatury w głosowaniu jedne przepadły, inne nie.
    PiS glosowal przeciwko wszystkim kandydatom opozycji.
    więc w takim razie  to on się próbował zemścic tylko....jakby zabrakło.
    Wszystko zgodnie z prawem.
    Dodam tylko dla porządku i dla przypomnienia Klarci, że PiS nie raz głosował przeciwko kandydatom innych frakcji. Wtedy też krzyczałas zemsta??



    Podziękowali 1Wilfrid
  • edytowano listopad 2023
    paulaarose powiedział(a):
    Ja nie byłam w stanie obejrzeć całości, ale co mogłam to śledziłam. Hołownia wygrał z Witek, czyli pewnie będzie ciekawie. A jak wasze wrażenia?
    pierwsze wrażenie z oglądania ślubowania że kobiety z lewicy zachowują się jak pajace
    odtwórzcie sobie i porównajcie z innymi posłami, komedia.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    Ja nie byłam w stanie obejrzeć całości, ale co mogłam to śledziłam. Hołownia wygrał z Witek, czyli pewnie będzie ciekawie. A jak wasze wrażenia?
    pierwsze wrażenie z oglądania ślubowania że kobiety z lewicy zachowują się jak pajace
    odtwórzcie sobie i porównajcie z innymi posłami, komedia.
    Czyli jak?
    Gorzej niż Czarnek, Kaleta, Ziobro na mownicy?
    Gorzej niż krzycząca Chorosinska?

  • po prostu niepoważnie, jak gimnazjalistki
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie oglądałam całości, tylko wybrane przez media fragmenty
    Jak znajdę całość to sprobuje obejrzrc
  • kociara powiedział(a):
    Nie oglądałam całości, tylko wybrane przez media fragmenty
    Jak znajdę całość to sprobuje obejrzrc
    Gdziekolwiek byś nie oglądała, widać jak ciężko PiSowi oderwać się od koryta. Nie nie w stanie uwierzyć i nie mogą zaakceptować, że nie będą rządzić. Kaczor zwłaszcza daje wyraz swej bezsilności i bezradnosci.
    Podziękowali 1kociara
  • beatak powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Nie oglądałam całości, tylko wybrane przez media fragmenty
    Jak znajdę całość to sprobuje obejrzrc
    Gdziekolwiek byś nie oglądała, widać jak ciężko PiSowi oderwać się od koryta. Nie nie w stanie uwierzyć i nie mogą zaakceptować, że nie będą rządzić. Kaczor zwłaszcza daje wyraz swej bezsilności i bezradnosci.
    Zniknęły barierki, nie ma czerwonych dywanów i czekania aż wstanje i się raczy pojawić . Nie ma wyłącznie usluznych dziennikarzy. A co gorsza, nie da się teraz zrobić reasumpcji, ,,bo przegramy". 
    Podziękowali 1kociara
  • ja jestem wdzięczna, że PiS nie odpuszcza. Po to ludzie na niego głosowali. Ja wiem, że agresywni ludzi spod znaku iluś tam gwiazdek chcieliby ignorować głosy wyborców PiS i będą to robić, jak w PRL. 
  • beatak powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Nie oglądałam całości, tylko wybrane przez media fragmenty
    Jak znajdę całość to sprobuje obejrzrc
    Gdziekolwiek byś nie oglądała, widać jak ciężko PiSowi oderwać się od koryta. Nie nie w stanie uwierzyć i nie mogą zaakceptować, że nie będą rządzić. Kaczor zwłaszcza daje wyraz swej bezsilności i bezradnosci.
    Zniknęły barierki, nie ma czerwonych dywanów i czekania aż wstanje i się raczy pojawić . Nie ma wyłącznie usluznych dziennikarzy. A co gorsza, nie da się teraz zrobić reasumpcji, ,,bo przegramy". 
    barierki zniknęły bo cioty i babcie kasie nie będą atakowały swoich, bo po co. 

    Podziękowali 2Elf77 Klarcia
  • beatak powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Nie oglądałam całości, tylko wybrane przez media fragmenty
    Jak znajdę całość to sprobuje obejrzrc
    Gdziekolwiek byś nie oglądała, widać jak ciężko PiSowi oderwać się od koryta. Nie nie w stanie uwierzyć i nie mogą zaakceptować, że nie będą rządzić. Kaczor zwłaszcza daje wyraz swej bezsilności i bezradnosci.
    Zniknęły barierki, nie ma czerwonych dywanów i czekania aż wstanje i się raczy pojawić . Nie ma wyłącznie usluznych dziennikarzy. A co gorsza, nie da się teraz zrobić reasumpcji, ,,bo przegramy". 
    tak, wybory jako igrzyska

    a tymczasem


  • Kazio powiedział(a):
    ja jestem wdzięczna, że PiS nie odpuszcza. Po to ludzie na niego głosowali. Ja wiem, że agresywni ludzi spod znaku iluś tam gwiazdek chcieliby ignorować głosy wyborców PiS i będą to robić, jak w PRL. 
    Ale czego nie odpuszcza ten PiS?
    Agresji, obelgom, kłamstwom, rozkradanie, machlojom?
    Tak, to nadal czynią.
    Coś jeszcze, wartościowego robią?

  • edytowano listopad 2023
    kociara powiedział(a):
    Kazio powiedział(a):
    ja jestem wdzięczna, że PiS nie odpuszcza. Po to ludzie na niego głosowali. Ja wiem, że agresywni ludzi spod znaku iluś tam gwiazdek chcieliby ignorować głosy wyborców PiS i będą to robić, jak w PRL. 
    Ale czego nie odpuszcza ten PiS?
    Agresji, obelgom, kłamstwom, rozkradanie, machlojom?
    Tak, to nadal czynią.
    Coś jeszcze, wartościowego robią?


    prowadzą skuteczną politykę gospodarczą,
    wzmacniają armię,
    żądają reparacji od Niemiec
  • Ale już tak oficjalnie zażądali?
    Oficjalnymi kanałami? Kiedy w czasie tych ośmiu ostatnich lat to się wydarzyło?
    Jakieś szczegóły? 

    Podziękowali 2Coralgol persa
  • edytowano listopad 2023
    kociara powiedział(a):
    Ale już tak oficjalnie zażądali?
    Oficjalnymi kanałami? Kiedy w czasie tych ośmiu ostatnich lat to się wydarzyło?
    Jakieś szczegóły? 

    była nota Rau-a do niemieckiego MSZ,
    odpowiedź była taka, jak zwykle 

    1 września 2022 roku zaprezentowano raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej. Miesiąc później, 3 października minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau podpisał notę dyplomatyczną do strony niemieckiej, dotyczącą odszkodowań wojennych.

    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-11-16/arkadiusz-mularczyk-powolalismy-zespol-ds-reparacji-naleznych-polsce-od-niemiec-i-rosji/
  • Czyli jak zwykle nic ponad bicie piany na polskim podwórku 
    Podziękowali 1kociara
  • Coralgol powiedział(a):
    Czyli jak zwykle nic ponad bicie piany na polskim podwórku 
    a co byś chciała?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.