Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oglądaliście posiedzenie sejmu?

245678

Komentarz

  • Zobaczyć te reparacje, które PiS zapowiadał. Mieli 8 lat, a nic nawet nie ruszyło 
  • Coralgol powiedział(a):
    Zobaczyć te reparacje, które PiS zapowiadał. Mieli 8 lat, a nic nawet nie ruszyło 
    ruszyło
    i będzie dalej drążone
    Podziękowali 1Klarcia
  • To jak u Macierewicza: już prawie, prawie
    Podziękowali 1kociara
  • Coralgol powiedział(a):
    To jak u Macierewicza: już prawie, prawie
    i tak, w porównaniu z poprzednimi rządami...
    Podziękowali 1Klarcia
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    To jak u Macierewicza: już prawie, prawie
    i tak, w porównaniu z poprzednimi rządami...
    Przez miesiąc coś zrobią?
  • Coralgol powiedział(a):
    Zobaczyć te reparacje, które PiS zapowiadał. Mieli 8 lat, a nic nawet nie ruszyło 
    Sporządzono solidny Raport, rozpropagowano go za granicą. Takich spraw nie załatwia się od ręki.
    Teraz na 99% obstawiam, że Tusk odpuści i podpisze stosowne dokumenty, że Polska już nie ma pretensji.
  • Mieli 8 lat, naprawdę sporo czasu.
  • Coralgol powiedział(a):
    Mieli 8 lat, naprawdę sporo czasu.
    No co Ty
    Najpierw trzeba było poupychać swoich we wszystkich radach nadzorczych i innych, np lasach państwowych, służbach.
    A to proste nie jest i wymaga niezłej logistyki,żeby wszystkich tych pajaców, co na wolnym rynku byli za słabi na jakiekolwiek  stanowisko wyższe niż magazynier- strasznie dużo ich było.
    To nie starczyło czasu na inne ważne sprawy

    Podziękowali 3Ona64 Coralgol persa
  • edytowano listopad 2023
    kociara powiedział(a):
    Buta, chamstwo, agresja, tupet i takie zwykle prostactwo kontra opanowanie i kultura marszałka. Do tego cholernie inteligentna kultura - szczególnie uwypukliło prostactwo i totalną chamowatosc takiego Czarnka, Ziobry, Kalety...
    Przysypiajacy Kaczyński, wcześniej spóźniony i flejowaty stojący na środku schodów w czasie hymnu...
    Jaki to kontrast. Jak bardzo widać, co to za hołota i prostactwo...



    Nie oglądałam posiedzenia, teraz wpadły mi w oko fragmenty transmitowane przez wp i zdecydowanie wszystko co opisałaś butę, chamstwo, agresję widziałam, ale po stronie ko i innych ryczących kmiotów z ław poselskich, którzy chcą dorwać się do władzy. Ze strony wymienionych, jak nie lubię Czarnka, tak nie widziałam nic co można by im zarzucić, a że podniesionym głosem? Cóż, jeśli mierny marszałek nie potrafi uciszyć swojej hołoty, to chcieli być słyszalni.
    Btw opanowanym nie trudno być jeśli przeciwników ma się kulturalnych, a ludzie, której im brak go popierają. 

    Podziękowali 2Pioszo54 Avq
  • Czy jeśli nie dostrzegasz,jakim prostakiem i chamem jest Czarnek to znaczy,że może pewnych rzeczy po prostu nie rozumiesz, albo uznajesz je za ok 

    Czarnek cham i prostak też nie widzi,że jest ptostakiem i chamem 
    Podziękowali 1Ona64
  • kociara powiedział(a):
    Czy jeśli nie dostrzegasz,jakim prostakiem i chamem jest Czarnek to znaczy,że może pewnych rzeczy po prostu nie rozumiesz, albo uznajesz je za ok 

    Czarnek cham i prostak też nie widzi,że jest ptostakiem i chamem 
    ja, prostak i cham :)

    lepiej Ci?
  • Niektórzy, gdy brak im argumentów próbują obrazić rozmówcę. Ja nie zniżam się do tego poziomu, więc pozostawiam Twoje wywody bez komentarza.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    Ja nie byłam w stanie obejrzeć całości, ale co mogłam to śledziłam. Hołownia wygrał z Witek, czyli pewnie będzie ciekawie. A jak wasze wrażenia?
    pierwsze wrażenie z oglądania ślubowania że kobiety z lewicy zachowują się jak pajace
    odtwórzcie sobie i porównajcie z innymi posłami, komedia.
    Czyli jak?
    Gorzej niż Czarnek, Kaleta, Ziobro na mownicy?
    Gorzej niż krzycząca Chorosinska?

    Chorosińska właśnie została nową minister kultury. 
  • kociara powiedział(a):
    Czy jeśli nie dostrzegasz,jakim prostakiem i chamem jest Czarnek to znaczy,że może pewnych rzeczy po prostu nie rozumiesz, albo uznajesz je za ok 

    Czarnek cham i prostak też nie widzi,że jest ptostakiem i chamem 
    Trochę go znam. Nie jest prostakiem i chamem. Stał się politykiem, i to takim, który chce coś znaczyć i/lub został do takiej roli wybrany. I dostosował do tego swoje zachowanie. 

    A tak na marginesie - grzeczny, uczciwy, prawdomówny i prostolinijny człowiek w polityce nie utrzyma się 3 sekund. A nawet nigdy do niej nie wejdzie. Więc czego chcecie? Mnie tam chodziłoby tylko o to, żeby polityk był inteligentny i jednak rozumiał rację stanu i o nią dbał - a nie tylko o swój 'brzuch'... I tu Czarnek nie jest najgorszy.
    Podziękowali 2Pioszo54 Avq
  • E tam, nie znasz się, wyborcza powiedziała, że jest prostakiem i chamem to jest. Nawet gdyby nie był.
  • Turturek powiedział(a):
    E tam, nie znasz się, wyborcza powiedziała, że jest prostakiem i chamem to jest. Nawet gdyby nie był.
    Wyborcza nic nie musi mówić. Wystarczy na pana czarnka popatrzeć i posłuchać i sam ,,się broni".
  • Turturek powiedział(a):
    E tam, nie znasz się, wyborcza powiedziała, że jest prostakiem i chamem to jest. Nawet gdyby nie był.
    Zamiast czytać wyborcza po prostu czasami posłuchaj samego Czarnka
    Materiału aż nadto
  • Ależ wyborczą należy czytać. Raz mówią że uchodźcy są biedni, a potem że wszystko wymyślone :-)
  • Prayboy powiedział(a):
    Ależ wyborczą należy czytać. Raz mówią że uchodźcy są biedni, a potem że wszystko wymyślone :-)
    No to czytaj, gdy ci wygodnie. 
    A o Czarnku i reszcie tej hałastry nie trzeba czytać. Wystarczy włączyć jakiekolwiek medium . I wszystko jasne  
  • ale to do ciebie było, musisz wiedzieć co ci każą aktualnie myśleć
  • W Sejmie trwa karnawał. Marszałek pajac zaspokaja ludyczne potrzeby bezmyślnej części elektoratu. 
  • edytowano listopad 2023
    https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/transmisje_arch.xsp#CE0C68110553FC98C1258A750035D71D
    obejrzyjcie sobie od godziny 19.54 jeśli macie odwagę
    i tu nie ma miejsca na popcorn
  • beatak powiedział(a):
    Wyborcza nic nie musi mówić. Wystarczy na pana czarnka popatrzeć i posłuchać i sam ,,się broni".

    kociara powiedział(a):
    Zamiast czytać wyborcza po prostu czasami posłuchaj samego Czarnka
    Materiału aż nadto


    Ależ słuchałem i bez instrukcji z Wyborczej nigdy bym na to nie wpadł co Wy wypisujecie :). Chociaż socjalistów chronicznie nie lubię.

    Podziękowali 1Pioszo54
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Wyborcza nic nie musi mówić. Wystarczy na pana czarnka popatrzeć i posłuchać i sam ,,się broni".

    kociara powiedział(a):
    Zamiast czytać wyborcza po prostu czasami posłuchaj samego Czarnka
    Materiału aż nadto


    Ależ słuchałem i bez instrukcji z Wyborczej nigdy bym na to nie wpadł co Wy wypisujecie :). Chociaż socjalistów chronicznie nie lubię.

    Wiem, że byś nie wpadł. Tobie chamstwo nie przeszkadza, najprawdopodobniej go nie widzisz 
  • Ależ jak najbardziej chamstwo mi przeszkadza, z przerażeniem np. patrzę na to buczące stado dzikich posłów w sejmie. Natomiast nie przypominam sobie żadnego chamskiego zachowania byłego ministra. Zapewne nie wszystko widziałem, dlatego wdzięczny będę za linki demaskujące owo chamstwo.
    Podziękowali 3Elf77 Pioszo54 Aniela
  • edytowano listopad 2023
    Biedny ten nasz kraj oj biedny!!!!
    Brak słów na to co się wyrabia!

    Podziękowali 1Elf77
  • kociara siedzi cicho, pewnie jej wstyd za swoich :-)
    Podziękowali 1Aniela
  • na mspanc.pl pochowali wątki
    :)
    Podziękowali 1Prayboy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.