Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co jest niezbędne....

1151617181921»

Komentarz

  • Zbyt mała podaż pracowników medycznych powodu pewnie patologie jakie mają miejsce w małych prowincjonalnych szpitałacj=h, a może w wiekszych też tego nie wiem.
  • Lekarzom tak, takim konowalom nie! 
    Powinna być jakaś weryfikacja czy taki ktoś w ogóle powinien zajmować się drugim człowiekiem 
    Podziękowali 1paulaarose
  • edytowano 23 styczeń
    hipolit powiedział(a):
    Lekarzom tak, takim konowalom nie! 
    Powinna być jakaś weryfikacja czy taki ktoś w ogóle powinien zajmować się drugim człowiekiem 
    przecież jest weryfikacja, jak to w socjaliźmie - urzędnicza, każdy lekarz po studiach dostaje dyplom, przecież nie na ładne oczy, potem jeszcze robi staż po którym ma egzamin. Więc jest weryfikowany. Więc o co chodzi, taki system sobie wybieracie.

    Zawsze najlepsza jest weryfikacja pieniędzmi klienta, jakbyście przyszli z pieniędzmi, toby Was lekarze obskakiwali, bo za zła usługę nie zapłacicie prawda ? Ale skoro forsę wyciąga się Wam w podatkach i płaci lekarzowi, to dla lekarza jesteście pacjentem przez małe "p", a nie Klientem przez duże "K". Wystarczy popatrzeć jak do gabinetu lekarskiego na NFZ wchodzą ludzie - poniżająco przygarbieni. A z pieniędzmi w ręku wchodziliby wyprostowani z podniesionym czołem. Mimo że płacą tyle samo, tylko w podatkach przez pośrednika.
  • Pielęgniarka, która przyszła po urlopie potrafiła powiedzieć do koleżanki wskazując moją mamę "to ona jeszcze żyję ?" tak że to słyszeliśmy i wiele innych. To boli bardzo, taki brak empatii. Tym bardziej, że szpital przyczynił się do nieszczęść które dotknęły nasza rodzinę.
  • edytowano 23 styczeń
    ela99 powiedział(a):
    Pielęgniarka, która przyszła po urlopie potrafiła powiedzieć do koleżanki wskazując moją mamę "to ona jeszcze żyję ?" tak że to słyszeliśmy i wiele innych. To boli bardzo, taki brak empatii. Tym bardziej, że szpital przyczynił się do nieszczęść które dotknęły nasza rodzinę.
    Współczuje Ci, niestety w naszym społeczeństwie dominuje pogląd, że gdyby nie państwowa służba zdrowia toby ludzie umierali na ulicach, dlatego takie sytuacje zdarzają się i będą się zdarzały dość często.
  • Hamal
    wciaz powtrzasz „Wy”
    Wy wybraliście 
    Wy płacicie 
    Wam zabierają

    nie mieszkasz w PL? Nie jesteś Polakiem? 
    Jeśli nie, to po co sobie zaprzątasz głowę problemami innych. 


    Swoją drogą znam ogrom lekarzy pracujących w klinikach, w szpitalach, przychodniach, którzy mógłby być wzorem dla innych z ich oddaniem i dbałością. 

    A na prywatną służbę zdrowia niewielu stać. 
    I o ile na stomatologa jakoś się wydłubie pieniądze, tak na poważne operacje, przeszczepy, już nie. A i czasem leczenie kosztuje setki tysięcy 

    Podziękowali 1paulaarose
  • No cóż. Przykro, że nadal istnieją takie szpitale/oddziały.
    Ja miałam szczęście trafić do skrajnie różnego. I na SOR, i na chirurgii plastycznej doświadczyłam pełnej życzliwości i fachowości personelu. 
    I miałam też możność obserwować, z jakim szacunkiem i delikatnością pielęgniarki opiekowały się starszym, często majaczacym pacjentem z bardzo poważnymi oparzeniami. 
    Po prostu klasa! 
    Podziękowali 1Berenika
  • Bo wszędzie są ludzie.
    Podziękowali 1Skatarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.