Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Liberalizm - czym jest

1235711

Komentarz

  • [cite] Taw:[/cite]chyba światowidzki
    tak, światopogląd swiatowicki:sad:
  • albo albo
  • Agnieszka63:
    "Teraz dziecko musi przejść przez ten cały młyn antypedagogicznej, często zakłamanej szkoły. Rodzice muszą zatem prostować błędy podręcznikowe, aby nie zwątpiło. No...chyba, że się nie chce uczyć?"
    Napisz dlaczego nie posyłasz dzieci do takiej szkoły, która bie byłaby zakłamana i antypedagogiczna ? Przecież takie istnieją.
  • Może istnieją, ale nie w mojej okolicy.
  • [cite] Taw:[/cite]albo albo
    ?
  • A jak myślisz dlaczego nie istnieją ?
    Nie ma dzieci w Twojej okolicy ? A może nie ma rodziców, którzy chcieliby posyłać dzieci do takiej niezakłamanej i antypedagogicznej szkoły?
  • ...chyba do nie-antypedagogicznej..

    brakuje funduszy i odpowiednio przygotowanych nauczycieli
  • Rodzicom ta antypedagogika i zakłamanie też nie przeszkadza, więc nie widza potrzeby zmian. Dlatego lecimy w czarną przepaść.
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]albo albo
    ?
    Liberała nie zrozumiesz.
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]...
    brakuje funduszy i odpowiednio przygotowanych nauczycieli

    Jak myślisz dlaczego brakuje funduszy ?
  • >>A jak myślisz dlaczego nie istnieją ?
    Nie ma dzieci w Twojej okolicy ? A może nie ma rodziców, którzy chcieliby posyłać dzieci do takiej niezakłamanej i antypedagogicznej szkoły?<<

    liberalizm zwyciężył
  • Rafale, znasz więcej słów ?
    Rozwiń tę myśl - gdzie liberalizm w polskim szkolnictwie zwyciężył ?
  • chcesz mnie obrażać? sam się rozwiń
  • [cite] Rafał:[/cite]chcesz mnie obrażać? sam się rozwiń

    Pierwszy raz obraźliwym staje się sugestia wyrażona w dobrowolnej dyskusji, aby jej uczestnik uzasadnił swoje stanowisko. :shocked:

    W tej sytuacji Rafale, muszę potraktować Twoją wypowiedź raczej jako wyznanie wiary.
  • "System nauczania / edukacji" wciąż jest instrumentem ucisku i zakłamania poprzez:
    1. obowiązek szkolny - pod sankcją karną
    2. przymus podatkowy bez wpływu na sposób finansowania konkretnej szkoły
    3. rejonizacja - brak możliwości wyboru szkoły
    4. obowiązkowy, narzucony program nauczania - rodzice nie mają wpływu na treść programów
    5. ostentacyjne wprowadzanie treści naruszających normy obyczajowe - wbrew woli rodziców

    Są to dowody na brak wolności rodziców do decydowania o losie swoich dzieci.
    Więc mówią raczej o klęsce liberalizmu a zwycięstwie sympatyków socjalizmu.
  • Adalbert Ty chyba nie wierzysz w demokrację...
  • [cite] Taw:[/cite]Adalbert Ty chyba nie wierzysz w demokrację...

    ... I niedługo niezbędna będzie reedukacja
  • [cite] Taw:[/cite]Adalbert Ty chyba nie wierzysz w demokrację...

    to lubię: pytanie i odpowiedź w jednym .... i do tego trafna.
  • [cite] Adalbert:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]...
    brakuje funduszy i odpowiednio przygotowanych nauczycieli

    Jak myślisz dlaczego brakuje funduszy ?
    Socjaliści (odmiany liberalnej) nie pozwolą, aby powstały klasyczne szkoły, gdyż one stanęłyby na przeszkodzie (kształciłyby mądrych obywateli) budowy idealnego super-państwa.
    Dlatego na takie szkoły nie ma funduszy:devil:
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]albo albo
    ?
    Liberała nie zrozumiesz.
    Oj, nie zrozumiem.:smile:
  • [cite] Adalbert:[/cite]"System nauczania / edukacji" wciąż jest instrumentem ucisku i zakłamania poprzez:
    1. obowiązek szkolny - pod sankcją karną
    2. przymus podatkowy bez wpływu na sposób finansowania konkretnej szkoły
    3. rejonizacja - brak możliwości wyboru szkoły
    4. obowiązkowy, narzucony program nauczania - rodzice nie mają wpływu na treść programów
    5. ostentacyjne wprowadzanie treści naruszających normy obyczajowe - wbrew woli rodziców

    Są to dowody na brak wolności rodziców do decydowania o losie swoich dzieci.
    Więc mówią raczej o klęsce liberalizmu a zwycięstwie sympatyków socjalizmu.
    Nie, to walka z personalizmem.
    @Adalbercie, ile razy bedę Ci jeszcze tłumaczyc, że liberalizm to tylko jeden z socjalizmów.:smile:
  • [cite] Adalbert:[/cite]
    [cite] Rafał:[/cite]chcesz mnie obrażać? sam się rozwiń

    Pierwszy raz obraźliwym staje się sugestia wyrażona w dobrowolnej dyskusji, aby jej uczestnik uzasadnił swoje stanowisko. :shocked:

    W tej sytuacji Rafale, muszę potraktować Twoją wypowiedź raczej jako wyznanie wiary.

    Wyjaśnię Ci uprzejmie co jest obraźliwe w twej wypowiedzi bo widzę że nie rozumiesz

    obraźliwa jest sugestia >>Rafale, znasz więcej słów ?<<

    i tym sposobem kończę z odnoszenie się do twych wpisów.
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]albo albo
    ?
    Liberała nie zrozumiesz.
    Oj, nie zrozumiem.:smile:
    bo za dużo Kurskiego słuchasz i przez to żyjesz w zakłamaniu
  • Taw, cierpisz na zapalenie wyobraźni. Tak powiedziałby o T. Rydzyk :smile:
  • Taw, cierpisz na zapalenie wyobraźni.
    Nie ale poleje sobie głowę wodą i popatrze czy nie wsiąka.
  • Dziś 1 Maja - "święto" ludzi pracy i
    czy praca czyni wolnym albo choćby pomaga ?
  • [cite] Adalbert:[/cite]Dziś 1 Maja - "święto" ludzi pracy i
    czy praca czyni wolnym albo choćby pomaga ?
    Był kiedyś (lat temu chyba 10) we Frondzie, jeszcze zanim Michalskiemu odbiło, świetny artykuł o żydowsko-socjalistycznych korzeniach 1-go maja, ale nie mogę tego odnaleźć w sieci. A warto go czytać co roku na wiosnę...
    Może ktoś prenumeruje internetową wersję "F"?
  • Mi tam to święto odpowiada , wreszcie miałam czas na większe prace ogrodowe :bigsmile:
  • [cite] Monika73:[/cite]Mi tam to święto odpowiada , wreszcie miałam czas na większe prace ogrodowe :bigsmile:

    O to, to. Ogrodu nie mam, ale mieszkanie można odgruzować, puścić dodatkowe pranie itp. Na piknik też czasu starczyło, byliśmy na uroczysku Młociny i w lesie - rewelka, tylko stężenie luda na metr kwadratowy spore. Lud jako taki mi nie wadzi, ale mieli ze sobą przenośne grille i psy bez smyczy (grrr).
  • Święto Pracy - moja żona wymyśliła, że uświęcimy je pracą .... moją i starszych dzieci.
    Ale, korzystając z fortelu noszenia naszej najmłodszej 4-miesięcznej córki i gotowania obiadu (co wolę) ominął mnie ogród, uff ....
    Warto mieć też małe dzieci !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.