Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Liberalizm - czym jest

15678911»

Komentarz

  • @Gregorius:
    Wiesz więcej ode mnie.
  • Gregorius dobrym przykładem interwencjonizmu państwa było powstanie Gdyni i COP
  • ... jak widzimy.
  • nie mieszajmy dwóch systemów
  • Ech ta polityka , dla złagodzenia atmosfery proponuję abyśmy teraz porozmawiali o panienkach.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Piotr
  • [cite] Piotr i Kasia:[/cite]Ech ta polityka , dla złagodzenia atmosfery proponuję abyśmy teraz porozmawiali o panienkach.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Piotr

    co na to Kasia
  • Może Piotrowi chodziło o Wasze niezamężne córki? Małgorzata jak zwykle świntuszy... :cool:
  • [cite] Rafał:[/cite]
    [cite] Piotr i Kasia:[/cite]Ech ta polityka , dla złagodzenia atmosfery proponuję abyśmy teraz porozmawiali o panienkach.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Piotr

    co na to Kasia

    :boogie:
  • A ja jestem ofiarą alkoholizmu - zasnąłem w pociągu do domu i przejechałem stację do domu. Teraz czekam na pociąg spod granicy czeskiej do domu. O już przyjechał:confused:
  • eeee... a mogłes wstąpic na kawę
  • [cite] Malgorzata:[/cite]ja??:shocked::shocked:
    Ty? A gdzie tam, ja Tobie ufam.
  • @Rafał
    (....)
    Ale chętnie poznałbym jakąś Twoją propozycję / alternatywę dla liberalno-konserwatywnej rozwiązań dla np. gospodarki.

    I jak godzisz je z przykazaniem "Nie kradnij" oraz "Nie pożądaj żadnej rzeczy która jego jest".
    Czekam ... już 5 dni
  • [cite] Adalbert:[/cite]@Rafał
    (....)
    Ale chętnie poznałbym jakąś Twoją propozycję / alternatywę dla liberalno-konserwatywnej rozwiązań dla np. gospodarki.

    I jak godzisz je z przykazaniem "Nie kradnij" oraz "Nie pożądaj żadnej rzeczy która jego jest".
    Czekam ... już 5 dni
    -Kto Ty jesteś?
    -Polak mały
    [ble, ble ,ble]
    -Coś jej winien?
    -Oddac życie.
  • [cite] Taw:[/cite]-Kto Ty jesteś?
    -Polak mały
    [ble, ble ,ble]
    -Coś jej winien?
    -Oddac życie.
    A broń masz? (no bo mi tak głupio by było oddawać życie z gołymi rękoma, wolałbym przy okazji ukatrupić paru agresorów)
  • Tu raczej chodzi o całe życie, przynajmniej ja tak to rozumiem.
  • życie liberalne, a może konserwatywne:wink:,
    bo nie wiem
  • [cite] Malgorzata:[/cite]życie życie
    tak serio serio
    i bez słuchawek na uszach

    ps
    w NH będziemy 5-6 czerwca najprawdopodobniej
  • ....i bez klapek na oczach:tongue:

    ps
    to zapraszamy, tylko my mieszkamy daleko od NH. Wysyłam priv.
  • [cite] Malgorzata:[/cite]ps
    a ja na porodówce:tongue::cool::bigsmile:
    Będę trzymać kciuki.:thumbup:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.