Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1262729313242

Komentarz

  • @Taw doszło wczoraj! Dziękuję  :-bd


    no to chyba ładny czas we wtorek o 14.45 wysłałem a w środę doszło...
  • jak to było pytanie to Ci odpowiem! Ładny, Było w środę o 14:45 :D
  • hehe normalnie stara Polska poczciwa komusza firma
  • edytowano marca 2013
    nareszcie nadszedł czas kiedy mogę grać z synem w wojenne planszówki

    Grunwald żeśmy rozłożyli... plansza 100x70... 300 żetonów... 30 etapów... do świąt żona każe skończyć niestety...
    hehe zaraz czwarta rocznica tego wątku... ponad 100o wpisów... ładnie.
  • 4 lata hehe to daje 48 tysięcy samego zusru... no liczmy ze to 250tys obrotu przy pomyślnych wiatrach i zero innych kosztów... a na to wystarczy 200złotowe zamówienie dziennie... do roboty... nie dajcie zdechnąć ZUSowi.
  • Mam pytanie odnośnie Fauny. Najstarsza ma 7 lat. Czy lepiej wziąć zwykłą, czy Faunę junior?
  • Ktoś tu kiedyś pytał chyba o "Pytaki". Fajna jest?
  • Pytaki mam, fajna zabawa uczy w naszej rodzinie skupienia, cierpliwości i siebie nawzajem.
    Jest fajna :)
  • U nas ostatnio "POCIĄGI" rządzą :D 

    A może podrzuci ktoś jakąś nową fajną grę dla ludzi, któym b. podobało się carcassonne, kolejka z IPN i teraz pociągi?
  • Ja niezmiennie polecam Dominion. Bardzo fajna gra karciana.
  • Please help!  Mamy: wilki i owce, farmer, prawo dżungli, pędzące żółwie, carsassonne (plus 2 dodatki), hive (rój), fauna (yhy), dixit 2, scrable, rummikub, palce w pralce, fasolki z rozszerzeniem. Mam okazję dostać kolejną grę za ok 100zł (wolałabym się zmieścić w limicie). Co polecacie? ????
  • Sabotażystę
  • Ja też kupiłam już Sabotażystę, ale jeszcze nie zdążyłam zagrać. Nikt nie chce nas odwiedzić i z nami pograć, a gra jest od trzech osób.
    Jeśli chodzi o gry, w które można grać z dziećmi, mi ostatnio w sklepie pan polecał Skubane Kurczaki. Podobno bardzo fajna, nagradzana w wielu krajach gra. A w Polsce nie będzie już wznawiany nakład. Dla dzieci od 4 lat.
  • Potrzebuję namiar na jakąś grę edukacyjną dla chłopca który zaraz skończy 2 lata. Poleci mi ktoś coś? ;)
  • Firma Haba ma dosyc duzo takich gier, do tego sa bardzo estetycznie wykonane. Nie wiem, jak z dostepnosia w Polsce.
  • Polecam grę "Pędzące żółwie". Ma dwie zalety szczególnie ważne dla wielodzietnych: rozgrywka nie trwa dłużej niż 15 min. i spokojnie radzą sobie 5-latki przy czym nie jest nudna dla starszych.
  • Dla młodzieży i dorosłych Cluedo - trzeba pogłówkować, choć tematyka może być kontrowersyjna dla niektórych: kto zabił, gdzie i jakim narzędziem?!
  • Pedzace zolwie rulez, ale nie wiem, czy dla dwulatka.
    Znalazlam takie cos:
    http://www.babyvip.pl/pl/c/haba-gry-dla-maluchow/336
  • Moje chłopaki bardzo lubią grę karcianą Bang! - ja jej nie cierpię.
    Inna gra karciana, którą bardzo polecam - łatwo ją wszędzie zabrać - Fasolki.
  • Dla dwulatka może by się nadały Figuraki chyba Granny
  • U nas w domu wprowadziliśmy zwyczaj "niemedialnych" piątków. Bez filmów, gier na kompie, komórce i innych elektronicznych gadżetów tylko gry planszowe i świetnie się wpasowała wieczorna Eucharystia całej rodziny.
  • pędzące żółwie czy fasolki to no way żeby 2 latek się zajął.... haba wiem. Ale są mega drogie... :( może faktycznie granny coś poszukam?
  • Jak dla dwulatka to można poszukać gry typu domino z ciekawymi obrazkami na skojarzenia. Granna ma z kolorami, ale może coś innego się znajdzie.
  • @Taw - u Ciebie się kupuje teraz?
    Europę bym w układance edu cośtam chciała.
  • Nasze odkrycie wakacji: Wsiąść do pociągu Europa. Super!
    My też w to namiętnie graliśmy.

    Teraz mała przerwa,ale coś czuję, że niedługo wrócimy :D

    Ps. Tylko to raczej dla starszych :)
  • A Polska w tej Europie jest czy to wersja  z czasów rozbiorów?
  • Mysle, ze Make' n' break moze byc niezle. Sa rozne wersje (junior, normalna, extreme) i u nas (swiezo upieczony pieciolatek) potrafil i mial duza frajde z wersja extreme.
  • Zadania (losuje sie karty) maja tez 3 stopnie trudnosci, wiec mozna ewentualnie dobrac poziom do wieku dzieci. Ale info na pudelku o wieku graczy (na extreme od 8 lat) jest ewidentnie zawyzone.
  • Może nam ktoś polecić jakieś planszówki, które zainteresowałyby jednocześnie dziewczynki w wieku 3, 4, 9, 10 i 12; ewentualnie dla 3 młodszych.
    pędzące żółwie! Wiem jeszcze że jest taka gra w któej ustawia się zwierzątka na sobie. Ale nie tak jak leci (choć można grać i tak) ale po rzucie kostką wiadomo któe na które położyć... jak odkryję nazwę to napiszę ;)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.