Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1363738394042»

Komentarz

  • Coen powiedział(a):
    Na skrzydłach mamy i polecamy, nie tylko dla fanów ornitologii ;) Bardzo fajna gra, przepięknie wydana, duża ilość kart zapewnia ogromną regrywalność. Gram z 10-latkiem i 12-latką, bardzo im się ta gra spodobała. Dodatkowo można sobie zainstalować aplikację, za pomocą której skanujemy karty ptaków, a aplikacja podaje ich odgłosy :) 
    @In Spe, widziałaś? 
    Ja już się natknelam na te grę w necie, a teraz to już jestem zupełnie przekonana by ja kupić.
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano styczeń 2021
    Dzięki za info o Na Skrzydłach- na kolejne urodziny naszego domowego ornitologa będzie jak znalazł :) Akurat 10 lat skończy <span>:smile:</span>
  • edytowano styczeń 2021
    MonikaN powiedział(a):
    Coen powiedział(a):
    Na skrzydłach mamy i polecamy, nie tylko dla fanów ornitologii ;) Bardzo fajna gra, przepięknie wydana, duża ilość kart zapewnia ogromną regrywalność. Gram z 10-latkiem i 12-latką, bardzo im się ta gra spodobała. Dodatkowo można sobie zainstalować aplikację, za pomocą której skanujemy karty ptaków, a aplikacja podaje ich odgłosy :) 
    @In Spe, widziałaś? 
    Ja już się natknelam na te grę w necie, a teraz to już jestem zupełnie przekonana by ja kupić.
    @MonikaN ;  
    o bardzo dziękuję, dopiero doczytałam  :)
    rzeczywiście wygląda na ciekawą 
    jak oglądam grafikę na googlach to widać, ze jest ich kilka :)
  • Nie wiem, czy już trafiliście, ale wydawana jest (miejmy nadzieję) gra o St. Wyszyńskim.
    Robią ją moi znajomi, świetne małżeństwo - poniżej daję link do zrzutki. Nawet jak teraz nie jesteście zainteresowani, to warto sobie obejrzeć i rozpowszechniać! Gra wygląda super:)

    https://zrzutka.pl/px47mk
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.