Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

1111214161729

Komentarz

  • [cite] Taw:[/cite]A czym się różni Scudo od jumpy bo moim zdaniem różnice są trzy nie licząc kół: znaczek na masce, znaczek na tyle i znaczek na kierownicy
    Ceną.
  • Mój ojciec do teścia, po tym jak kupiliśmy Zafirę:
    - to teraz muszą zapełnić siódme krzesełko w samochodzie (jest nas szóstka)
    Teść na to:
    - to ja im zdemontuję to siódme krzesełko
    (dziadek czasem się boi, bo siostra żony będzie miała 3 dziecko, od 7 lat co roku wnuk im dochodzi, a bardzo chcą nam pomagać, co jest oczywiście bardzo dobre)

    A my na to - właśnie dlatego kupiliśmy Zafirę, tam się nie da wyjąć 7 mego fotela, jak w Galaxie :-)
  • Całkiem logiczne... Tylko że po zapełnieniu tego siódmego siedzenia to już rzeczywiście robi sie problem:wink:
  • każdy bierze to co ma na sobie plus torbę z jedzeniem na kolana (to u nas najważniejsze) i spoko
  • Taw, ilu osobowe jest to auto powyżej?
  • Scudo?
    8 albo 9 tzn. nasz ma dwa siedzenia z przodu by można przechodzic do tyłu 2+3+3. Pełnowymiarowe siedzenia z regulowanymi osobno oparciami 4x izofix.

    A ten angeliny to nie wiem chyba nie wrzuca dzieci na pakę...
  • Opel Zafira ma wszechstronne zastosowanie. Oczywiście spać w nim nie będziemy, raczej chodzi o sposób na przyszłe zapełnienie siódmego miejsca:

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19

    Image Hosted by ImageShack.us
    By prayboy at 2009-05-19
  • @Prayboy: najpierw myślałem, iż trumnę w samochodzie rozkładasz :wink:
  • :rolling::rolling:
  • A co myslicie o Multipli?
    Brzydka ona jest, ale tania i malo pali...

    Pozdrawiam - Ula
  • Cóż, Fiat to Fiat. Jeśli miałby to być Fiat to raczej Ulysse niż Multipla.
  • [cite] Ula:[/cite]A co myslicie o Multipli?
    Brzydka ona jest, ale tania i malo pali...

    Pozdrawiam - Ula
    Jak obok kierowcy na te dwa siedzenia usiądzie jeszcze dwóch pasażerów to kierowcy będzie niewygodnie - się mi tak wydaje.
  • Multipla ma trzy miejsca z przodu i dzieci mniej się kłócą, które ma jechać w pierwszym rzędzie :bigsmile:
  • A wiecie coś o tym, że z przodu ( bez poduszki) dzieci nie mogą jeździć na podstawce, ale muszą w foteliku z oparciem? Policja ostatnio chciała wlepić za podstawkę mandat. :shocked:
  • [cite] Prayboy:[/cite]Cóż, Fiat to Fiat. Jeśli miałby to być Fiat to raczej Ulysse niż Multipla.


    Ulysse ma dużo miejsca w środku i jest bardzo wygodny ; nasz często "się sypie", ale to chyba wiek............:wink:
  • [cite] Barbara:[/cite]A wiecie coś o tym, że z przodu ( bez poduszki) dzieci nie mogą jeździć na podstawce, ale muszą w foteliku z oparciem? Policja ostatnio chciała wlepić za podstawkę mandat. :shocked:
    :shocked::shocked::shocked:
  • Trochę zbaczając z tematu, ale w kontekście kupowania używanego auta ... trochę mnie to przeraża => O tym jak ASO Opla oszukuje ludzi oferując samochody ze sfałszowanym przebiegiem 16f7yv0nxxrbfzyc.gif
  • [cite] Maciek:[/cite]Multipla ma trzy miejsca z przodu i dzieci mniej się kłócą, które ma jechać w pierwszym rzędzie :bigsmile:
    Tylko w takiej opcji ciężko trzymac rekę z tyłu...
  • [cite] chato.pl:[/cite]Trochę zbaczając z tematu, ale w kontekście kupowania używanego auta ... trochę mnie to przeraża => O tym jak ASO Opla oszukuje ludzi oferując samochody ze sfałszowanym przebiegiem 16f7yv0nxxrbfzyc.gif

    przeczytałem
    "W piątek 13 lutego 2009 roku pojawiłem się ..."
    :rolling:
    może był przesądny???
    Prawda jest taka że rolują wszyscy i wszędzie. ASO najbardziej. Mi ciągle chcieli wymieniać nowe tarcze na nowe
  • może i jest "piękna inaczej",ale my wielodzietni chyba coś wiemy o łamaniu stereotypów
    Patrząc po awatarach to chyba jednak nie w tym sensie...
  • Przypominam jeszcze że kilka dni temu była premiera nowej Toyoty Verso.
  • [cite] Prayboy:[/cite]Przypominam jeszcze że kilka dni temu była premiera nowej Toyoty Verso.
    Toyoty są fajne ale drogie. Ostatnia moja tojka osiągnęła 18 lat, zanim się rozbiła kompletnie w wypadku.
  • E, niewiele drozsze niz nowa Zafira a wiele tansza niz Galaxy np.
  • [cite] Prayboy:[/cite]E, niewiele drozsze niz nowa Zafira a wiele tansza niz Galaxy np.
    Wiele droższa od Fiata, który spisuje się jak na razie dobrze.
  • Od Multipli? Możliwe zwlaszcza ze Toyki robią w Turcji
  • [cite] Prayboy:[/cite]Od Multipli? Możliwe zwlaszcza ze Toyki robią w Turcji
    Nie, od doblo. A doblo to tak na czuja nawet bardziej pakowny jest. Fiaty też w Turcji produkują.
  • Mało miejsca z tyłu w tej Verso
    t9_verso09_car_gal_stu04_770_tcm306-867299.jpg
  • Ech, nie ma to jak Previa. I miejsc 8 i bagażu dużo wlezie i się raczy nie psuć...
    Tylko czemu nówka tyle kosztuje?
  • A są w ogóle nówki sprzedawane w Polsce x1xuo84afr3669w7.gif
    Bo na stronach Toyota Polska jej nie ma.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.