Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

18911131429

Komentarz

  • @Prayboy:

    "Sacrificium exhibitum, quaesumus, Domine, benignus assume: ut, quod nomini tuo in solemnitate beati Adalberti Martyris tui atque Pontificis deferimus, nobis prosit ad veniam. Per Dominum"

    "Racz, Panie, łaskawie przyjąć złożoną ofiarę: niech nam wyjedna odpuszczenie win, gdy składamy ją imieniu Twemu w uroczystość św. Wojciecha, Twego Męczennika i Biskupa. Przez Pana"

    Źródło: Sekreta z 23 kwietnia, Mszał Rzymski z 1963 r.
  • :flowers::flowers::flowers::threesome::flowers::flowers::flowers:
  • Hura! Gratulacje i uściski dla Was!
  • [cite] Malgorzata:[/cite] jaki Prayboy kupił samochód
    Malucha...
  • :rolling::rolling::rolling:
  • GRATULACJE!
    :flowers:
  • [cite] Prayboy:[/cite]Dziękuję wszystkim, ta sprawa ma poniekąd związek z moim nieudanym zakupem samochodu w Gnieźnie (stąd wybrałem ten wątek aby podzielić się radosną wiadomością), będąc tam modliłem się w katedrze przy relikwiarzu, szczególnie polecając mojego przyszłego potomka szanownemu patronowi. Oczywiście płci nie znałem (to taka nasza rodzinna tradycja) - więc polecałem chłopca/dziewczynkę. Ale imię dla mężczyzny było wybrane- już 3 lata temu.
    No i dzisiaj, tydzień po terminie - bach - akurat w uroczystość św. Wojciecha.
    "Wierzę w Świętych obcowanie...":swingin:

    Mówiłam...Ty to masz chody tam w Niebie...:wink:
  • Ynz2QBeb5Ok
  • [cite] Barbara:[/cite]A terminy urodzin dzieci nigdy nie są przypadkowe! :flowers:

    No na pewno, zwłaszcza że poczęcie było w św. Jakuba:bigsmile:
  • mona - "Voytek soldier"
    Boży wojownik:shades:
    ... I niech tak będzie, Chwała Panu !
  • :flowers::flowers::flowers::flowers:GRATULACJE!!!!!!!!!!!
  • a jak się oblicza poczęcie...?
    kurka chyba nie znam klucza
  • pełnia księżyca razy czwarta faza wodnika podzielić przez ostatni kwartał roku urodzenia prababki ze strony matki
  • [cite] Taw:[/cite]a jak się oblicza poczęcie...?
    kurka chyba nie znam klucza

    kwestia praktyki:wink:
  • Acha... czyli z dokładnością do jednego dnia, a wieczorem to jest ten sam dzień co rano czy następny?
  • To zależy.
    W sobotę wieczorem już następny.
  • to proste - czasem są takie dni które zapadają w pamięć
  • Cart&Pud, zaczynasz? :bigsmile:
  • [cite] Marcelina:[/cite]Cart&Pud, zaczynasz? :bigsmile:
    Hehehe, też już chciałem coś wtrącić.
  • w małżeńskiej?
  • [cite] Prayboy:[/cite]w małżeńskiej?
    Po prostu piękne!!!:thumbup:
  • [cite] Prayboy:[/cite]to proste - czasem są takie dni które zapadają w pamięć
    Ech... a ja nie mam pamięci do dat za to świetnie zapamiętuję miejsca...
  • Miejsce też zapamiętałem
  • Mam na oku Zafirę, z silnikiem 1.8 125 km, czteroletnią. Raczej nie przecieka (susza wprawdzie). Zniechęca mnie tylko to spalanie - w Warszawie będzie minimum 11 litrów na setkę. Jeździcie czymś takim?
  • dzięki, wiem że mało miejsca, ale my mali jesteśmy bardzo.
  • relingi.
    nie są to żadni zaufani ludzie niestety, tylko samochód z firmy po leasingu, jeszcze się nie zdecydowałem.
    to ty masz niezłą głowę do interesu - jak to zrobiłaś:shocked:
  • no to niby teraz tak jest, firma sprzedaje bo im się leasing kończy, jak bylem z moja skoda u mechanika to bardzo sie interesowal jak powiedzialem ze bede sprzedawac, kazał dać znać, ale jestem już z kimś "po słowie" więc zobaczymy, najpierw musz kupić.
    dzięki za porady
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.