Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

1131416181929

Komentarz

  • taa ;>
    ... a wrócę jeszcze do Forda Galaxy - ktoś z Was tym jeździ(ł)? bo ponoć to jeden z bardziej awaryjnych modeli forda image

    BTW: czy nie można byłoby tu zrobić osobnego wątku, w którym każdy (kto chce ;) podawałby czym jeździ(ł), a Maciek - w wolnej chwili - scalałby to w jednym miejscu; coś a'la wątek "Urodziny naszych dzieci".
    Na pewno pomogłoby to ludziom przymierzającym się do konkretnego modelu w dotarciu do użytkowników danego auta i informacji z pierwszej ręki ...

    Co o tym sądzicie image
  • Chato, z tego co pamiętam, Fordem jeździł tylko Prayboy, i to krótko, bo przeciekał. Ford, nie Prayboy.

    Żadnych zaprzysięgłych wielbicieli tego auta nie spotkałam ani tu, ani w realu. Z trojaczków Sharan-Galaxy-Alhambra najbardziej chwalona była Alhambra.
  • Na tym forum nie można scalać wątków.
  • [cite] chato.pl:[/cite]BTW: czy nie można byłoby tu zrobić osobnego wątku, w którym każdy (kto chce ;) podawałby czym jeździ(ł), a Maciek - w wolnej chwili - scalałby to w jednym miejscu; coś a'la wątek "Urodziny naszych dzieci".
    Na pewno pomogłoby to ludziom przymierzającym się do konkretnego modelu w dotarciu do użytkowników danego auta i informacji z pierwszej ręki ...
    I jeszcze jednego wątku ile kto zarabia. Na pewno pomogłoby to ludziom przymierzającym się do kolejnego dziecka ocenić swoją gotowość na podstawie informacji z pierwszej ręki... a Maciek - w wolnej chwili...:rolling:

    Sorry chato.pl, tak mi się "wymskło"...
  • [cite] Malgorzata:[/cite]a Maciek - w wolnej chwili...:rolling:
    Taaaa....
    Zdaje się, że te wolne chwile są tak rzadkie, że zdążysz jeszcze kilkoro urodzić i hurtem dodać do legendarnej już "tapety wielodzietnych":crazy::crazy::crazy:
  • Ok, zrozumiałem ... nie było pytania
  • Dzięki falin image
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]
    [cite] Malgorzata:[/cite]a Maciek - w wolnej chwili...:rolling:
    Taaaa....
    Zdaje się, że te wolne chwile są tak rzadkie, że zdążysz jeszcze kilkoro urodzić i hurtem dodać do legendarnej już "tapety wielodzietnych":crazy::crazy::crazy:
    Ej, czepialska, tapeta miała być po... wakacjach, nie?:wink:
  • ale zimowych!



    :rolling::rolling::rolling:
  • Ale której zimy?
  • Udawajmy, że chodziło o tę przyszłą.:wink:
  • w tym roku podobno zimy nie będzie
  • [cite] Taw:[/cite]w tym roku podobno zimy nie będzie
    Ale ferie i tak dopiero w przyszłym. :tongue:
  • Jesteście wstrętni, zostawcie Maćka w spokoju i sami zróbcie tapetę. No kto pierwszy?
  • To kogo teraz bierzemy na tapetę?:wink:
  • Monę, bo jest na wakacjach :tongue:
  • Kurczę, strach na wakacje jechać. :crazy:
  • Marcelina
    Żadnych zaprzysięgłych wielbicieli tego auta nie spotkałam ani tu, ani w realu. Z trojaczków Sharan-Galaxy-Alhambra najbardziej chwalona była Alhambra.

    Od dwóch lat jeżdżę Sharanem w dieslu i jest super. Miejsce więcej niż w zafirze - wygodnie podróżuje nim 7 osób. Zawieszenie idealne na mój chory kręgosłup. Średnie spalanie waha się w granicach 6-6,5l/100. Części dostępne i dość tanie i jak na razie 1 mała awaria.
  • Scudo powoli zaczyna przypominac auto rodzinne.
    imgp1954.jpg
    http://img37.imageshack.us/i/imgp1954.jpg/

    Wczoraj pierwsza AWARIA spaliła się żarówka. Dzisiaj sprawdzałem jak się zmienia... trzeba będzie zmienic tez drugą.
  • [cite] Urszula:[/cite]My jeździliśmy fordem galaxy stosunkowo krótko, niecałe dwa lata chyba.
    (...) zresztą samochód miał swoje lata

    No to jest bardzo istotne - iluletnie auto nabyliście, z jakim przebiegiem?
    Nie oczekuję cudów po 10-cio letnim samochodzie, z resztą nie zamierzam takiego staruszka kupować. Myślę o aucie góra 5-letnim.
  • [cite] Taw:[/cite]Scudo powoli zaczyna przypominac auto rodzinne.
    Świetny Taw-Junior na tylnym siedzeniu!
  • Świetny Taw-Junior na tylnym siedzeniu!
    W tatę się wdał... ostatnio jak puścił pawia to do przedniej szyby doleciało.
  • To ważne spostrzeżenie! Producenci powinni w samochodach "rodzinnych" montować wycieraczki z obu stron szyby...
  • Tylko czy warto kupować samochody na F?
  • [cite] Bogdan:[/cite]Tylko czy warto kupować samochody na F?
    Ja na mego Fiacika nie narzekam, wręcz chwalę.
  • To ważne spostrzeżenie! Producenci powinni w samochodach "rodzinnych" montować wycieraczki z obu stron szyby...
    -------------------------------------------------
    a tymczasem człowiek musi się męczyc...

    jldgSQYzlZ0
  • :rolling::rolling::thumbup:
  • Tylko czy warto kupować samochody na F?
    -----------------------------------------------------
    nie no Bogdan ja pie... 6,5l to pali mój a jest dwa razy większy...

    na "F"...? może na "V" tfu że też tak można człowieka zdenerwowac...
  • Małgorzata weź mu coś powiedz on twierdzi że źle mi doradziłaś.
  • pozabijam wszystkich na litere B
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.