Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

1151618202129

Komentarz

  • [cite] Sylwunia:[/cite]w zasadzie zdanie małżonki jest nieistotne w takiej materii jak auto
    Byle kolor miało pasujący do jej nowego futra.:shades:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite][Byle kolor miało pasujący do jej nowego futra.:shades:
    A niech to!.. nie ma ktoś czasem do oddania futra z rudych lisów, a najlepiej dziś po południu, na trasie Wrocław-Nowa Sól?! :bigsmile:
  • wracając do meritum ...

    Dziś oglądaliśmy z żoną Espace'a (LUX PRIVILEGE 7-osobowy) ściągniętego z Francji.
    Rocznik 2005, diesel, (150 KM), automat (trip-tronic), 4-strefowy climatronic, nawigacja, 8 poduszek ABS.
    Przebieg 140 tys. kilometrów.
    Trochę poobcierany na zderzakach, ale ponoć nie bity, nie malowany, pierwszy właściciel etc ... Jak wizyta w ASO to potwierdzi i nie wyskoczy nic innego, to chyba będziemy mieli 'nowe' autko xy30viosn8eszyg5.gif
  • wydaje mi sie ze za te pieniadze mozna miec naprawde niezlego vw-multivan`a lub caravelke...ale wasz wybór :bigsmile:

    dzisiaj odbieralem znajomych ktorzy maja espace... bardzo byli zachwyceni bagaznikiem naszego transportera. nie mowie juz o tym ze odebralem dzieci znajomych i znajomych znajomych i jeszcze swoje dziecko i jeszcze bylo miejsce
    :bigsmile:

    to tak dla przemyslenia.
  • [cite] Jakub:[/cite]wydaje mi sie ze za te pieniadze mozna miec naprawde niezlego vw-multivan`a lub caravelke...ale wasz wybór :bigsmile:

    dzisiaj odbieralem znajomych ktorzy maja espace... bardzo byli zachwyceni bagaznikiem naszego transportera. nie mowie juz o tym ze odebralem dzieci znajomych i znajomych znajomych i jeszcze swoje dziecko i jeszcze bylo miejsce
    :bigsmile:

    to tak dla przemyslenia.

    przemyślałem- układałeś ich warstwami
  • [cite]

    przemyślałem- układałeś ich warstwami


    ee ee... mylisz się... na tym polega wlasnie przewaga vw transportera nad wszelkiej masci vanami.... mieszcza wiecej niz sie komukolwiek, kto nie widzial wydaje...
    ale zebys potem nie mowil ze nie mowilem
    :bigsmile:
  • 679864742_1

    16 osób też pomieści- zbadane
  • tja... ale gdzie to to ma bagażnik :boogie:
    8a6c05376f97068c.html
  • 8a6c05376f97068cmed.jpg

    mozecie sobie wybrac to z przodu albo to z tylu ... oba granatowe...
    czyli prawie takie same...ale to prawie robi roznice...
  • Ja wiem, że mężczyźni widzą kolory nieco inaczej, ale według mnie to drugie jest "prawie" granatowe, czyli ciemniozielone.:cool:
  • [cite] Jakub:[/cite]tja... ale gdzie to to ma bagażnik :boogie:
    8a6c05376f97068c.html

    tja te dwie belki na górze auta i hak z tyłu
    ale ma klimę elektryczne szyby i kilka innych udogodnień o których szwabskie auto może pomarzyć
  • Ktoś tu mocno polecał VW caravelle...
    Przyznam, że zmieniając niedawno auto jakoś nie braliśmy go w ogóle pod uwagę- chyba wydawał nam się zbyt duży jak na potrzeby naszej rodziny...
    A ostatnio mój mąż wyjechał z takim tekstem, że może niepotrzebnie kupiliśmy tego voyagera...Może lepiej było pomyśleć o caraveli...Bo może by się przydało więcej miejsc...:bigsmile::wink:.
  • :clap::clap::clap:
  • Jak duże, to może coś rodzimej produkcji z Wielkopolski:

    706px-Solaris_Valletta_in_Kielce%2C_19-09-2007.jpg
  • Kończąc pod-wątek dot. zakupu rudej Multipli, okazało się że niepotrzebnie się stresowałem wyobrażając sobie najgorszy wariant reakcji na samochód; wszystkim bardzo się podoba: ogrom przestrzeni w środku, wysokość siedzeń, ogromne szyby, klimatyzacja, spooory bagażnik, a żonie do tego jeszcze, jako że jest naprawdę dobrą kierow(ni)cą, przyjemność prowadzenia! Jak trochę poeksploatujemy, będziemy tez ekspertami od ew. awaryjności; jak na razie mamy na starcie "do roboty" zawieszenie.
  • [cite] Gregorius:[/cite]A co, Taw, twój Scudo nie jest 9-cio miejscowy? A wpisane ma w papierach, że osobowy? To po co dodatkowa kategoria?
    Ma wpisane że ośmio i taki jest. Ma też DMC 2800kg a przekraczając 3,5t musze miec na E, a przyczepki mają przynajmniej 1300kg więc... można sobie ciągnąc taką wielgachną przyczepę zwykłą osobówką natomiast busikiem już nie można.
  • [cite] Taw:[/cite]
    [/cite]a przekraczając 3,5t musze miec na E, a przyczepki mają przynajmniej 1300kg więc... można sobie ciągnąc taką wielgachną przyczepę zwykłą osobówką natomiast busikiem już nie można.

    niektorzy maja przyczepki wbudowane.... to znaczy nie trzeba ich wozic na haku....
    a taki multiwan z rozkladana kanapa z tylu to juz prawie jak przyczepka... na haku mozna wozic drugi salon za soba... (np pokoj dla dzieci)
  • 1600kg DMC czy MW?

    ... o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5t


    Co Ty mi tu zmieniasz... ? To ile DMC ma ten Twój busik?
  • przepraszam...
    DMC ma 2600 kg:shamed:
    a MW ma oczywista 1600kg :bigsmile:
  • [cite] Rafał:[/cite]
    [cite] Jakub:[/cite]tja... ale gdzie to to ma bagażnik :boogie:
    8a6c05376f97068c.html

    tja te dwie belki na górze auta i hak z tyłu
    ale ma klimę elektryczne szyby i kilka innych udogodnień o których szwabskie auto może pomarzyć

    ło matko a skąd tyle zawisci w glosie... szwabskie szwabskie.... a moze z Poznania?
    jak ktos lubi sie mrozic i nie ma sily okna otwierac.... to moze sobie takie cuda dolozyc :bigsmile: kein Problem!!! klient naś Pan!!!
  • Jakub: jest jeden problem: Caravelle już VW nie produkuje, a ich Multivan chyba wiele się nie różni od Fiata Scudo (ten drugi tańszy)
  • [cite] Jakub:[/cite]
    jak ktos lubi sie mrozic i nie ma sily okna otwierac.... to moze sobie takie cuda dolozyc :bigsmile: kein Problem!!! klient naś Pan!!!
    To se otwórz okno na autostradzie przy jakichś 150 km/h - zobaczymy po ilu godzinach:

    *) ogłuchniesz
    *) twoje dzieci się przeziębią
    *) głowa Ci od hałasu odpadnie
  • ale przeciez w opcji jest klima - jak ktos lubi. nie zabraniam :bigsmile:

    pozatem ja mowie o autach w przedziale 10-20 tysiecy zlotych... nie drozsze..
    nie wiem ile kosztuje fiat-scudo, a juz wogole nie twierdze ze jest zlym autem

    zdarzylo mi sie moim staruszekiem jechac do wloch....

    dojechalismy
    nie ogluchlismy
    nikt sie nie przeziebil ;)

    ale nie przecze ze standard moglby byc wyzszy.
  • Byłem przeciwnikiem klimy do czasu.... ech do wygody człowiek tak szybko się przyzwyczaja... teraz jak widzę gościa w Matizie to pluje mu z okna na dach.
  • Kitujesz.
    Jak się będziemy mijać na trasie, to my mamy przewagę w pluciu, bo okna otwarte. :cool:
  • Poza tym u Cart&Pud czterech chłopaków!:cool:
  • ale po moich jeszcze masz echo w domu

    ps
    w sobotę byliśmy w zoo
  • i co - lamy pluły?
  • Nieee....to były moje dzieci.
    Dorabiają skubańce na chipsy udając lamy.:wink:
  • Bardzo jestem zadowolony z Opla Zafiry. Te chowane w podłodze siedzienia w 3 rzędzie są niezmiernie funkcjonalne.
    Np. dzięki temu mogłem ostatnio zabrać teściową z działki.
    Na dachu mam duży box i 2 uchwyty rowerowe, w boksie wszystko się mieści. Spalanie wcale nie jest większe przy wożeniu boksa, wprawdzie przy 90 km/h ale to raczej z korzyścią dla bezpieczeństwa rodziny. Polecam samochody ze składanymi siedzeniami osobom które mają 4 dzieci. W Galaxie już byłby problem :-/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.