Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

1161719212229

Komentarz

  • @Prayboy: teściową zabierasz z działki? Dobrze chociaż, że tylko w boxie na dachu...:devil:
  • przestań, w boxie były bambetle a teściowa w bagażniku (na siedzeniu rozkładanym że uprzedzę tu twoje kolejne ewentualne dowcipy)
    Poza tym moja teściowa to skarb, funkcjonujemy jako tako tylko dzięki teściom. Każdemu takich życzę.
  • Że tak polecę w dowcip Gregoriusa: a skarby wiadomo trzyma się...
  • w sejfie?
  • @Prayboy nasza zafira od środy testowana nie to co mój matiz super autko no i ten bagażnik dla teściowej (Taw wiem już kto mnie ostatnio mijał, a myślałam, że wielodzietny Tatus to lepsze ma maniery)


    :wink::wink::wink:
  • to witaj w klubie. jaki silnik?
  • benzyna 1,6 - ale dla nas wystarczy
  • Teraz tylko się głowimy jak i gdzie najszybciej sprzedać poprzednika,
    może jakieś wskazówki macie
    giełda i lokalna prasa + internet obstawiony a zainteresowanie niemal 0%:cry::cry::cry:
  • ciekaw jestem czy tylna wycieraczka zbiera wam deszcz (rocznik 2005)? U mnie tylko do połowy, podobno taki feler, kwestia krzywizny tylnej szyby. Poza tym same plusy.
  • A jakże cudowne jest to że siedzisz sobie z przodu, a najbardziej gadające dziecko w bagaźniku, i nic nie słyszysz, tylko szum powietrza ... cudownie, pełen relaks.
    Niech sobie gada, gada...
  • daleko jeszcze? ile godzin?
  • ja jeszcze w deszczu nim nie jechałam a Mąz na takie rzeczy raczej nie zwraca uwagi ale sprawdzę,
    z minusów to kierownica zasłania mi licznik prędkości i nie wiem czy dobijam już te 260:shamed::shamed::shamed:
    no i zastanawia mnie po co ten drugi wskaźnik taki olbrzymi i przez to ta prędkośc tak na boku no i nie widać dokładnie
  • U mnie prędkość kontroluje syn siedzący na środku w drugim rzędzie. Nie muszę patrzeć na wskaźnik.
  • z minusów to kierownica zasłania mi licznik prędkości i nie wiem czy dobijam już te 260:shamed::shamed::shamed:
    a nie ma takiego wichajstra pod kierownicą co nie wiadomo do czego służy?
  • może i jest
    ale jeszcze nie zauważyłam :cry::cry::cry:
    z ciekawszych rzeczy dla mnie to wsteczny włączany do przodu i ręczny jak uchwyt w samolocie czy nie wiem gdzie
    @Prayboy jaki silnik ma Twoja z.
  • no to jeszcze zapytam, może znacie kogoś kto chciałby kupić citroena xsare kombi, dla wielodzietnych to małe auto
  • [cite] ana:[/cite]może i jest
    ale jeszcze nie zauważyłam :cry::cry::cry:
    Bo Taw jak zwykle myli, bo to nie wichajster tylko dynks (róznica zasadnicza - wymiary, wichajster to taki sporo większy dynks). Ustawia kierownicę.
  • @ Gregorius (już będę wiedzieć kogo pytac co Taw miał na myśli)
    i @ Taw (z nową maturą byłoby cięzko) jest dzięki z apodpowiedzi:flowers::flowers::flowers:
  • [cite] Jakub:[/cite]
    [cite] Rafał:[/cite]
    [cite] Jakub:[/cite]tja... ale gdzie to to ma bagażnik :boogie:
    8a6c05376f97068c.html

    tja te dwie belki na górze auta i hak z tyłu
    ale ma klimę elektryczne szyby i kilka innych udogodnień o których szwabskie auto może pomarzyć

    ło matko a skąd tyle zawisci w glosie... szwabskie szwabskie.... a moze z Poznania?
    jak ktos lubi sie mrozic i nie ma sily okna otwierac.... to moze sobie takie cuda dolozyc :bigsmile: kein Problem!!! klient naś Pan!!!

    a ja tam wiem skąd Twój ród- ja jak Wanda co nie chciała Niemca
  • moj rod zza Buga ;)... a auto to najwazniejsze ze sie Toczy. a jeszcze lepiej jak jest produkowane na polskiej ziemi....

    a sa jakies rodowite polskie auta dla wielodzietnich?
    poza nyska.... mam jakies zle skojarzenia z dziecinstwa
  • Tarpan, Polonez Caro i Cargo ?

    800px-Polonezcargoplus.JPG

    no i warto zobaczyć ten oryginał
  • @Prayboy jaki silnik ma Twoja z.

    1.8
  • [cite] ana:[/cite]no to jeszcze zapytam, może znacie kogoś kto chciałby kupić citroena xsare kombi, dla wielodzietnych to małe auto

    zaraz zapytam, jako znany handlarz na forum, może napisz parę słów co to za samochód, rocznik, silnik, cena - może być na priva
  • dzięki Prayboy,
    wysyłam
  • Tak krótko się podsumuję moje poszukiwania auta, bo to już koniec.
    Faktyczne stany techniczne dwóch Espace'ów i jednego Galaxy, które zaciągnąłem na sprawdzenie do serwisów, okazały się bardzo odbiegające od opisów przedstawianych przez sprzedawców więc się wkurzyłem i ... kupujemy nowego Grand Scenic'a (żona wybrała kolor, ja resztę ;)
    image
    Na najbliższe 5 lat nam starczy, dopiero potem będę musiał celować w segment wyżej.
  • dbaj o niego, a na pewno ktoś go tu od ciebie za 5 lat kupi
  • Oj będę, będę :)
  • jaki motor?
  • [cite] chato.pl:[/cite]Oj będę, będę :)
    Daj spokój , we Wrocławiu? Nie okłamujmy się... łosia zawsze znajdziesz, a my... znowu nowymi. Zajedz sie pochwalic... moze wybierasz sie do ZOO w Libercu?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.