Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

1105107109110111

Komentarz

  • A ja właśnie weszłam tu po to, żeby napisać że chyba odpadam bo normalnie padaka
  • edytowano lipiec 2012
    Asiu :*
    (To ma być przytulenie oczywiście!)
  • Niestety odpadam.
  • Niedobra Basja! Nie dopisała mnie [-X
    A przecież jej esemesowałam, że zaczynam 16-ego.

    bo ja nie zaskoczyłam, że to do tej NP mam Cię zapisać :\">
    Ja żyję NP Małgosiną ;)
  • chyba zaczynam dzisiaj od nowa

    nie wiem czy to ma sens :-(

    ale intencja taka ważna

  • @asiu! - nie wiem, co mądrego napisać, ale napiszę - uda Ci się!!! Codziennie obiecuję egzorcyzm.
  • Troche chyba zbytnio zaszalalam z nowenna Malgosina - z niedzieli zostaly mi 3/4, odmowilam poniedzialkowa i zastanawiam sie, czy teraz lapac sie za niedzielna, czy konczyc dzien pozniej :-/ Na pewno nie zrezygnuje! Wprawdzie tym razem intencja niby mniej wazna, bo nie chodzi o zycie wieczne (nawrocenie), tylko o doczesne (konkretnie o zerwanie z nalogiem), ale... moze skutki tego beda jednak wieczne :D

    O, silo orga! Wystarczy troche tu popisac, a czleka oswieca ;)) Zabieram sie za niedzielna. Jak pisala, bodajze, sw.Tereska: Pan wie, zesmy proch :)

    Odwagi wszystkim!
  • odkąd przestałam mówić NP nie mogę odmówić nawet jednej tajemnicy różańca dziennie :(
    Mało tego, nawet z Duchową Adopcją mam problem!!!

    Co się dzieje?!



    Też to mam, pomaga pójście za pierwszą myślą jaka się pojawi " a może teraz odmówię? Mam chwilkę, potem nie wiem jak będzie.."

    Nie wiem może to Anioł Stróż podsuwa tą myśl, bo czasem faktycznie potem już ciemna noc a u mnie "zaległości"...


  • To prowadzi w nowe rejony.
    Niesamowite! Tego się nie spodziewałam.

    To się chyba nazywa rozwój duchowy;) Bliżej Boga jesteśmy, a tu wysoko Duch swobodniej wieje
    ;)
  • Ja dziś kończę :D :D 
    Ostatni dzień Tej Nowenny
    [-O< 
    Boże dziękuję Ci.
  • Bridget =D>

    Pięknie.....
  • @Bridget to kiedy zaczynamy nową? :D
  • Ja dzisiaj kończę... :)
    Dzięki Bogu bez większych problemów.

    Następna będzie 8 września ;)
  • edytowano lipiec 2012
    A ja jeszcze tydzień. ;) 
    I może też do 8 wrzesnia zrobię urlop...? Zobaczymy... :)
  • @Bridget to kiedy zaczynamy nową? :D
    W sobotę zaczęłam ,,nową'' :D
  • Ja moją kończę 16 sierpnia i mam zamiar kontynuować, bo paradoksalnie jak zrobię przerwę to w tej przerwie czasu na jeden różaniec nie znajdę :\">a przy okazji wszystkich  z forum modlących się nowenną obejmuję egzorcyzmem :-)
  • edytowano lipiec 2012
    I ja "egzorcyzmuję" za wszystkich. :D

    Moją NP kończę jutro i... robię przerwę. Do 8 września. :)
    Doszłam do wniosku, że taki "urlop" jest mi potrzebny i w tym czasie nie tylko wypocznę, ale będę miała czas, aby przyspieszyć naukę i skończyć kurs, który zaczęłam (nie związany z NP).
    Takie rozeznanie i taka decyzja.
    W rocznicę zawiązania naszej "wspólnotki NP" podejmę, jak Bóg da, kolejną intencję.
  • Halo!
    Ktoś aktualnie się tu modli?
    Ja zaczęłam 16-go swoją NP. I póki co trwam....
  • Halo!
    Ktoś aktualnie się tu modli?
    Ja zaczęłam 16-go swoją NP. I póki co trwam....
    Tak L-)
  • A JA CIAGLE DOJRZEWAM BY ZACZAC ....
  • Ja też. Z tamtą mi nie wyszło :-(

  • A JA CIAGLE DOJRZEWAM BY ZACZAC ....
    Lato to najlepsza pora na dojrzewanie ;)

    Ja też. Z tamtą mi nie wyszło :-(

    Też z jedną mi całkiem nie wyszło, obecna trochę kuleje, ale walczę :D


    I, oczywiście, egzorcyzm za wszystkich pompujących, zawsze :x
  • Kurczaki, ja też dojrzewam :) Tylko nie wiem, czy dam radę ;)
  • Kurczaki, ja też dojrzewam :) Tylko nie wiem, czy dam radę ;)
    spróbuj i poznasz odpowiedź
    powodzenia
  • Myślałam żeby zacząć 8 września, ale chyba jednak zdecyduję się na 15 sierpnia. Czy jest ktoś chętny także wtedy zacząć?
  • Ja szczerze rozważam rozpoczęcie nowenny w środę. Jestem tak przemęczona, zniecierpliwiona na dzieci, męża, że chyba tylko różaniec może mi pomóc. Razem łatwiej. Zawsze, gdy ruszałam z nowenną sama, jakoś nie dawałam rady. To chyba siła wspólnoty.
  • edytowano sierpień 2012

     Mówice że w święto WNMP ,właściwie dlaczego nie,długą miałam przerwę hm zastanowię się.

      E: W opuściłam

  • I jeszcze pytanie co do "technik", o których pisze Mader. Medytacja. Kiedy ona właściwie się zaczyna?
  • Ja od jakiegoś czasu się przymierzam na 15
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.