Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

1105106108110111

Komentarz

  • Kobietki dołączę do was 16 :)
  • No to kto od jutra???
  • Ja startuję jutro.
  • Sama nie wiem. Dzisiejszy dzień tak dał mi w kość, że mam wrażenie, że na różaniec i to w trzech częściach nie dałabym rady, ale jutro taki piękny dzień, że może się zdecyduje. Chciałabym bardzo.
  • Ja na półmetku. Początek był b. trudny, teraz już spokojniej.
    Pamiętam  o Was+++
  • Wystartowałam. Czuję, że wytrwam. Muszę wytrwać :) Ogarniam Was wsparciem.
  • Mi się sypnęło pod koniec tej...
    Może zdecyduję się we wrześniu.chciałabym.
  • Zaczęłam dziś . Kto bedzie mógł nie ogarnie modlitwa obym wytrwała....
  • Ja też wystartowałam

    żeby się waliło i paliło muszę wytrwać, super ważna intencja!!!

    @gielki - masz ode mnie egzorcyzm :-)

  • Ja również zaczęłam.
  • Mi się sypnęło pod koniec tej...
    Może zdecyduję się we wrześniu.chciałabym.
    Ja na półmetku. Właściwie to ten pólmetek powinien być dwa dni temu. Ale czułam, że przez swpje zaniedbania musze jeszcze trochę się pomodlić. Początek był dość łatwy. Za to kńcówka tej części błagalnej mega ciężka. Już myślałam, że przerwę...
    Od jutra zaczynam częśc dziękczynną.
  • Kochani proszę Was o modlitwę za Agę, moją koleżankę z pracy, bo mówi kolejną nowennę i dziwne rzeczy się dzieją, z duża ilością dymu, zamieszania itd.
    Oby wytrwała!
  • Nie daję rady!!!
    Czarny tak miesza, że dziś sobie odpuściłam...
    Nie mam siły!
    Odmawiam NP w pewnej intencji. I właśnie na tym polu dzieje się wiele zła...
  • Moja modlitwa niestety często poprzetykana jest myślami o sprawach doczesnych. Oczywiście bywają dni zbliżenia, kiedy czuję, że moja modlitwa ma większą moc. Chyba bardziej zaangazuję Ducha św., by takich chwil było jak najwięcej. Dzięki, mader :)
  • Ja poprostu jestem w szoku. Bo takich rozproszeń na modlitwienie miałam nigdy. Nieraz jest tak, że nie jestem w stanie jednej zdrowaśki bez rozproszenia odmówić...
    Mimo wszystko zaczęłam część dziękczynną. Nie wiem czy to się liczy, bo po części błagalnej miałam dzień przwrwy. Ale co tam, walczę do końca.. Tak, to jest walka! Niech już sama Matka Boża zastanawia się co z tą moją modlitwą zrobić...
  • zaglądam tu,bo tęsknię............może jednak 26go zacznę...
    :-SS
  • Jestem dziś bardzo szczęśliwa, bo udało mi się być na w malutkim Sanktuarium św.Jana Sarkandra na Kaplicówce w Skoczowie gdzie mogłam pomodlić się przed kopią obrazu Matki Bożej z Pompejów :) Zawierzyłam też Wasze intencje znane naszej ukochanej Matce.
    Samo miejsce jest bardzo urokliwe, cisza i piękne widoki na góry na pewno sprzyjają modlitwie (gorzej z brykającymi obok dzieciaczkami ;-)

    A tak w ogóle to po lekturze najnowszego numeru Królowej Różańca Świętego okazało się, że całkiem niedawno dane mi było modlić się też w miejscu, gdzie złożone są relikwie bł. Bartolo Longo w Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Winowie. Tam zaprowadziła nas Monika73 podczas ostatniego pikniku, który odbył się u niej właśnie w Winowie!

    Naprawdę pokochałam Nowennę Pompejańską :-)



  • edytowano sierpień 2012
    Agusiu, a gdzie są te relikwie ?
    byłam w Winowie tydzień temu, sanktuarium nawiedziłam, ale nie kojarzę 

    chyba jednak za mało dokładnie patrzyłam :( 



    p.s. ciekawe czy Twój wpis jest dla mnie zachętą do rozpoczęcia NP? ;)
  • Ja zrobiłam sobie przerwę od 9 czerwca- wiedziałam, że w wakacje nie dam rady. I powiem Wam, że jak obliczyłam, że zaczęłam 8.września zeszłego roku i skończyłam 8.czerwca, to mi wyszło, że się dokładnie 9 miesięcy modliłam NP non stop! :)
    Zawsze myślałam, że duchowa adopcja jest dla hardcorów i że w życiu nie dałabym temu rady. A tu się okazało, że dałam. W innej intencji, małymi kroczkami ale dałam! :)

    Mam nadzieję znów zacząć 8 września :D
  • Sylwuniu niestety też nie wiem, nie rozglądałam się za bardzo :\">i dopiero po wizycie u Moniki doczytałam, że tam są. Na Kaplicówce też ponoć się znajdują i tam choć się rozglądałam to nijak nie mogłam wypatrzeć. Tak sobie myślę czy akurat na Kaplicówce nie są one wystawiane tylko na czas czuwań modlitewnych?, nie wiem to takie moje gdybanie.

    A do Nowenny zachęcam z całego serca!
  • I ja od 8września nonstop na Nowennie :D 

    Ciężko czasem jak nie wiem co. 
    Ale obrałam system -gdy się zapowiada danego dnia ,ze zawalę to myślę tak -czy opłaca mi się stracić te odmówione dni ?i od jutra zaczynać nową? 
    NIE. 
    A drugi sposób ,gdy kończę np.tę to już nie robię przerw i planuję następną ,myślę nad intencją następną.
    Złośliwa jestem -kudłatek o tym wie.
  • edytowano sierpień 2012
    Wspaniale dziewczyny - trochę zazdroszczę tego trwania miesiącami na modlitwie.
    Planuję znów ruszyć 8 września.
    I już się nie mogę doczekać.
  • To tak, jak ja. :) :*
  • I mi się od jakiegoś czasu kołacze w głowie myśl, żeby zacząć.
    Tylko z wytrwałością może być kiepsko
  • U mnie klapa znowu totalna, tak źle jeszcze nie było :-(

    ale nie mogę odpuścić, chyba ruszę 26 sierpnia

  • Wspaniale dziewczyny - trochę zazdroszczę tego trwania miesiącami na modlitwie.
    Planuję znów ruszyć 8 września.
    I już się nie mogę doczekać.
    ja też o tym myślę...Razem będzie raźniej :-) W końcu mój nick do czegoś zobowiązuje-właśnie sobie to uświadamiam :-)))
  • Ja tak naprawdę mam teraz mnóóóóstwo czasu na modlitwę-prawie non stop w domu, karmię albo noszę dziecko na rękach. Tylko wola potrzebna.
    :-??
  • Ja tak naprawdę mam teraz mnóóóóstwo czasu na modlitwę-prawie non stop w domu, karmię albo noszę dziecko na rękach. Tylko wola potrzebna.
    :-??
    Ty Zakonnica ! 
    Dobry przykład masz dawać!
    L-)
  • edytowano sierpień 2012
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.