Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

1105106107108110

Komentarz

  • Ja też odmawiam kolejną NP. I też jakość mojej modlitwy pozostawia wiele do życzenia.
    I też jak do tej pory żadna z intencji nie została wysłuchana. Ale...

    Myślę, że nie o jakość modlitwy tu chodzi. Ale o trwanie.

    Dla mnie uderzającym przykładem takiej wierności Bogu w modlitwie jest dzisiejsza patronka- św Monika.
    Wydawać by się mogło, że też jej modlitwy na początku nie były wysłuchiwane. Ale trwała wiele, wiele lat.
    I proszę jakie to przyniosło owoce!
    Nie od razu...
  • Juz kilka razy w zyciu uslyszalam, ze moja wina jest brak "wysluchania", ze dziwne, ze Bog mi nie błogosławi itd itd itd...

    Tylko skoro wszyscy beda mieli tak idealne życie, to kto bedzie żertwą ofiarną?

    I nie żeby czuć się szczególnym. To wezwanie dla każdego przecież.

  • Mnie osobiście bardzo dołuje, gdy słyszę, że nie zostałam wysłuchana dlatego, ponieważ moja modlitwa jest zła, bo źle się modlę. Powiedziałabym wręcz, że tracę ducha i ochotę do dalszej modlitwy... 
    Dlatego doszukuję się w takich słowach podszeptów złego, choć wiem, że do ideału mojej modlitwie daleko z wielu powodów. 
    Chcę trwać na modlitwie i modlić się coraz lepiej, jest to gorące pragnienie mojego serca i ufam, że Bóg mnie kiedyś do takiej modlitwy doprowadzi. Jednak, żeby było to możliwe - muszę się modlić dzisiaj tak, jak umiem, innej drogi nie ma.
  • Olesiu Bingo!
  • ProMamo - właśnie. 
    Nie wszyscy mogą mieć idealne życie. 
    Mówię Panu Bogu TAK na wszystko przecież...
  • Poza tym, dla mnie cenna jest sama modlitwa, to przytulenie się ufne do samego Boga, obcowanie z Nim... Bardzo chciałabym trwać tak nieustannie, ale na razie obowiązki stanu mnie ograniczają. Na razie...
    NP jest dla mnie drogą, podobnie, jak modlitwa Jezusowa.
  • edytowano sierpień 2012
    To co zaczynam z Wami 8 września.
  • Olesiu, piszesz to, co jest mi bardzo bliskie
  • Lista pompujących od 8 września:

    1. Haku
    2. Agnieszkamama
    3. Olesia
    4. Arletta
    5. Basja
    6. Cart&Pud
    7. Iśka
    8. Pompejanka
    9. Mama_asia
    10. Katarzyna s.
    11. Promama
    12. Anna78
    13.

    Kto następny?
  • Trzeba zalozyc nowy Watek

     

    NOWENNA POMPEJANSKA 2

    bo tutaj juz za duzo wpisow jest

  • nie, proszę tu są tez świadectwa!!!
  • Trzeba zalozyc nowy Watek

     NOWENNA POMPEJANSKA 2bo tutaj juz za duzo wpisow jest
    Ale tez im więcej wpisów-tym lepiej chyba :x 
    Znaczy wątek żyje
    :)
  • edytowano sierpień 2012
    Co do modlitwy... właśnie czytam jedna z książek W.Półtawskiej i Ona tam reflektuje trochę nad osobistym wstawiennictwem w różnych intencjach jej osobistego świętego O.Pio.Otóż pisze, że wiele razy jej pomagał, ale wtedy kiedy było to zgodne z wolą Boga. Czysto i klarownie do tego podchodzi, co mi się bardzo podoba.
    Jeśli jej modlitwa nie zostaje wysłuchana pokornie rozumuje, ze droga, którą obiera Bóg jest jedyną słuszną.
    Jak to się mówi i słyszy: ODWAGI!
    :-*
  • A tórą czytasz, bo wiem że W. Półtawska za wstawiennictwem Ojca Pio z nowotworu została uleczona. Takiego jej "psikusa" wyciął Jan Paweł II :-)  
  • Dopiszcie i mnie.
    Poległam przy końcu obecnej...
    :\">

    Nie mam siły kontynuować. Zacznę z Wami od 8.09.
  • Ja też - poproszę o dopisanie. Mam nadzieję, że dam radę - ale nie przekonam się, jeśli nie spróbuję :) W takim razie 8.09 start :)

  • Idusia to prawda z tym wstawiennictwem.Dawano jej rok życia.Przeczytałam "Z prądem i pod prąd". Polecam.


    Jak jest z tą modlitwą za zmarłych?Ktoś doszukał się odpowiedzi?
  • Chcę znowu spróbować w intencji nawrócenia pewnej osoby. Czy jest ktoś chętny, żeby zacząć razem w najbliższym czasie?
  • edytowano wrzesień 2013
    ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!! No to kiedy,kiedy?

    ps: może 29 w święto Michała Archanioła? to niedziela.
  • Ja chyba dojrzałam...
  • tak, tak, możemy poczekać.
  • A specjalnie wydłubałaś stary wątek czy celowo (że tak wścibsko zapytam ;) )?
  • ale w jakim sensie? wyszukałam na googlach
  • W tym, że ostatnie wpisy sprzed roku ;) Nie, żeby to przeszkadzało Pompie ;))
  • Ok, to są 3 chętne osoby, czekamy na kolejne ;)
  • Ja też się zbieram pomału, jako że poprzednia Nowenna wysłuchana. Postanowiłam sobie, że jako wyraz wdzięczności rozpocznę kolejną, chociaż przychodzi mi ta modlitwa z trudem. Odmawiałam wtedy, kiedy synek już spał i czasu nie starczało już na nic więcej poza położeniem się do łóżka. Planowałam zacząć tak jakoś na początku października. 

  • Ktoś zaczyna w Środę Popielcową? Kończy się w Niedzielę Miłosierdzia...
  • juz jest silna grupa. Ja, matka6 i mama83
  • Ja też.
    Ale wiecie, że to stary wątek? ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.