Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

12223252728111

Komentarz

  • Olesiu, dziekuję! :iq:


    Boję się bradzo, że mogę nie wytrwać :cry:

    Jeśli bedą "nadterminowi" chętni, to ja mogę odstąpić swoje miejsce i przejśc znów do podziemia :cool:, bo nie chciałabym nikogo zawieść i zepsuć cały projekt...
  • Jak wspaniale, cudownie, piknie!!!!
    To dla mnie pierwszy cud...
    Siem wzruszyłam... :cry:
  • Greg, dziękuję za zakładkę modlitewną! Część bolesną udało mi się rozważyć przed Najświętszym Sakramentem, polecałam całą ekipę.
  • Ja tez widzę po odmówieniu nowenny, że to nie takie straszne.Odmawiać rozpoczęłam od 6:30, funkcjonowałam cały ten dzień spokojniej- takie owoce modlitwy, jak dla mnie.
  • mam pytanie tylko... zaczynamy wszyscy jutro? czy jeszcze dzis?
  • Dziś, dziś!
  • Głupie pytanie- jak się nie wyrobię z całością do 24:00?
  • Spokojnie.:bigsmile:(Się wyrobisz spokojnie.):cool:
  • Kerima pojedziesz do Londynu i zyskasz godzinę ;)
  • DOEtata,
    myślałam o takiej opcji :bigsmile:
  • mamy już 54 osoby zgłoszone! zastanawiam się co z tym, którzy zaczęli wcześniej niż dziś?
    Ale lista wciąż otwarta! Przybywajcie pielgrzymi!!!
  • Ałe super!
  • :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

    super! ale się cieszę! :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    A ci, co wcześniej zaczęli, to może przyjąć, że oni lecą samolotem który ląduje te kilka minut wcześniej i czekają na lotnisku na resztę? :)
  • Ja chromolę... okoliczności (głównie w postaci ProMamy) postawiły mnie nieco pod ścianą :wink: Jeszcze dzisiaj rano na propozycję nowenny odpowiedziałam "chyba żartujesz!" a teraz bardzo poważnie zastanawiam się nad rozpoczęciem tej modlitwy.

    Tak więc: wstępnie się zgłaszam, odmówię dzisaj raz na początek a jak przeżyję to będę odmawiać. Ale boję się że nie starczy mi siły i zapału... zobaczymy.
  • Aśka nasza pierwsza moderatorka pozdrawia. Dziś przyjęła w intencji wszystkich modlących się Komunię Świętą!
  • ha. dzieci nie śpią, gary nie pozmywane, a Pompa nie odmówiona!! - :shocked: skąd ja to znam:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Zaczęłam juz w nocy.. Bolesna przez caaaaly dzień. Chwalebna na podsumowanie dnia. Dzięki Wam za mobilizację !(..nie bolało, a tak się cykałam, ze to niemożliwe przy całodziennej orce....)
  • :fw: jak ja uwielbiam Różaniec:fw:
  • Moi Drodzy,
    mimo, że macie już komplet, to także chciałabym dołączyć.

    Dawno Was nie czytałam, zaglądałam tylko na chwilkę i przegapiłam tę inicjatywę
    :shamed:

    Mam jednak nadzieję, że nie jest za późno.


    Posypało się ostatnio w moim życiu. Czy to tak zawsze jest, że gdy wszystko się układa, przyszłość świetlana wręcz z aureolą się rysuje, to czarny namiesza tak, że wszystko sie komplikuje i sytuacje wręcz niemożliwe i okropne stają się realne?

    Za wyżalanie przepraszam.
    Doła mam.
  • Agagaw witaj na pokladzie !!!!!!!!!

    Wlasnie rozmawialam przez telefon i ... zostalam poproszona o dopisanie "Staniławy" - wiec 56 czy 57?

    Normalnie szał pał
  • A ja mam pytanie, bo jakieś zaciemnienie mam dzisiaj czy cos - o co chodzi z tymi 54 osobami?

    Przeczytałam wcześniejsze posty (dobra, przynaje się - omiotłam wzrokiem, bo tyle tego :P) i........

    mam odmawiać Nowennę w takiej formie, jakbym ja sama odmawiała (czyli 27 dni część błagalną i 27 dni część dziękczynną) czy w związku z 54 osobami (54 osoby na 54 dni Nowenny) mam odmawiac coś więcej "w pakiecie" (czyli przez 54 dni codziennie cześć błagalna i dziękczynna razem)?



    Bo się pogubiłam....
    :cry:
  • 55. Gavia
    56. Agagaw
    57. Stanisława
  • Letnia... spokojnie. Odmawiasz 54 dni [27 blagalnych i 27 dziekcznnych] ale mowi to samo 57 osob, razem w timie [grupie] na ten czas zawiazala sie taka Wspolnota Pompejańska !!!

    I kilka osob dzis ofiarowalo Komunie Św. w intencji naszej wspolnoty modlitewnej i my z DOEtata bedziemy tez wspierac zamiwienem MSzy Św. w intencji wszystkich odmawoiajacych.

    Bedziemy sie wspierac i dodawac wiary razem. JEst duza grupa - mozna jeszcze do polnocy dobic do nas. Napawde taka silna grupa i tyle rozanca - na serio, to mi łzy pociekły i słów zabrakło.
  • ProMamo, dzieki za tę inicjatywę i motywację ludzi.

    Właśnie tego na ten czas było mi trzeba!
  • Damy radę! Pan Jezus mówił: gdzie dwóch lub trzech; nas jest póki co 57!! :-)
  • terz sie bałem kiedyś ze nie dam rady odmawiać 54 dni


    ale ja już odmawiam z rok czasu po 3 tajemnice codziennie
    z radiem Maryja

    ten strach to robota kusego
  • To ja dziekuje Wam z serca, ze nie wzieliscie mnie za kretyna, tylko naprawde kazdy pomyslal o tym, a potem jak rozeznawal to zaczely dziac sie CUDA...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.