Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

14748505253111

Komentarz

  • Niesamowite to jest:cry:
  • jak ktoś potrzebuje - to proszę Promamę lub kogos kto ma numer - o smsa
    bo ja wejdę dopiero wieczorem
  • :whorship::whorship::whorship::whorship::whorship::whorship::whorship::whorship:
  • [cite] ProMama:[/cite]Niesamowite to jest:cry:

    :shocked:
  • [cite] argento:[/cite]
    [cite] ProMama:[/cite]Niesamowite to jest:cry:

    :shocked:

    Pomoc jeden drugiemu. Bez niczego. Ot tak poprostu, by modlitwa trwala, by sie nikt nie poddal!!!


    DZIEKUJE WAM ZA SWIADECTWO!
  • Kurczaczki to mnie nie stresuj kobieto...:wink:
    edit: dopisano nie
  • Jakby co to ja za kogoś jedną część mogę dziś wziąć :bigsmile:
  • Ja też chętnie pomogę.

    Póki pogoda sprzyja, przemieszczam się wszędzie na nogach więc czasu i mozliwości do odmawiania mam póki co sporo :)
  • O kurcze, właśnie odkryłam, że mam jutro egzamin! :shocked:
    Tzn wiedziałam o tym wcześniej, ale wydawało mi się, że 23 jest w poniedziałek...
  • Haku! Jak Ci pomoc??? Umiesz?
  • Ja dzisiaj też kompletnie leżę, tzn. jak co czwartek odmówiłam z mężem tajemnice światła, a z pozostałych nic. Idę robić kolację i siadam do NP... Ech...
  • Błagam o chwalebe:cry: Mam w domu szpital dzieci chore i męża mi tez rozłożyło. Nie daje rady, udało mi sie tylko radosne dzis odmówic:cv:
  • Andzia mowie Twoje chwalebne!

    Czy ktos juz wzial???
  • To jak??? bo ide
  • Andzia done!
  • Odmówiłam swoje i Małgorzaty32 jeśli ktoś jeszcze potrzebuje pomocy, to napiszcie.
  • Aaaa! Mam zaległości! Przez te zakichane raporty i redakcje... Wczorajsze Chwalebne ktoś wziąłby? Dzisiejsze już dam radę, ale wczoraj padłam jak kawka...
    Kiedy ja się ogarnę na tyle, żeby komuś pomóc...
  • Biorę za Ciebie te chwalebne możesz być spokojna :-)
  • Ok zostawiłam intencję i modlitwę końcową :-) bardzo się cieszę że mogłam pomóc.:bigsmile:
  • Przyznaję, łapię doła i wątpliwości co do skuteczności mojej modlitwy...
  • No dobra, czy ktoś jeszcze potrzebuje pomocy? Swoje odmowiłam i mam wolne moce przerobowe.
  • :whorship::whorship::whorship:
  • A ja was podziwiam za "omawianie" tajemnic innych forumowiczów. Z ledwością wyrabiam swoje... dzisiaj zasypiałam przy ostatniej dziesiatce, potem pobudka i skończyłam. Mnie tez wspólnota pomaga, świadomosć, ze inni też odmawiają. Mobilizuje
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Przyznaję, łapię doła i wątpliwości co do skuteczności mojej modlitwy...

    Ale nie roztrząsaj tego... nie myśl, nie zastanawiaj się nad tym czy modlitwa skuteczna czy nie.
    Mnie np. jest ciężko skupić się na modlitwie... staram się jak mogę, wciąż przepraszam Boga za ten chaos w moich myślach, wierzę jednak, że Bóg przyjmuje moją modlitwę taką jaka jest, bo ja się staram.

    Trzeba oddać wszystkie problemy i wątpliwości Panu Bogu, a On się tym zajmie.
  • Kiedy wchodzimy z końcówką dziękczynną?
  • 4 październiak zdaje się zaczynamy dziękczynną? Jest na blogu naszym nowennowym chyba info.
  • nam dużo pomaga to, że odmawiamy z mężem razem i jak jeden ma zniechęcenie to drugi go zachęca i nowenna idzie do przodu :)
  • My tak odmawialismy pierwszy raz, razem! Dalo nam to bardzo duzo. Niesamowita bliskosc.
  • Jak odmawiałam poprzednim razem Nowennę, to podczas rozważań nasuwały mi się pytania, najczęściej dotyczące życia i udziału w ostatnich dniach życia Jezusa, Jego Matki...Naszej Matusi...Dlatego z przyjemnością przeczytałam książkę pt.Życie Maryi na podst objawień Bł. Anny Katarzyny Emmerich, a teraz czeka na mnie Mistyczne Miasto Boże, Marii z Agredy...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.